KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.

Ofis / Büro Malzemeleri, Büro Makineleri

Genel Bilgiler

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.

Türkiye fotokopi pazarının lideri Bilgitaş’ın yıllardır gösterdiği başarıyı geliştirip ileri taşımak için 2015 yılında Bilgitaş’a ortak olarak Türkiye’de KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.(Bundan sonra KDTR veya Şirket olarak anılacaktır.) olarak yola devam etme kararı alan KYOCERA Document Solutions, Haziran 2016 itibariyle şirketin tüm hisselerini satın alarak Türkiye’de %100 Japon şirketi olarak faaliyet göstermeye başladı.
KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. uluslararası tecrübesi ve maliyetleri azaltan, verimliliği artıran, çevreyi koruyan fotokopi, yazıcı, yazılım ve servis çözümleri ile Türkiye’deki satış kanalına daha da iyi destek, müşterilerine daha da iyi hizmet sunacaktır.
1982 yılında kurulan firmamız, Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri kuruluşlarından birisidir. Uluslararası bağımsız araştırma şirketi IDC’nin raporlarına göre KYOCERA ürünleri ile Türkiye fotokopi pazarının lideridir. Türkiye’nin en büyük 500 Bilişim Şirketini gösteren İnterpromedya Bilişim 500 listesinde yer alan firmamız, ürün portföyünde bulunan Dijital Fotokopi, Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi, Lazer Yazıcı ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği artıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır.
KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır.
ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki ofisleri ve ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdedir.

KYOCERA

1959 yılında kurulan ve merkezi Kyoto’da bulunan Japon firmanın asıl rekabet alanı orijinal ürünü olan teknik seramiktir. KYOCERA (Kyoto Ceramics) kurucusu Dr. Kazuo Inamori, bu oldukça çok yönlü pazarın uçsuz bucaksız geleceğini gördü. KYOCERA şu anda bilgi ve iletişim teknolojileri için kullanılan iyi seramik bileşenlerinin dünyadaki en önemli üreticisidir.
KYOCERA Group’un aktiviteleri başlıca üç alanda toplanmıştır: bilgi ve iletişim teknolojisi, doğanın korunması ve hayat kalitesi. Bu telekomünikasyon, doküman yönetimi, hayat kalitesini artıran ürünler (sağlık sektöründe, örneğin seramik implantları) ve güneş enerjisi sistemleri gibi stratejik iş birimlerini içermektedir. Firma dünyanın önde gelen güneş enerjisi paneli üreticilerindendir. “Yeni Değer Öncüsü” kurumsal sloganı KYOCERA’nın yenilikçi güç ve teknolojik gelişme ile yoluna devam etmesine olan sürekli bağlılığını ifade eder.
KYOCERA dünyanın en değerli 500 şirketi arasındadır (BusinessWeek). Avrupa’daki sayısız iştirakları ofis doküman çözümleri, mikro elektronik aksamlar, iyi seramik ürünleri ve güneş modüllerinin yanı sıra lazer yazıcıların ve fotokopi makineleri/çok fonksiyonlu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Dr. Inamori’ye göre bir kuruluş çevre dostu ve sosyal davranmak zorundadır. KYOCERA bunu birçok aktivite ile desteklemektedir. Dünyaca ünlü Kyoto Ödülü bu felsefeden doğup iyi bilinen bir örnektir: Dr. Inamori tarafından kurulan Kyoto Ödülü gelişmiş teknoloji, temel bilim ve sanat & felsefe kategorilerindeki olağanüstü başarıları kategori başına 50 Milyon Yen (yaklaşık 300,000 Avro) ile ödüllendirir.

KYOCERA Document Solutions Inc. 

Dünyanın önde gelen çıktı yönetim şirketlerinden KYOCERA Document Solutions siyah beyaz ve renkli ağ yazıcılar, çok fonksiyonlu ürünler (MFPler), geniş format ürünler ve yazılım ürünlerinden oluşan geniş bir portföy üretir ve pazarlar.
Osaka, Japonya merkezli KYOCERA Document Solutions, dünya çapında yetkili distribütör ve bayi ağı ile çalışan Asya Pasifik, Amerika ve EMEA’da (Avrupa-Orta Doğu-Afrika) bulunan satış ve hizmet iştiraklere sahiptir.
KYOCERA Document Solutions Inc. tamamen KYOCERA Corporation’a aittir.

www.kyoceradocumentsolutions.com.tr

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 17.30

Cumartesi 09.00 - 13.00

Cumartesi günleri yılın 9 ayı olan bir uygulamadır. Yaz mevsiminde cumartesi çalışması bulunmamaktadır.

KURULUŞ YILI

1982