Genel Bilgiler


   Ülkemizin önde gelen ilaç firmalarından olan Münir Şahin; 1929 yılında Ecz. Münir Şahin tarafından İstanbul'da kuruldu. 1979 yılında Anonim şirket olan Münir Şahin, 1980 yılında Kartal'daki kendi tesislerine taşınmış, 1997 yılında gerçekleştirdiği ek tesis inşaatı ile faliyet alanını ve kapasitesini arttırmıştır. Münir Şahin İlaç Sanayi'nin ürün formlarını tablet, film tablet, granül, şurup, likit, süspansiyon, pomat ve jel grupları oluşturur. Üretim, dünya standartlarının kabul ettiği ve bugün Avrupa Birliği normları ile GMP kurallarına uygun en son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir. Yıllık üretim kapasitesi 20 milyon kutudur. Ayrıca diğer firmalara fason üretim hizmeti de verilmektedir.

   Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere hammadde ve teknoloji alanında işbirliği yapılmaktadır. Ayrıca Türki Cumhuriyetlere yapılan ihracat çalışmaları ile sağlık hizmetinin boyutu uluslararası alana taşınmış bulunmaktadır. Bu misyonun potansiyel ülkelere ulaştırılması temel hedefler arasındadır.

   Münir Şahin İlaç Sanayi günümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek modern bir araştırma laboratuarı, dünya tıbbındaki gelişmeleri günü gününe izleyen ilmi bürosu, çağdaş sosyal tesisleri ve tüm yurt geneline yayılmış eğitimli tanıtım kadrosu ve deneyimli sevkiyat birimleriyle bu yıl 85.kuruluş yılını idrak etmektedir.

   Münir Şahin, geçmişten gelen tecrübesi ve günümüzdeki dinamizmi ile daha nice yıllar ülke sağlığına hizmet etmeyi öncelikli hedefi olarak görmektedir

  

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

KURULUŞ YILI

1929

Münir Şahin Profil İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.