Genel Bilgiler

Söktaş A.Ş.
 

Grubumuz, Tekstil sektöründe Türkiye’de faaliyet gösteren Söktaş ve Hindistan’da faaliyet gösteren Söktaş India, Tarım ve Hayvancılık sektöründe ise Türkiye’de Efeler Çiftliği şirketlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık 2000 kişilik ekibe sahiptir.  
 
 
Söktaş, 1971 yılında Aydın’ın Söke ilçesinde kurulmuş ve yıllar içerisinde yaptığı yatırımlarla tam entegre tekstil şirketi haline gelmiştir.
 
2007 yılında Söke tesislerimize ilave olarak aynı marka (Söktaş) ve aynı ürün segmentinde Uzak Doğu pazarına ulaşmak amacıyla Hindistan’ın Kolhapur kentinde Soktas India Pvt. Ltd. İsimli ikinci tekstil fabrikamız açılmıştır. .
Şirketimiz Tekstil sektöründe çalışmalarını yaklaşık 1900 Kişilik ekibiyle sürdürmektedir.
 
Uzmanlık alanı, gömleklik kumaş tasarımı ve üretimidir. Şirketimiz 2012 yılında, gömleklik kumaş grubunun yanısıra pamuk, kaşmir, yün, ipek gibi özel karışımların kullanıldığı üst giyim grubu kumaşı (ceket ve pantolonluk kumaş) sunmaya başlamıştır.
 
Şirketimiz, yaratıcılık ve tasarımdaki başarısı, lüks, yüksek değerli, nitelikli ürün üretebilme yeteneği, kısa termin, güçlü numune servisi ve kusursuz hizmet anlayışı sayesinde; dünya markalarına tasarım ve üretim hizmeti vermektedir.
 
Söktaş Markamız, 2008’den bu yana Turquality Destek Programı kapsamındadır.
 
Şirketimiz, 1 Mart 2012 tarihinden bu yana Ar-Ge merkezi’dir.  
 
Kuruluşundan itibaren halka açık anonim şirket statüsünde olan Söktaş, 1995 yılından bu yana Borsa İstanbul A.Ş.'de (BİST) işlem görmektedir.
...........
 
Efeler Çiftliği, 2007 yılında Aydın'ın Germencik ilçesi kurulmuştur.
Türkiye ve Avrupa’nın en büyük hijyenik süt üretimi tesislerinden biridir.
Çiftliğimizde kendi ürettiğimiz katkısız  yemlerle beslenen 3.000’i sağmal olmak üzere toplam 6.500 büyükbaş bulunmaktadır.
Türkiye'nin ilk ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi'ne sahip ilk Çiftliği’dir.
2009'dan beri “Hastalıklardan Ari İşletme" sertifikasına, 2010’dan beri de AB standardında üretimi belgeleyen Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın “Onaylı Süt Çiftliği" sertifikasına sahiptir.
...........
 
Her bir paydaşı için ve her alanda güven müessesesi olma temel değerine sahip grubumuzun yönetim ilkeleri, çalışanını her alanda bilgiyle buluşturma, kendini geliştirmesi için sürekli fırsat sunmak, profesyonel ve saygılı bir iş ortamı yaratmakdır.
 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

KURULUŞ YILI

1971

Söktaş A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.