FKT Koltuk Sistemleri Üretim ve Dağıtım San. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2009


FKT Koltuk Sistemleri A.Ş. 2009 yılının Kasım ayında faaliyetine başlamıştır.
Ticari Taşıt Koltuğu üretiminde dünyada söz sahibi Alman Partneri Franz Kiel GmbH ile Türkiye, Ortadoğu ve Rusya pazarlarındaki müşterileri için yüksek kalite ve teknolojide ürünler üretmektedir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi

Firma web sitesi: www.fkt.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30

Açıklama: Bazı bölümler 2 vardiya olarak çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


FKT Koltuk Sistemleri Üretim ve Dağıtım San. Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Mühendisi Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Proje MühendisiFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümleri’nden mezun,Proje alanında en az 2 yıl deneyimli, Otomotiv sektöründe tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Almanca bilen,ERP uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon konularında yetkin, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Şefi Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Proje ŞefiFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği Bölümleri’nden mezun,Otomotiv sektöründe Proje Departmanında en az 5 yıl deneyimli,APQP-PPAP / VDA 2'ye göre yetkin, Atölye üretim şekillerini (Torna, freze, CNC vb.) bilen, D-FMEA, P-FMEA, İşlem kartı, Kontrol Kartı süreçlerine hakim, Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen, ERP uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişimi kuvvetli, ekip yönetebilecek, Planlama ve organizasyon konularında yetkin, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Numune Hazırlık Operatörü Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Numune Hazırlık OperatörüFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Ticari Araç Koltuğu üretimi yapan firmamızda çalışacak Numune Operatörü arayışımız bulunmaktadır.Koltuk üretiminin tüm süreçlerinde görev almış, Montaj, Kaynak, Döşeme gibi konularda bilgi sahibi, Yoğun mesai temposuna ayak uydurabilecek, Askerliğini yapmış, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Döşeme Operatörü Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Döşeme OperatörüFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Ticari Araç Koltuk üretimi yapan %100 Alman firmamızda çalışacak Döşeme Operatörleri aramaktayız.Koltuk üretimi konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Döşeme yapabilen, Mesai yapma konusunda istekli, Askerlik engeli bulunmayan, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Kalite Kontrol ŞefiFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Ticari araç koltuğu üretimi yapan, Alman ortaklı, konusunda lider olan firmamız için Kalite bölümüne bağlı olarak çalışacak ''Kalite Kontrol Şefi''  aramaktayız.Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri'nden mezun, Kalite Kontrol konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ekip yönetimi konusunda tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Satınalma MühendisiFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Ticari Araç Koltuğu üretimi yapan %85 Alman ortaklı firmamızda; ekibimize katılacak Satınalma Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri'nden mezun, Satınalma konusunda en az 2 yıl tecrübeli, tercihen otomotiv sektöründe çalışmış,Bağlantı elemanları konusunda bilgi sahibi, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Almanca bilen, Ms Office programlarına hakim, Raporlama konusunda yetkin, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süngerhane Üretim Operatörü Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Süngerhane Üretim OperatörüFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Ticari Araç Koltuk üretimi yapan %85 Alman ortaklı firmamızda Süngerhane Bölümü'nde çalışacak Üretim Operatörü arayışımız bulunmaktadır.En az Lise mezunu, Üretim alanında min. 3 yıl tecrübeli, Tercihen Koltuk üretiminde çalışmış, Vardiyalı düzende (07:30-17:30 / 21:30-07:30) çalışabilecek,  Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Sorumlusu Bursa FKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Tasarım SorumlusuFKT KOLTUK SİST ÜRT VE DAĞ.SAN.VE TİC. A.S
Otobüs Koltuğu üretimi yapan %85 Alman ortaklı firmamıza Tasarım Sorumlusu aramaktayız.Önlisans veya Lisans mezunu, Otomotiv sektöründe tasarım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Catia'ya hakim, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik tecrübesi olan, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı