Erkurt Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.erkurt.com.tr

Erkurt Holding

 

http://www.erkurt.com.tr

Erkurt Tekstil ve Yalıtım Ürünleri San ve Tic. A.Ş.

http://www.erkurt.com.tr 

Arma Uluslararası Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

http://www.erkurt.com.tr

Bekalp Kalıpçılık Mak. Iml. ve Sis. Tas. San. ve Tic. A.Ş.

 

http://www.erkurt.com.tr 

Bekalp Otomotiv Yan San. Tekstil ve Yalıtım Ürünleri San. Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Cemre Halıcılık ve Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Formfleks Yalıtım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Taysan Oto Yan Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Erkurt Holding ve Şirketleri, otomotiv sanayi için ses-ısı yalıtımı amaçlı ürünler ile iç-dış giydirme parçalarının üretimini yapmaktadır. Grup şirketlerimiz, birbirleri ile yarı mamul-mamul üretiminde ve parça tasarımı ve kalıp imalatı konularında tam bir entegresyonla çalışarak, otomotiv sanayinin ihtiyacı olan komple çözümler sunmaktadır.

Yenilikçi, çağdaş, insana ve çevreye saygılı firmalarımız her dönemde müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamış ve konularında lider olarak gelişmelerini sürdürmüştür.

 

Kronoloji
Aşağıda verilen kronolojimizden de görüldüğü gibi, Erkurt Holding gelişmelerini otomotiv sanayi gelişmelerine paralel olarak sürdürmüştür.

 

 

1978     Erkurt A.Ş. Kuruldu. Bitüm ve keçe bazlı sessizleştiricilerin üretimine başlandı.

 

1983     Formfleks A.Ş. kuruldu.Formlu taban halıları , bagaj kaplamaları ve poliüretan sessizleştiricilerin üretimine başlandı.

 

1985   Yurt içi ve yurt dışı pazarlama faaliyetleri için Arma Uluslararası Ticaret ve Pazarlama A.Ş.  

          kuruldu.

1986   Erkurt A.Ş. Keçe esaslı iç giydirme üretimine başladı.

 

1987   Cemre A.Ş. kuruldu. Polipropilen elyaf ve non woven halı üreErkurt Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Elemanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesine bağlı sirketlerimizde çalıştırılmak üzere Elektrik Bakım Elemanı alınacaktır. MYO veya EML Elektrik-Elektronik bölümü mezunu, Elektrik konusunda  tecrübeli, Elektrik bakımı ve arıza giderilmesi konusunda deneyimli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Askerliğini yapmış, 40 yaşını aşmamış, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Elektrik Bakım elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Yazılım UzmanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Holding'imizin Bilgi Sistemleri departmanında çalışmak üzere;Üniversitelerin  Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliğinden mezun,Delphi, Visual Basic .Net, C# programlama dillerinden en az birisine hakim,Veri tabanı ve SQL konusunda uzman, Mobil ve Web tabanlı projeler gerçekleştirebilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Satınalma UzmanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Holdingimizin Satınalma departmanında çalışmak üzere;Üniversitelerin Tekstil Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, Satınalma konusunda deneyimli, 16949 standardı hakkında bilgili, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü pazarlık ve iletişim becerileri olan, Analitik düşünce yapısına sahip, hedef odaklı, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için), Bursa'da ikamet eden / edebilecek Satınalma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Finans UzmanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Finansman Departmanında çalışmak üzere;Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Ekonometri bölümlerinden mezun, Şirketlerin finans-muhasebe departmanlarında nakit akışı planlaması ve  nakit yönetimi konusunda  ya da bankacılık sektöründe en az 5 yıl deneyimi bulunanTercihen logo tiger programını bilen Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilecek, Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, iletişim ve planlama yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,     Finans  Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje / Ar-Ge Sorumlusu Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Proje / Ar-Ge SorumlusuERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Mühendislik  bölümlerinden mezun·         APQP, FMEA ve PPAP prosesleri konusunda tecrübeli,·         AR-GE konusunda en az 5 yıl deneyimli·         İyi derece İngilizce veya Fransızca  bilgisine sahip·         Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışabilen, ·         Aktif araç kullanabilen·         Raporlama ve sunum yapma konularında başarılı,·         Sorunlar karşısında hızlı çözüm üretebilen, sonuç odaklı , analatik düşünme ve yorumlama kabiliyeti yüksek,Proje / Ar-Ge Sorumlusu  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sorumlusu Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Kalite SorumlusuERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe  deneyimli, Kalite Sistemleri, 8D ve Q1 konusunda bilgi sahibi, ISO/TS 16949 ve ISO/TS 14001 Kalite Yönetim Sistemikonusunda tecrübeli, İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış İnsan ilişkilerinde başarılı , yönetim becerisi olan ve gerektiğinde insiyatif kullanbilecek,Dokümantasyon becerisine sahip, Sistematik, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek olan,            Kalite Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Montaj Elemanı Bursa BEKALP OTOMOTİV
Kalıp Montaj ElemanıBEKALP OTOMOTİV
Genel NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bekalp Kalıpçılık A.Ş. çalışmak üzere; Endüstri Meslek Lisesi/Teknik Lise (Makine, Elektrik, Elektronik, Torna-Tesviye, Kalıp, Metal vb. bölümü) mezunu,Gazaltı ve elektrik kaynağı bilgisine sahip, Kalıp alıştırma yapabilen (tesviye bilgisi olan), En az 3 yıl tecrübeli, Askerliğini yapmış, Bursa' da ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci gelişmiş,  MONTAJ OPERATÖRLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Mekanik Bakım ElemanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Torna, Tesviye, Motor bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli, Fabrikada mekanik bakımı ve arıza giderimi konusunda 3 yıl deneyimli, Hidrolik ve pnömatik sistemleri hakkında bilgi sahibi, Torna kullanabilen, Kaynak Makinesi (Argon-Elektrik-Oksijen )bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Üretim OperatörüERKURT HOLDİNG A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Holdingimize bağlı şirketlerimizde ÜRETİM bölümünde çalıştırmak üzere; Ortaokul, Lise ve tercihen E.M.L / Teknik Lise mezunu Üretim hatlarının her safhasında görev alabilecek Tercihen otomotiv yan sanayi deneyimi olan 20-40 yaşlarında Vardiyalı çalışabilecek Ekip çalışmasın yatkın Erkek ÜRETİM OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Genel BaşvuruERKURT HOLDİNG A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Erkurt Holding bünyesinde bulunan firmalarda Temizlik üzerine çalışacak; Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği Engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,Engelliler için kurumlarca onaylı sağlık raporu olan, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Temizlik konusunda daha önce çalışmış, Bay veya Bayan elemanlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı