Erkurt Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.erkurt.com.tr

Erkurt Holding

 

http://www.erkurt.com.tr

Erkurt Tekstil ve Yalıtım Ürünleri San ve Tic. A.Ş.

http://www.erkurt.com.tr 

Arma Uluslararası Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

http://www.erkurt.com.tr

Bekalp Kalıpçılık Mak. Iml. ve Sis. Tas. San. ve Tic. A.Ş.

 

http://www.erkurt.com.tr 

Bekalp Otomotiv Yan San. Tekstil ve Yalıtım Ürünleri San. Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Cemre Halıcılık ve Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Formfleks Yalıtım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Taysan Oto Yan Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Erkurt Holding ve Şirketleri, otomotiv sanayi için ses-ısı yalıtımı amaçlı ürünler ile iç-dış giydirme parçalarının üretimini yapmaktadır. Grup şirketlerimiz, birbirleri ile yarı mamul-mamul üretiminde ve parça tasarımı ve kalıp imalatı konularında tam bir entegresyonla çalışarak, otomotiv sanayinin ihtiyacı olan komple çözümler sunmaktadır.

Yenilikçi, çağdaş, insana ve çevreye saygılı firmalarımız her dönemde müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamış ve konularında lider olarak gelişmelerini sürdürmüştür.

 

Kronoloji
Aşağıda verilen kronolojimizden de görüldüğü gibi, Erkurt Holding gelişmelerini otomotiv sanayi gelişmelerine paralel olarak sürdürmüştür.

 

 

1978     Erkurt A.Ş. Kuruldu. Bitüm ve keçe bazlı sessizleştiricilerin üretimine başlandı.

 

1983     Formfleks A.Ş. kuruldu.Formlu taban halıları , bagaj kaplamaları ve poliüretan sessizleştiricilerin üretimine başlandı.

 

1985   Yurt içi ve yurt dışı pazarlama faaliyetleri için Arma Uluslararası Ticaret ve Pazarlama A.Ş.  

          kuruldu.

1986   Erkurt A.Ş. Keçe esaslı iç giydirme üretimine başladı.

 

1987   Cemre A.Ş. kuruldu. Polipropilen elyaf ve non woven halı üreErkurt Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eğitim Yöneticisi Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Eğitim YöneticisiERKURT HOLDİNG A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sürekli gelişim bakış açısına sahip, yeni eğitim trendlerini takip etmeyi ve araştırmayı seven,Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim içeriklerini hazırlama ve geliştirme konularında tecrübeliİletişim ve sunum becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün,İnsan ilişkilerinde başarılı, planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş,Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,Şirketi ve marka değerlerini temsil edebilme kabiliyeti olan,Proaktif, problem çözme becerisi yüksek, sonuç odaklı,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek Adaylar için)  “Eğitim Yöneticisi” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PLC Otomasyon Personeli Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
PLC Otomasyon PersoneliERKURT HOLDİNG A.Ş.
·         Üniversitelerin Elektrik /Elektronik bölümlerinden mezun·         EPLC yazılımını bilen (SİEMENS,SCHNEİDER,DELTA vb.)·         21-42 yaş aralığında ·         En az 3 yıl deneyimli·         B Sınıfı ehliyete sahip·        Aktif araç kullanabilenPLC Otomasyon Elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa FORMFLEKS A.Ş.
Üretim MühendisiFORMFLEKS A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;  ·         Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Otomotiv sektöründe en az 5 yıl deneyimli,·         Üretim planlamasına yön verecek,·         Üretim takibini yapabilecek,·         Q1 ve  TS16949 Kalite Yönetim Sistemlerine vakıf,·         Kendisine bağlı ekibi yönlendirebilecek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Bursa’da ikamet eden veya edebilecek,·         Askerliğini yapmış,·         Raporlama becerisi gelişmiş·         İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Metod ve zaman etüdü konularında bilgi sahibi·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Üretim Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Kalite MühendisiERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe  deneyimli, Kalite Sistemleri konusunda bilgi sahibi, ISO/TS 16949 ve ISO/TS 14001 Kalite Yönetim Sistemikonusunda tecrübeli, İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış İnsan ilişkilerinde başarılı , yönetim becerisi olan ve gerektiğinde insiyatif kullanbilecek,Dokümantasyon becerisine sahip, Sistematik, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek olan,            Kalite Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Operatörü Bursa BEKALP OTOMOTİV
CNC OperatörüBEKALP OTOMOTİV
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere;Endüstri Meslek Lisesi / Teknik Lise (Makina, Torna-Tesviye, Kalıp, Metal vb. bölümü) mezunu,CNC Freze Tezgahı kullanabilen, En az 1 yıl tecrübeli, Askerliğini yapmış, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci gelişmiş, CNC OPERATÖRLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Bursa ADAPAZARI-FORMFLEKS A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıADAPAZARI-FORMFLEKS A.Ş.
Erkurt Holding bünyesine bağlı sirketlerimizde çalıştırılmak üzere Elektrik Bakım Elemanı alınacaktır. MYO veya EML Elektrik-Elektronik bölümü mezunu, Elektrik konusunda  tecrübeli, Elektrik bakımı ve arıza giderilmesi konusunda deneyimli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Askerliğini yapmış, 35 yaşını aşmamış, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Elektrik Bakım elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Mühendisi Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
AR-GE MühendisiERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Mühendislik  bölümlerinden mezun·         APQP, FMEA ve PPAP prosesleri konusunda tecrübeli,·         AR-GE konusunda en az 5 yıl deneyimli·         İyi derece İngilizce veya Fransızca  bilgisine sahip·         Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışabilen, ·         Aktif araç kullanabilen·         Raporlama ve sunum yapma konularında başarılı,·         Sorunlar karşısında hızlı çözüm üretebilen, sonuç odaklı , analatik düşünme ve yorumlama kabiliyeti yüksek,Ar-Ge Mühendisi  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Montaj Elemanı Bursa BEKALP OTOMOTİV
Kalıp Montaj ElemanıBEKALP OTOMOTİV
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bekalp Kalıpçılık A.Ş. çalışmak üzere; Endüstri Meslek Lisesi/Teknik Lise (Makine, Elektrik, Elektronik, Torna-Tesviye, Kalıp, Metal vb. bölümü) mezunu,Gazaltı ve elektrik kaynağı bilgisine sahip,Kalıp alıştırma yapabilen (tesviye bilgisi olan),En az 3 yıl tecrübeli, Askerliğini yapmış, Bursa' da ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci gelişmiş, 25-30 yaşları arasında,  MONTAJ OPERATÖRLERİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü Bursa FORMFLEKS A.Ş.
Mekanik Bakım OperatörüFORMFLEKS A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Torna, Tesviye, Motor bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli, Fabrikada mekanik bakımı ve arıza giderimi konusunda 3 yıl deneyimli, Hidrolik ve pnömatik sistemleri hakkında bilgi sahibi, Torna kullanabilen, Kaynak Makinesi (Argon-Elektrik-Oksijen )bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa FORMFLEKS A.Ş.
Üretim OperatörüFORMFLEKS A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Holdingimize bağlı şirketlerimizde ÜRETİM bölümünde çalıştırmak üzere; Ortaokul, Lise ve tercihen E.M.L / Teknik Lise mezunu Üretim hatlarının her safhasında görev alabilecek 18-40 yaşlarında Vardiyalı çalışabilecek Ekip çalışmasın yatkın Bay - Bayan ÜRETİM OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Engelli PersonelERKURT HOLDİNG A.Ş.
Genel NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren Erkurt Holding bünyesinde bulunan firmalarda Temizlik üzerine çalışacak; Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği Engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,Engelliler için kurumlarca onaylı sağlık raporu olan, Engellilik derecesi % 40 ve üzeri olan, Temizlik konusunda daha önce çalışmış, Bay veya Bayan elemanlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı