Erkurt Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.erkurt.com.tr

Erkurt Holding

 

http://www.erkurt.com.tr

Erkurt Tekstil ve Yalıtım Ürünleri San ve Tic. A.Ş.

http://www.erkurt.com.tr 

Arma Uluslararası Ticaret ve Pazarlama A.Ş.

http://www.erkurt.com.tr

Bekalp Kalıpçılık Mak. Iml. ve Sis. Tas. San. ve Tic. A.Ş.

 

http://www.erkurt.com.tr 

Bekalp Otomotiv Yan San. Tekstil ve Yalıtım Ürünleri San. Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Cemre Halıcılık ve Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Formfleks Yalıtım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
http://www.erkurt.com.tr 

Taysan Oto Yan Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Erkurt Holding ve Şirketleri, otomotiv sanayi için ses-ısı yalıtımı amaçlı ürünler ile iç-dış giydirme parçalarının üretimini yapmaktadır. Grup şirketlerimiz, birbirleri ile yarı mamul-mamul üretiminde ve parça tasarımı ve kalıp imalatı konularında tam bir entegresyonla çalışarak, otomotiv sanayinin ihtiyacı olan komple çözümler sunmaktadır.

Yenilikçi, çağdaş, insana ve çevreye saygılı firmalarımız her dönemde müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamış ve konularında lider olarak gelişmelerini sürdürmüştür.

 

Kronoloji
Aşağıda verilen kronolojimizden de görüldüğü gibi, Erkurt Holding gelişmelerini otomotiv sanayi gelişmelerine paralel olarak sürdürmüştür.

 

 

1978     Erkurt A.Ş. Kuruldu. Bitüm ve keçe bazlı sessizleştiricilerin üretimine başlandı.

 

1983     Formfleks A.Ş. kuruldu.Formlu taban halıları , bagaj kaplamaları ve poliüretan sessizleştiricilerin üretimine başlandı.

 

1985   Yurt içi ve yurt dışı pazarlama faaliyetleri için Arma Uluslararası Ticaret ve Pazarlama A.Ş.  

          kuruldu.

1986   Erkurt A.Ş. Keçe esaslı iç giydirme üretimine başladı.

 

1987   Cemre A.Ş. kuruldu. Polipropilen elyaf ve non woven halı üreErkurt Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Finans UzmanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Finansman Departmanında çalışmak üzere;Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, Ekonometri bölümlerinden mezun,Şirketlerin finans-muhasebe departmanlarında nakit akışı planlaması ve  nakit yönetimi konusunda  ya da bankacılık sektöründe en az 5 yıl deneyimi bulunanTercihen logo tiger programını bilen Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk alabilecek, Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, iletişim ve planlama yeteneğine sahip,Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,    Finans  Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Şefi Bursa BEKALP OTOMOTİV
Üretim ŞefiBEKALP OTOMOTİV
Erkurt Holding bünyesinde faaliyet gösteren Bekalp A.Ş'de görevlendirilmek üzere; Otomotiv sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Üniversitelerin Otomotiv / Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik / Metal parça, kalıp ve / veya makine tasarımı, ürün geliştirme tecrübesi bulunan,Tercihen malzeme bilgisine sahip, Modern mühendislik yazılım / tasarım araçlarını yetkin şekilde kullanabilen ( Catia V5 / V6)Ürün, kalıp, makine tasarımı ve geliştirmesi aktivitelerini yürütecek, Operatif, pratik ve çözüm odaklı Takım çalışması ve sorumluluk bilincine sahip En az bir yabancı dile hakim Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden Üretim şefi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa FORMFLEKS A.Ş.
Üretim MühendisiFORMFLEKS A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde faaliyet gösteren grup şirketlerimizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim planlamasına yön verecek, Üretim ve verimlilik takibini yapabilecek, Metod ve zaman etüdü konularında bilgi sahibi, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Yetiştirilmek üzere Üretim Mühendisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesine bağlı sirketlerimizde çalıştırılmak üzere Elektrik Bakım Elemanı alınacaktır. MYO veya EML Elektrik-Elektronik bölümü mezunu, Elektrik konusunda  tecrübeli, Elektrik bakımı ve arıza giderilmesi konusunda deneyimli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Askerliğini yapmış, 40 yaşını aşmamış, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Elektrik Bakım elemanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Sorumlusu Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Üretim SorumlusuERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;  ·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,·         Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli,·         Üretim planlamasına yön verecek,·         Üretim ve verimlilik takibini yapabilecek,·         Q1 ve  TS16949 Kalite Yönetim Sistemlerine vakıf,·         Kendisine bağlı ekibi yönlendirebilecek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Bursa’da ikamet eden veya edebilecek,·         Askerliğini yapmış,·         Raporlama becerisi gelişmiş·         İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Metod ve zaman etüdü konularında bilgi sahibi·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Üretim Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sorumlusu Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Kalite SorumlusuERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe  deneyimli, Kalite Sistemleri, 8D ve Q1 konusunda bilgi sahibi, ISO/TS 16949 ve ISO/TS 14001 Kalite Yönetim Sistemikonusunda tecrübeli, İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış İnsan ilişkilerinde başarılı , yönetim becerisi olan ve gerektiğinde insiyatif kullanbilecek,Dokümantasyon becerisine sahip, Sistematik, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek olan,            Kalite Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje / Ar-Ge Sorumlusu Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Proje / Ar-Ge SorumlusuERKURT HOLDİNG A.Ş.
Erkurt Holding bünyesinde bulunan, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Formfleks A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin Mühendislik  bölümlerinden mezun·         APQP, FMEA ve PPAP prosesleri konusunda tecrübeli,·         AR-GE konusunda en az 5 yıl deneyimli·         İyi derece İngilizce veya Fransızca  bilgisine sahip·         Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışabilen, ·         Aktif araç kullanabilen·         Raporlama ve sunum yapma konularında başarılı,·         Sorunlar karşısında hızlı çözüm üretebilen, sonuç odaklı , analatik düşünme ve yorumlama kabiliyeti yüksek,Proje / Ar-Ge Sorumlusu  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağır Vasıta Şoförü Bursa Erkurt Holding
Ağır Vasıta ŞoförüErkurt Holding
Holding'imize bağlı BEKALP OTOMOTİV şirketimizde çalışmak üzere, En az 3 yıl ağır vasıta  şöförlüğü yapmış,  E-D sınıfı ehliyeti olan, Tercihen Romörklü kamyon kullanmış, Tır kullanabilen , Şehir içinde çalışabilecek SRC 2-4 yetki belgesi ve psikoteknik belgesine sahip, Bursa' da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış Tır Şoförü aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Mekanik Bakım ElemanıERKURT HOLDİNG A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Torna, Tesviye, Motor bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli, Fabrikada mekanik bakımı ve arıza giderimi konusunda 3 yıl deneyimli, Hidrolik ve pnömatik sistemleri hakkında bilgi sahibi, Torna kullanabilen, Kaynak Makinesi (Argon-Elektrik-Oksijen )bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa ERKURT HOLDİNG A.Ş.
Üretim OperatörüERKURT HOLDİNG A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Holdingimize bağlı şirketlerimizde ÜRETİM bölümünde çalıştırmak üzere; Ortaokul, Lise ve tercihen E.M.L / Teknik Lise mezunu Üretim hatlarının her safhasında görev alabilecek Tercihen otomotiv yan sanayi deneyimi olan 20-40 yaşlarında Vardiyalı çalışabilecek Ekip çalışmasın yatkın Erkek ÜRETİM OPERATÖRLERİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı