Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.frigo-pak.com.tr

Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş

Frigo-Pak firması 1984 yılında kurulmuş olup, kısa zamada önemli bir satış hacmi yakalayarak Türkiye’nin önde gelen gıda ihracatçılarından biri haline gelmiştir. Frigo-Pak’ın %63’ü tanınmış İngiliz gıda firması Gerber Foods’a aittir; ayrıca hisseleri İMKB’den işlem görmektedir.

Şirket Bursa İnegöl’de 30.000 m2arsa üzerine 27.000m2 kapalı alanda kurulu olan ve son teknoloji ürünü ekipmanla donanmış modern fabrikasında, gazlı ve gazsız içecekler, meyve suyu, konserve ve dondurulmuş gıda üretmekte ve üretiminin tamamını başta İngiltere ve ABD olmak üzere Almanya ve Japonya dahil 14 gelişmiş ülkeye  ihraç etmektedir. İhracat yaptığı ülkelerdeki sıkı gıda sağlığı denetimlerinden tam puan alan ve NATIONAL BRITANNIA Certificate of Conformity, UKAS INSPECTION Certificate of BRC Inspection Higher Level, ISO ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) kalite belgelerine sahiptir.

Frigo-Pak, yüksek ürün kalitesini, üretim kalitesi, hammadde kalitesi ve servis - hizmet kalitesi ile birleştirmektedir. 

Türkiye'de %100 meyve suyu kategorisinin en kaliteli ürünlerinden olan Sunpride markası sağlığına ve lezzete düşkün tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Joyful meyve nektarı ve Joy markalı aromalı içecekler de kendi kategorilerinde aynı kalite standartlarına uyularak üretilmekte ve tüketiciler tarafından beğeni görmektedir.


Firmamız sahip olduğu alkolsüz içecekler ve meyve suyu hatlarında Koladan gazoza, meyve suyundan meyveli suya kadar yüzlerce çeşit ürün üretme imkanına sahiptir.Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Müdürü Bursa Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Kalite Kontrol MüdürüFrigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
BURSA İL HUDUTLARI İÇİNDE KONSERVE VE DONDURULMUŞ MEYVE SEBZE İMALATI VE İHRACATI YAPAN, SEKTÖRÜN LİDERLERİNDEN OLAN ŞİRKETİMİZE KALİTE KONTROL/KALİTE GÜVENCE MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.ARANILAN VASIFLAR;GIDA MÜHENDİSİ OLMASI,EN 2 YIL SORUMLU MEVKİDE GEÇMEK ÜZERE BENZERİ İŞ KOLUNDA 10 YIL İŞ TECRÜBESİ OLMASI,İYİ DERECEDE İNGİLİZCE ANLAYIP YAZIP KONUŞABİLMESİ,ISO9000 - 22000 , BRC , IFS PROSEDÜRLERİNİ BİLMESİ,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı