Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.frigo-pak.com.tr

Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş

Frigo-Pak firması 1984 yılında kurulmuş olup, kısa zamada önemli bir satış hacmi yakalayarak Türkiye’nin önde gelen gıda ihracatçılarından biri haline gelmiştir. Frigo-Pak’ın %63’ü tanınmış İngiliz gıda firması Gerber Foods’a aittir; ayrıca hisseleri İMKB’den işlem görmektedir.

Şirket Bursa İnegöl’de 30.000 m2arsa üzerine 27.000m2 kapalı alanda kurulu olan ve son teknoloji ürünü ekipmanla donanmış modern fabrikasında, gazlı ve gazsız içecekler, meyve suyu, konserve ve dondurulmuş gıda üretmekte ve üretiminin tamamını başta İngiltere ve ABD olmak üzere Almanya ve Japonya dahil 14 gelişmiş ülkeye  ihraç etmektedir. İhracat yaptığı ülkelerdeki sıkı gıda sağlığı denetimlerinden tam puan alan ve NATIONAL BRITANNIA Certificate of Conformity, UKAS INSPECTION Certificate of BRC Inspection Higher Level, ISO ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) kalite belgelerine sahiptir.

Frigo-Pak, yüksek ürün kalitesini, üretim kalitesi, hammadde kalitesi ve servis - hizmet kalitesi ile birleştirmektedir. 

Türkiye'de %100 meyve suyu kategorisinin en kaliteli ürünlerinden olan Sunpride markası sağlığına ve lezzete düşkün tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Joyful meyve nektarı ve Joy markalı aromalı içecekler de kendi kategorilerinde aynı kalite standartlarına uyularak üretilmekte ve tüketiciler tarafından beğeni görmektedir.


Firmamız sahip olduğu alkolsüz içecekler ve meyve suyu hatlarında Koladan gazoza, meyve suyundan meyveli suya kadar yüzlerce çeşit ürün üretme imkanına sahiptir.Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Teknikeri Bursa Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Gıda TeknikeriFrigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
1)Bursa İnegöl de ikamet eden,2 )Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümünden mezun,3) Kalite Kontrol Bölümünde çalışacak 4) Hammadde kabulünden ürün sevkiyatına kadar çeşitli aşamalarda gerekli olan kalite kontrol ve takip işlemlerini yürütebilecek5) Analitik düşünme yeteneğine sahip,dikkatli ve detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın,6) Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ve vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı