Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.frigo-pak.com.tr

Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş

Frigo-Pak firması 1984 yılında kurulmuş olup, kısa zamada önemli bir satış hacmi yakalayarak Türkiye’nin önde gelen gıda ihracatçılarından biri haline gelmiştir. Frigo-Pak’ın %63’ü tanınmış İngiliz gıda firması Gerber Foods’a aittir; ayrıca hisseleri İMKB’den işlem görmektedir.

Şirket Bursa İnegöl’de 30.000 m2arsa üzerine 27.000m2 kapalı alanda kurulu olan ve son teknoloji ürünü ekipmanla donanmış modern fabrikasında, gazlı ve gazsız içecekler, meyve suyu, konserve ve dondurulmuş gıda üretmekte ve üretiminin tamamını başta İngiltere ve ABD olmak üzere Almanya ve Japonya dahil 14 gelişmiş ülkeye  ihraç etmektedir. İhracat yaptığı ülkelerdeki sıkı gıda sağlığı denetimlerinden tam puan alan ve NATIONAL BRITANNIA Certificate of Conformity, UKAS INSPECTION Certificate of BRC Inspection Higher Level, ISO ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) kalite belgelerine sahiptir.

Frigo-Pak, yüksek ürün kalitesini, üretim kalitesi, hammadde kalitesi ve servis - hizmet kalitesi ile birleştirmektedir. 

Türkiye'de %100 meyve suyu kategorisinin en kaliteli ürünlerinden olan Sunpride markası sağlığına ve lezzete düşkün tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Joyful meyve nektarı ve Joy markalı aromalı içecekler de kendi kategorilerinde aynı kalite standartlarına uyularak üretilmekte ve tüketiciler tarafından beğeni görmektedir.


Firmamız sahip olduğu alkolsüz içecekler ve meyve suyu hatlarında Koladan gazoza, meyve suyundan meyveli suya kadar yüzlerce çeşit ürün üretme imkanına sahiptir.Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gıda Mühendisi Bursa Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Gıda MühendisiFrigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Sektörünün öncülerinden İhracat odaklı çalışan Konserve, Donmuş, Meyve Suyu ve Gazsız İçecek  üretimi yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, İyi  derecede ingilizce bilen (Okuma-Yazma ve Konuşma) HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi,BRC uluslar arası standart sistemi  hakkında tecrübesi olan,ISO 9001:2008 ve ISO 22000 sistemlerinde dokümantasyon ve süreç takibi  konusunda deneyimli,Kalite yönetim sistemleri ve süreçleri hakkında bilgi sahibi, Kalite güvence sistemini denetleme, uygulama ve gelişme konularında tercihen tecrübeli, GMP uygulamalarına ve kalite sistemlerine hakimiyi derecede İngilizce bilen ve aktif kullanabilen,Etkin iletişim becerilerine sahip, MS Office programlarına hakim,   Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa / Bursa İnegöl 'de ikamet eden veya edebilecekGıda Mühendisi  BAYAN/ BAY  takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı