Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

http://www.frigo-pak.com.tr

Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş

Frigo-Pak firması 1984 yılında kurulmuş olup, kısa zamada önemli bir satış hacmi yakalayarak Türkiye’nin önde gelen gıda ihracatçılarından biri haline gelmiştir. Frigo-Pak’ın %63’ü tanınmış İngiliz gıda firması Gerber Foods’a aittir; ayrıca hisseleri İMKB’den işlem görmektedir.

Şirket Bursa İnegöl’de 30.000 m2arsa üzerine 27.000m2 kapalı alanda kurulu olan ve son teknoloji ürünü ekipmanla donanmış modern fabrikasında, gazlı ve gazsız içecekler, meyve suyu, konserve ve dondurulmuş gıda üretmekte ve üretiminin tamamını başta İngiltere ve ABD olmak üzere Almanya ve Japonya dahil 14 gelişmiş ülkeye  ihraç etmektedir. İhracat yaptığı ülkelerdeki sıkı gıda sağlığı denetimlerinden tam puan alan ve NATIONAL BRITANNIA Certificate of Conformity, UKAS INSPECTION Certificate of BRC Inspection Higher Level, ISO ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) kalite belgelerine sahiptir.

Frigo-Pak, yüksek ürün kalitesini, üretim kalitesi, hammadde kalitesi ve servis - hizmet kalitesi ile birleştirmektedir. 

Türkiye'de %100 meyve suyu kategorisinin en kaliteli ürünlerinden olan Sunpride markası sağlığına ve lezzete düşkün tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Joyful meyve nektarı ve Joy markalı aromalı içecekler de kendi kategorilerinde aynı kalite standartlarına uyularak üretilmekte ve tüketiciler tarafından beğeni görmektedir.


Firmamız sahip olduğu alkolsüz içecekler ve meyve suyu hatlarında Koladan gazoza, meyve suyundan meyveli suya kadar yüzlerce çeşit ürün üretme imkanına sahiptir.Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Endüstri Mühendisi Bursa Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Endüstri MühendisiFrigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun,Tercihen İngilizce bilenSanayide en az 3 yıl deneyimliMaliyetlendirme, raporlama ve operasyonel süreçleri takip edebilecek,Bütçeleme ve performans yönetimi bilgisi olanErkek adaylar için askerliğini yapmışMs Office programlarına hakim,Karar verme problem çözme ve liderlik vasıflarına sahip,dinamik ve sonuç odaklı çalışabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikçi Bursa Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
ElektrikçiFrigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
- Meslek Liselerinin Elektrik ve benzeri Bölümlerinden mezun,- Fabrikada elektrik işlerinde çalışacak- Askerlik görevini yapmış- Takım çalışmasına yatkın- Bursa İnegölde İkametğah eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Görevlisi Bursa Frigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Kalite Kontrol GörevlisiFrigo Pak Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş
Yüksek okul Gıda Teknikerliği bölümünden veya Lise mezunu,Kalite Kontrol Bölümünde çalışacak Bay , Bayan ,Deyenimli veya yetiştirilmek üzere,Analitik düşünme yeteneğine sahip, dikkatli ve detaylara önem veren, takım çalışmasına yatkın,Bursa İnegöl'de ikamet eden takım arkadaşarı aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı