Garanti Factoring 

Şirket BilgileriGaranti Factoring
Garanti Faktoring Hizmetleri A.Ş.


Türkiye’nin ilk faktoring şirketlerinden biri olup, 1990 yılı Haziran ayında Aktif Finans Faktoring Hizmetleri A.Ş. ünvanıyla kurulmuştur.

1996 yılında çoğunluk hisselerinin Doğuş Holding tarafından satın alınması ile Türkiye’ nin önde gelen finans gruplarından birisine dahil olmuştur.

2001 yılında, ana hissedar Garanti Bankası kurumsal kimliğinin yansıması olarak, Şirketin ünvanı  Garanti Faktoring Hizmetleri A.Ş.  olarak değiştirilmiştir.

Garanti Factoring,  yurtiçi ve uluslararası faktoring işlemlerini Doğuş Grubu' nun sinerjisi ile geniş bir network üzerinden, müşteri ihtiyaçlarına odakli bir şekilde yürütmektedir.Garanti Factoring İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Garanti Factoring
Müşteri Hizmetleri TemsilcisiGaranti Factoring
Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedefleyen,Garanti bünyesinde ve sektöründe öncü şirketlerden biri olan GARANTİ FACTORING'de kariyerine devam etmek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz! * En az 1 yıl Bankalarda Müşteri Hizmetleri Yetkilisi/Müşteri Hizmetleri Temsilcisi/Gişe Asistanı/Gişe Elemanı/Gişe Yetkilisi olarak görev almış ve kariyerine Satış/Pazarlama alanında devam etmek isteyen,* Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,* 27 yaşını aşmamış,* Ms office uygulamalarına hakim,* Seyahat engeli olmayan,* Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı