Garanti Factoring 

Şirket BilgileriGaranti Factoring
Garanti Faktoring Hizmetleri A.Ş.


Türkiye’nin ilk faktoring şirketlerinden biri olup, 1990 yılı Haziran ayında Aktif Finans Faktoring Hizmetleri A.Ş. ünvanıyla kurulmuştur.

1996 yılında çoğunluk hisselerinin Doğuş Holding tarafından satın alınması ile Türkiye’ nin önde gelen finans gruplarından birisine dahil olmuştur.

2001 yılında, ana hissedar Garanti Bankası kurumsal kimliğinin yansıması olarak, Şirketin ünvanı  Garanti Faktoring Hizmetleri A.Ş.  olarak değiştirilmiştir.

Garanti Factoring,  yurtiçi ve uluslararası faktoring işlemlerini Doğuş Grubu' nun sinerjisi ile geniş bir network üzerinden, müşteri ihtiyaçlarına odakli bir şekilde yürütmektedir.Garanti Factoring İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Raporlamalar Yönetmeni İstanbul(Avr.) Garanti Factoring
Genel Muhasebe Raporlamalar YönetmeniGaranti Factoring
 Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedefleyen, Garanti çatısı altında ve sektöründe öncü şirketlerden biri olan GARANTİ FACTORING'de kariyerine devam etmek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz!  Şirketimizin Genel Muhasebe Birimi’nde görevlendirilmek üzere,    Üniversitelerin 4 yıllık  Ekonomi, İktisat, İşletme ve Maliye bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Finansal Raporlama en az 2 yıl deneyimi bulunan Muhasebe alanında (tercihen finansal kurumlar muhasebe bilgisi)  en az 1 yıl deneyimi bulunan MS Office programlarını etkin kullanan 28 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adaylar aranmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Portföy Yetkilisi Bursa Garanti Factoring
Portföy YetkilisiGaranti Factoring
Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedefleyen, Garanti bünyesinde ve sektöründe öncü şirketlerden biri olan GARANTİ FACTORING'de kariyerine devam etmek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz!  * Bankaların Satış/Pazarlama ekiplerinin Ticari veya KOBİ Portföy Yetkili/Yönetmen Yardımcısı vb. pozisyonlarında görev alan ve Banka sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan,* Bursa'da ikamet eden,* Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,* Seyahat engeli olmayan,* Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Portföy Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Garanti Factoring
Portföy YetkilisiGaranti Factoring
Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedefleyen, Garanti çatısı altında ve sektöründe öncü şirketlerden biri olan GARANTİ FACTORING'de kariyerine devam etmek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz!  * Bankaların Satış/Pazarlama ekiplerinin Ticari veya KOBİ Portföy Yetkili Yardımcısı/Yetkilisi vb. pozisyonlarında görev alan ve en az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,* İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan,* Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,* Seyahat engeli olmayan,* Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Portföy Yetkilisi Ankara Garanti Factoring
Portföy YetkilisiGaranti Factoring
Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedefleyen, Garanti çatısı altında ve sektöründe öncü şirketlerden biri olan GARANTİ FACTORING'de kariyerine devam etmek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz!  * Bankaların Satış/Pazarlama ekiplerinin Ticari veya KOBİ Portföy Yetkili Yardımcısı/Yetkilisi vb. pozisyonlarında görev alan ve en az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,* Ankara'da ikamet eden veya edebilecek olan,* Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,* Seyahat engeli olmayan,* Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı