Garanti Factoring 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990
Garanti Factoring
Garanti Faktoring A.Ş.

 

Türkiye’nin ilk faktoring şirketlerinden biri olup, 1990 yılı Haziran ayında Aktif Finans Faktoring Hizmetleri A.Ş. ünvanıyla kurulmuştur.

1996 yılında çoğunluk hisselerinin Doğuş Holding tarafından satın alınması ile Türkiye’ nin önde gelen finans gruplarından birisine dahil olmuştur.

2001 yılında, ana hissedar Garanti Bankası kurumsal kimliğinin yansıması olarak, Şirketin ünvanı  Garanti Faktoring A.Ş.  olarak değiştirilmiştir.

Garanti Factoring,  yurtiçi ve uluslararası faktoring işlemlerini Garanti'nin sinerjisi ile geniş bir network üzerinden, müşteri ihtiyaçlarına odakli bir şekilde yürütmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Faktoring


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Hayat SigortasıGaranti Factoring İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Portföy Yetkilisi Bursa Garanti Factoring
Portföy YetkilisiGaranti Factoring
Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedefleyen,Garanti bünyesinde ve sektöründe öncü şirketlerden biri olan GARANTİ FACTORING'de kariyerine devam etmek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz!  * Bankaların Satış/Pazarlama ekiplerinin Ticari veya KOBİ Portföy Yetkili/Yönetmen Yardımcısı vb. pozisyonlarında görev alan ve Banka sektöründe en az 2 yıl deneyimi olan,* Bursa'da ikamet eden,* Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun,* Seyahat engeli olmayan,* Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araba kullanan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Tahsis Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Garanti Factoring
Kredi Tahsis YönetmeniGaranti Factoring
Garanti Factoring "Krediler Bİrimi"nde görevlendirilmek üzere;Bankaların mali analiz ve/veya kredi tahsis alanında en az 5 yıl deneyimli Üniversitelerin 4 yıllık İktisat, İşletme, Maliye, Bankacılık ve benzeri bölümlerinden mezun (Tercihen İngilizce eğitim veren bölümlerden)İyi derecede İngilizce bilen ( Yazılı ve sözlü) Kişisel özelikler: Analitik düşünen, iş sorumluluğu ve hedefe odaklanma seviyesi yüksek, detaylı - titiz çalışabilen, zamanını etkin kullanabilen, yazılı ve  sözlü iletişimi kuvvetli  Takım çalışmasında ön plana çıkan özellikler: Disiplinli, kendisine bağlı ekibini sürükleyebilecek, çalışma motivasyonu yüksek ve sorumluluk almaya yatkın,dinamik bir ortamda çalışmak isteyen Excel ve Word ve diğer MS Office uygulamalarına hakim,"Kredi Tahsis Yönetmeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı