Gemport 

Şirket Bilgileri

http://www.gemport.com.tr/

Gemport

Gemport Liman ve Depolama İşletmeleri A.Ş. kuzeybatı anadolu bölgesinin deniz yolu taşımacılığına olan ihtiyacı dikkate alınarak Gemlik körfezine en uygun coğrafi konumdaki 140,000 m²’lik alanda kurulu, batı standartlarına uygun modern bir limandır.

Bursa, Bilecik, Eskişehir, Afyon, Kütahya ve Ankara’ya uzanan iç bölgede yerleşik olan sanayi ve ticaret merkezlerine yakınlığı ve standardı yüksek karayolu bağlantısı avantajlarının yanında, özel sektör anlayışı ile en ekonomik hizmeti veren Gemport, konteyner operasyonlarını yapan ilk özel sektör limanıdır.

Bir İş Bankası iştiraki olan Gemport 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Bu amaç doğrultusunda gece çalışmalarına olanak tanıyan aydınlatma sistemlerine sahip olan Gemport, en son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarla donatılmıştır ve kapasite kullanım oranını daha da arttırmak yolunda yeni mekanizasyon projeleri geliştirmektedir.

Gemport’un ana ticari faaliyetleri içerisinde konteyner hizmetleri öncelikli bir yer tutmakta ve bunu her türlü araç yükü için verilen hizmetler takip etmektedir. Diğer ticari faaliyetimiz olan antrepoculuğun yanında, çelik rulo, demir ürünleri, oto parçaları, kağıt, selüloz, tekstil hammadde ve ürünleri, makine parçaları, proje malzemeleri, soğutulmuş veya dondurulmuş gıda malzemeleri, tomruk, kereste, dökme yük, maden ve mineraller gibi yüklere verilen hizmetler de yapılmaktadır.

Çevre korunmasına da önem veren Gemport limanında kirliliği önleyici önlemler alınmış olup, tamamı sundurma rejimine tabi olan gümrüklü alanda çağdaş bir hizmet verilmektedir.

Gemlik ve Mudanya liman yönetmeliklerine göre gemilere verilmesi zorunlu olan “kılavuzluk ve römorkaj hizmetleri” yüksek eğitimli, ehliyetli kılavuz kaptanlar ve güçlü römorkörlerle, Gemport tarafından yapılmaktadır.Gemport İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net