Gencallar Giyim San. Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Gencallar Giyim San. ve Tic. A.Ş. yaklaşık 50 yıl önce Samsun’da temellerini atarak başladığı perakendecilik sektöründe, İstanbul,  Kocaeli ve Sakarya da 11 adet çok katlı mağazasıyla sektörün önde gelen oyuncularından biri olmuştur. AMPD verilerine göre 6. Sırada yer almaktadır.

Faaliyete başladığı ilk yıllarda üretim ağırlıklı çalışmaya başlayan Gencallar, şu an yerli ve yabancı olmak üzere 250 ’den fazla markanın ürünlerini mağazalarında müşterilerine satışa sunmaktadır.  

Şirket’in 2015 yılı satışları 121 Milyon Türk lirasıdır.

2015 itibariyle, 400  mağazalarda, 85’i genel müdürlükte olmak üzere şirkette toplam 485 kişi  çalışmaktadır.

Şirketin sahipleri Gencal ailesidir.  Profesyonel yöneticilerin idaresinde olan şirkette aile Yönetim Kurulunda temsil edilmektedir.
1976 yılından bu yana faaliyet gösteren Gencallar Mağazaları kendi müşteri grubunda lider çok katlı mağazalardan birisi konumuna gelmiştir.
 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önceden öngörerek ürünleri ve hizmetleri zamanında ve en uygun koşullarda sunmak, hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın güven,  bağlılık duyduğu bir şirket olmak ve tekstil perakende pazarının liderleri arasındaki yükselen konumumuzu devam ettirmektir
 

Vizyonumuz

Türkiye’nin önde gelen mağazalarından biri olarak müşterilerle çok yönlü ilişki kurup,  
    “Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu her şeyin üstünde tutan” yasalara saygılı, kurallara uyan, ahlaklı bir şirket kültürü ve felsefesini benimsemiş, kaliteli hizmet anlayışı ile sürekli yeniliklerin içinde olan yapısı ile insan kaynağı ve finansal gücüyle sektörde örnek gösterilen verimli bir kurum olmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.gencallar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 10.00 - 22.00

Açıklama: MAĞAZA


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Gencallar Giyim San. Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA LOJİSTİK DEPO SORUMLUSU Samsun Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA LOJİSTİK DEPO SORUMLUSUGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul'un 11 merkezi noktasındaki mağazalarıyla ile hizmet vermeye devam etmektedir. 450'den fazla çalışanı ile 2500' e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.                                                   MAĞAZA LOJİSTİK DEPO SORUMLUSU  Tekstil sektöründe lojistik, sevkiyat ve planlama konularında en az 3-5 yıl tecrübeli,Güçlü iletişim, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarına çok iyi düzeyde kullanabilen, Yoğun çalışma ortamında sonuç odaklı olabilen  Takım çalışmasına yatkın, iletişime önem veren   En az Lise mezunu; Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.              Firmamızın Samsun Gazi Caddesinde yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Mağaza Lojistik Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA HALKLA İLİŞKİLER PERSONELİ Samsun Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA HALKLA İLİŞKİLER PERSONELİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500'den fazla çalışanı ile 250'ye yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.                                                                     HALKLA İLİŞKİLER PERSONELİ En az lise mezunu, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneğine sahip, Ekip olarak çalışma bilincine hakim, İşine değer katabilecek, öğrenmeye açık, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezantabl, Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına her türlü sorun ve problemlerin en etkin şekilde çözüme ulaştırılmasını sağlayacak,İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif yaklaşım tarzını benimseyen ve ikna kabiliyeti yüksek          Firmamızın Samsun Gazi Caddesinde yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Halkla İlişkiler Personeli' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA - KASA PERSONELİ Samsun Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA - KASA PERSONELİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli  ve Sakarya da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.                                                                        KASA PERSONELİ  Tercihen Ticaret Lisesi mezunu, Tercihen Ön muhasebe bilgisi olan, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Seri klavye kullanabilen, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,            Firmamızın Samsun Gazi Caddesinde yeni açılacak lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Kasa Personeli' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI Samsun Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANIGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya 'da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.                                                                                                                                         SATIŞ DANIŞMANIEn az Lise mezunu,  Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAMSUN - GENCALLAR MAĞAZA KATEGORİ YÖNETİCİSİ Samsun Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SAMSUN - GENCALLAR MAĞAZA KATEGORİ YÖNETİCİSİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli  ve Sakarya da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.                                                            KATEGORİ YÖNETİCİSİTercihen üniversite mezunu, Mağaza Kategori yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, ekip ruhunu koruyacak ve başarıya taşıyabilecek, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA MÜDÜRÜ Samsun Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SAMSUN GENCALLAR MAĞAZA MÜDÜRÜGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya 'da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.                                                              MAĞAZA YÖNETİCİSİTercihen üniversite mezunu, Mağaza yöneticiliği konusunda en az 7 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, ekip ruhunu koruyacak ve başarıya taşıyabilecek, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İZMİT MAĞAZA - SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
İZMİT MAĞAZA - SATIŞ DANIŞMANIGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli  ve Sakarya da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.               SATIŞ DANIŞMANI   En az Lise mezunu,  Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,            Firmamızın tüm lokasyonlarında görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'SATIŞ DANIŞMANI' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İZMİT - GENCALLAR MAĞAZA KATEGORİ YÖNETİCİSİ Kocaeli Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
İZMİT - GENCALLAR MAĞAZA KATEGORİ YÖNETİCİSİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli  ve Sakarya da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.Tercihen üniversite mezunu, Mağaza Kategori yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, ekip ruhunu koruyacak ve başarıya taşıyabilecek, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İZMİT GENCALLAR MAĞAZA PERSONELİ Kocaeli Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
İZMİT GENCALLAR MAĞAZA PERSONELİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya 'da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 500 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir. En az Lise mezunu,  Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı