Gencallar Giyim San. Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Gencallar Giyim San. ve Tic. A.Ş. yaklaşık 50 yıl önce Samsun’da temellerini atarak başladığı perakendecilik sektöründe, İstanbul,  Kocaeli ve Sakarya da 11 adet çok katlı mağazasıyla sektörün önde gelen oyuncularından biri olmuştur. AMPD verilerine göre 6. Sırada yer almaktadır.

Faaliyete başladığı ilk yıllarda üretim ağırlıklı çalışmaya başlayan Gencallar, şu an yerli ve yabancı olmak üzere 250 ’den fazla markanın ürünlerini mağazalarında müşterilerine satışa sunmaktadır.  

Şirket’in 2015 yılı satışları 121 Milyon Türk lirasıdır.

2015 itibariyle, 400  mağazalarda, 85’i genel müdürlükte olmak üzere şirkette toplam 485 kişi  çalışmaktadır.

Şirketin sahipleri Gencal ailesidir.  Profesyonel yöneticilerin idaresinde olan şirkette aile Yönetim Kurulunda temsil edilmektedir.
1976 yılından bu yana faaliyet gösteren Gencallar Mağazaları kendi müşteri grubunda lider çok katlı mağazalardan birisi konumuna gelmiştir.
 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önceden öngörerek ürünleri ve hizmetleri zamanında ve en uygun koşullarda sunmak, hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın güven,  bağlılık duyduğu bir şirket olmak ve tekstil perakende pazarının liderleri arasındaki yükselen konumumuzu devam ettirmektir
 

Vizyonumuz

Türkiye’nin önde gelen mağazalarından biri olarak müşterilerle çok yönlü ilişki kurup,  
    “Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu her şeyin üstünde tutan” yasalara saygılı, kurallara uyan, ahlaklı bir şirket kültürü ve felsefesini benimsemiş, kaliteli hizmet anlayışı ile sürekli yeniliklerin içinde olan yapısı ile insan kaynağı ve finansal gücüyle sektörde örnek gösterilen verimli bir kurum olmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.gencallar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 10.00 - 22.00

Açıklama: MAĞAZA


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Gencallar Giyim San. Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Engelli Kadrosu İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
Engelli KadrosuGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit ,Sakarya,Samsun da bulunan toplamda 14 mağazası ile hizmet vermektedir. 600'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÖRSEL DÜZENLEME UZMANI İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
GÖRSEL DÜZENLEME UZMANIGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 1 yıl deneyimli,Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına önem veren, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Modayı yakından takip eden, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SULTANBEYLİ GENCALLAR- MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SULTANBEYLİ GENCALLAR- MAĞAZA MÜDÜRÜGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Mağazacılık sektöründe 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul, Kocaeli,Sakarya, Samsun'da bulunan toplamda 13 mağazası ile hizmet vermektedir. 600 'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.Tercihen üniversite mezunu, Mağaza yöneticiliği konusunda en az 7 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, ekip ruhunu koruyacak ve başarıya taşıyabilecek, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Firmamızın Sultanbeylin'de yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Mağaza Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SULTANBEYLİ GENCALLAR-LOJİSTİK DEPO SORUMLUSU İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SULTANBEYLİ GENCALLAR-LOJİSTİK DEPO SORUMLUSUGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit Sakarya,Samsun da bulunan toplamda 13 mağazası ile hizmet vermektedir. 600'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.                                           Tekstil sektöründe lojistik, sevkiyat ve planlama konularında en az 3-5 yıl tecrübeli,Güçlü iletişim, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarına çok iyi düzeyde kullanabilen, Yoğun çalışma ortamında sonuç odaklı olabilen  Takım çalışmasına yatkın, iletişime önem veren   En az Lise mezunu; Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.               Firmamızın Sultanbeylin'de yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Lojistik Depo Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SULTANBEYLİ GENCALLAR-SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SULTANBEYLİ GENCALLAR-SATIŞ DANIŞMANIGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit Sakarya,Samsun da bulunan toplamda 13 mağazası ile hizmet vermektedir. 600'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.  En az Lise mezunu, Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,        Firmamızın Sultanbeylin'de yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Satış Danışmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SULTANBEYLİ GENCALLAR-KASA PERSONELİ İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SULTANBEYLİ GENCALLAR-KASA PERSONELİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit Sakarya,Samsun'da bulunan toplamda 13 mağazası ile hizmet vermektedir. 600'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir. Tercihen Ticaret Lisesi mezunu, Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,            Firmamızın Sultanbeylin'de yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Kasa Personeli' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SULTANBEYLİ GENCALLAR- HALKLA İLİŞKİLER ELEMANI İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SULTANBEYLİ GENCALLAR- HALKLA İLİŞKİLER ELEMANIGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit Sakarya,Samsun da bulunan toplamda 13 mağazası ile hizmet vermektedir. 600'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.         En az lise mezunu, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneğine sahip,Ekip olarak çalışma bilincine hakim, İşine değer katabilecek, öğrenmeye açık,Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezantabl,Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına her türlü sorun ve problemlerin en etkin şekilde çözüme ulaştırılmasını sağlayacak,İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif yaklaşım tarzını benimseyen ve ikna kabiliyeti yüksek          Firmamızın Sultanbeylin'de yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Halkla ilişkiler Personeli' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SULTANBEYLİ GENCALLAR - KAT SORUMLULARI İstanbul(Asya) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
SULTANBEYLİ GENCALLAR - KAT SORUMLULARIGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit ,Sakarya,Samsun da bulunan toplamda 13 mağazası ile hizmet vermektedir. 600'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir. Tercihen üniversite mezunu Mağazacılık ve perakendecilik alanında ekip yönetimi, ürün ve stok takibi, reyon işleyişi konularında en az 5 yıl deneyim sahibi;Hazır giyim markalarında yöneticilik yapmış, Satış teknikleri konusunda uzman  Firmamızın Sultanbeylin'de yeni açılacak olan lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Kat Sorumluları' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı