Gepaş Reklam ve Medya Pazarlama A. Ş. 

Şirket Bilgileri

GEPAŞ, Eylül 2014’ te büyüdükçe küçülen dünyanın yeni düzenine hızla adapte olmuş, genç ve dinamik bir kadro ile 21.yüzyılın tüm fırsatlarını değerlendirmek için kuruldu.

Geride bıraktığımız süre içerisinde; proje yönetimi, etkinlik yönetimi, iletişim danışmanlığı, reklam, medya, spor, sponsorluk yönetimi gibi alanlarda sektörünün lokomotif kurumlarına hizmet verdik ve iş ortaklıkları gerçekleştirdik.

Uluslararası medya, yayın ürünleri oluşturulması ve pazarlaması alanında tv/radyo programı yapımları, içerik temini, reklam ve sponsorluk çalışmaları gerçekleştirdik.

Spor kulüplerine kurumsal ve idari yapılanma, finansal çözümler, merchandising süreçlerinde katkı sağladık ve iş ortaklıkları kurduk.

Proje yönetimi konusunda sektöründe iddialı kurumlara yeni çözümler ürettik, projeye dönüştürdük ve tamamlamış olmanın gururunu yaşadık.

Etkinlik yönetimi alanında uzman ve içerisinde milli olmuş sporcularında bulunduğu ekibimiz ile hem kamu hem de özel kurumlara hizmet verdik.

İdari danışmanlığını üstlendiğimiz tüm iş ortaklarımızla optimum zaman da maksimum katkıyı sağlayan adımlar attık.

Bilişim sektöründe üstlendiğimiz yeni projelerle ülkemize katma değer sağlamaya devam ediyoruz.

Kurulduğu an itibariyle etik değerleri en önde tutan, her zaman başka bir bakış açısı olduğuna inanan çağdaş, yenilikçi ve değişime ayak uyduran şirketimiz, yaşadığımız dünya düzeninde gerek toplumsal gerekse kurumsal sosyal sorumluluk hassasiyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Yol haritası girişimcilik olan şirketimiz, insan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize ve yaşadığımız topluma sürekli pozitif katkı sağlamaya devam etmektedir.

Bu kapsamda sporun birleştirici gücüne olan inancımız ve “spor evrenseldir” kavramından yola çıkarak ‘’1919 Gençlik ve Spor Kulübü’’ şirketimizin desteğiyle kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: MedyaGepaş Reklam ve Medya Pazarlama A. Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.