Gepaş Reklam 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


GEPAŞ, Eylül 2014’ te büyüdükçe küçülen dünyanın yeni düzenine hızla adapte olmuş, genç ve dinamik bir kadro ile 21.yüzyılın tüm fırsatlarını değerlendirmek için kuruldu.

Geride bıraktığımız süre içerisinde; proje yönetimi, etkinlik yönetimi, iletişim danışmanlığı, reklam, medya, spor, sponsorluk yönetimi gibi alanlarda sektörünün lokomotif kurumlarına hizmet verdik ve iş ortaklıkları gerçekleştirdik.

2016 yılından itibaren Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarına ait “Yüksek Hızlı Tren” filosunun eğlence sistemi yönetimi işini üstlenirken aynı zaman da söz konusu platformun tüm medya içeriklerinin de tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz.

Bununla birlikte mobil oyun geliştirmeleri, animasyon, çizgi film üretimi ve tedariği konusunda da uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Halihazır da TRT Haber kanalında yayınlanan “Yüksek Profil” isimli programı gibi birçok tv programı projesi gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin 6 farklı havalimanında oluşturduğumuz mecralarımızı reklamverenlerle buluşturuyoruz.

Kurulduğu an itibariyle etik değerleri en önde tutan, her zaman başka bir bakış açısı olduğuna inanan çağdaş, yenilikçi ve değişime ayak uyduran şirketimiz, yaşadığımız dünya düzeninde gerek toplumsal gerekse kurumsal sosyal sorumluluk hassasiyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Yol haritası girişimcilik olan şirketimiz, insan odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize ve yaşadığımız topluma sürekli pozitif katkı sağlamaya devam etmektedir.

Bu kapsam da sporun birleştirici gücüne olan inancımız ve “spor evrenseldir” kavramından yola çıkarak 1919 Gençlik ve Spor Kulübü şirketimizin desteğiyle kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: MedyaGepaş Reklam İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sanat Yönetmeni Ankara Gepaş Reklam ve Medya Pazarlama A.Ş.
Sanat YönetmeniGepaş Reklam ve Medya Pazarlama A.Ş.
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları'na ait Yüksek Hızlı Tren filosunun eğlence sistemi yönetimi işini yürütmekte olan şirketimizin operasyon kadrosunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız; Üniversitelerin tercihen radyo televizyon, grafik tasarım ve benzeri ilgili bölümlerinden mezun,Kurgu montaj çalışmaları için tercihen EDIUS 8, ADOBE, PREMIERE, FINAL CUT, AVID programlarından en az birine hakim,Grafik tasarım, animasyon çalışmaları için tercihen ADOBE ILLUSTRATOR, ADOBE PHOTOSHOP programlarından en az birine hakim,Sosyal medya mecralarını (Facebook, Instagram, Twitter, Blog) aktif kullanan,Google Analytics, SEO & Adwords konularında deneyimli, Tercihen 30 yaşını aşmamış, İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sorumluluk almaktan ve inisiyatif kullanmaktan kaçınmayan, Girişimci, pozitif düşünebilen, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tercihen sigara kullanmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı