Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim Planlama MühendisiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üretim Planlama Departmanında "Üretim Planlama Sorumlusu" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Malzeme Planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, ERP tabanlı planlama süreçlerinde tecrübeli, (Tercihen Axapta) Analitik düşünme yeteneğine sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, 35 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul'un Avrupa Yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi Bolu Gezer Grup
Üretim ŞefiGezer Grup
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren  ve 100.000 m2 'lik üretim alanı ile Avrupanın en büyük Ayakkabı ve Terlik üreticisi ünvanına sahip Gezer Ayakkabı Deri Sanayi ve Tic. A.Ş’nin  Bolu Organize Sanayi Bölgesinde kurulu üretim tesisinde görev alacak 'Üretim Şefi' aramaktayız.  Üniversitelerin Kimya, Makine veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer sektör ve pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli,Üretim bünyesinde görev alabilecek, Mavi yakalı çalışanların sevk ve idaresini üstlenebilecek,Planlama ve organize etme yeteneği olan, Sorumluluk alabilecek, Gelişme ve yeniliğe açık, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış,  Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Sağlık Memuru İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İşyeri Sağlık MemuruGezer Ayakkabı
Sektöründe öncü firmamızın Esenyurt bölgesinde kurulu tesisinde "İşyeri Sağlık Memuru" olarak çalışacak,Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO mezunu, ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çalışanların vizite, rapor, muayene ve İş kazası süreçlerini takip edebilecek,Çalışanların sağlık durumları ile alakalı gerekli bildirimleri yapabilecek,İş yeri hekiminin çalışmalarını asiste edebilecek, Planlı ve programlı çalışma yürütebilecek, MS Office (Excell, World) uygulamaları konusunda bilgi sahibi,Tercihen İstanbul - Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden,Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olup aktif araç kullanabilecek. Bay çalışma arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Asya) ELA KİMYA
ARGE Laboratuvarı TeknisyeniELA KİMYA
İstanbul - Tuzla Deri Organize Sanayii Bölgesinde Ela Kimyevi Maddeler Sanayi ve Tic. A.Ş ünvanı ile kurulu fabrikamızın Ar-Ge Bölümünde çalışmak üzere "Laboratuvar Teknikeri" aramaktayız.Üniversitelerin Lisans veya Önlisans Kimya bölümü mezunu, Ar Ge-Laboratuvar alanında en az bir yıl deneyimi olan, Disiplinli çalışma konusunda hassas, sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Planlı ve organize bir şekilde çalışmayı ilke edinmiş, Gerektiğinde vardiyalı olarak çalışabilecek, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Tuzlada veya yakın bölgelerde ikamet eden Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı İstanbul(Avr.) GEZDERİ
AşçıGEZDERİ
Suni Deri Üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızın Esenyurt bölgesinde kurulu fabrika yemekhanesinde "Aşçı" olarak görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.En az ilkokul mezunu, En az 5 yıl aşçılık deneyimi olan Toplu yemek üretimi konusunda tecrübeli, 40 Yaşını aşmamış Vardiyalı olarak çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel temizliğine ve çevresel temizliğe önem veren temiz ve titiz çalışan, Hijyenik ortamlarda çalışmanın gerektirdiği hassasiyetlere sahip, Planlama ve uygulama yeteneğine sahip, Eli çabuk ve hızlı hareket edebilen, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Servis güzergahlarına yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan, Bay aşçı adaylarımızı ilana başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Gezer Grup
Fason Takip SorumlusuGezer Grup
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Fason Takip Departmanında "Fason Takip Sorumlusu" olarak çalışmak üzere; İki veya dört yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Üretim ve Fason Takip alanlarında en az 2 yıl deneyimli Fasona verilen işlerin takibi yapabilecek,  Üretilen mamüllerin zamanında sevkini kontrol edebilecek, MS Office uygulamalarına hakim,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  İletişim ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,  MS Office uygulamalarına hakim,  Askerlik görevini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış, Tercihen Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece civarında ikamet edenBay çalışma arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Satış Yöneticisi/YönetmeniGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş bünyesinde kurulu olan ve PP, PE ve PVC türevli Hammaddelerin Satışını yapan firmamızda "Satış Yöneticisi" olarak çalışmak üzere;·         Üniversitelerin İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun,·         Polietilen, Polipropilen ve PVC türevli hammaddelerin satışı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,·         İnsan ilişkiler güçlü, iletişim becerileri yüksek,·         Analitik düşünebilen,·         Araştırmacı ve yenilikçi,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         İleri derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli bulunmayan, aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden tercihen Esenyurt bölgesine yakın olan,·         40 Yaşını aşmamışAdaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı