Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kimyasal Ürün Satış Sorumlusu Gaziantep Gezer Ayakkabı
Kimyasal Ürün Satış SorumlusuGezer Ayakkabı
Poleks Kimya ünvanıyla Poliüretan hammadde alanında faaliyetini sürdüren ve sektöründe önemli bir yere sahip firmamızın Satış departmanında görev alcak "Kimyasal Ürün Satış Sorumlusu" aramaktayız.  Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun (Tercihen Kimya, Kimya Mühendisliği) Gaziantep Bölgesinde ikamet eden, Minumum 5 yıl iş deneyimi olan, En az 25 - 40 yaş aralığında, Poiüretan ürünlerinin satış sürecini yönetebilecek, Sipariş ve Sevkiyat sürecini takip edebilecek, Yeni ürün geliştirme konuda firmaya yeni fikirler verebilecek, Hizmet odaklı ve insan ilişkileri iyi, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, MS Office uygulamalarını kullanabilecek, Yurt içi seyahat engeli bulunmayanAdaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Teknik Bakım MühendisiGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın Bakım - Onarım Departmanında "Teknik Bakım Mühendisi" olarak görev alacak; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 25 - 30 Yaş aralığında, Makine Bakım-Onarım süreçleri ile ilgili en az 3 yıl tecrübeli, Makine, yardımcı tesis ve ekipmanların fenni muayene ve kontrollerini yapacak, Hidrolik sistemler konusunda bilgi sahibi Askerlik görevini tamamlamış, Genel bilgisayar kullanımını bilen, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olamayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Sağlık Memuru İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İşyeri Sağlık MemuruGezer Ayakkabı
Sektöründe öncü firmamızın Esenyurt bölgesinde kurulu tesisinde "İşyeri Sağlık Memuru" olarak çalışacak, Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO mezunu, ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çalışanların vizite, rapor, muayene ve İş kazası süreçlerini takip edebilecek, Çalışanların sağlık durumları ile alakalı gerekli bildirimleri yapabilecek, İş yeri hekiminin çalışmalarını asiste edebilecek, Planlı ve programlı çalışma yürütebilecek, MS Office (Excell, World) uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Tercihen İstanbul - Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olup aktif araç kullanabilecek.Bay çalışma arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Büro Elemanı İstanbul(Asya) ELA KİMYA
Büro ElemanıELA KİMYA
İSTANBUL DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'NDEKİ FİRMAMIZAMALTEPE-PENDİK E5  PENDİK E5-ESENYALI AYDINLI ARASINDA İKAMET EDENTELEFON VE FAKS GİBİ BÜRO ARAÇLARINI KULLANABİLENŞİRKET İÇİ EVRAK DAĞITIMI YAPABİLECEK, TELEFON YÖNLENDİREBİLECEKBAY BÜRO PERSONELİ ALINACAKTIR.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Şefi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim ŞefiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üretim Departmanında "Üretim Şefi" olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 Yıl benzer sektör ve pozisyonlarda tecrübesi olan, Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek, Takım çalışmasına yatkın ve organizasyon becerisine sahip, Sistematik çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı olarak çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayanTakım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ayakkabı Modelisti İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Ayakkabı ModelistiGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren  firmamızın Ar Ge bölümünde "Modelist" olarak görev alacak; En az lise mezunu, 40 yaşını aşmamış, Ayakkabı-Terlik üretim sektöründe Ar Ge aşamasında en az 5 yıl deneyimli, Koleksiyon hazırlama aşamalarında yöneticisine destek verebilecek, Moda ve trendler konusuna ilgili, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı