Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İç Denetim UzmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Denetim Departmanında "İç Denetim Uzmanı" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler Bölümlerinden mezun, İç Denetim pozisyonlarında en az 3 yıl tecrübeli, İç Denetim standartları konusunda bilgi sahibi, Genel Muhasebe standartları konusunda deneyimli, Muhasebe hesap planı ve denetimi konusunda bilgi sahibi, Raporlama yöntemlerine hakim, Analitik düşünme yeteneğine güvenen, MS Office uygulamaları konusunda deneyimli, Gerektiğinde seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik gövevini tamamlamış, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan, Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Satış Pazarlama UzmanıGEZDERİ
Bay (Sadece Bay adayların başvurusu dikkate alınacaktır.) Askerlik ödevi ile ilişiği bulunmamak. Temsil yeteneğine sahip bulunmak. Müzakere yeteneğine sahip bulunmak. Kimya Sektöründe Yurtiçi Pazarlama ve Satış Konusunda en az 5 yıl deneyime sahip bulunmak.Temsile, müzakereye ve yurtiçi/yurtdışı seyahate herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.Ofis ekipman ve ofis programlarını kullanabiliyor olmak. İşletmenin konusu ile ilgili İnternet ve dijital mecraları yönetebilecek bir beceriye sahip bulunmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim Planlama MühendisiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üretim Planlama Departmanında "Üretim Planlama Sorumlusu" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Malzeme Planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, ERP tabanlı planlama süreçlerinde tecrübeli, (Tercihen Axapta) Analitik düşünme yeteneğine sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, 35 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'un Avrupa Yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Gezer Grup
Fason Takip SorumlusuGezer Grup
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Fason Takip Departmanında "Fason Takip Sorumlusu" olarak çalışmak üzere;İki veya dört yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim ve Fason Takip alanlarında en az 2 yıl deneyimli  Fasona verilen işlerin takibi yapabilecek,  Üretilen mamüllerin zamanında sevkini kontrol edebilecek,  MS Office uygulamalarına hakim,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  İletişim ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,  MS Office uygulamalarına hakim,  Askerlik görevini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış,  Tercihen Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece civarında ikamet eden Bay çalışma arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim ŞefiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üretim Departmanında "Üretim Şefi" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,1-2 Yıl benzer pozisyonlarda tecrübesi olan,Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek,İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek,Takım çalışmasına yatkın ve organizasyon becerisine sahip,Sistematik çalışmayı ilke edinmiş,Vardiyalı olarak çalışabilecek,İletişim becerileri gelişmiş,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayanTakım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı