Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Satış Danışmanı (Kayseri) Kayseri Gezer Ayakkabı
Mağaza Satış Danışmanı (Kayseri)Gezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Kayseri'de bulunan Toptan Satış Mağazasında "Satış Sorumlusu/Satış Danışmanı" olarak çalışmak üzere;En az lise mezunu, (tercihen üniversite lisans veya ön lisans mezunu) Mağaza satış konusunda en az 3 yıl deneyimli Mağazada danışman olarak çalışabilecek, İletişim ve birebir satış konusunda kendisine güvenen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MS Office uygulamalarını kullanabilecek, Kayseri Merkeze yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan, Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Bölge Satış SorumlusuGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren  firmamızın Yurt İçi Satış Depertmanında "Bölge Satış Sorumlusu" olarak görev alacak; Üniversitelerin 4 Yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen İktisat, İşletme)Toptan Bayi kanalı satışı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,  Hizmet odaklı ve inisiyatif sahibi, Sipariş ve sevkiyat süreçlerini koordine edebilecek,İnsan ilişkilerin konusunda kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Hedef ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın,İkna yeteneği gelişmiş, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayanTercihen Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan, Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Freze Operatörü İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Freze OperatörüGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın Kalıphane Bölümünde "Freze-Planya Operatörü" olarak görev alacak;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölülerinden mezun30 yaşını aşmamış Freze-Planya kullanımı konusunda temel bilgi sahibi, Fereze kullanımı konusunda yetiştirilmek üzere, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoru.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Satış Planlama UzmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Satış Bölümünde "Satış Planlama Uzmanı" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bütçeleme, Planlama ve Satış konularında en az 5 yıl deneyimli, Satış süreçlerinin analizini yapabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, 40 yaşını aşmamış ve askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stilist İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
StilistGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Ayakkabı-Terlik üretimi üzerine faaliyet gösteren firmamızın Ar-Ge departmanında “Tasarımcı - Stilist” olarak görev alacak;Tercihen Üniversitelerin moda tasarım bölümlerinden mezun,Terlik-Ayakkabı tasarımı üzerine en az 5 yıl deneyimli,Moda algısı yüksek, tasarım yönü kuvvetli,Yeni moda, trend, literatür ve fuarları yakından takip edebilecek,Araştırmacı, takipçi ve vizyon sahibi,Maliyet odaklı düşünebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede Corel Draw kullanabilen, Tercihen Photoshop kullabilecek, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Avrupa yakasında ikamet eden ve Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayan,Takım adayı arkadaşlarımızı ilanımıza baş vurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İç Denetim UzmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Denetim Departmanında "İç Denetim Uzmanı" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler Bölümlerinden mezun, İç Denetim pozisyonlarında en az 3 yıl tecrübeli, İç Denetim standartları konusunda bilgi sahibi, Genel Muhasebe standartları konusunda deneyimli, Muhasebe hesap planı ve denetimi konusunda bilgi sahibi, Raporlama yöntemlerine hakim, Analitik düşünme yeteneğine güvenen, MS Office uygulamaları konusunda deneyimli, Gerektiğinde seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik gövevini tamamlamış, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan, Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim ElemanıGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik, Ayakkabı ve Suni Deri Üretim sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın imalat bölümlerinde görev almak üzere;18-40 yaş aralığında Vardiyalı olarak çalışabilecek, Üretimde çalışma ile ilgili herhangi bir engeli bulunmayan Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Gürpınar, Arnavutköy,  Avcılar, Küçükçekmece, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Altınşehir, Güneşli bölgelerinde ikamet eden.Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim Planlama MühendisiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üretim Planlama Departmanında "Üretim Planlama Sorumlusu" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Malzeme Planlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, ERP tabanlı planlama süreçlerinde tecrübeli, (Tercihen Axapta) Analitik düşünme yeteneğine sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, 35 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'un Avrupa Yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı