Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mutfak Görevlisi İstanbul(Asya) ELA KİMYA
Mutfak GörevlisiELA KİMYA
İSTANBUL DERİ ORGANİZE BÖLGESİNDE BULUNAN FABRİKAMIZIN İDARİ BİNASINDA GÖREV ALACAKMALTEPE-AYDINLI-İDOSB GÜZERGAHINDA OTURANASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞSİGARA KULLANMAYANBAY MUTFAK PERSONELİ
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Satınalma UzmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Mağazalar Departmanında "Satınalma Uzmanı" olarak çalışmak üzere; Mağazacılık alanında en az 5 yıl deneyimli Üniversite Mezunu (Tercihen Endüstri Mühendisliği), Planlama, Bütçeleme ve Satınalma süreçlerinde etkinlik sağlayabilecek, Araştırmacı ve analiz etme yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Mağazacılık satış süreçleri hakkında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Asya) ELA KİMYA
ARGE Laboratuvarı TeknisyeniELA KİMYA
Deri Organize Sanayii Bölgesindeki fabrikamızın Ar-Ge Bölümünde yetiştirildikten sonra Üretim Bölümünde istihdam edilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip vardiyalı çalışabilecek Üretim Elemanı alınacaktır:•    Tercihen Meslek, Teknik liseleri veya Meslek Yüksekokulu Kimya veya benzeri bölüm Mezunu•    İletişimi, insani ilişkileri, temsil yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek•    Disiplinli ve sorumluluk duygusu gelişmiş•    Ekip çalışmasına yatkın•    Planlı ve organize bir şekilde çalışmayı ilke edinmiş•    Microsoft Office programlarını kullanabilen•    Kesinlikle sigara kullanmayan•    Askerliğini yapmışBay Elemanlar Aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) ELA KİMYA
Temizlik GörevlisiELA KİMYA
İSTANBUL DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN FABRİKAMIZAMALTEPE - PENDİK - KAYNARCA - AYDINLI GÜZERGAHINDA OTURANBAY TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.CUMARTESİ ÇALIŞMAMIZ YOKTUR.TEMİZLİK ŞİRKETİ TARAFINDAN HAFTADA BİR BÜYÜK TEMİZLİK YAPILMAKTADIR. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Müdür Yardımcısı Bolu Gezer Ayakkabı
Üretim Müdür YardımcısıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Bolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikasında 'Üretim Müdür Yardımcısı' olarak çalışmak üzere;  Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 5 Yıl benzer sektör ve pozisyonlarda görev almış, Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek, Liderlik yapabilecek, Takım Çalışmasına Yatkın ve organizasyon becerisine sahip, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamaları konusunda iyi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bolu merkezde ikamet eden veya ulaşım engeli bulunmayan,Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Mühendisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Lojistik MühendisiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Lojistik Deposunda "Lojistik Mühendisi" olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sipariş yönetimi ve depo süreçleri ile ilgili bilgi sahibi, Depo personelinin sevk ve idaresini üstlenebilecek, Yükleme ve boşaltma süreçlerinin organizasyonunu yapabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, 35 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'un Avrupa Yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim ŞefiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üretim Departmanında "Üretim Şefi" olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 Yıl benzer sektör ve pozisyonlarda tecrübesi olan, Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek, Takım çalışmasına yatkın ve organizasyon becerisine sahip, Sistematik çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı olarak çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayanTakım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Aşçı YardımcısıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Yemekhanesinde "Aşçı Yardımcısı" olarak çalışmak üzere; En az lise mezunu 40 Yaşını aşmamış Aşçı yardımcılığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, Toplu yemek üretimi konusunda tecrübeli, Kişisel temizliğine özen gösteren, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Güvenlik GörevlisiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin İdari İşler Departmanında "Güvenlik Görevlisi" olarak çalışmak üzere; En az lise mezunu 40 Yaşını aşmamış Güvenlik uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli Gerekli belge ve yetkinliklere sahip, İletişim ve temsil yeteneği iyi, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamışAdaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı