Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Freze Operatörü İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Freze OperatörüGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın Kalıphane Bölümünde "Freze-Planya Operatörü" olarak görev alacak;En az Ortaokul mezunu 30 yaşını aşmamış Freze-Planya kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli Kalıpçılık konusunda deneyimli Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoru.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
StajyerGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Ar Ge ve Üretim Departmanlarında "Stajyer" olarak görev almak üzere;Lise ve Meslek Yüksekokullarının Ayakkabı Tasarım ve Üretim bölümlerinde öğrenime devam eden,Uzun dönem Stajyer olarak çalışabilecek, Terlik-Ayakkabı Tasarım ve Üretimine ilgi duyan, öğrenmeye açık, Ar Ge ve Üretim departmanlarında görev alabilecek, Kariyer hedefi olan, dinamik, Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden, Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknikeri İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Mekanik Bakım TeknikeriGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın Atölye Bölümünde ' Mekanik Bakım Teknikeri ' olarak görev alacak;Endüstrü Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Demir doğrama ve kaynak işlerinde en az 2 yıl deneyimli, Kaynak işlerinde bilgi sahibi, Tercihen Torna işlerini bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden, Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İç Denetim UzmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Denetim Departmanında "İç Denetim Uzmanı" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler Bölümlerinden mezun,İç Denetim pozisyonlarında en az 3 yıl tecrübeli,İç Denetim standartları konusunda bilgi sahibi,Genel Muhasebe standartları konusunda deneyimli,Muhasebe hesap planı ve denetimi konusunda bilgi sahibi,Raporlama yöntemlerine hakim, Analitik düşünme yeteneğine güvenen, MS Office uygulamaları konusunda deneyimli,Gerektiğinde seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için Askerlik gövevini tamamlamış,İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı