Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İç Denetim UzmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Denetim Departmanında "İç Denetim Uzmanı" olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler Bölümlerinden mezun, İç Denetim pozisyonlarında en az 3 yıl deneyimli, İç Denetim standartları konusunda bilgi sahibi, Genel Muhasebe standartları konusunda deneyimli, Raporlama yöntemlerine hakim, Analitik düşünme yeteneğine güvenen, MS Office uygulamaları konusunda deneyimli, Gerektiğinde seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik gövevini tamamlamış, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Gezer Ayakkabı
Mağaza Satış DanışmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üsküdar'da bulunan Toptan Satış Mağazasında "Satış Sorumlusu/Satış Danışmanı" olarak çalışmak üzere; En az lise mezunu, (tercihen üniversite lisans veya ön lisans mezunu) Mağaza satış konusunda en az 3 yıl deneyimli Mağazada sorumlu veya danışman olarak çalışabilecek, İletişim ve birebir satış konusunda kendisine güvenen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MS Office uygulamalarını kullanabilecek, Üsküdar bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Satış SorumlusuGEZDERİ
1- Lise, Meslek Yüksek okulu veya Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun2- 23-35 yaşları arasında3- Satış konusunda en az 2 yıl deneyimi olan4- Askerlik Hizmetini Tamamlamış5- B Sınıfı Ehliyet Sahibi ve Seyahat Engeli Olmayan6- İnsan ilişkileri güçlü7- İletişim becerisi yüksek8- Takım çalışmasına yatkın9- Pazarlama ve satış tekniklerine hakim10- Suni deri döşemelik-giyimlik sektöründe deneyimi ve bilgisi olan11- MS Office proğramlarını iyi derecede kullanabilen12- Avrupa yakasında ikamet eden özellikle Beylikdüzü, Avcılar,     Esenyurt,B.Çekmece, Gürpınar,Sefaköy, Bahçelievler, Güngören,  Bağcılar,     Esenler, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Bayrampaşa önceliğimizdir     Bay satış sorumlusu aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Planlama SorumlusuGEZDERİ
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümünden Mezun Minimum 3 yıl Üretim Planlama ve bütçelemede İş Tecrübesi Olan Analitik düşünebilen,sorumluluk sahibi,çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen,insan ilişkileri güçlü, Sistem analistliği yapabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan 35 yaşını geçmemiş Bay takım Arkadaşları Arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdür Yardımcısı Bolu Gezer Ayakkabı
Üretim Müdür YardımcısıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Bolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikasında 'Üretim Müdür Yardımcısı' olarak çalışmak üzere;  Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 5 Yıl benzer sektör ve pozisyonlarda görev almış, Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek, Liderlik yapabilecek, Takım Çalışmasına Yatkın ve organizasyon becerisine sahip, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamaları konusunda iyi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bolu merkezde ikamet eden veya ulaşım engeli bulunmayan,Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı