Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Santral Operatörü İstanbul(Asya) ELA KİMYA
Santral OperatörüELA KİMYA
TUZLA DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN FABRİKAMIZATELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK, GELEN-GİDEN KARGOLARI TAKİP EDEBİLECEKSANTRAL OPERATÖRLÜĞÜ YAPABİLECEKSERVİS GÜZERGAHINDA ;PENDİK E-5 / AYDINLI / KONAŞLI CİVARINDA OTURMASI TERCİH SEBEBİDİR.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Sağlık Memuru İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İşyeri Sağlık MemuruGezer Ayakkabı
Sektöründe öncü firmamızın Esenyurt bölgesinde kurulu tesisinde "İşyeri Sağlık Memuru" olarak çalışacak, Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO mezunu, ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çalışanların vizite, rapor, muayene ve İş kazası süreçlerini takip edebilecek, Çalışanların sağlık durumları ile alakalı gerekli bildirimleri yapabilecek, İş yeri hekiminin çalışmalarını asiste edebilecek, Planlı ve programlı çalışma yürütebilecek, MS Office (Excell, World) uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Tercihen İstanbul - Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olup aktif araç kullanabilecek.Bay çalışma arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Asya) ELA KİMYA
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıELA KİMYA
Deri Organize Sanayii Bölgesindeki fabrikamızın Ar-Ge Bölümünde istihdam edilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip vardiyalı çalışabilecek Ar - Ge Mühendisi alınacaktır:· Üniversitelerin Kimya Bölümü veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun· İyi düzeyde İngilizce bilen· Sunum yeteneği, iletişim yönü kuvvetli, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı· Takim çalışmasına açık, aktif, yüksek enerji seviyesine sahip· Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan· Powerpoint, Excel ve Word ofis programlarını etkin kullanabilen· Kesinlikle sigara kullanmayan· Askerliğini yapmış·            İstanbul Anadolu yakası Tuzla civarında ikamet eden· B sınıfı ehliyeti olan.                                 BAY
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdür Yardımcısı Bolu Gezer Ayakkabı
Üretim Müdür YardımcısıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Bolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikasında 'Üretim Müdür Yardımcısı' olarak çalışmak üzere;  Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 5 Yıl benzer sektör ve pozisyonlarda görev almış, Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek, Liderlik yapabilecek, Takım Çalışmasına Yatkın ve organizasyon becerisine sahip, Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamaları konusunda iyi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bolu merkezde ikamet eden veya ulaşım engeli bulunmayan,Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü (Kimya Mühendisi) İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim Müdürü (Kimya Mühendisi)Gezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın Grup şirketlerinden olan ve Polex markasıyla Poliüretan Hammadde üretimi yapan tesisimizin Üretim Departmanında 'Üretim Müdürü' olarak görev alacak;  Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Bölümünden Mezun, Asgari üç yıl kimya üretim sektöründe yöneticilik tecrübesi olan, Poliüretan Sistemleri ile ilgili bilgi sahibi, Reaktör ve Sıcak Kazan işlemleri ile ilgili deneyimli, Üretim içerisindeki teknik süreçlere müdahil olabilecek, İnsan İlişkileri Güçlü, Yönetme Vasıflarına Sahip,Analitik düşünen, yükselmeyi hedefleyen, Organizasyon becerileri gelişmiş İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamlarına hakim, Askerlikle İlişiği Bulunmayan, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayanYönetici Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Mekanik TeknisyeniGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın Bakım - Onarım Departmanında "Mekanik Teknisyeni" olarak görev alacak; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin makine,motor,torna-tesviye veya ilgili bölümlerinden mezun, 35 yaşını aşmamış, Teknik resim okuyabilecek, Autocad veya Solidworks programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen, Makine imalatında 3 - 5 yıl deneyimli. (Gerektiğinde makine imalatı yapabilecek) Tercihen kaynak,demir doğrama,torna işlerini yapabilecek, Düzenli ve planlı çalışmayı ilke edinmiş, Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan, B sınıfı ehliyeti ve forklift ehliyeti olan, Askerlik görevini tamamlamış,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satınalma Sorumlusu İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Yurtdışı Satınalma SorumlusuGezer Ayakkabı
Sektöründe öncü firmamızın Dış Satınalma biriminde görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Üniversitelerin İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler veya ilgili bölümlerinden yeni mezun, İleri derecede ingilizce bilen, Yurtdışı satınalma konusunda en az 2 yıllık tecrübe sahibi, Yurtdışı satınalma süreçleriyle alakalı gerekli takip ve çalışmayı yürütebilecek Özgüven sahibi ve gelişmeye açık, MS Office Uygulamalarını bilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Çalışma arkadaşlarını ilanımıza baş vurmaya davet ediyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Şefi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Üretim ŞefiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üretim Departmanında "Üretim Şefi" olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 Yıl benzer sektör ve pozisyonlarda tecrübesi olan, Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek, İmalat çalışanlarının sevk ve idaresini üstlenebilecek, Takım çalışmasına yatkın ve organizasyon becerisine sahip, Sistematik çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı olarak çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayanTakım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Mühendisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Lojistik MühendisiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Lojistik Deposunda "Lojistik Mühendisi" olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sipariş yönetimi ve depo süreçleri ile ilgili bilgi sahibi, Analiz ve geliştime çalışmalarında katkıda bulunabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, 35 yaşını aşmamış ve bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'un Avrupa Yakasında ikamet eden veya Esenyurt bölgesine ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Müdürü İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İhracat MüdürüGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren  firmamızın İhracat Depertmanında 'İhracat Müdürü' olarak görev alacak; Üniversitelerin İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun, Benzer Pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli, İhracat sürecinin gerektirdiği uygulamaların koordinasyonunu sağlayabilecek, İleri derecede İngilizce bilen (tercihen ilave olarak Fransızca, Arapça, Almanca veya İspanyolca dillerinden en az bir tanesini bilen) Liderlik yeteneği güçlü, karar alma süreçlerinde etkili, Vizyon sahibi ve Strateji geliştirebilecek Stres ve Belirsizlik dönemlerinde doğru davranabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Seyehat engeli bulunmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Yönetici adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer (İktisat ve İşletme) İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Stajyer (İktisat ve İşletme)Gezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren lider firmamızda "Stajyer" olarak görev alacak; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ilgili bölümlerinin 3. veya 4.Sınıflarında eğitimine devam eden Öğrenmeye merakı olan, araştırmacı ve yenilikçi, Kariyer hedefine yönelik planlarını Üretim Sektörü üzerine yapmış, MS Office uygulamalarını bilen, Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Stayjer adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz. 
Stajyer        İlan Detayı
Stajyer (Endüstri, Makine ve Kimya Mühendisliği) İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Stajyer (Endüstri, Makine ve Kimya Mühendisliği)Gezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren lider firmamızda "Stajyer" olarak görev alacak; Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya mühendisliği bölümlerinin 3. veya 4.Sınıflarında eğitimine devam eden Öğrenmeye merakı olan, araştırmacı ve yenilikçi, Kariyer hedefine yönelik planlarını Üretim Sektörü üzerine yapmış, MS Office uygulamalarını bilen, Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Stayjer adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz. 
Stajyer        İlan Detayı