Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri

Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer GrupGezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: AyakkabıcılıkGezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Fabrika Müdürü Bolu Gezer Ayakkabı
Fabrika MüdürüGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Bolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikasında 'Fabrika Müdürü' olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Yöneticilik ve Organizasyon konularında yetkin,Sistem geliştirme çalışmalarına öncülük edebilecek,PVC enjeksiyon üretim hatları ile ilgili yönetim faaliyetlerinde bulanacak,Ekibine liderlik yapabilecek, Çalışma motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Bolu İlinde ikamet eden. Yönetici adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür İstanbul(Asya) ELA KİMYA
Teknik MüdürELA KİMYA
İstanbul - Tuzla Deri Organize Sanayii Bölgesinde Ela Kimyevi Maddeler Sanayi ve Tic. A.Ş ünvanı ile kurulu fabrikamızda çalışmak üzere "Teknik Müdür" aramaktayız.Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Reaktör ve benzer sistemlerle ilgili en az 5 yıl deneyimli, Isıtma, Soğutma ve Vakum sistemleri konusunda tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Bakım süreçlerinde koordinasyonu sağlayabilecek, Disiplinli çalışma konusunda hassas, sorumluluk alabilecek, Planlı ve organize bir şekilde çalışmayı ilke edinmiş, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Gebze/Tuzla bölgesinde ikamet eden Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Bolu Gezer Ayakkabı
Kalite Kontrol ŞefiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Bolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikasında 'Kalite Kontrol Şefi' olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Endüstri, Makine, Tekstil veya Çevre mühendisliği bölümlerinden mezun,Kalie Güvence konusunda fabrika üretim alanından en az 5 yıl deneyimli, ISO 9001 çalışmalarını yürütmüş tercihen ISO 14001 ve ISO 18001 eğitimlerini almış,Hata önleme, FMEA, oto kontrol uygulamalarında tecrübeli, Tercihen tekstil, otomotiv veya beyaz eşya sektöründe çalışmış Kendine bağlı kalite güvence ekibini yönetecek, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevin tamamlamış, Bolu ilinde ikamet eden veya Organize Sanayi Bölgesine ulaşım kısıtı olmayan, Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Asya) ELA KİMYA
ARGE Laboratuvarı TeknisyeniELA KİMYA
İstanbul - Tuzla Deri Organize Sanayii Bölgesinde Ela Kimyevi Maddeler Sanayi ve Tic. A.Ş ünvanı ile kurulu fabrikamızın Ar-Ge Bölümünde çalışmak üzere "Laboratuvar Teknikeri" aramaktayız.Üniversitelerin Lisans veya Önlisans Kimya bölümü mezunu, Ar Ge-Laboratuvar alanında en az bir yıl deneyimi olan, Toz boya veya yaş boya konusunda tecrübeli, Boya kimyasalları veya uygulamasında deneyimli, Disiplinli çalışma konusunda hassas, sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Planlı ve organize bir şekilde çalışmayı ilke edinmiş, Gerektiğinde vardiyalı olarak çalışabilecek, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Tuzlada veya yakın bölgelerde ikamet eden Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Sorumlusu İstanbul(Avr.) GEZDERİ
ARGE SorumlusuGEZDERİ
Şirket ProfiliKaliteli Ayakkabı, Terlik Üretmek İçin, İyi Bir Ortağa İhtiyacınız Var; PolexchemPolexchem olarak ürünlerimizi Türkiye haricinde Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç ediyor ve pazar payımızı arttırmak amacı ile yenilik ve yatırımlara devam ediyoruz. Şirketimiz yatırım politikaları ve artan kalite anlayışı ile sadece Türkiye’de değil, Dünya’da da adından söz ettirmektedir. Hedeflerimiz doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi sürekli arttırıyor, bu konuda yeni teknolojileri yakinen takip ediyoruz.GENEL NİTELİKLER·         Poliüretan hammadde ve formülasyon konularında tecrübe sahibi·         Tercihen Poliüretan esaslı üretim yapan firmada Üretim ARGE’si yapmış·         Araştırma-geliştirme yönü güçlü olan,·         Üniversitelerin lisans programından mezun ( Kimya Bölümü veya Kimya mühendisliği tercih sebebidir. )·         Teknik satış ve müşteri ilişkileri alanında minimum 2 yıllık tecrübeye sahip. ·         Tercihen poliüretan sistemleri kimyasal hammaddeleri hakkında bilgi sahibi·         Disiplinli ve sorumluluk sahibi.·         Seyahat engeli olmayan.·         Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen·         **Erkek adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Satış Pazarlama SorumlusuGEZDERİ
Şirket ProfiliKaliteli Ayakkabı, Terlik Üretmek İçin, İyi Bir Ortağa İhtiyacınız Var; PolexchemPolexchem olarak ürünlerimizi Türkiye haricinde Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç ediyor ve pazar payımızı arttırmak amacı ile yenilik ve yatırımlara devam ediyoruz. Şirketimiz yatırım politikaları ve artan kalite anlayışı ile sadece Türkiye’de değil, Dünya’da da adından söz ettirmektedir. Hedeflerimiz doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi sürekli arttırıyor, bu konuda yeni teknolojileri yakinen takip ediyoruz.         Üniversitelerin lisans programından mezun ( Kimya Bölümü veya Kimya mühendisliği tercih sebebidir. )·         Tercihen poliüretan sistemleri kimyasal hammaddeleri hakkında bilgi sahibi·         35 Yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış·         Dış görünüşe önem veren, İletişim yönü kuvvetli.·         Disiplinli ve sorumluluk sahibi.·         Seyahat engeli olmayan.·         Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen·         ** Erkek adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Gezer Ayakkabı
Mağaza Satış DanışmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Üsküdar'da bulunan Toptan Satış Mağazasında "Satış Sorumlusu/Satış Danışmanı" olarak çalışmak üzere;En az lise mezunu, (tercihen üniversite lisans veya ön lisans mezunu)Mağaza satış konusunda en az 3 yıl deneyimli Mağazada sorumlu veya danışman olarak çalışabilecek, İletişim ve birebir satış konusunda kendisine güvenen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MS Office uygulamalarını kullanabilecek, Üsküdar bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan, Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İç Denetim UzmanıGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Denetim Departmanında "İç Denetim Uzmanı" olarak çalışmak üzere;Üniversitelerin İktisadi ve idari Bilimler Bölümlerinden mezun,İç Denetim pozisyonlarında en az 3 yıl deneyimli, İç Denetim standartları konusunda bilgi sahibi, Genel Muhasebe standartları konusunda deneyimli, Raporlama yöntemlerine hakim, Analitik düşünme yeteneğine güvenen, MS Office uygulamaları konusunda deneyimli, Gerektiğinde seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik gövevini tamamlamış, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Elektrik Bakım TeknisyeniGezer Ayakkabı
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın Bakım - Onarım Departmanında "Elektrik Teknisyeni" olarak görev alacak;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lİselerinin Elektrik veya Elektronik bölümlerinden mezun,30 yaşını aşmamış, Makine  elektriği konusunda en az 3 yıl deneyimli Elektrik devre şemalarını okuyabilen, Kumanda panosu tasarım ve imalatını yapabilecek, Tercihen otomasyon ve PLC konularında bilgili, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden veya ulaşım kısıtı olmayan,B sınıfı ehliyeti olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi Bolu Gezer Grup
Üretim ŞefiGezer Grup
40 yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyetini sürdüren  ve 100.000 m2 'lik üretim alanı ile Avrupanın en büyük Ayakkabı ve Terlik üreticisi ünvanına sahip Gezer Ayakkabı Deri Sanayi ve Tic. A.Ş’nin  Bolu Organize Sanayi Bölgesinde kurulu üretim tesisinde görev alacak 'Üretim Şefi' aramaktayız.  Üniversitelerin Kimya, Makine veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer sektör ve pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli,Üretim bünyesinde görev alabilecek, Mavi yakalı çalışanların sevk ve idaresini üstlenebilecek,Planlama ve organize etme yeteneği olan, Sorumluluk alabilecek, Gelişme ve yeniliğe açık, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış,  Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Sağlık Memuru İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
İşyeri Sağlık MemuruGezer Ayakkabı
Sektöründe öncü firmamızın Esenyurt bölgesinde kurulu tesisinde "İşyeri Sağlık Memuru" olarak çalışacak,Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO mezunu, ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çalışanların vizite, rapor, muayene ve İş kazası süreçlerini takip edebilecek,Çalışanların sağlık durumları ile alakalı gerekli bildirimleri yapabilecek,İş yeri hekiminin çalışmalarını asiste edebilecek, Planlı ve programlı çalışma yürütebilecek, MS Office (Excell, World) uygulamaları konusunda bilgi sahibi,Tercihen İstanbul - Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden,Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti olup aktif araç kullanabilecek. Bay çalışma arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı