Gezer Ayakkabı 

Şirket Bilgileri





Gezer Grup

Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup Gezer Grup

Gezer Grup



Gezer

            40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Gezer Ayakkabı ilk olarak sektöre 1968 yılında Gaziosmanpaşa Bereç’te küçük bir atölyede ahşap terlik üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberin oluşan daha geniş mekan, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

            Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 80 milyon çift üretim kapasitesi ve 1750 çalışanıyla sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

            Bünyesinde sentetik deri üretimi yapan Gezderi ve poliüretan hammedde üretimi gerçekleştiren Polex Chem şirketleriyle Gezer Ayakkabı, Türkiye’de örneği olmayan bir entegre tesise sahiptir. Avrupa’nın en büyük terlik üreticisi olan Gezer Ayakkabı, köklü markası Gezer'in yanısıra alt gelir düzeyine yönelik kaliteli ama daha ulaşılabilir fiyat politakasıyla Ziley, Orta-Üst sosyol ekonomik düzeydeki genç kitlelere yönelik şık, özgün ve özgür tasarımlarıyla da Loris markalarını tüketicilerinin beğenisine sunmuştur.

             Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır. 1.000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle AR-GE departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilelecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içi ve yurt dışında sürekli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonu;

          Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak.

Misyonunu;

         Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak.

Kalite Politikası; 

         Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak belirlemek.

Gezderi

          1996 yılında faaliyete geçen Gezderi, 25.000 m2 lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile terliklik, döşemelik, ayakkabılık, çantalık, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi gerçekleştirmektedir.

           Yıllık 10 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000 de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanısıra başta İtalya, İngiltere olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

PolexChem

          2002 yılnda faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için petro-kimyasal poliüretan hammaddesi üretmakte, bu ürünlerini gerek iç piyasaya gerekse dış pazarlara satışını gerçekleştirmektedir.

          PolexChem tarafından oluşturulan poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ayakkabıcılık



Gezer Ayakkabı İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Gezer Ayakkabı
Güvenlik GörevlisiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin İdari İşler Departmanında "Güvenlik Görevlisi" olarak çalışmak üzere;En az lise mezunu, 40 Yaşını aşmamış Güvenlik uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,Güvenlik kartı ve sertifikasına sahip,İletişim ve temsil yeteneği iyi, İstanbul Esenyurt bölgesine yakın ikamet eden,Aktif olarak araç kullanabilecek, Askerlik görevini tamamlamış Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknikeri İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Üretim TeknikeriGEZDERİ
Suni deri fabrikalarında Üretim ve Finisaj bölümlerinde tecrübeli Eleman,Usta,Ustabaşı ve tekniker statüsünde çalışmış bay askerliğini yapmış elemanlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müdürü İstanbul(Avr.) GEZDERİ
İşletme MüdürüGEZDERİ
·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         İşletme ve Üretim yöneticiliği yapmış Suni Deri Sektöründe minimum 5 yıl tecrübe sahibi,·         Yöneticilik ve Organizasyon konularında yetkin,·         Yalın Üretim ve Sistem geliştirme çalışmalarına öncülük edebilecek,·         Tüm işletme ve üretim hatları ile ilgili yönetim faaliyetlerinde bulanacak,·         İletişim yönü güçlü, analitik düşünceye sahip, ekip yönetmekte başarılı, iş süreçlerinde geliştirmeler yapabilecek·         Çalışma motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Proaktif, kalite ve sonuç odaklı·         ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi bilgisine ve tecrübesine sahip,·         İş Sağlığı İş Güvenliği/ Çevre Yönetim sistemi ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibi,·         Kurumu hedefleri doğrultusunda yönetebilecek,·         Performans Yönetim Sistemi ile ilgili bilgi ve tecrübesi sahibi,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Askerlik görevini tamamlamış,Yönetici adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Araştırma Geliştirme / AR-GE Yöneticisi/YönetmeniGEZDERİ
1- Organik Kimya ve Polimer alanında minimum 5 yıl Ar-Ge Tecrübesi olan,2- Kalite Kontrol Cihazları kullanabilen (Karl fischer,FT,IR,GC)3- NMR Sonuçlarını analiz edebilen4- Polimer Sentez tecrübesine sahip5- Tercihen Poliüretan, Polyester Reçine, Akrilik Reçine, Epoksy Reçine bilgisi olan,6- Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümü mezunu 7- Proje ekip yönetim becerisi olan,8- Literatür takibi yapabilen9- İleri derece İngilizce bilgisi olan,10- Seyahat engeli olmayan,11- Ehliyet sahibi olup, araç kullanabilenAr-ge yöneticisi aranmaktadır.**** Erkek adaylar tecih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür İstanbul(Asya) ELA KİMYA
Teknik MüdürELA KİMYA
İstanbul - Tuzla Deri Organize Sanayii Bölgesinde Ela Kimyevi Maddeler Sanayi ve Tic. A.Ş ünvanı ile kurulu fabrikamızda çalışmak üzere "Teknik Müdür" aramaktayız.Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Reaktör ve benzer sistemlerle ilgili en az 5 yıl deneyimli, Isıtma, Soğutma ve Vakum sistemleri konusunda tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Bakım süreçlerinde koordinasyonu sağlayabilecek, Disiplinli çalışma konusunda hassas, sorumluluk alabilecek, Planlı ve organize bir şekilde çalışmayı ilke edinmiş, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Gebze/Tuzla bölgesinde ikamet eden Adaylarımızı ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Şefi Bolu Gezer Ayakkabı
Kalite Kontrol ŞefiGezer Ayakkabı
40 Yılı aşkın süredir Terlik ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren,  Ülkemizin ve Avrupa'nın en büyük entegre üretim tesislerine sahip Gezer Ayakkabı A.Ş'nin Bolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Fabrikasında 'Kalite Kontrol Şefi' olarak çalışmak üzere; Üniversitelerin Endüstri, Makine, Tekstil veya Çevre mühendisliği bölümlerinden mezun,Kalie Güvence konusunda fabrika üretim alanından en az 5 yıl deneyimli, ISO 9001 çalışmalarını yürütmüş tercihen ISO 14001 ve ISO 18001 eğitimlerini almış,Hata önleme, FMEA, oto kontrol uygulamalarında tecrübeli, Tercihen tekstil, otomotiv veya beyaz eşya sektöründe çalışmış Kendine bağlı kalite güvence ekibini yönetecek, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevin tamamlamış, Bolu ilinde ikamet eden veya Organize Sanayi Bölgesine ulaşım kısıtı olmayan, Takım arkadaşlarını ilanımıza başvurmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıGEZDERİ
GENEL NİTELİKLER1- Organik Kimya ve Polimer alanında tecrübeli2- Kalite Kontrol cihazlarını kullanabilen Karl fischer,Ft.IR3- Literatür takibi yapabilen4- İngilizceye hakim5- Polimer Sentez tecrübesine sahip6- Tercihen Poliüretan,Poleyster Reçine bilgisine sahip7- Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümü mezunu8- Seyahat engeli olmayan.9- Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen** Erkek adayların başvurusu değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) GEZDERİ
Satış Pazarlama SorumlusuGEZDERİ
Şirket ProfiliKaliteli Ayakkabı, Terlik Üretmek İçin, İyi Bir Ortağa İhtiyacınız Var; PolexchemPolexchem olarak ürünlerimizi Türkiye haricinde Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç ediyor ve pazar payımızı arttırmak amacı ile yenilik ve yatırımlara devam ediyoruz. Şirketimiz yatırım politikaları ve artan kalite anlayışı ile sadece Türkiye’de değil, Dünya’da da adından söz ettirmektedir. Hedeflerimiz doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi sürekli arttırıyor, bu konuda yeni teknolojileri yakinen takip ediyoruz.         Üniversitelerin lisans programından mezun ( Kimya Bölümü veya Kimya mühendisliği tercih sebebidir. )·         Tercihen poliüretan sistemleri kimyasal hammaddeleri hakkında bilgi sahibi·         35 Yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış·         Dış görünüşe önem veren, İletişim yönü kuvvetli.·         Disiplinli ve sorumluluk sahibi.·         Seyahat engeli olmayan.·         Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen·         ** Erkek adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı