Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.glengo.com.tr

Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş.

Glengo Şirketler Grubunun ilk temeli rahmetli Sayın Mazhar Yurdakul VURAL tarafından 1981 de tekstil sektörünün sanayi kayışları ihtiyacını karşılamaya yönelik Glengo İthalat İhracat Mümessillik A.Ş. firmasının kurulmasıyla atılmıştır.

Düz kayışlar, konveyör bantlar ve tekstil baskı blanketleri konusunda dünya devi Habasit AG / İsviçre firmasının temsilciliğini yürüten bu firmamız Adana, Bursa, İzmir ve Ankara'daki kendi ofislerine ilave olarak Gaziantep, Kayseri ve İzmit'te bulunan bayileri ile tüm sektörlere hizmet vermektedir.

Tekstil sektöründeki gelişmelere paralel olarak, modern konfeksiyon teknolojisinin Türkiye'ye yerleşmesinde öncülük etmek amacı ile 1986 yılında kurulan Glengo Tekstil Tic. Ve San. A.Ş., bu konuda dünyanın lider firmalarından olan Gerber Technology (A.B.D.) firmasının Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerindeki tek yetkili temsilcisidir.

1994 yılında ise sanayi parlatıcılarına yönelik olarak Marpol Parlatıcı San. Ve Tic. A.Ş. firması kurulmuştur. Glengo Şirketler Grubu , 1989 dan beri İstanbul / Bağcılar'da kendi arazisi üstüne inşa edilmiş olan , 4000 m2 si kapalı olmak üzere , toplam 5200 m2 lik merkez binasında faaliyet göstermektedir.

Ayrıntılı bilgi için : www.glengo.com.tr
Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektronik Mühendisi İstanbul(Avr.) GLENGO TEKNOLOJİ TİC. VE SAN. A.Ş.
Elektronik MühendisiGLENGO TEKNOLOJİ TİC. VE SAN. A.Ş.
 
Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olmak
Yurt dışı ile iletişimi yürütebilecek düzeyde; İngilizce bilgisine sahip olmak
Bilgisayar donanımları ve Windows uygulamalarında bilgi sahibi olmak
Askerliğini yapmış olmak
30 yaşını geçmemiş olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net