Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.glengo.com.tr

Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş.

Glengo Şirketler Grubunun ilk temeli rahmetli Sayın Mazhar Yurdakul VURAL tarafından 1981 de tekstil sektörünün sanayi kayışları ihtiyacını karşılamaya yönelik Glengo İthalat İhracat Mümessillik A.Ş. firmasının kurulmasıyla atılmıştır.

Düz kayışlar, konveyör bantlar ve tekstil baskı blanketleri konusunda dünya devi Habasit AG / İsviçre firmasının temsilciliğini yürüten bu firmamız Adana, Bursa, İzmir ve Ankara'daki kendi ofislerine ilave olarak Gaziantep, Kayseri ve İzmit'te bulunan bayileri ile tüm sektörlere hizmet vermektedir.

Tekstil sektöründeki gelişmelere paralel olarak, modern konfeksiyon teknolojisinin Türkiye'ye yerleşmesinde öncülük etmek amacı ile 1986 yılında kurulan Glengo Tekstil Tic. Ve San. A.Ş., bu konuda dünyanın lider firmalarından olan Gerber Technology (A.B.D.) firmasının Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerindeki tek yetkili temsilcisidir.

1994 yılında ise sanayi parlatıcılarına yönelik olarak Marpol Parlatıcı San. Ve Tic. A.Ş. firması kurulmuştur. Glengo Şirketler Grubu , 1989 dan beri İstanbul / Bağcılar'da kendi arazisi üstüne inşa edilmiş olan , 4000 m2 si kapalı olmak üzere , toplam 5200 m2 lik merkez binasında faaliyet göstermektedir.

Ayrıntılı bilgi için : www.glengo.com.tr
Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.