Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.glengo.com.tr

Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş.

Glengo Şirketler Grubunun ilk temeli rahmetli Sayın Mazhar Yurdakul VURAL tarafından 1981 de tekstil sektörünün sanayi kayışları ihtiyacını karşılamaya yönelik Glengo İthalat İhracat Mümessillik A.Ş. firmasının kurulmasıyla atılmıştır.

Düz kayışlar, konveyör bantlar ve tekstil baskı blanketleri konusunda dünya devi Habasit AG / İsviçre firmasının temsilciliğini yürüten bu firmamız Adana, Bursa, İzmir ve Ankara'daki kendi ofislerine ilave olarak Gaziantep, Kayseri ve İzmit'te bulunan bayileri ile tüm sektörlere hizmet vermektedir.

Tekstil sektöründeki gelişmelere paralel olarak, modern konfeksiyon teknolojisinin Türkiye'ye yerleşmesinde öncülük etmek amacı ile 1986 yılında kurulan Glengo Tekstil Tic. Ve San. A.Ş., bu konuda dünyanın lider firmalarından olan Gerber Technology (A.B.D.) firmasının Türkiye ve Türk Cumhuriyetlerindeki tek yetkili temsilcisidir.

1994 yılında ise sanayi parlatıcılarına yönelik olarak Marpol Parlatıcı San. Ve Tic. A.Ş. firması kurulmuştur. Glengo Şirketler Grubu , 1989 dan beri İstanbul / Bağcılar'da kendi arazisi üstüne inşa edilmiş olan , 4000 m2 si kapalı olmak üzere , toplam 5200 m2 lik merkez binasında faaliyet göstermektedir.

Ayrıntılı bilgi için : www.glengo.com.tr
Glengo Teknoloji Tic. ve San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Elektronik Teknikeri İstanbul(Avr.) GLENGO TEKNOLOJİ TİC. VE SAN. A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknikeriGLENGO TEKNOLOJİ TİC. VE SAN. A.Ş.
Elektrik Elektronik Teknikerleri
Gelişen iş hacmimiz dolayısı ile İstanbul Merkezli firmamızın, teknik servis bölümümüze,
İstanbul da oturan ,
İşini severek yapacak aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.
İlgili okulların Elektrik-Elektronik Teknikerliği veya teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak,
Bilgisayar donanımları ve Windows uygulamalarında bilgi sahibi olmak, *Askerliğini yapmış olmak, *Şehir dışı çalışmalarına ve Seyahate engeli olmamak,
B sınıfı ehliyete sahip olmak,
Otomasyon sistemlerine meraklı, öğrenmeye açık olan,
30 yaşını geçmemiş olmak,
Katalog ve teknik dökümanları takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme