Globelink Ünimar Lojistik A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.unimar.com.tc

Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
 

Ünimar markasıyla 1994 yılında başladığımız ticari hayatımıza, 2011 yılında Singapurlu lojistik devi CWT Globelink PTE Ltd. ile yaptığımız ortaklık ile Globelink Ünimar Lojistik olarak devam etmekteyiz. 1988 yılında kurulan CWT Globelink Group, Asya pazarının en büyük NVOCC ağına sahip firmasıdır. CWT Globelink’in bağlı bulunduğu CWT LTD 2014 yılında Forbes Asia’da ilk 50 şirket arasında yer almıştır.

Globelink Ünimar olarak, uluslararası denizyolu, havayolu ve karayolu ana hizmetlerinin yanı sıra depolama, yurtiçi dağıtım, sigorta ve gümrükleme hizmetlerini kapsayan tüm entegre lojistik hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’de 8 ofis, 180 çalışanımız, etkin olarak çalıştığımız 28 ülkede 100 den fazla Globelink ofisi ve diğer acente networklerimiz ile sektörün lider firmalarından biri olmanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmekteyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Globelink Ünimar Lojistik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stajyer İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
StajyerGlobelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Şirketimizin Denizyolu, Hava Kargo, Karayolu, Finans & Muhasebe bölümlerinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerde lisans ya da meslek yüksek okulu öğrencisi olan, Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği, Lojistik, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi, Dış Ticaret, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık, Sivil Havacılık, Muhasebe, Maliye vb. bölümlere devam eden, Yaz dönemi için staj zorunluluğu olup minumum 20 gün staj yapması gereken (staj boyunca sigortası okul tarafından karşılanan),MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanan, Sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli, Öğrenmeye ve gelişime açık, 12 Haziran - 15 Eylül yaz dönemi için stajyer arayışımız bulunmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Denizyolu FCL İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Denizyolu FCL İhracat Operasyon UzmanıGlobelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Üniversite veya Yüksekokul mezunu (Tercihen Uluslararası Lojistik , Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği vb. bölüm mezunu)*En az 2 sene Denizyolu İhracat FCL Operasyon tecrübesi olan*İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (konuşma, okuma,yazma)*MS Ofis programlarına hakim*Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş*Takım çalışmasına yatkın*İletişim ve analitik düşünme yeteneğine sahip*Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)*İstanbul'da (tercihen Anadolu yakasında) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı