Globelink Ünimar Lojistik A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.unimar.com.tc

Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
 

Ünimar markasıyla 1994 yılında başladığımız ticari hayatımıza, 2011 yılında Singapurlu lojistik devi CWT Globelink PTE Ltd. ile yaptığımız ortaklık ile Globelink Ünimar Lojistik olarak devam etmekteyiz. 1988 yılında kurulan CWT Globelink Group, Asya pazarının en büyük NVOCC ağına sahip firmasıdır. CWT Globelink’in bağlı bulunduğu CWT LTD 2014 yılında Forbes Asia’da ilk 50 şirket arasında yer almıştır.

Globelink Ünimar olarak, uluslararası denizyolu, havayolu ve karayolu ana hizmetlerinin yanı sıra depolama, yurtiçi dağıtım, sigorta ve gümrükleme hizmetlerini kapsayan tüm entegre lojistik hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’de 8 ofis, 180 çalışanımız, etkin olarak çalıştığımız 28 ülkede 100 den fazla Globelink ofisi ve diğer acente networklerimiz ile sektörün lider firmalarından biri olmanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmekteyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Globelink Ünimar Lojistik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Bilgi İşlem UzmanıGlobelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Bilgi Teknolojileri departmanlarında son kullanıcı destek birimlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,Windows İşletim Sistemleri, MS Office programlarına hakim, her türlü kurulum ve çözüm desteği verebilecek,Active Directory, Exchange vb. Microsoft ürünleri hakkında bilgili,PC / Notebook vb. donanım desteği verebilecek,Network altyapı bilgisi olan ve Network kablolama vb. altyapı işlemlerini yapabilecek,Yazıcı / tarayıcı ve çevre birimleri desteği verebilecek,Acil durumlarda mesai dışında da destek ve bakım hizmetlerini (yerinde ve/veya uzaktan) yürütebilecekKullanılan sektorel Erp yazılmı konusunda kısa bir eğitim sonrası destek verebilecek,Odaklanma becerisi yüksek, destek vermek konusunda istekli, hevesliTeknik içerikleri anlama ve açıklama konusunda yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetliİhtiyaç duyulan yardım ve talepleri doğru şekilde anlama ve etkili biçimde çözme becerisiİletişim becerileri kuvvetliTakım çalışmasına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hava Kargo İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Hava Kargo İhracat Operasyon UzmanıGlobelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Üniversite veya Yüksekokul mezunu (tercihen Uluslararası Lojistik , Sivil Havacılık bölümü mezunu),İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (konuşma, okuma,yazma),Hava Kargo ihracat operasyon, yurt içi ve yurt dışı acente fiyatlandırma konusunda en az 4 yıl tecrübeli,MS Ofis programlarına hakim,Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini ilke edinmiş,Takım çalışmasına yatkın,İletişim ve Analitik düşünme yeteneğine sahip,Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hava Kargo Satış Yöneticisi (Forwarder) İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Hava Kargo Satış Yöneticisi (Forwarder)Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Sektör deneyimi olan, Hava Kargo Satış ve Fiyatlandırmada en az 3 yıl tecrübeli, Hava Kargo İhracat Operasyon deneyimi olup Satış Departmanına navlun satın almada destek verecek,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (konuşma, okuma,yazma), Tercihen SOFT Trans kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, Takipçi, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı