Globelink Ünimar Lojistik A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.unimar.com.tc

Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
 

Ünimar markasıyla 1994 yılında başladığımız ticari hayatımıza, 2011 yılında Singapurlu lojistik devi CWT Globelink PTE Ltd. ile yaptığımız ortaklık ile Globelink Ünimar Lojistik olarak devam etmekteyiz. 1988 yılında kurulan CWT Globelink Group, Asya pazarının en büyük NVOCC ağına sahip firmasıdır. CWT Globelink’in bağlı bulunduğu CWT LTD 2014 yılında Forbes Asia’da ilk 50 şirket arasında yer almıştır.

Globelink Ünimar olarak, uluslararası denizyolu, havayolu ve karayolu ana hizmetlerinin yanı sıra depolama, yurtiçi dağıtım, sigorta ve gümrükleme hizmetlerini kapsayan tüm entegre lojistik hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye’de 8 ofis, 180 çalışanımız, etkin olarak çalıştığımız 28 ülkede 100 den fazla Globelink ofisi ve diğer acente networklerimiz ile sektörün lider firmalarından biri olmanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmekteyiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Lojistik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Globelink Ünimar Lojistik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Denizyolu İthalat/İhracat Operasyon Uzmanı Bursa Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Denizyolu İthalat/İhracat Operasyon UzmanıGlobelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Deniz İşletme ve Ulaştırma Mühendisliği, Uluslararası Lojistik, Lojistik, Dış Ticaret vb. bölümlerinden mezunTercihen İyi derecede İngilizce bilenMinimum 2 yıl sektör tecrübesi olan,İletişim ve analitik düşünme yeteneğine sahipTakım çalışmasına uyum sağlayacakKurumsal kimliğimize uyum sağlayabilecekPrezantablOfis programlarını iyi derecede kullanabilen Askerliğini yapmış (bay adaylar için)Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı Mersin Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Satış Destek UzmanıGlobelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Üniversitelerin Deniz İşletme ve Ulaştırma Mühendisliği, Uluslararası Lojistik, Lojistik, Dış Ticaret vb. bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilenLojistik sektöründe en az 1 yıl forwarder deneyimi olanİletişim ve analitik düşünme yeteneğine sahipTakım çalışmasına uyum sağlayacakKurumsal kimliğimize uyum sağlayabilecekPrezantablOfis programlarını iyi derecede kullanabilen Askerliğini yapmış (bay adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Uzmanı İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
CRM UzmanıGlobelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin iktisat, uluslararası ticaret, istatistik bölümünden mezunCRM alanında minimum 3 yıl rapor deneyimi olanExcelde raporlama ve sunum konusunda deneyimli. İyi seviyede İngilizce bilgisi İletişim seviyesi yüksek Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Sektörü yakından takip edenLojistik terimlerine hakim Prezantabl MS Office programlarına hakim İyi derecede ExcelTercihen erkek ve askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Denizyolu FCL İhracat Operasyon&Dokümantasyon Uzm. İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Denizyolu FCL İhracat Operasyon&Dokümantasyon Uzm.Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Üniversitelerin Deniz İşletme ve Ulaştırma Mühendisliği, Uluslararası Lojistik, Lojistik, Dış Ticaret vb. bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilenFCL İhracat Operasyon konusunda en az 2 yıl deneyimliİletişim ve analitik düşünme yeteneğine sahipTakım çalışmasına uyum sağlayacakKurumsal kimliğimize uyum sağlayabilecekPrezantablOfis programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hava Kargo Satış Yöneticisi (Forwarder) İstanbul(Asya) Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Hava Kargo Satış Yöneticisi (Forwarder)Globelink Ünimar Lojistik A.Ş.
Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Sektör deneyimi olan, Hava Kargo Satış ve Fiyatlandırmada en az 3 yıl tecrübeli, Hava Kargo İhracat Operasyon deneyimi olup Satış Departmanına navlun satın almada destek verecek,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (konuşma, okuma,yazma), Tercihen SOFT Trans kullanabilen, MS Ofis programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Müşteri odaklı, Takipçi, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı