Golf Dondurma 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik.  İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz “Maraşım” ürünüyle Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “ Üstün Lezzet Ödülü ”ne layık görülmüştür.
 
Golf Dondurma, kariyerin tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor.
 


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim MallarıGolf Dondurma İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Mühendisi Bursa Golf Dondurma
Kalite Güvence MühendisiGolf Dondurma
Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik. İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz “Maraşım” ürünüyle Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “ Üstün Lezzet Ödülü ”ne layık görülmüştür. Golf Dondurma, kariyerin tadını çıkarmak isteyenleri Kalite Güvence Mühendisi olarak Bursa'ya bekliyor. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler ve iş tanımı aşağıda yer almaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun,Global gıda güvenliği gereklilikleri, İyi üretim uygulamaları ve kalite yönetimi  konularında en az 2 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP QM Modülü tecrübesi olan,İnsan ilişkileri güçlü, sonuç odaklı, proaktif, takım çalışmasına yatkın,Sorumlu olduğu süreçlerde insiyatif alabilen, Ekip yönetim tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Bursa Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniNatura Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik. İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz “Maraşım” ürünüyle Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “ Üstün Lezzet Ödülü ”ne layık görülmüştür.Golf Dondurma, kariyerin tadını çıkarmak isteyenleri Mekanik Bakım Teknisyeni olarak Bursa'ya bekliyor. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler ve iş tanımı aşağıda yer almaktadır.Meslek Yüksek Okulu ya da Meslek Liselerinin; Makine, Otomotiv, Talaşlı İmalat, Torna-Tesviye, İş Makineleri, Motor bölümlerinden mezun,Hidrolik-Pnömatik ve makine elemanları bilgisi olan, Teknik resim-şema okuma ve yorumlama yapabilen, Torna, freze ve kaynak tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Bursa'da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Kadro) Bursa Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Genel Başvuru (Engelli Kadro)Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik. İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz “Maraşım” ürünüyle Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “ Üstün Lezzet Ödülü ”ne layık görülmüştür. Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır. Bu ilana yapılan başvurular ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize bu ilan ile ilgili olarak yaptığınız başvurularda çalışmak istediğiniz iş alanı ve tercih ettiğiniz birimi, engel durumunuzu  ve raporlarında belirtilen iş gücü kaybınızı kısa bir ön yazı ile belirtmenizi önemle rica ederiz.Göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.Bursa Fabrikamızda görevlendirilmek üzere;·    En az lise mezunu,·    Sözlü ve yazılı iletişim yeteneğine sahip,·    İşkur’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,·    Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan,·    Temel bilgisayar uygulamalarına hakim,·    İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli ve görevini özenle yerine getiren,·    Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Natura Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Satınalma UzmanıNatura Gıda San. Ve Tic. A.Ş.
Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik. İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz “Maraşım” ürünüyle Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “ Üstün Lezzet Ödülü ”ne layık görülmüştür.Golf Dondurma, kariyerin tadını çıkarmak isteyenleri Satınalma Uzmanı olarak İstanbul Merkez Ofis'imize bekliyor. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler ve iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin tercihen işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, Hammadde – ambalaj – teknik – diğer mal ve hizmetler satın alma süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli,İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, SAP MM Modülü tecrübesi olan, Raporlama tekniklerine hakim, Stres ve zaman yönetiminde başarılı, Analitik düşünce yapısına sahip, insan ilişkileri güçlü, sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Golf Dondurma
Bütçe Planlama UzmanıGolf Dondurma
Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik. İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz “Maraşım” ürünüyle Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “ Üstün Lezzet Ödülü ”ne layık görülmüştür.Golf Dondurma, kariyerin tadını çıkarmak isteyenleri Bütçe Planlama Uzmanı olarak İstanbul Merkez Ofisimize bekliyor. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler ve iş tanımı aşağıda yer almaktadır. Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, Matematik vb. bölümlerinden mezun,Bütçe planlama ve raporlama, maliyet muhasebesi konularında en az 3 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Mali tablolara hakim, Ms Office programlarına hakim, SAP tecrübesi olan, Sayısal ve analitik düşünme becerisi güçlü, Veri analiz ve yorumlama becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Golf Dondurma
Ticari Pazarlama UzmanıGolf Dondurma
Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik. İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz “Maraşım” ürünüyle Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsütarafından “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülmüştür.Golf Dondurma, kariyerin tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor. Pozisyon ile ilgili adayların taşıması gereken özellikler ve iş tanımı aşağıda yer almaktadır.Üniversite mezunu, Satış / Ticari Pazarlama alanında 1-3 yıl tecrübeli Ticari pazarlama,shopper marketing konularında bilgi sahibi, Analitik ve problem çözme yetenekleri kuvvetli, Planlama, müzakere ve sunum becerileri yüksek, MS Office ve SAP uygulamalarını ileri seviyede kullanabilen. İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı