Goodyear Lastikleri T.A.Ş. 

Şirket BilgileriGOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş.
 
 
Goodyear Tire & Rubber Company hakkında
Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden biri olan Goodyear Tire & Rubber, 1898 yılında ABD Ohio’da Akron bölgesinde kuruldu. Bugün yaklaşık 71.000 çalışanı bulunan Goodyear,
22 ülkede 53 tesiste üretim, 185 ülkede ürün ve hizmet sunuyor.
Ar-Ge’ye yılda yaklaşık 400 milyon ABD Doları yatırım yapan Goodyear; 2008 yılında Forbes dergisinin yenilik, insan yönetimi, varlıkların kullanımı ve küresel oryantasyon kriterlerinde “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” listesine girerek Dünyanın En Beğenilen Motorlu Araç Parçaları Şirketi oldu.
Şirket aynı zamanda 2008’den bu yana her yıl Forbes dergisinin ABD’nin “En Saygın Şirketleri” listesi ve ABD’nin “En Güvenilir Şirketleri” listesinin yanı sıra, CRO dergisinin 100 En İyi Kurumsal Yurttaş sıralamasında yerini aldı. Goodyear Tire & Rubber Co. hakkında daha fazla bilgi almak için www.goodyear.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. hakkında
Goodyear Lastikleri T.A.Ş., dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Goodyear Tire & Rubber Company'nin Türkiye'deki iştiraki olarak 1 Eylül 1961'de kuruldu.
Merkez ofisi Istanbul’da bulunan Goodyear Lastikleri T.A.Ş.; Türkiye’de 1,200’ü aşkın çalışanı ile İzmit ve Adapazarı’ndaki iki üretim tesisinde faaliyet gösteriyor. Şirket Türkiye’de, yaklaşık 700 bayisi ve 300’ü aşkın araç servisleri kanalıyla tüketicilere hem tüketici lastikleri hem de ticari lastikler sektöründe ürün ve hizmet sunuyor.
Ürünlerini Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava ve Debica markalarıyla üretip tüketicilerine sunan Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’nin Türkiye’deki faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 Goodyear Lastikleri T.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Technical Sales Representative İstanbul(Avr.), ... Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
Technical Sales RepresentativeGoodyear Lastikleri T.A.Ş.
Bachelor’s degree preferably in business administration and/or engineering Preferably 2-4 years of experience in a similar industry Effective communication skills in both written and oral Proficiency in MS Office applications Fluency in English   B type driver’s license and active driver Mobility is essential Military service should be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Sales Representative İzmir Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
Technical Sales RepresentativeGoodyear Lastikleri T.A.Ş.
Bachelor’s degreepreferably in business administration and/or engineering Preferably 2-4 years of experience in asimilar industry Effective communication skills in both written and oralProficiency in MS Office applications Fluency in English  B type driver’s license and active driverMobility is essentialMilitary service should be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTR Specialist Ankara, İstanbul(Avr.)... Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
OTR SpecialistGoodyear Lastikleri T.A.Ş.
Bachelor’s degreepreferably in business administration and/or engineering Preferably 2-3 years oftechnical sales experience Effective communication skills in both written and oral Proficiency in MS Office applications Fluency in English   B type driver’s license and active driver Mobility is essential Military service should be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Intern (Long Term) İstanbul(Avr.) Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
Marketing Intern (Long Term)Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
3rd or 4th year undergraduate student or master students  Available to work at least 3-4 days a week Strong problem solving and communication skills Fluency in English Special interest in digital marketing activities, preferably experience in a digital agency
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Accounting Intern (Long Term) İstanbul(Avr.) Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
Accounting Intern (Long Term)Goodyear Lastikleri T.A.Ş.
3rd or 4th year undergraduate student or master students preferably from Accounting, Business Administration or EconomicsAvailable to work at least 3-4 days a week Strong problem solving and communication skills Analytical thinking, good at analyzing numbers Fluency in English Proficiency in MS Office applications & beginner level SAP
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı