Sweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1910


Sweco plans and designs the communities and cities of the future. Our work results in sustainable buildings, efficient infrastructure and access to electricity and clean water. With 14,500 employees in Europe, we offer our customers the right expertise for every situation. We carry out projects in 70 countries annually throughout the world. Sweco is the leading architecture and engineering consultancy in Europe, with sales of approximately SEK 15.2 billion (pro forma 2014). The company is listed on NASDAQ Stockholm.
 

Sweco, geleceğin yaşam alanlarını ve şehirlerini planlayıp tasarlar. Yaptığımız işlerin neticesinde sürdürülebilir binalar,etkin altyapılar ve  elektrik ve  temiz suya erişim sağlıyoruz. Onbeş ülkede 14,500 çalışanımızla müşterilerimize, her durumda, en doğru uzmanlık hizmetini sunuyoruz. Yıllık dünya çapında 70 ülkede projeler yürütüyoruz. Sweco, yıllık yaklaşık SEK 15.2 milyar (EUR 1.7 milyar) tutarında satışla (2014 için öngörülen rakam) Avrupa’nın önde gelen mimarlık,mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Firmamız NASDAQ OMX Stockholm AB listesinde yer almaktadır.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.sweco.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Sweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Saha Kontrol Mimarı İzmir Sweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
Saha Kontrol MimarıSweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
Sweco, geleceğin yaşam alanlarını ve şehirlerini planlar ve tasarlar, yaptığı işlerin sonuçları sürdürülebilir binalar, etkin altyapılar ve enerji ve temiz suya erişimdir. Sweco Avrupa’da 14,500 çalışanıyla, her koşulda en doğru uzmanlığı müşterilerine sunar. Yıllık dünya çapında 70 ülkede projeler yürütüyoruz. Sweco, yıllık SEK 16.5 milyar (EUR 1.7 milyar) tutarında satışla Avrupa’nın önde gelen mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Firmamız NASDAQ OMX Stockholm AB listesinde yer almaktadır. Sweco Türkiye, sahada devam etmekte olan projemizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Saha Kontrol Mimarı”adayları aramaktadır. Şehir: İzmirSaha Kontrol Mimarı (SR-Saha)Genel Nitelikler:Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, Alanında en az 10 yıl tecrübe sahibi; saha uygulamaları ve detay konularına hakim, resmi/ özel kesin hesap ve hakediş konularında deneyimli,Saha uygulamaları ve detay konularına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, İletşim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, MS Office, Autocad ve MS Project programlarını aktif kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, proje bazlı farklı şehirlerde görev yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İzmir Sweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
İnşaat TeknikeriSweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
Sweco, geleceğin yaşam alanlarını ve şehirlerini planlar ve tasarlar, yaptığı işlerin sonuçları sürdürülebilir binalar, etkin altyapılar ve enerji ve temiz suya erişimdir. Sweco Avrupa’da 14,500 çalışanıyla, her koşulda en doğru uzmanlığı müşterilerine sunar. Yıllık dünya çapında 70 ülkede projeler yürütüyoruz. Sweco, yıllık SEK 16.5 milyar (EUR 1.7 milyar) tutarında satışla Avrupa’nın önde gelen mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Firmamız NASDAQ OMX Stockholm AB listesinde yer almaktadır. Sweco Türkiye, İzmir’de başlayacak olan saha kontrollüğü projemizde acil olarak görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “İnşaat Teknikeri” adayı aramaktadır. Şehir: İzmir İnşaat TeknikeriGenel Nitelikler:Meslek Yüksek Okullarının “İnşaat Teknikerliği” bölümlerinden mezun, Bina, üstyapı projelerinde çalışmış, saha kontollüğü işleri dahil olmak üzere, toplam 10 yıl tecrübe sahibi,Kaba ve ince işlere dair teknik hakimiyete sahip, İletşim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar JR. İstanbul(Avr.) Sweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
Mimar JR.Sweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
Sweco, geleceğin yaşam alanlarını ve şehirlerini planlar ve tasarlar, yaptığı işlerin sonuçları sürdürülebilir binalar, etkin altyapılar ve enerji ve temiz suya erişimdir. Sweco Avrupa’da 14,500 çalışanıyla, her koşulda en doğru uzmanlığı müşterilerine sunar. Yıllık dünya çapında 70 ülkede projeler yürütüyoruz. Sweco, yıllık SEK 16.5 milyar (EUR 1.7 milyar) tutarında satışla Avrupa’nın önde gelen mimarlık, mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Firmamız NASDAQ OMX Stockholm AB listesinde yer almaktadır.Sweco Türkiye, İstanbul Merkez Ofisimizde, devam etmekte olan ve yeni başlayacak projelerimizde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Mimar” adayı aramaktadır. Şehir: İstanbulMimar (JR-Merkez Ofis)Üniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi, uygulama proje tecrübesi bulunan (detay ve iç mimari projelerine hakim),Analitik düşünme yeteneğine sahip ve çözüm odaklı, İletşim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, MS Office ve Autocad  programlarına hakim (tercihen Revit veya Sketch Up kullanan),İyi seviyede İngilizce bilen; konuşma ve yazışma yapabilecek, Esnek çalışma saatlarine uyumlu, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Manager İstanbul(Asya) Sweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
Project ManagerSweco Mühendislik Müşavirlik ve Tasarım Ltd. Şti.
“Sweco plans and designs the communities and cities of the future. The results of our work are sustainable buildings, efficient infrastructure and access to clean water. With 14,500 employees in Northern Europe, we offer our customers the right expertise for every project. We carry out projects in 70 countries annually throughout the world. Sweco is Europe’s leading architecture and engineering consultancy, with sales of approximately SEK 16.5 billion (EUR 1.7 billion). The company is listed on NASDAQ OMX Stockholm AB.” Sweco Turkey, looking for “Project Manager” with the below qualifications to work for our project in İstanbul Location. City: İstanbul Project ManagerQualifications and Skills:Bsc degree in Civil Engineering and / or Architecture as a minimum, Minimum of 10 years of professional experience, Minimum of 3 years of working experience as a project manager in construction supervision services of any kind of building (superstructures),Full computer literacy, Excellent command of English, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı