Groupama Emeklilik Ve Sigorta A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


 http://www.basakemeklilik.com.tr 
Groupama hakkında:
Fransa’nın en büyük mütüel sigorta şirketi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortalarından evde bakım sigortalarına uzanan pek çok alanda lider konumdadır. Groupama; Fransa dışında, İtalya, Portekiz, Slovakya, Türkiye, Yunanistan, Macaristan, Romanya, Bulgaristan, Çin, Vietnam ve Tunus olmak üzere 11 ülkede faaliyet göstermektedir. Groupama’nın 13 milyon müşterisi ve 34.000 çalışanı bulunmaktadır. Grup, sigortacılık ve bankacılık alanlarında müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirilmiş ürün ve hizmetler sunmaktadır.
 
Groupama, Türkiye’deki faaliyetlerine 1991 yılında Güneş Sigorta’nın yüzde 36 hissesini alarak başladı. Daha sonra, 2006 yılında Başak Emeklilik ve Başak Sigorta’yı, 2008 yılında Güven Hayat ve Güven Sigorta’yı satın aldı. 2009 yılında Başak ve Güven şirketlerinin faaliyetlerini ‘Groupama Sigorta A.Ş.’ ve ‘Groupama Emeklilik A.Ş.’ markaları altında birleştirdi. Aynı zamanda Milli Reasürans A.Ş.’nin yüzde 5,8 ile en büyük üçüncü hissedarıdır.
 
“Groupama, 2013 yıl sonu itibarıyla 1.086,2 milyon TL prim üretimi ve 705 milyon TL Bireysel Emeklilik fon büyüklüğüyle elementer, hayat ve bireysel emeklilik  branşları toplamında Türkiye’nin önde gelen sigortacılık gruplarından biridir.” Groupama aynı zamanda, 2.344 özel acentesi, 64 brokeri ve 1.673 Tarım Kredi Kooperatifi’yle birlikte Türkiye’nin en yaygın dağıtım kanalına sahip sigorta şirketlerinden biridir. Groupama Türkiye prim üretiminde, Grubun Fransa harici faaliyet gösterdiği tüm ülkeler arasında ikinci sırada yer almaktadır.
www.groupama.com.tr
 
 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Sigortacılık,Elementer,Sağlık,Hayat ve Emeklilik

Firma web sitesi: www.groupama.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Açıklama: Haftaiçi 4 gün 8:00-17:00 Cuma günü ise 8:30- 17:00 saatleri arasında çalışıyoruz.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Groupama Emeklilik Ve Sigorta A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aktüeryal Fiyatlandırma ve Raporlama Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Groupama
Aktüeryal Fiyatlandırma ve Raporlama YöneticisiGroupama
Üniversitelerin Aktüerya, İstatistik ya da Matematik bölümlerinden mezun, Sigorta sektöründe ve hayat-dışı aktüerya alanında en az 6 yıl deneyim sahibi,Bireysel branşlarda aktüeryal modellerle fiyatlandırma konusunda deneyim sahibi,Tarifelendirme çalışmaları için uygun Aktüeryal Yazılım Programları hakkında bilgi sahibi,Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilen, Tercihen SAS bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktüerlik sınavlarına girmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktüeryal Fiyatlandırma ve Raporlama Uzman Yard. İstanbul(Avr.), ... Groupama
Aktüeryal Fiyatlandırma ve Raporlama Uzman Yard.Groupama
Üniversitelerin Aktüerya, İstatistik ya da Matematik bölümlerinden mezun, Sigorta sektöründe ve hayat-dışı aktüerya veya Bireysel Fiyatlandırma alanlarında en az 2 yıl deneyim sahibi,Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilen, Tercihen SAS bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aktüerlik sınavlarına girmekte olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Corporate Communication Specialist İstanbul(Avr.), ... Groupama
Corporate Communication SpecialistGroupama
University degree preferably in Communication, Social Sciences or Marketing,3+ years of experience in social media activities (Facebook, Twitter, Instagram..) and digital tools in an agency or in a company,Fluency in both written and spoken English, Excellent knowledge of MS Office applications, Capacity for analysing and reporting, new trends and technologies oriented,Strong analytical and problem solving skills, Self-motivated and research oriented, Multitasking and entrepreneurial thinker, Team player with good communication and interpersonal skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Hasar Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Groupama Sigorta A.Ş.
Endüstriyel Hasar Uzman YardımcısıGroupama Sigorta A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık Sigortacılık bölümlerinden mezun,Endüstriyel Hasar konusunda minimum 1 yıl tecrübeli,Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, detaylara dikkat eden, Analitik yönü kuvvetli, MS Office Programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Sigortalar Underwriting Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Groupama
Bireysel Sigortalar Underwriting UzmanıGroupama
Üniversitelerin Sigortacılık, Aktuerya, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun,Minimum 4 yıl tecrübe sahibi, Motorlu Araç Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları, Konut Sigortaları konusunda deneyimli,Microsoft Office programları, SAS ve/ya Cognos programlarında deneyimli, AS400 ve tercihen Vizyoneks sistemlerine hakim, İletişim becerisi güçlü, analitik, problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Specialist/Supervisor İstanbul(Avr.), ... Groupama
Marketing Specialist/SupervisorGroupama
Bachelor's degree, Master's degree is a plus, Min 6 years of Marketing or Product Development experience  preferably in insurance companies,Good knowledge of Non Life Insurance Products (Car, Home and Health Insurance),Excellent command of both written and spoken English, Excellent knowledge of MS Office applications, Positive and effective team player, Strong communication, organizational and analytical skills, Multi task oriented, Result & Customer oriented.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Groupama
Risk MühendisiGroupama
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Analiz ve Raporlama yeteneğine sahip, Ms Office uygulamalarına hakim, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti bulunan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Stajyeri İstanbul(Avr.) Groupama Emeklilik Ve Sigorta A.Ş.
Pazarlama StajyeriGroupama Emeklilik Ve Sigorta A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinin 2. ya da 3. sınıf öğrencisi, Pazarlama alanında kariyer hedefi olan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Haftanın minimum 3 günü devam edebilecek, Öğrenmeye hevesli, analitik ve iletişimi güçlü, Dijital trend ve uygulamalara ilgi duyan, Planlama, takip ve organizasyon becerileri olan,               Çalışma arkadaşı arıyoruz!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Asistanı-VARDİYASIZ İstanbul(Avr.), ... Groupama Emeklilik Ve Sigorta A.Ş.
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Asistanı-VARDİYASIZGroupama Emeklilik Ve Sigorta A.Ş.
En az ön lisans mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği yüksek, Problem çözme, akıcı konuşma ve ikna yeteneğine sahip, Sosyal yönü güçlü, takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Avrupa Yakası Maslak'da bulunan Genel Müdürlük binamızda çalışmak üzere ÇAĞRI MERKEZİ ASİSTANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GROUPAMA GENEL BAŞVURU Adana, Ankara, ... Groupama
GROUPAMA GENEL BAŞVURUGroupama
Üniversitelerin İktisat, İşletme ve Mühendislik fakültelerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Çok iyi derecede MS Office uygulamalarını bilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı