Kırkpınar Lokantacılık ve Turizm İşletmeleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


Kırkpınar markası, yeme-içme sektöründe kendi yarattığı farklı markaları tek bir çatı altında toplamak amacı ile kurulmuş, Gruppo Turizm İşletmeleri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.
Türkiye’de yeme içme sektöründeki ihtiyaçları araştıran Gruppo, güvenilir bir kurumun çatısı altında, belirli standartların korunarak üretim yaparak, uygun fiyatla tüketiciye sunan bir Türk Mutfağı Lokantası zinciri olmadığını tespit etti. Bu bağlamda pazara en iyi ürünü ve hizmeti sunmak adına bir yıl boyunca Anadolu’yu gezerek Türk Mutfağının ana unsurları olan en kaliteli et, en kaliteli köfte, en lezzetli yoğurt nerededir diye kapsamlı bir AR&GE çalışması yapıldı. Bu araştırmalar Gruppo’yu Edirne bölgesine yönlendirdi.
Böylece Kırkpınar yöresinden en lezzetli ve kaliteli Trakya eti temin edildi, Türk Mutfağının üstadı olan şef aşçılarla kadromuz oluşturuldu, menü diğer yöresel ürünlerle zenginleştirildi ve gelenekseli günümüz şartlarına uygun hale getirmek için de hijyen, lezzet ve sağlık standartlarını sağlayacak teknolojik altyapı sağlandı.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Restaurant - Cafe - Bar,Turizm,Restaurant - Bar - Cafe

Firma web sitesi: www.kirkpinarlokantasi.com.tr/Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


Kırkpınar Lokantacılık ve Turizm İşletmeleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AŞÇI(YETİŞTİRİLMEK ÜZERE) Ankara Kırkpınar Lokantacılık ve Turizm İşletmeleri A.Ş
AŞÇI(YETİŞTİRİLMEK ÜZERE)Kırkpınar Lokantacılık ve Turizm İşletmeleri A.Ş
Benzer ve zincir restoranlarda aşçı veya aşçı yardımcısı olarak çalışmış, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, 18-35 yaş aralığında, Vardiyalı çalışabilecek ve AVM'lerde bulunan restoran çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı