Gülaylar Group 

Şirket Bilgileri

Gülaylar Group

 

 

 

 

 Gülaylar Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Gülaylar Group
İnsan Kaynakları UzmanıGülaylar Group
Üniversitelerin Psikoloji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Seçme - Yerleştirme, Eğitim Planlama konularında minimum 3 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen,İş kanunu ve SGK Kanunu uygulamaları konusunda yasal mevzuatlara hakim,MS Office programları çok iyi derecede kullanabilen,Raporlama ve veri analiz edebilme yeteneği güçlü,Etkili iletişim kurabilen ve pozitif,Organizasyon kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Elektrik TeknikeriGülaylar Group
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun,  İnşaat şantiye saha alanlarında en az 3 yıl deneyime sahip, Projelerin, teknik şartnamelere uygun bir şekilde yapılmasından sorumlu olacak ve taşeron imalat kontrollerini gerçekleştecek, Zayıf Akım ve 0,4 kV. Sistemlerinde deneyimli, Malzeme, uygulama ve çözüm detay bilgisine hakim, Metraj ve hakediş çalışmalarını yürütebilecek, İletişim becerileri yüksek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakası'na ulaşım problemi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknikeri İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Mekanik TeknikeriGülaylar Group
Meslek liselerinin ve MYO’ Mekanik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 3 yıl deneyimli, Teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Alışveriş merkezi vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakası'na ulaşım problemi olmayan, Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Saha MühendisiGülaylar Group
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat saha alanında minimum 5 yıl deneyime sahip,AVM, otel, konut vb. gibi prestijli projelerde görev almış,  AutoCad programına iyi derecede vakıf,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Yazılım Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Gülaylar Group
Web Yazılım Uzman YardımcısıGülaylar Group
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama veya ilgili bölümlerinden mezun, ASP.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,HTML5, CSS3, JQUERY, AJAX JSON dillerinde tecrübeli,ASP.Net Web Form ve MVC deneyimi olan,Windows Forms platformunda yazılım geliştirme konusunda bilgi sahibi,MSSQL veri tabanını bilgisi olan,Entity Framework ORM aracını kullanmış ,OOP temel ilkelerine hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Şantiye ŞefiGülaylar Group
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat alanında minimum 10 yıllık deneyime sahip, şantiye yönetimi konusunda mimimum 4-5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan,İlgili sözleşmelerin hazırlanması konularında ve taşeron hakedişlerinin yapılması konularına hakim,AutoCad programına iyi derecede vakıf,Keşif, metraj ve ataşman hazırlanma konularına vakıf,Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli,İnsan ilişkileri ve koordinasyon sağlamada kuvvetli, azimli, lider özellikli adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Mekanik Saha Kontrol MühendisiGülaylar Group
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Sıhhi, havalandırma, yangın, ısıtma, soğutma, VRV klima vb. tesisatların uygulamalarına hakim,Şantiye, taşeronlar ve merkez koordinasyonunu sağlayabilecek, Şantiyenin her aşamasında düzenli kontrollere önem veren, Ekip ve taşeron yönetimi konusunda deneyimi olan, Planlama, hakediş ve bütçe konularında bilgi sahibi, Röleve, metraj ve kesin hesap konularında bilgili, İmalatların Proje ve Şartnamelere uygunluğunu denetleyebilecek donanıma sahip,Analitik düşünen, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Autocad programına hakim, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, MS Project bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Elektrik Saha Kontrol MühendisiGülaylar Group
.  Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·  İnşaat şantiye saha alanlarında en az 5 yıl deneyime sahip,·  Projelerin, teknik şartnamelere uygun bir şekilde yapılmasından sorumlu olacak ve taşeron imalat kontrollerini      gerçekleştecek, ·  Zayıf Akım ve 0,4 kV. Sistemlerinde deneyimli,·  Malzeme, uygulama ve çözüm detay bilgisine hakim,·  Metraj ve hakediş çalışmalarını yürütebilecek,·  İletişim becerileri yüksek,·  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı