Gülaylar Group 

Şirket Bilgileri

Gülaylar Group

 

 

 

 

 Gülaylar Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Keşif ve Hakediş Müdürü İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Planlama Keşif ve Hakediş MüdürüGülaylar Group
İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,Benzer pozisyonda minimum 5 yıl görev almış,Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş,Ekip yönetimi becerisi gelişmiş,Sunum ve iletişim becerisi yüksek,Askerlik hizmetini tamamlamış,MS Office, MS Project ve Autocad programlarına iyi derecede hakim,Tercihen deneyimleri büyük ölçekli üst yapı projelerinde görev almış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi İstanbul(Avr.) Gülaylar Group
Muhasebe ŞefiGülaylar Group
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun,Genel muhasebe alanında tam yetkinliğe sahip,İletişim yönü güçlü,Lider yönetici vasıflarına sahip,Ekip çalışmasına yatkın,Uluslararası iş anlayışı ve prensiplerinde çalışmayı hedefleyen,Askerlik Problemi olmayan ( Erkekler İçin )Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,Kendine ve işine özenli adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yatılı Hemşire İstanbul(Avr.) Gülaylar Group
Yatılı HemşireGülaylar Group
Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin hemşirelik bölümünden mezun, Tercihen Yoğun Bakım / evde bakım hemşirelik deneyimi olan, Hasta güvenine ve hasta memnuniyetine ön planda tutan, İletişimi kuvvetli ve gelişime açık, Dinamik, titiz ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren, Sigara kullanmayan, Yatılı olarak kalabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Saha Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Mekanik Saha Kontrol MühendisiGülaylar Group
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Sıhhi, havalandırma, yangın, ısıtma, soğutma, VRV klima vb. tesisatların uygulamalarına hakim,Şantiye, taşeronlar ve merkez koordinasyonunu sağlayabilecek, Şantiyenin her aşamasında düzenli kontrollere önem veren, Ekip ve taşeron yönetimi konusunda deneyimi olan, Planlama, hakediş ve bütçe konularında bilgi sahibi, Röleve, metraj ve kesin hesap konularında bilgili, İmalatların Proje ve Şartnamelere uygunluğunu denetleyebilecek donanıma sahip,Analitik düşünen, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Autocad programına hakim, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, MS Project bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Saha Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Elektrik Saha Kontrol MühendisiGülaylar Group
.  Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·  İnşaat şantiye saha alanlarında en az 5 yıl deneyime sahip,·  Projelerin, teknik şartnamelere uygun bir şekilde yapılmasından sorumlu olacak ve taşeron imalat kontrollerini      gerçekleştecek, ·  Zayıf Akım ve 0,4 kV. Sistemlerinde deneyimli,·  Malzeme, uygulama ve çözüm detay bilgisine hakim,·  Metraj ve hakediş çalışmalarını yürütebilecek,·  İletişim becerileri yüksek,·  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Mühendisi İstanbul(Asya) Gülaylar Group
Saha MühendisiGülaylar Group
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat saha alanında minimum 5 yıl deneyime sahip,AVM, Otel, konut vb. gibi prestijli projelerde görev almış,  AutoCad programına iyi derecede vakıf,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı