Gülsa İnşaat 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1997


Gülsa Şirketler Topluluğu, toplam 7 inşaat firmasını bünyesinde barındıran, buna ilave olarak, iki farklı adi ortaklık yapısına sahip bir gruptur. Çalışma hayatına, 1997 yılında kaba inşaat işleri ile başlayan Gülsa İnşaat, zaman içerisinde kaba inşaat konusunda, Türkiye’nin en başarılı firması durumuna gelmenin yanı sıra, gerek yurt içi, gerek yurtdışında pek çok prestijli projeye imza atmıştır. Kısa sürede prestijli projelerin aranan yapımcısı durumuna gelmiştir. Eş zamanlı 5 farklı ülkede hizmet verecek güçlü yapısı, profesyonel kadroları ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaratmıştır.
 
Gülsa İnşaat, bir inşaat firması olmasının ötesinde, öncelikle mühendislik firmasıdır. Yaptığı ya da yaptırdığı projelerde, ayrıcalığını ortaya koyacak, geliştirdiği mühendislik çözümleri ile, işi hızlı bitirme, işveren adına ekonomik çözümler geliştirme, kalite unsurunu eş zamanlı artırma ayrıcalıklarını da sağlamış, bu şekilde ülke ekonomisine de ve inşaat sektörüne de katkıda bulunmuştur.
 
Gülsa İnşaat, gerek ofis, ticari alan, konut, otel, alışveriş merkezi konularında, gerek, okul, yönetim binaları, hastane gibi kamu binalarında, gerek ise, teknolojik altyapı, büyük şehir arıtmaları, çamur çürütme ve enerji dönüşüm tesisleri yapımı konusunda profesyonel bir firmadır. Yapımını üstlendiği taahüt projelerinin yanısıra, kendi geliştirdiği, tüketici beğenisi ve kullanımına sunduğu, yatırım ve kentsel dönüşüm projeleri ile de ayrıcalıklı çizgisini sergilemeye devam etmektedir. İş yapma güvence ve becerisi yanısıra, kentsel dönüşümde de çözüm odaklı yaklaşımı, tüm tarafları memnun eden  misyonu ile, tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
 
Türkiye ve yurt dışındaki pek çok prestijli ve büyük projelerde imzası bulunan Gülsa Şirketler Topluluğu, ÖNCE İNSAN fikrini benimsemiş ve yoluna devam etmektedir. Bu kapsamda, gerek iş güvenliği gerekse çevre, çalışan ve müşteri memnuniyeti  unsurlarını vizyonu ve misyonu ile özdeşleştirmiştir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.gulsainsaat.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Gülsa İnşaat İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şantiye Şefi Mersin Gülsa İnşaat
Şantiye ŞefiGülsa İnşaat
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konusunda en az 10 yıl deneyimli, Şantiye tecrübesi olan ve sorumluluk alabilecek, Tercihen deniz yapılarında 5 yıl tecrübeli, tasarım safhasından teslim safhasına kadar şantiye şefi olarak görev almış,İlgili tüm mevzuatlara/standartlara hakim Projenin uygulanması esnasında denetim ve yönlendirme yetisine sahip, Zaman, maliyet mücadelesi ile beraber kaliteyi sağlamakta iddialı İyi derecede MS Office programları kullanabilen Liderlik ve yönetim becerilerine sahip, sonuç odaklı. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Mersin’de çalışabilecek Şirketi temsil edecek yönetsel ve beşeri özelliklere sahip Kolay iletişim kurabilen kurduğu iletişimin sürekliliğini sağlayabilen Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı