Gülsan İnşaat 

Şirket Bilgileri

http://www.gulsancons.com.tr

Gülsan İnşaat, Sanayi ,Turizm, Nakliyat ve Ticaret

Uzmanlaşmayı, farklılaşmayı, yenilik ve sürdürülebilirliği temel ölçüt olarak benimseyen Gülsan Şirketler Grubu, yapı sektöründeki varlığını 1946 yılından bu yana sürdürmektedir. İnşaat sektörüne ilk olarak kamu bina inşaatları ile adım atılmış; ilerleyen yıllarda bünyesine katılan deneyimli insan gücü, gelişmiş makina parkı ve güçlenen mali yapısı ile yol, otoyol, yapı, hazır beton, köprü, viyadük ve prekast yapı elemanları yapım sektörlerinde de önemli bir oyuncu olunmuştur.

Malatya E-Tipi Cezaevi, projelerin yerel boyuttan ulusal boyuta geçmesi itibariyle önemli sayılabilir. 1977 yılına kadar çeşitli yapı çalışmaları ve ticari faaliyet içinde bulunulmuş; bu tarihten sonraki faaliyetler, çağdaş teknolojiye hakim konut, iş merkezi ve beş yıldızlı otel projeleriyle desteklenerek; ülke boyutuna taşınmıştır.

1986 yılındaki Haydarpaşa Yolu İkmal İnşaatı Projesi ve 1996 yılındaki Haydarpaşa-İzmit Otoyolu Yapım Projeleri ise birer başka dönüm noktası sayılabilirler. Bu projelerin temel özelliklerinin ufuk açan projeler olduğu söylenebilir.

Bu gelişmeleri takiben 2000 yılıyla beraber, uluslararası alanda çalışmalar başlatılmış olup; Afganistan, Irak, Kazakistan, Libya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Ukrayna ve bazı Körfez ülkelerinde faaliyete geçilmiştir. Yurtdışına ilk kez Afganistan Yol Yapım Projeleri ile adım atılmıştır. Afganistan'da Amerikan firmalarıyla beraber üstlenilen 185 kilometrelik yol inşaatı projesi ile artık yurt dışında da alt yapı ve sanayi gibi yeni projeler sürdürülmesine yol açması bakımından bir dönüm noktası olarak sayılabilir. Yurtdışında şu ana dek ondan fazla proje gerçekleştirilmiştir. Ukrayna ve Sudan'da üstlenilmiş olan otoyol yapım projeleri ise hala yapım aşamasında bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra Gülsan, yeni yapılanmasının paralelinde, yenilenebilir enerji, gaz beton, ve maden gibi alanlarda da yatırım süreci içinde bulunmakta ve Türkiye'nin büyümekte olan enerji ihtiyacının karşılanmasında çeşitli yatırımlara imza atılmaktadır. Enerji sektörüne ilk adım atılan Değirmenüstü HES Projesi ile kurum tarihindeki en yakın dönüm noktamısı oluşturulmuş bulunmaktadırç. 11 adet HES lisansından ikisi tamamlanmış, ikisi ise inşaat halinde bulunmaktadır.

Profesyonel bir kalite anlayışı benimseyen Gülsan, ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine ilişkin sertifikaları almaya hak kazanmış ve entegre sistem altyapısını etkin hale getirmiştir.

Gülsan, kuruluşundan bugüne kadar, sosyal yardımlaşma, çeşitli eğitim bursları ve çevre-kültür alanlarında oldukça duyarlı hareket etmekte ve geleceğe yatırım yapmayı sürdürmektedir.
 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Gulsan’s services have been characterized by innovation and sustainability since its inception in 1946. While specializing in civil projects, the Group’s highly-skilled workforce, robust economic structure and distinguished machinery pool have paved the way for the diversification of its operations to include the construction of roads, bridges, viaducts and highways as well as the production of ready mix concrete and precast concrete beams across Turkey and abroad over the course of the past decades. Services now include construction of state-of- the-art residential projects, business complexes, five star hotels, industrial plants, decapping works, and highway projects. Some key milestones encompassing the past decades can be recapitulated as follows.

In 1979 Malatya State Prison was constructed as the first project executed country wide. Followed are 1986 Haydarpasa-Izmit Motorway Expressway & Interchanges Rehabilitation and 1996 Haydarpasa-Izmit Motorway Construction Projects as they are the first large scale motorway construction projects.

In 2000 Gulsan ventures into foreign markets like Ukraine, Iraq, Kazakhstan, Libya, Saudi Arabia, Serbia, Southern Sudan as well as a number of Gulf Countries. More than a dozen projects have been successfully completed. Recently, a series of new projects have been undertaken in Ukraine and Southern Sudan. Some of these projects are funded by EBRD together with American contractor Louise Berger.

In 2006 As part of its restructuring efforts, Gulsan ventures into sectors like renewable energy, aerated concrete production, and mining. A major driving force for the economy, the energy sector constitues almost 2.5% of Turkish economy. Gulsan's middle term energy production target estimated at around 1.5 billion kWh. 850 GWh is planned to be generated by HPPs and 650 GWh is planned to be generated by WPPs.

Gulsan embraces professional quality awareness and has been certified with Integrated Quality [ISO 9001], Environmental [ISO 14001] and Safety [OHSAS 18001] Management Systems. Gulsan has remained deeply value-driven across all levels of the corporation. Gulsan is dedicated to the protection of cultural heritage and culture and is conscientious about its duty to provide services within a socially responsible framework.

 Gülsan İnşaat İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Mühendisi İstanbul Gülsan İnşaat
Proje MühendisiGülsan İnşaat
İnşaat, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyette bulunan Holdingimizin bünyesinde görevlendirmek üzere; 
Üniversitelerin Şehir Bölge Planlama, İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
Kentsel Dönüşüm vb. üst yapı işlerinde en az 15 yıl çalışmış ve en az 5 yıl yöneticilik yapmış,
Proje Yönetimi, Sözleşme Yönetimi, satınalma, planlama ve maliyet kontrol süreçlerine hakim,
Mesleki ve Microsoft Office programlarını iyi bilen,
Güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan,
Temsil yeteneği güçlü, ekip yönetebilen ve sistem kurabilen,
İstanbul'da ikamet eden,
Proje Mühendisi aramaktayız.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Gülsan Şirketler Grubu
Teknik Satınalma UzmanıGülsan Şirketler Grubu
İnşaat, Enerji, Turizm ve Sanayi alanlarında faaliyet göstermekte olan Gülsan Holding'in İstanbul Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere uygun Teknik Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen İnşaat sektöründe 2-3 yıl tecrübeli,
 İnşaat İş Makineleri ve Makine Yedek Parçalarının teknik satın alma ve teklif oluşturma konularında deneyimli,
Analitik düşünce yapısına sahip, gelişime açık,
Güçlü planlama ve zaman yönetimi becerisi olan,
Sonuç odaklı ve sorumluluk alabilen,
Temsil yeteneği, iletişim yeteneği kuvvetli,
Takım çalışmasına yatkın.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Mühendisi İstanbul Gülsan İnşaat
Elektrik MühendisiGülsan İnşaat
Gülsan Şirketler Grubu HES işletmelerinde istihdam edilmek üzere;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Enerji sektöründe en az 1 yıl deneyimli (Hidroelektrik Santral Montaj, İşletim ve bakım tecrübesi tercih sebebidir)
İş Sağlığı ve Güvenliği kanununa ve ilgili mevzuatlara hakim,
Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik görevini tamamlamış adaylar
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Teknisyeni/Teknikeri İstanbul Gülsan İnşaat
Elektrik Teknisyeni/TeknikeriGülsan İnşaat
Gülsan Şirketler Grubu HES işletmelerinde istihdam edilmek üzere ;
Meslek Liselerinin ve/veya tercihen MYO ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen enerji sektöründe AG/YG elektrik ekipmanlarının (trafo, jeneratör, kesici, motor, röle, sürücü vb.) bakım işletme faaliyetlerinde tecrübeli, 
Hidroelektrik Santral ve Şalt sahasında (154kV) çalışacak,
Kuvvetli akım tesislerinde ‘Yüksek Gerilimde Çalışma Ehliyeti’ olan,
Elektrik projelerini okuma bilgisine sahip ve devre analizine hakim, 
SCADA ve MS Office programları kullanabilen,
Askerlik görevini tamamlamış adaylar
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni/Teknikeri İstanbul Gülsan İnşaat
Mekanik Teknisyeni/TeknikeriGülsan İnşaat
Gülsan Şirketler Grubu HES işletmelerinde istihdam edilmek üzere ;
Meslek Liselerinin ve/veya tercihen MYO ilgili bölümlerinden mezun,
Bakım, onarım konularında tercihen 5 yıl tecrübeli,
Tercihen enerji sektöründe AG/YG elektrik ekipmanlarının (trafo, jeneratör, kesici, motor, röle, sürücü vb.) bakım işletme faaliyetlerinde tecrübeli, 
Askerlik görevini tamamlamış adaylar
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hazır Beton İmalat Şefi Kocaeli Gülsan İnşaat
Hazır Beton İmalat ŞefiGülsan İnşaat
Gülsan Holding bünyesinde bulunan Gülsan Hazır Beton'da görevlendirilmek üzere;
-         Üniversitelerin 'İnşaat Mühendisliği' bölümünden mezun,
-         Ön germeli kiriş imalatında en az 5 yıl deneyimli,
-         MS Office programlarına hakim,
-         Tercihen İngilizce bilen,
-         Gebze ve civarında ikamet eden,
-         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 
Permanent / Full Time    University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya), ... Gülsan İnşaat
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıGülsan İnşaat

Üniversitelerin Mühendislik veya ilgili bölümlerinden mezun
Bakanlık onaylı B- C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip,
İnşaat sektöründe İş Sağlığı Güvenliği  Uzmanlığı pozisyonunda deneyimli,
OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve  Kalite  Yönetim Sistemi  konularına hakim,
İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda mevzuat, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim,
İş Sağlığı ve  Güvenliği konusunda eğitim verebilen,
Analitik bakış açısına ve problem çözme yeteneğine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın, sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,
Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip,
Sunum ve eğitim yeteneği olan,
MS Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli Gebze bölgesinde ikamet eden.
Permanent / Full Time    University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ofis Asistanı İstanbul(Asya) Gülsan İnşaat
Ofis AsistanıGülsan İnşaat
İnşaat, Enerji, Turizm ve Sanayi alanında faaliyet göstermekte olan Holdingimizin, İstanbul Ofisinde görevlendirilmek üzere;
Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl tecrübeli,
İyi derece İngilizce bilen,
İyi derece MS Office programlarını kullanabilen,
Planlama, organizasyon ve koordinasyon konularında yetenekli,
Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip,
Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü, dinamik,
25-45 yaşları arasında,
İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Ofis Asistanı arıyoruz.
Permanent / Full Time    High school (Student), High school (Graduate), Vocational school (Student), Vocational school (Graduate), University (Student), University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Mühendisi Kocaeli Gülsan İnşaat
İnşaat MühendisiGülsan İnşaat
Gülsan Holding bünyesinde istihdam edilmek üzere;
İstanbul Teknik Üniversitesi-Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği mezunu,
Otoyol Projelerinde tecrübeli ya da otoyol projesinde yer almak isteyen gelişime açık,
Ekip çalışmasına yatkın, sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,
Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
Gebze ya da civarında ikamet eden  veya edebilecek,
Erkek adaylardan askerlik görevini tamamlamış.
 
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Student), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Student), Doctorate – PhD (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net