Gülsan İnşaat 

Şirket Bilgileri

http://www.gulsancons.com.tr

Gülsan İnşaat, Sanayi ,Turizm, Nakliyat ve Ticaret

Uzmanlaşmayı, farklılaşmayı, yenilik ve sürdürülebilirliği temel ölçüt olarak benimseyen Gülsan Şirketler Grubu, yapı sektöründeki varlığını 1946 yılından bu yana sürdürmektedir. İnşaat sektörüne ilk olarak kamu bina inşaatları ile adım atılmış; ilerleyen yıllarda bünyesine katılan deneyimli insan gücü, gelişmiş makina parkı ve güçlenen mali yapısı ile yol, otoyol, yapı, hazır beton, köprü, viyadük ve prekast yapı elemanları yapım sektörlerinde de önemli bir oyuncu olunmuştur.

Malatya E-Tipi Cezaevi, projelerin yerel boyuttan ulusal boyuta geçmesi itibariyle önemli sayılabilir. 1977 yılına kadar çeşitli yapı çalışmaları ve ticari faaliyet içinde bulunulmuş; bu tarihten sonraki faaliyetler, çağdaş teknolojiye hakim konut, iş merkezi ve beş yıldızlı otel projeleriyle desteklenerek; ülke boyutuna taşınmıştır.

1986 yılındaki Haydarpaşa Yolu İkmal İnşaatı Projesi ve 1996 yılındaki Haydarpaşa-İzmit Otoyolu Yapım Projeleri ise birer başka dönüm noktası sayılabilirler. Bu projelerin temel özelliklerinin ufuk açan projeler olduğu söylenebilir.

Bu gelişmeleri takiben 2000 yılıyla beraber, uluslararası alanda çalışmalar başlatılmış olup; Afganistan, Irak, Kazakistan, Libya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Ukrayna ve bazı Körfez ülkelerinde faaliyete geçilmiştir. Yurtdışına ilk kez Afganistan Yol Yapım Projeleri ile adım atılmıştır. Afganistan'da Amerikan firmalarıyla beraber üstlenilen 185 kilometrelik yol inşaatı projesi ile artık yurt dışında da alt yapı ve sanayi gibi yeni projeler sürdürülmesine yol açması bakımından bir dönüm noktası olarak sayılabilir. Yurtdışında şu ana dek ondan fazla proje gerçekleştirilmiştir. Ukrayna ve Sudan'da üstlenilmiş olan otoyol yapım projeleri ise hala yapım aşamasında bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra Gülsan, yeni yapılanmasının paralelinde, yenilenebilir enerji, gaz beton, ve maden gibi alanlarda da yatırım süreci içinde bulunmakta ve Türkiye'nin büyümekte olan enerji ihtiyacının karşılanmasında çeşitli yatırımlara imza atılmaktadır. Enerji sektörüne ilk adım atılan Değirmenüstü HES Projesi ile kurum tarihindeki en yakın dönüm noktamısı oluşturulmuş bulunmaktadırç. 11 adet HES lisansından ikisi tamamlanmış, ikisi ise inşaat halinde bulunmaktadır.

Profesyonel bir kalite anlayışı benimseyen Gülsan, ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine ilişkin sertifikaları almaya hak kazanmış ve entegre sistem altyapısını etkin hale getirmiştir.

Gülsan, kuruluşundan bugüne kadar, sosyal yardımlaşma, çeşitli eğitim bursları ve çevre-kültür alanlarında oldukça duyarlı hareket etmekte ve geleceğe yatırım yapmayı sürdürmektedir.
 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Gulsan’s services have been characterized by innovation and sustainability since its inception in 1946. While specializing in civil projects, the Group’s highly-skilled workforce, robust economic structure and distinguished machinery pool have paved the way for the diversification of its operations to include the construction of roads, bridges, viaducts and highways as well as the production of ready mix concrete and precast concrete beams across Turkey and abroad over the course of the past decades. Services now include construction of state-of- the-art residential projects, business complexes, five star hotels, industrial plants, decapping works, and highway projects. Some key milestones encompassing the past decades can be recapitulated as follows.

In 1979 Malatya State Prison was constructed as the first project executed country wide. Followed are 1986 Haydarpasa-Izmit Motorway Expressway & Interchanges Rehabilitation and 1996 Haydarpasa-Izmit Motorway Construction Projects as they are the first large scale motorway construction projects.

In 2000 Gulsan ventures into foreign markets like Ukraine, Iraq, Kazakhstan, Libya, Saudi Arabia, Serbia, Southern Sudan as well as a number of Gulf Countries. More than a dozen projects have been successfully completed. Recently, a series of new projects have been undertaken in Ukraine and Southern Sudan. Some of these projects are funded by EBRD together with American contractor Louise Berger.

In 2006 As part of its restructuring efforts, Gulsan ventures into sectors like renewable energy, aerated concrete production, and mining. A major driving force for the economy, the energy sector constitues almost 2.5% of Turkish economy. Gulsan's middle term energy production target estimated at around 1.5 billion kWh. 850 GWh is planned to be generated by HPPs and 650 GWh is planned to be generated by WPPs.

Gulsan embraces professional quality awareness and has been certified with Integrated Quality [ISO 9001], Environmental [ISO 14001] and Safety [OHSAS 18001] Management Systems. Gulsan has remained deeply value-driven across all levels of the corporation. Gulsan is dedicated to the protection of cultural heritage and culture and is conscientious about its duty to provide services within a socially responsible framework.

 Gülsan İnşaat İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İç Denetçi Ankara Gülsan İnşaat
İç DenetçiGülsan İnşaat
İnşaat, enerji, turizm sektörlerinde faaliyette bulunan Holdingimizin Ankara Ofisinde görevlendirmek üzere “İç Denetçi” alınacaktır. İç denetçi adaylarında şu özellikler aranacaktır:
Dört yıllık Örgün eğitim veren Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden ya da inşaat mühendisliğinden mezun olmak,
Denetim konusunda en az 5 yıl deneyime sahip bulunmak,
Tercihen İnşaat Şirketlerinin İç Denetim bölümlerinde çalışmış, maliyet analizleri ve denetimleri yapmış olmak,
Araştırma ve sorgulama yönü kuvvetli, analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip bulunmak,
İş süreçlerinin Şirketler Grubu politika ve kurallarına uyumunu denetlemek
Aynı şekilde iş süreçlerinin yapılmasına  etkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak,
Her türlü riskin engellenmesi için önleyici iç kontrol mekanizmaları / sistemleri kurulmasına yönelik çalışmaları yapmak, 
Tercihen yi seviyede İngilizce bilgisine sahip bulunmak,
Özellikle excel ve word olmak üzere office uygulamalarına hakim olmak,
Askerlikle ilişiği olmamak,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak,
Aktif olarak araç kullanabilmek,
Sigara kullanmamak.
Permanent / Full Time    University (Graduate), Masters (Graduate), Doctorate – PhD (Graduate)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net