Günerler Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.gunerler.com.tr

Günerler Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti.

Kuruluş tarihi

1974

Genel Merkez

Alemdağ Cad. No:193 34760 Ümraniye / İstanbul
http://www.gunerler.com.tr/

Grup Şirketleri

GNR- Günerler Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

GNR- Shell Konacık / Bodrum

GNR- Güner&Güner Sigorta Ltd. Şti.

İnsan Kaynakları

Her gün gelişip büyüyen kuruluşumuzun, ileriye yönelik gelişmesinde en önemli faktör bilinçli personelimiz ve profesyonel kadromuzdur. Amacımız her gün büyüyen ailemize nitelikli yeni bireyler katmak ve başarıya giden yolu beraber ilerlemektir.

Personel Yapılanması

Toplam Grup Personel sayısı            : 68
Beyaz Yakalı çalışan sayısı            : 19
Mavi Yakalı çalışan sayısı            : 49

Personel Yaş Ortalaması

Beyaz Yakalı                              : 33
Mavi Yakalı                                : 24 

İzin Politikası

İş kanunu ve SSK’nın ilgili hükümleri yürütülmektedir.

Kariyer İmkanları

İş performansına ve ihtiyaca bağlı olarak terfi imkânları personelimize sunulmaktadır.

Tarihçe

Firmamız, 1972 yılında Renault-Mais İstanbul servisinde çalışmaya başlayan kurucumuz tarafından, 1974 yılında, Renault-Mais A.Ş.'den ayrılarak ilk sayılabilecek özel Renault servisini Çağlayan semtinde hizmete açmasıyla iş dünyasındaki yerini almıştır. Kısa sürede dürüst, ilkeli çalışma sistemi ve çağdaş hizmet kalitesi ile kuruluşumuz büyümeye başlamıştır.

1979 yılında modern servislerin öncülerinden olan 4.Levent servis ve bakım istasyonumuz faaliyetine başlamıştır. Yetkili servis olarak Renault marka otomobil satış faaliyetine de başlayan firmamız artan satış grafiği ile birlikte 1987 yılında Etiler satış mağazasını da açmıştır. 1991 yılı artan servis trafiğine cevap veremeyen 4.Levent servisimiz yanı sıra Maslak Servis ve satış ofisimiz de faaliyete başlamıştır.

1998 yılında firmamız genişleyen ürün gamına ve daha kaliteli hizmet anlayışına verdiği önem ile Levent’te satış mağazasını açmıştır.

2000 yılında Bodrum (Muğla)’da Shell akaryakıt istasyonu ve tesislerini bünyesine katmıştır.

2002 yılında Ümraniye’de çok markalı plaza yatırımına başlayan firmamız, konusunda Türkiye’nin en büyük ve modern tesislerinden birini yapmaktadır.

Hali hazırda otomobil satış ve servis, inşaat, akaryakıt istasyonu işletmeciliği, ithalat, sigortacılık, otomobil lastik bayiliği, madeni yağ bayilikleri gibi konuların da seçkin firmalarla çalışmalarını, sürdürmektedir. Firmamız yeni yatırımı ile hizmet kalitesi ve ürün çeşidini artıracaktır.

Misyonumuz

Sektörümüzde, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına göre süratle kabuk değiştire bilen ve bu beklentiye paralel olarak, satış ve sonrası hizmetlerde beklenenin üstüne geçerek müşterilerimize azami memnuniyeti sağlamaktır. Sektörde bir marka yaratarak büyürken etik değerleri gözetmek, adımızı ‘’güven’’ kavramı içine yerleştirmektir.

Vizyonumuz

Lider, öncü ve güvenilir bir marka olmaktır.Günerler Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.