HARPUT HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.harputtekstil.com.tr 

  

   

 

Harput Holding A.Ş
 

Ticaret hayatımıza 1958 yılında, Elazığ'da başladık. Hedeflerimizi yüksek tuttuk. Önce tekstil sektörüne atıldık. 80'li yıllarda Bursa'ya yerleştik ve sanayileşme sürecimizi başlattık. Birikimlerimizi doğru kullandık. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlendik.

Tekstilde edindiğimiz ticaret ve üretim birikimini başka sektörlere de taşıdık. Bugün, tekstilin yanı sıra, kimya, gıda, sigorta, inşaat, enerji sektörlerinde etkin bir rol üstleniyoruz.

Yatırımlarımızda önceliği insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden çalıştık; yatırımlara ve büyümeye devam ettik.

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz sonucunda, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesi Harput Holding'e ait tekstil ürünlerini tercih ediyor. Ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse ihracat rakamlarımızla katkıda bulunuyor, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olmanın bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.HARPUT HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Araştırmacı / AR-GE Elemanı Bursa Harput Holding
Araştırmacı / AR-GE ElemanıHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Harput Tekstil Ar-Ge Merkezimizde 'Araştırmacı ' olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip personel alımı yapılacaktır.Üniversitelerin Mühendislik ( Tercihen Tekstil Müh. ) veya Temel Bilimler ( Tercihen Kimya ) bölümlerinden mezun veya Yüksek Lisans eğitimine devam eden.Araştırmacı ve analiz yeteneği güçlü, Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Proje bazlı çalışma konusunda deneyimli, Patent ve literatür araştırması yapabilecek, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Dünyadaki mevcut ve yaklaşan trendleri takip edip yorumlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ms Office programlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DOKUMA OPERATÖRÜ Bursa Harput Holding
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DOKUMA OPERATÖRÜHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Dokuma İşletmemizdeİŞKUR  İşbaşı Eğitim Projesi Kapsamında DOKUMA OPERATÖRÜ OLARAK YETİŞTİRİLMEK ÜZEREaşağıdaki niteliklere sahip  ekip arkadaşları arıyoruz;·         20-30 Yaşları arasında,·         Askerlik Hizmetini tamamlamış,·         Son 1 ay  herhangi bir işyerinde çalışmamış, (sgk işe girişi olmamış,)·         Ekip çalışmasını önemseyen,·         Öğrenmeye açık,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek.·         Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı