HARPUT HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.harputtekstil.com.tr 

  

   

 

Harput Holding A.Ş
 

Ticaret hayatımıza 1958 yılında, Elazığ'da başladık. Hedeflerimizi yüksek tuttuk. Önce tekstil sektörüne atıldık. 80'li yıllarda Bursa'ya yerleştik ve sanayileşme sürecimizi başlattık. Birikimlerimizi doğru kullandık. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlendik.

Tekstilde edindiğimiz ticaret ve üretim birikimini başka sektörlere de taşıdık. Bugün, tekstilin yanı sıra, kimya, gıda, sigorta, inşaat, enerji sektörlerinde etkin bir rol üstleniyoruz.

Yatırımlarımızda önceliği insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden çalıştık; yatırımlara ve büyümeye devam ettik.

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz sonucunda, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesi Harput Holding'e ait tekstil ürünlerini tercih ediyor. Ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse ihracat rakamlarımızla katkıda bulunuyor, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olmanın bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.HARPUT HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Geliştirme Elemanı Bursa Harput Holding
Yazılım Geliştirme ElemanıHarput Holding
Harput Holding Ar-Ge Merkezinde çalışabilecek ve Holding bünyesinde bulunan Tekstil,Gıda ve diğer süreçlerimizde görev alabilecek aşağıda belirtilen niteliklere sahip Yazılım Geliştrme Personeli alınacaktır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Delphi 7 ve sonrasındaki (XE2 ve sonrası ) yazılım dilini bilen, Delphi 7 ve sonrasındaki platformlarda (XE2 ve sonrası ) en az 3 sene yazılım projelerinde yazılımcı olarak çalışmış,Tercihen MRP ve ERP projelerinde yazılım geliştirme tecrübesi olan, Geliştirdiği projelerden referans veribilecek ve sunum yapabilecek, Tercihen C# , Net ve Aspx bilen, Tercihen Android, Windows Mobile veya İOS platformlarında uygulama geliştirmiş,Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Elemanı Bursa Harput Holding
Dokuma ElemanıHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Harput Tekstil Dokuma işletmemize aşağıda belirtilen vasıflara sahip DOKUMA ELEMANI alınacaktır. Ev tekstilinde deneyimli, Armül ve/veya Jakar dokuma makinalarında deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek. Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VARDİYA AMİRİ-GIDA MÜHENDİSİ Bursa Harput Holding
VARDİYA AMİRİ-GIDA MÜHENDİSİHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Limon Catering işletmemizde  görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip GIDA MÜHENDİSİ  alınacaktır.Üniversitelerin  Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Yemek üretim işletmelerinde  deneyimli, Vardiyalı Çalışabilecek, Aktif araç kullanabilen, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Artvin, Ordu Harput Holding
Jeoloji MühendisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Maden Arama Bölümünün Artvin ve Ordu Proje sahalarında çalışmak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip JEOLOJİ  MÜHENDİSİ alımı yapılacaktır.Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce'yi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen,  2 -5 yıl aralıklı mesleki tecrübesi olan, İş güvenliği konusunda yeterli bilgiye ve eğitime sahip olan, Mapinfo ( tercihen ),Arcgıs, Vulcan, Surpac, Micromine vb. programlarından en az birini kullanabilen,Metal maden sondaj ve jeofizik çalışmalarındaki bütün faaliyetlerde yer almış olan,B sınıfı ehliyete ve SRC belgesine sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa Harput Holding
Satış TemsilcisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde faaliyet gösteren MAİTÜRK Kimya işletmemizde Satış Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Boyahane işletmesinde deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı