HARPUT HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.harputtekstil.com.tr 

  

   

 

Harput Holding A.Ş
 

Ticaret hayatımıza 1958 yılında, Elazığ'da başladık. Hedeflerimizi yüksek tuttuk. Önce tekstil sektörüne atıldık. 80'li yıllarda Bursa'ya yerleştik ve sanayileşme sürecimizi başlattık. Birikimlerimizi doğru kullandık. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlendik.

Tekstilde edindiğimiz ticaret ve üretim birikimini başka sektörlere de taşıdık. Bugün, tekstilin yanı sıra, kimya, gıda, sigorta, inşaat, enerji sektörlerinde etkin bir rol üstleniyoruz.

Yatırımlarımızda önceliği insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden çalıştık; yatırımlara ve büyümeye devam ettik.

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz sonucunda, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesi Harput Holding'e ait tekstil ürünlerini tercih ediyor. Ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse ihracat rakamlarımızla katkıda bulunuyor, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olmanın bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.HARPUT HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
2017 YAZ DÖNEMİ/ 2017-2018 KIŞ DÖNEMİ STAJYERİ Bursa Harput Holding
2017 YAZ DÖNEMİ/ 2017-2018 KIŞ DÖNEMİ STAJYERİHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Tekstil  ( iplik,dokuma,boya-baskı,kaplama ) ve Gıda (Catering) işletmelerimizde görevlendirilmek üzere  Haziran 2017-Eylül 2017 Kısa Dönem Yaz Stajyeri , 2017/2018 Eğitim Öğretim Yılı Uzun Dönem Stajyer alımı yapılacaktır.Üniversite veya Liselerin ilgili bölümlerinde öğrenimine devam eden,Zorunlu staj yükümlülüğü olan ( Sigortalılığı okul tarafından yapılmalı )Öğrenmeye istekli, Takım çalışmasına yatkın. Not : Başvurulara ön yazı eklenmesini ve ön yazıda staj yapılmak istenen bölüm,hangi tarihler arasında staj yapılmak istendiği, Kısa dönem stajlar için toplam staj günü , uzun dönem stajyerlerin staj yapacağı günleri mutlaka belirtiniz.
Stajyer        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa Harput Holding
Satış TemsilcisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde faaliyet gösteren MAİTÜRK Kimya işletmemizde Satış Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Boyahane işletmesinde deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Elemanı Bursa Harput Holding
Dokuma ElemanıHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Harput Tekstil Dokuma işletmemize aşağıda belirtilen vasıflara sahip DOKUMA ELEMANI alınacaktır. Ev tekstilinde deneyimli, Armül ve/veya Jakar dokuma makinalarında deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek. Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı