HARPUT HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.harputtekstil.com.tr 

  

   

 

Harput Holding A.Ş
 

Ticaret hayatımıza 1958 yılında, Elazığ'da başladık. Hedeflerimizi yüksek tuttuk. Önce tekstil sektörüne atıldık. 80'li yıllarda Bursa'ya yerleştik ve sanayileşme sürecimizi başlattık. Birikimlerimizi doğru kullandık. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlendik.

Tekstilde edindiğimiz ticaret ve üretim birikimini başka sektörlere de taşıdık. Bugün, tekstilin yanı sıra, kimya, gıda, sigorta, inşaat, enerji sektörlerinde etkin bir rol üstleniyoruz.

Yatırımlarımızda önceliği insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden çalıştık; yatırımlara ve büyümeye devam ettik.

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz sonucunda, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesi Harput Holding'e ait tekstil ürünlerini tercih ediyor. Ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse ihracat rakamlarımızla katkıda bulunuyor, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olmanın bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.HARPUT HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Sorumlusu İstanbul(Avr.) Limon Catering
Proje SorumlusuLimon Catering
Harput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin İstanbul-Kağıthane projesinde görevlendirilmek üzere PROJE SORUMLUSU alınacaktır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ve/veya Gıda Teknolojisi  bölümünden mezun,Catering  işletmelerinde Proje Sorumlusu olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Ankara Limon Catering
Proje SorumlusuLimon Catering
Harput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin Ankara-Yenimahalle projesinde görevlendirilmek üzere PROJE SORUMLUSU alınacaktır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ve/veya Gıda Teknolojisi  bölümünden mezun,Catering  işletmelerinde Proje Sorumlusu olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış,( Bay adaylar) Bay,bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Elemanı Bursa Harput Tekstil
Yazılım Geliştirme ElemanıHarput Tekstil
Harput Holding Ar-Ge Merkezinde çalışabilecek ve Holding bünyesinde bulunan Tekstil,Gıda ve diğer süreçlerimizde görev alabilecek aşağıda belirtilen niteliklere sahip Yazılım Geliştrme Personeli alınacaktır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Delphi 7 ve sonrasındaki (XE2 ve sonrası ) yazılım dilini bilen, Delphi 7 ve sonrasındaki platformlarda (XE2 ve sonrası ) en az 3 sene yazılım projelerinde yazılımcı olarak çalışmış,Tercihen MRP ve ERP projelerinde yazılım geliştirme tecrübesi olan, Geliştirdiği projelerden referans veribilecek ve sunum yapabilecek, Tercihen C# , Net ve Aspx bilen, Tercihen Android, Windows Mobile veya İOS platformlarında uygulama geliştirmiş,Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Elemanı Bursa Harput Tekstil
Ürün Geliştirme ElemanıHarput Tekstil
Harput Tekstil Dokuma işletmemiz Ür-ge Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Ür-ge Elemanı alınacaktır.Tercihen Meslek Yüksek Okulu Tekstil bölümünden mezun, Tercihen Ev Tekstilinde tecrübeli, Ms Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış. Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Mühendisi Bursa Harput Tekstil
Ürün Geliştirme / ÜR-GE MühendisiHarput Tekstil
Harput Tekstil Dokuma işletmemiz Ür-ge Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Ür-ge Mühendisi alınacaktır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Ms Office programlarını kullanabilen, Tercihen Zebra Kumaş konusunda tecrübeli, Dokuma kumaş analizi,örgü ve tahar analizi yapabilen, Temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyetli, Tercihen Simetri programı kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, 35 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Desen Tasarımcısı Bursa Harput Tekstil
Dokuma Desen TasarımcısıHarput Tekstil
Harput Tekstil Dokuma işletmemizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Dokuma Desen Tasarımcısıalınacaktır.Tercihen Meslek Yüksek Okulu Tekstil,Tasarım,Moda bölümlerinden mezun, Ev tekstili sektöründe  Dokuma Desen Tasarımcısı olarak en az 3 yıl deneyimli,Simetri Programını kullanabilen, Jakar desen Çizimi,tasarımı ve desen örgülendirilmesi konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyetli 35 Yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Müşteri Temsilcisi Bursa Harput Tekstil
İhracat Müşteri TemsilcisiHarput Tekstil
Harput Holding bünyemizde  ihracat departmanında  görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahipİHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ alınacaktır. Üniversitelerin İlgili bölümünden mezun, Ev Tekstil Sektöründe çalışmış ,portföyü olan, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, (2.yabancı dil tercih sebebidir.) Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Analitik düşünebilen, Müşteri,kalite ve süreç odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış. 35 yaşını aşmamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa Harput Holding
Satış TemsilcisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde faaliyet gösteren MAİTÜRK Kimya işletmemizde Satış Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Boyahane işletmesinde deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Bursa Akyükselen İnşaat San. ve Tic. LTD.ŞTİ.
Harita MühendisiAkyükselen İnşaat San. ve Tic. LTD.ŞTİ.
Üniversitelerin Harita Mühendisliği Bölümlerinden mezun; İnşaat projelerinde en az 5 yıl iş deneyimine sahip, Autocad – Netcad ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, GPS/GNSS Cihazlarına hakim, Saha ekibini etkin olarak yönetme becerisine sahip, Bursa’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı