HARPUT HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.harputtekstil.com.tr 

  

   

 

Harput Holding A.Ş
 

Ticaret hayatımıza 1958 yılında, Elazığ'da başladık. Hedeflerimizi yüksek tuttuk. Önce tekstil sektörüne atıldık. 80'li yıllarda Bursa'ya yerleştik ve sanayileşme sürecimizi başlattık. Birikimlerimizi doğru kullandık. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlendik.

Tekstilde edindiğimiz ticaret ve üretim birikimini başka sektörlere de taşıdık. Bugün, tekstilin yanı sıra, kimya, gıda, sigorta, inşaat, enerji sektörlerinde etkin bir rol üstleniyoruz.

Yatırımlarımızda önceliği insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden çalıştık; yatırımlara ve büyümeye devam ettik.

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz sonucunda, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesi Harput Holding'e ait tekstil ürünlerini tercih ediyor. Ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse ihracat rakamlarımızla katkıda bulunuyor, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olmanın bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.HARPUT HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DOKUMA OPERATÖRÜ Bursa Harput Holding
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DOKUMA OPERATÖRÜHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Dokuma İşletmemizdeİŞKUR  İşbaşı Eğitim Projesi Kapsamında DOKUMA OPERATÖRÜ OLARAK YETİŞTİRİLMEK ÜZEREaşağıdaki niteliklere sahip  ekip arkadaşları arıyoruz;·         20-30 Yaşları arasında,·         Askerlik Hizmetini tamamlamış,·         Son 1 ay  herhangi bir işyerinde çalışmamış, (sgk işe girişi olmamış,)·         Ekip çalışmasını önemseyen,·         Öğrenmeye açık,·         Vardiyalı olarak çalışabilecek.·         Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü Ankara, Bursa, ... Harput Holding
Sevkiyat ŞoförüHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin projelerinde görevlendirilmek üzere ŞÖFÖR  alınacaktır. Şöför olarak deneyimli, B sınıfı ehliyetli, Src 2 belgesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Elemanı Ankara, Bursa, ... Harput Holding
Bulaşıkhane ElemanıHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin  projelerinde görevlendirilmek üzere BULAŞIKHANE ELEMANI alınacaktır. BULAŞIKHANE elemanı olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Ankara, Bursa, ... Harput Holding
GarsonHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin  projelerinde  görevlendirilmek üzere GARSON  alınacaktır. Catering  işletmelerinde GARSON olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hizmet Elemanı Ankara, Bursa, ... Harput Holding
Hizmet ElemanıHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin  projelerinde görevlendirilmek üzere ,TEMİZLİK PERSONELİ YEMEK SERVİS VE DAĞITIM PERSONELİ Takım çalışmasına yatkın, Bayan. alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tatlı Ustası Ankara, Bursa, ... Harput Holding
Tatlı UstasıHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin projelerinde görevlendirilmek üzere TATLI USTASI alınacaktır. Catering  işletmelerinde TATLI USTASI olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı Ankara, Bursa, ... Harput Holding
Aşçı YardımcısıHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin projelerinde görevlendirilmek üzere AŞÇI YARDIMCISI alınacaktır. Catering  işletmelerinde AŞÇI YARDIMCISI olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU AŞÇI Ankara, Bursa, ... Harput Holding
SORUMLU AŞÇIHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin projelerinde görevlendirilmek üzere SORUMLU AŞÇI  alınacaktır. Catering  işletmelerinde SORUMLU AŞÇI olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Ankara, Bursa, ... Harput Holding
Proje SorumlusuHarput Holding
Harput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin projelerinde görevlendirilmek üzere PROJE SORUMLUSU alınacaktır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ve/veya Gıda Teknolojisi  bölümünden mezun,Catering  işletmelerinde Proje Sorumlusu olarak deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış,( Bay adaylar) Bay,bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı