HARPUT HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.harputtekstil.com.tr 

  

   

 

Harput Holding A.Ş
 

Ticaret hayatımıza 1958 yılında, Elazığ'da başladık. Hedeflerimizi yüksek tuttuk. Önce tekstil sektörüne atıldık. 80'li yıllarda Bursa'ya yerleştik ve sanayileşme sürecimizi başlattık. Birikimlerimizi doğru kullandık. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlendik.

Tekstilde edindiğimiz ticaret ve üretim birikimini başka sektörlere de taşıdık. Bugün, tekstilin yanı sıra, kimya, gıda, sigorta, inşaat, enerji sektörlerinde etkin bir rol üstleniyoruz.

Yatırımlarımızda önceliği insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden çalıştık; yatırımlara ve büyümeye devam ettik.

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz sonucunda, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesi Harput Holding'e ait tekstil ürünlerini tercih ediyor. Ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse ihracat rakamlarımızla katkıda bulunuyor, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olmanın bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.HARPUT HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tekstil Mühendisi Bursa Harput Holding
Tekstil MühendisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Bursa Mustafakemalpaşa Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Harput Tekstil Miranlı Şubesi işyerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip TEKSTİL MÜHENDİSİ alınacaktır.Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Mustafakemalpaşa'da ikamet eden veya edebilecek olan, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu Bursa Harput Holding
İnsan Kaynakları ve İdari İşler SorumlusuHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Bursa Mustafakemalpaşa Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Harput Tekstil Miranlı Şubesi işyerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu alınacaktır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları ve İdari İşler alanında en az 5 yıl deneyimli, Sorumluluk bilinci yüksek, Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Mustafakemalpaşa'da ikamet eden, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Bursa Akyükselen İnşaat San. ve Tic. LTD.ŞTİ.
Şantiye ŞefiAkyükselen İnşaat San. ve Tic. LTD.ŞTİ.
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği  Fakültesinden  Mezun Benzer projelerde şantiye şefi pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi bulunan,Şantiye Şefi Belgesine Sahip, İnşaatın her birimine hakim; Kaba ve İnce inşaatlarda aktif çalışmış, mekanik ve elektrik kontrollerini yapabilecek,Kesin hesap, hakediş, keşif ve metraj hazırlama konularında tecrübeli,İş Programı&Planlama ve Raporlama yapabilecek, Konusu ile ilgili (AUTOCAD / OFFICE ) programları çok iyi derecede kullanabilen,Bursa merkez Bölgesinde ikamet eden Askerliğini Tamamlamış  Şantiye Şefi Mühendis   aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa Akyükselen İnşaat San. ve Tic. LTD.ŞTİ.
Satış TemsilcisiAkyükselen İnşaat San. ve Tic. LTD.ŞTİ.
Gayrimenkul satışında (Konut ve Ticari Ünite) minimum 2 yıl tecrübeli* Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,* Güçlü iletişim becerilerine ve tekniklerine sahip,* İkna kabiliyeti ve motivasyonu yüksek,* Güler yüzlü ve samimi,* Hafta içi izin kullanıp, hafta sonu çalışacak ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün ve takım çalışmasına yatkın,* İnsan ilişkileri kuvvetli, kendine güveni olan,* Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Harput Holding
Güvenlik GörevlisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan işletmelerimizde Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.ADAYLARDA ARANAN ÖZELLİKLER5188 Sayılı Kanun kapsamında silahsız kimlik kartına sahip, Tercihen Yüksekokul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Dış görünümüne önem veren, Sözlü ifade ve temsil yeteneği güçlü, 35 yaşını aşmamış. Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Teknikeri Ankara Harput Holding
Gıda TeknikeriHarput Holding
Genel NiteliklerHarput Holding bünyesinde faaliyet gösteren Limon Catering yemek üretim işletmemizin Ankara projesinde görevlendirilmek üzere GIDA TEKNİKERİ alınacaktır.Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojisi bölümü mezunu Takım çalışmasına yatkın, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa Harput Holding
Satış TemsilcisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde faaliyet gösteren MAİTÜRK Kimya işletmemizde Satış Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Tekstil Boyahane işletmesinde deneyimli, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı