HARPUT HOLDİNG 

Şirket Bilgileri

http://www.harputtekstil.com.tr 

  

   

 

Harput Holding A.Ş
 

Ticaret hayatımıza 1958 yılında, Elazığ'da başladık. Hedeflerimizi yüksek tuttuk. Önce tekstil sektörüne atıldık. 80'li yıllarda Bursa'ya yerleştik ve sanayileşme sürecimizi başlattık. Birikimlerimizi doğru kullandık. Kısa zamanda ev tekstilinde iplik hazırlama, dokuma, boya, baskı ve konfeksiyona uzanan entegre üretime geçtik. Türk Tekstil sektörünün üretim ve ihracatında önemli bir rol üstlendik.

Tekstilde edindiğimiz ticaret ve üretim birikimini başka sektörlere de taşıdık. Bugün, tekstilin yanı sıra, kimya, gıda, sigorta, inşaat, enerji sektörlerinde etkin bir rol üstleniyoruz.

Yatırımlarımızda önceliği insana ve teknolojiye verdik. Dünya standartlarının üzerinde üretim ve hizmet sağlamayı ilke edindik. Bu ilkelerden ödün vermeden çalıştık; yatırımlara ve büyümeye devam ettik.

Bağlı kaldığımız prensiplerimiz sonucunda, bugün ülkemizin yanı sıra dünyanın birçok ülkesi Harput Holding'e ait tekstil ürünlerini tercih ediyor. Ülkemiz ekonomisine gerek yarattığımız istihdam ve yatırımlarla, gerekse ihracat rakamlarımızla katkıda bulunuyor, ülkemizin lokomotif gruplarından biri olmanın bilinciyle yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz.HARPUT HOLDİNG İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Mühendisi Bursa Harput Holding
Kalite MühendisiHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Dokuma,iplik,boyahane ve konfeksiyon entegre işletmelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip KALİTE MÜHENDİSİ arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik bölümünden mezun, İşletmelerde Kalite Mühendisi olarak en az 3 yıl deneyimli, Kalite Yönetim sistemleri uygulamalarına hakim, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Raporlama ve sunum becerilerine sahip, İyi düzeyde ingilizce bilen, Problem çözme becerileri ve karar verme becerileri konularında kendine güvenen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış , Bay,bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DESİNATÖR Bursa Harput Holding
DESİNATÖRHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Dokuma işletmemiz Arge Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip DESİNATÖR alınacaktır. Simetri Desen programını aktif olarak kullanabilen,  Armül bilgisi olan, Analiz yapabilen, Ev Tekstil desen konusunda en az 3 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Bay.Not: Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Elemanı Bursa Harput Holding
İhracat ElemanıHarput Holding
Harput Holding bünyemizde  ihracat departmanında  görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip İHRACAT ELEMANI alınacaktır.  M.Y.O Dış Ticaret bölümünden ve/veya Üniversitelerin İşletme-İktisat ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun, Tekstil sektörü ihracat departmanında en az 3 yıl deneyimli, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, (2.yabancı dil tercih sebebidir.) Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Analitik düşünebilen, Müşteri,kalite ve süreç odaklı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış. 30 yaşını aşmamış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BRODE OPERATÖRÜ Bursa Harput Holding
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BRODE OPERATÖRÜHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Gökçeköy'de faaliyet gösteren Brode işletmemiz için aşağıda belirtilen kriterlere sahip yetiştirilmek üzere BRODE OPERATÖRLERİ alınacaktır.  Tercihen Meslek Lisesi ve / veya Lise mezunu, Askerlik Hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Bay  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dokuma Mekanik Bakım Elemanı Bursa Harput Holding
Dokuma Mekanik Bakım ElemanıHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Harput Tekstil Dokuma işletmemize aşağıda belirtilen vasıflara sahip DOKUMA MEKANİK BAKIM ELEMANI alınacaktır.  Dokuma makinaları bakımında tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, 09:00 - 18:00 vardiyasında çalışabilecek, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokuma Elemanı Bursa Harput Holding
Dokuma ElemanıHarput Holding
Harput Holding bünyesinde bulunan Harput Tekstil Dokuma işletmemize aşağıda belirtilen vasıflara sahip DOKUMA ELEMANI alınacaktır.  Ev tekstilinde deneyimli, Armül ve/veya Jakar dokuma makinalarında deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek. Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı