Hasçelik San. Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


www.hascelik.com

HASÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Türkiye’ nin lider Vasıflı Çelik üretici ve tedarikçilerinden Hasçelik 2014 yılında Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketi sıralaması ISO 500'de 266.sıradadır. Ayrıca İMMİB’ de en fazla ülkeye ihracat yapan orta ölçekli ihracatçılar arasında 3. sıradadır.

HASÇELİK son teknoloji ile kurduğu tam kontinü çalışan vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde ürettiği ve kendi markası olan Hasmil vasıflı çelikleri, İstanbul ve Konya soğuk işlem merkezlerinde üretimi gerçekleşen Hasparlak markalı parlak çelikler, transmisyon milleri ve Hasotomat markalı otomat çelikleri, dünyanın ileri gelen çelik fabrikalarından tedarik ettiği Hasithal markalı ithal alaşımlı çelikleri ve yine düzenli olarak ithalatını gerçekleştirdiği Hasboru markalı dikişsiz çelik çekme boruları ile müşterilerine oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.

4 Bölge Müdürlüğü, 87.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 195.000 m² hizmet alanıyla, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası, Konya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Çayırova 'da bulunan 9 deposuyla faaliyet gösteren Hasçelik, üretimlerini Hasmil vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde (Çayırova) ve Hasparlak soğuk işlem merkezlerinde (Çayırova, Konya) gerçekleştirmektedir. 

Ülkemizde otomotiv, makine imalat, denizcilik, savunma, tarım makinaları ve beyaz eşya sanayi başta olmak üzere piyasada artan kaliteli yarı mamul ihtiyacına çözüm ortağı olmak düşüncesiyle yatırımlarına yön veren ve bugün Türkiye'nin en modern çelik depolarına sahip olan Hasçelik tüm depolarında %100 barkod sistemine geçerek kusursuz hizmet anlayışıyla tedarik sağladığı müşterilerine ürünlerin izlenebilirliği konusunda da büyük kolaylık sunmaktadır.

Hasçelik; sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini korumakta ve sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Demir- Çelik

Firma web sitesi: www.hascelik.com/default.aspx


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30

Açıklama: Mavi Yaka personelimiz 3lü vardiya düzeninde; 00:00-08:00 08:00-16:00 16:00-24:00 vardiya saatleri arasında çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Diğer ek sosyal yardımlar.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


Hasçelik San. Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Metalurji Mühendisi Konya Hasçelik San. Tic A.Ş
Metalurji MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
30 yaşını aşmamış, Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Konya'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Muhasebe UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Alanında minimum 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarında yetkin, Muhasebe paket programlarında, tercihen Netsis'te deneyimli, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik ile ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için ), B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda ( Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy) ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Çalışanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Elektrik Bakım ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için,•Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun,•Elektrik bakım ve montaj alanında en az 2 yıl tecrübeli,•Otomasyon konusunda temel düzeyde bilgi sahibi,•AC ve DC motorları hakkında bilgi sahibi,•YG, OG ve AG elektrik ekipmanları konusunda deneyimli,•Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip,•İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,•Vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,•Askerlik görevini tamamlamış,•Tercihen Gebze, Darıca, Çayırova veya İstanbul Anadolu Yakası' nda (Tuzla, Pendik, Kartal) oturan,•Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Çalışanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Mekanik Bakım ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için aşağıda nitelikleri belirtilen mekanik bakım elemanları alınacaktır.Meslek Lisesi mezunu, ( Torna, Tesviye, Motor, Metal İşleri ), Ağır sanayi sektöründe (demir&çelik,çimento,döküm fabrikaları,diğer metal sanayi işkolları v.b) mekanik bakım departmanlarında minumum 1 yıl tecrübeli,Hidrolik ve pnömatik sistemlerin bakım ve onarımında bilgi ve tecrübe sahibi,Maksimum 20 ton kapasiteli gezer köprü vinçlerinin her türlü bakım ve onarımında tecrübeli,Elektrik,gazaltı veya argon kaynaklarından en az birini bilen,tercihen sertifikalı,Mekanik bakım departmanında vardiya tutabilecek düzeyde  tecrübe sahibi, Vardiyalı çalışabilen, Askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu yakası ( Tuzla, Pendik Kartal ) - Kocaeli (Gebze-Darıca-Yenimahalle-Çayırova) civarında ikamet eden.*Belirtilen tecrübe şartlarından en az birinde yetkin olması yeterlidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdürü Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Pazarlama MüdürüHasçelik San. Tic A.Ş
HASCELİK is the one of the leading producer in the steel sector in Turkey which is located 230rd place in Turkey's top 500 industrial companies. We are looking for an Marketing Manager to take place in our marketing operations.B.A. or B.Sc. degree from a reputable university, master Degree will be a plus,Experience preferably in manufacturing sector and minimum 7 years relevant experience,At least 2 years experienced in team management, Experienced in brand management,  Experience in Turquality project will be a plus, Advanced level of English, Ability to work under pressure and meet deadlines, Flexibility and adaptability to rapidly changing and growing business situations,Proficiency in MS Office.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Üretim ElemanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizde görevlendirilmek üzere;En az Lise, Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Askerlik görevini tamamlamış ve 38 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek, Çayırova, Gebze, Darıca veya İstanbul Anadolu Yakası'nda (Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden,Erkek, Üretim Çalışanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Şefi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Mekanik Bakım ŞefiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olarak büyüyen şirketimiz için, Üniversitelerin Mekatronik veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip,(Tercihen soğuk haddehane tecrübesi olan),Otomasyon konusunda tecrübeli, İleri seviyede pnömatik ve hidrolik bilgisine sahip, Mekanik bakım ekibine liderlik edebilecek, Planlı bakımları gerçekleştirebilecek, Arızaların hızlı ve analitik olarak çözümlenmesini sağlayacak, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova), İstanbul (Tuzla, Pendik, Kartal) de ikamet eden veya ikamet edebilecek,Bakım sisteminin iyileştirilmesi için projeler geliştirebilecek, Yoğun çalışma temposunda görev alabilecek ve ekibini bu doğrultuda yönlendirebilecek,Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Dış Ticaret Operasyon UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için,Üniversitelerin  ilgili lisans bölümlerinden mezun, Ithalat/ İhracat operasyonlarında  en az 3 yıl deneyimi sahibi, Akıcı düzeyde İngilizce konuşma ve yazışma yetkinliğine sahip, Dış ticaret mevzuatına hakim, Tercihen akreditif ve dahilde işleme mevzuatına hakim ve uygulama tecrübesi olan,Organizasyon planlama takip ve raporlama yönleri kuvvetli. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) , İstanbul (Tuzla, Pendik, Maltepe, Bostancı, Acıbadem)'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Kalite MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için,Üniversitelerin Makina / Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe kalite ve kontrol süreçlerinde en az 2 yıl deneyimi olan,ISO 9001 ve ISO/TS 16949 gereklilikleri konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce seviyesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda ( Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Acıbadem) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Investment Engineer Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Investment EngineerHasçelik San. Tic A.Ş
HASCELİK is the one of the leading producer in the steel sector in Turkey which is located 230rd place in Turkey's top 500 industrial companies. We are looking for an Investment Engineer to take place in our investment organizations.Bachelor’s Degree in Mechanical Engineering, Master Degree is a plus,At least 3 years of experience in investment or project engineering,Strong knowledge of successful project management practices such as cost control, estimating, scheduling programs (MS Project), and forecasting,Ability to  develop comprehensive Financial and budget planning in business cases,Good knowledge of the procurement process,Computer knowledge and efficiency, including Microsoft Office products,Excellent computer communication and technical presentation skills,Strong communication skills, both verbal and written,Able to handle multiple activities simultaneously,Self-disciplined and motivated,Excellent command of verbal and written English,Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Mekanik Bakım MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizin Üretim Müdürlüğü departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel bakım-onarım alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi, Demir çelik sektörü, tercihen haddehane tecrübesi olan, İyi seviyede pnömatik ve hidrolik bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda (Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden / edebilecek.Mekanik Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Planlama MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim yapan sanayi şirketlerinin planlama birimlerinde en az 1 yıl tecrübeli,Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilme, problem çözme konusunda deneyimli,  MS Office, MRP, ERP uygulamalarında yetkin, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda ( Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Acıbadem) oturan veya ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Finans UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olarak büyüyen şirketimiz için, Üniversitelerin Finans, Bankacılık, İktisat, İşletme veya ilgili bölümlerinden mezun,Finans departmanında min 3 yıl tecrübeli, Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, İletişim yeteneği kuvvetli, pratik ve sonuç odaklı, Dikkatli ve düzenli çalışmayı benimsemiş, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova), İstanbul (Tuzla, Pendik, Kartal) de ikamet eden veya ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Satış UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye' nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 230. sırada yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi şirketimizin Anadolu  Yakası Şube Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Satış Uzmanı aranmaktadır.Üniversitelerin Metalurji veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Demir-çelik sektöründe veya benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Temsil yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarında yetkin, Ehliyet sahibi olma ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay, İstanbul  Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Konya Hasçelik San. Tic A.Ş
Satış UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olarak büyüyen organizasyonumuz için, Üniversitelerin Metalurji veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel ürün pazarlaması ve satış konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi , Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi ve prezantabl, Analitik düşünebilme, problem çözme konusunda yetenekli, MS Office uygulamalarında yetkinlik sahibi, Ehliyet sahibi olma ve seyahat engeliolmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, Konya’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa Hasçelik San. Tic A.Ş
Satış UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizin Bursa Şube Müdürlüğü için, Üniversitelerin Makina ve Metalurji Mühendislik bölümlerinden mezun, Endüstriyel ürün ( Tercihen Demir – Çelik ) pazarlaması ve satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli,Hedef ve sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilme, problem çözme konusunda yetenekli, MS Office uygulamalarında yetkinlik sahibi, Ehliyet sahibi  ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 32 yaşını aşmamış, Bursa'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İzmir Hasçelik San. Tic A.Ş
Satış UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için,Üniversitelerin tercihen Metalurji Mühendisliği, Makina Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Endüstriyel ürün pazarlaması ve satış konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi ve prezantabl, Analitik düşünebilme, problem çözme konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarında yetkinlik sahibi, Ehliyet sahibi ve seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağır Vasıta Şoförü İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Ağır Vasıta ŞoförüHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, E Tipi Ehliyeti olan, Psikoteknik, SRC Belgesi mevcut, En az 2 yıl Tır ve Kırkayak kullanmış, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasını iyi bilen, Askerlikle ilişkisi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Sorumlusu İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Lojistik SorumlusuHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, Lise, Tercihen Meslek Yüksek Okul / Üniversite mezunu, Sevkiyat, barkod ,fatura, irsaliye konularına hakim , benzer konularda en az 2 yıl tecrübeli,Paket programlarında deneyim sahibi ( Tercihen Netsis ) ve MS Office uygulamalarına hakim,El terminali kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı, Aktif araç kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Bay, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu Bursa Hasçelik San. Tic A.Ş
Satış Destek SorumlusuHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 230. sırada yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizin Bursa Şube Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere,MYO veya üniversite mezunu, Satış veya satış destek pozisyonlarında min 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Ön muhasebe konularında bilgili, Analitik ve pratik düşünebilme, problem çözme yetkinliklerine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, 23 - 30 yaş aralığını aşmamış, Bursa-Nilüfer ilçesinde ikamet eden, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı