Hasçelik San. Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


www.hascelik.com

HASÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Türkiye’ nin lider Vasıflı Çelik üretici ve tedarikçilerinden Hasçelik 2014 yılında Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketi sıralaması ISO 500'de 266.sıradadır. Ayrıca İMMİB’ de en fazla ülkeye ihracat yapan orta ölçekli ihracatçılar arasında 3. sıradadır.

HASÇELİK son teknoloji ile kurduğu tam kontinü çalışan vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde ürettiği ve kendi markası olan Hasmil vasıflı çelikleri, İstanbul ve Konya soğuk işlem merkezlerinde üretimi gerçekleşen Hasparlak markalı parlak çelikler, transmisyon milleri ve Hasotomat markalı otomat çelikleri, dünyanın ileri gelen çelik fabrikalarından tedarik ettiği Hasithal markalı ithal alaşımlı çelikleri ve yine düzenli olarak ithalatını gerçekleştirdiği Hasboru markalı dikişsiz çelik çekme boruları ile müşterilerine oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.

4 Bölge Müdürlüğü, 87.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 195.000 m² hizmet alanıyla, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası, Konya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Çayırova 'da bulunan 9 deposuyla faaliyet gösteren Hasçelik, üretimlerini Hasmil vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde (Çayırova) ve Hasparlak soğuk işlem merkezlerinde (Çayırova, Konya) gerçekleştirmektedir. 

Ülkemizde otomotiv, makine imalat, denizcilik, savunma, tarım makinaları ve beyaz eşya sanayi başta olmak üzere piyasada artan kaliteli yarı mamul ihtiyacına çözüm ortağı olmak düşüncesiyle yatırımlarına yön veren ve bugün Türkiye'nin en modern çelik depolarına sahip olan Hasçelik tüm depolarında %100 barkod sistemine geçerek kusursuz hizmet anlayışıyla tedarik sağladığı müşterilerine ürünlerin izlenebilirliği konusunda da büyük kolaylık sunmaktadır.

Hasçelik; sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini korumakta ve sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Demir- Çelik

Firma web sitesi: www.hascelik.com/default.aspx


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30

Açıklama: Mavi Yaka personelimiz 3lü vardiya düzeninde; 00:00-08:00 08:00-16:00 16:00-24:00 vardiya saatleri arasında çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


Hasçelik San. Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
İhracat Satış UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun veya en az lisans mezunu, Minimum 2 yıl endüstriyel ürünlerin ihracat satışı alanında deneyimli, 30 yaşını aşmamış, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen , Satış, pazar araştırma, iş geliştirme alanlarında kariyer hedefleyen, MS Office uygulamalarında yetkinlik sahibi, Güçlü iletişim ve sunum yeteneğine sahip, analitik düşünebilen, Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, Kocaeli (Gebze, Çayırova, Darıca ) veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Çalışanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Mekanik Bakım ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Meslek Lisesi mezunu olma ( Torna, Tesviye, Motor, Metal İşleri ), Tercihen En az 1 yıl Bakım-Onarım, Montaj tecrübesine sahip, Hidrolik pnomatik ve otomasyon konularında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilen, Askerliğini yapmış, İzmit ve çevre ilçelerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Kontrol Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
İnşaat Kontrol MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 230. sırada yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizin Yatırım departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Proje, yatırım ve uygulama alanlarında en az 4 yıl şantiye deneyimi olan,  Endüstriyel yatırımlarda görev almış, MS Office ve Autocad vb. tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Erkek. Kocaeli (Gebze,Darıca, Çayırova) , İstanbul ( Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı)'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Dış Ticaret Operasyon UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, Üniversitelerin  ilgili lisans bölümlerinden mezun, Ithalat/ İhracat operasyonlarında  en az 5 yıl deneyimi sahibi, İleri derecede İngilizce konuşma ve yazışma yetkinliğine sahip, Dış ticaret mevzuatına hakim, Akreditif ve dahilde işleme mevzuatına hakim ve uygulama tecrübesi olan, Organizasyon planlama takip ve raporlama yönleri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sistem Geliştirme Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Kalite Sistem Geliştirme MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, Üniversitelerin Makina/ Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, PPAP başta olmak üzere, APQP, MSA, SPC, FMEA çalışmalarını bilen, Sistematik kalite araçlarını bilen (4M, 5N1K, 5 Neden, vb.), 8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda ( Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Acıbadem) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C  Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip, İş Güvenliği Uzmanlığı alanında 1-3 yıl tecrübesi olan,  İş sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip, Aktif araç kullanabilen, Şehirdışı tesislerimizin denetimi sebebi ile seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı Konya Hasçelik San. Tic A.Ş
Depo ElemanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye' nin önde gelen vasıflı çelik şirketi olan şirketimizin Konya Soğuk Hadde tesisinde görevlendirilmek üzereDepo Elemanları alınacaktır. İlkokul, ortaokul, düz lise, tercihen de meslek lisesi mezunu, ( Torna Tesviye, Makine, Motor, Elektrik, Metal İşleri, vb. ) Tavan Vinci ve üretim Operatörü olarak yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma veya belgeye sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Çalışanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Mekanik Bakım ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için aşağıda nitelikleri belirtilen mekanik bakım elemanları alınacaktır. Meslek Lisesi mezunu, ( Torna, Tesviye, Motor, Metal İşleri ), Ağır sanayi sektöründe (demir&çelik,çimento,döküm fabrikaları,diğer metal sanayi işkolları v.b) mekanik bakım departmanlarında minumum 1 yıl tecrübeli, Hidrolik ve pnömatik sistemlerin bakım ve onarımında bilgi ve tecrübe sahibi, Maximum 20 ton kapasiteli gezer köprü vinçlerinin her türlü bakım ve onarımında tecrübeli, Elektrik,gazaltı veya argon kaynaklarından en az birini bilen,tercihen sertifikalı, Mekanik bakım departmanında vardiya tutabilecek düzeyde  tecrübe sahibi, Vardiyalı çalışabilen, Askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu yakası ( Tuzla, Pendik Kartal ) - Kocaeli (Gebze-Darıca-Yenimahalle-Çayırova) civarında ikamet eden.*Belirtilen tecrübe şartlarından en az birinde yetkin olması yeterlidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Elektrik Bakım ElemanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olarak büyüyen organizasyonumuz için,•Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun,•Elektrik bakım ve montaj alanında en az 2 yıl tecrübeli,•Otomasyon konusunda temel düzeyde bilgi sahibi,•AC ve DC motorları hakkında bilgi sahibi,•YG, OG ve AG elektrik ekipmanları konusunda deneyimli,•Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip,•İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,•Vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,•Askerlik görevini tamamlamış,•Tercihen Gebze, Darıca, Çayırova veya İstanbul Anadolu Yakası' nda (Tuzla, Pendik, Kartal) oturan,•Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Kalite Kontrol ElemanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, En az düz lise mezunu, Mekanik Ölçme yapabilen (Mikrometre - Kumpas vb.), Tecrübesiz veya 1-2 yıl deneyimli, Vardiyalı Çalışabilecek, Ms Office Programlarını Kullanabilen, Takım çalışmasında başarılı, Askerlik görevini yapmış. Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, Pendik ve Kartal'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Elektrik Bakım MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye' nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik şirketi olarak büyüyen organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik veya  Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Siemens Step-7 ile PLC programlama konusunda bilgili, Skada yazılımı genel mantığına hakim, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve benzeri bilgisayar uygulamalarında yetkin, Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek. Askerliğini tamamlamış. Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Procurement Engineer Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Procurement EngineerHasçelik San. Tic A.Ş
HASCELİK is the one of the leading producer in the steel sector in Turkey which is located 230rd place in Turkey's top 500 industrial companies. We are looking for an Procurement Engineer to take place in our commercial procurement actions. Bachelor’s Degree in Mechanical Engineering/Metallurgical and Material Engineering, Master Degree is a plus, At least 2 years of experience procurement actions, Computer knowledge and efficiency, including Microsoft Office products, Excellent computer communication and technical presentation skills, Strong communication skills, both verbal and written, Able to handle multiple activities simultaneously, Self-disciplined and motivated, Excellent command of verbal and written English, Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Kalite Kontrol MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, Üniversitelerin Makina / Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Demir-çelik veya otomotiv sektöründe kalite kontrol süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen ISO 9001 ve ISO/TS 16949 gereklilikleri konusunda bilgili, Tercihen VDA 6.3 sertifikası ve Ultrasonik Test Sertifikası (Level 1-2) olan, MS Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce iletişim kurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda ( Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Acıbadem) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı