Hasçelik San. Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1968


www.hascelik.com

HASÇELİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Türkiye’ nin lider Vasıflı Çelik üretici ve tedarikçilerinden Hasçelik 2014 yılında Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketi sıralaması ISO 500'de 266.sıradadır. Ayrıca İMMİB’ de en fazla ülkeye ihracat yapan orta ölçekli ihracatçılar arasında 3. sıradadır.

HASÇELİK son teknoloji ile kurduğu tam kontinü çalışan vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde ürettiği ve kendi markası olan Hasmil vasıflı çelikleri, İstanbul ve Konya soğuk işlem merkezlerinde üretimi gerçekleşen Hasparlak markalı parlak çelikler, transmisyon milleri ve Hasotomat markalı otomat çelikleri, dünyanın ileri gelen çelik fabrikalarından tedarik ettiği Hasithal markalı ithal alaşımlı çelikleri ve yine düzenli olarak ithalatını gerçekleştirdiği Hasboru markalı dikişsiz çelik çekme boruları ile müşterilerine oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir.

4 Bölge Müdürlüğü, 87.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 195.000 m² hizmet alanıyla, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası, Konya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Çayırova 'da bulunan 9 deposuyla faaliyet gösteren Hasçelik, üretimlerini Hasmil vasıflı çelik sıcak hadde tesisinde (Çayırova) ve Hasparlak soğuk işlem merkezlerinde (Çayırova, Konya) gerçekleştirmektedir. 

Ülkemizde otomotiv, makine imalat, denizcilik, savunma, tarım makinaları ve beyaz eşya sanayi başta olmak üzere piyasada artan kaliteli yarı mamul ihtiyacına çözüm ortağı olmak düşüncesiyle yatırımlarına yön veren ve bugün Türkiye'nin en modern çelik depolarına sahip olan Hasçelik tüm depolarında %100 barkod sistemine geçerek kusursuz hizmet anlayışıyla tedarik sağladığı müşterilerine ürünlerin izlenebilirliği konusunda da büyük kolaylık sunmaktadır.

Hasçelik; sahip olduğu yenilikçi, güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini korumakta ve sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Demir- Çelik

Firma web sitesi: www.hascelik.com/default.aspx


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30

Açıklama: Mavi Yaka personelimiz 3lü vardiya düzeninde; 00:00-08:00 08:00-16:00 16:00-24:00 vardiya saatleri arasında çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Yakacak
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


Hasçelik San. Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Çalışanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Depo ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için,Depo ve sevkiyat süreçlerimizde görev almak üzere, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Tercihen vinç kullanabilen, Gebze, Darıca, Yenimahalle, Çayırova veya Pendik, Tuzla, Kaynarca, Kartal güzergahında oturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konstrüktör Teknik Ressam Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Konstrüktör Teknik RessamHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 230. sırada yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizin Teknik Ofisi'nde görevlendirilmek üzere, Üniversite ve liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Autocad, Autodesk mechanical ve inventör programlarını aktif kullanabilen, Tercihen haddehane makinaları tasarım tecrübesi olan, Alanında en az 2 yıl deneyimli, TSE, DIN, ANSI v.s. standartlarını bilme ve projelerde kullanıp, uygulayabilen, Ölçme kontrol aletlerini kullanabilen, parça ve makina üzerinden ölçü alabilecek, Hidrolik ve pnömatik bilgisine sahip, Bakım birimlerine yakın çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilme, problem çözme konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarında yetkin, Erkek, Askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli ( Gebze, Darıca, Çayırova ) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda ( Tuzla, Pendik, Kartal, Bostancı, Maltepe, Kadıköy) oturan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Çalışanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Elektrik Bakım ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için,•Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun,•Elektrik bakım ve montaj alanında en az 2 yıl tecrübeli,•Otomasyon konusunda temel düzeyde bilgi sahibi,•AC ve DC motorları hakkında bilgi sahibi,•YG, OG ve AG elektrik ekipmanları konusunda deneyimli,•Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip,•İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,•Vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,•Askerlik görevini tamamlamış,•Tercihen Gebze, Darıca, Çayırova veya İstanbul Anadolu Yakası' nda (Tuzla, Pendik, Kartal) oturan,•Erkek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu Bursa Hasçelik San. Tic A.Ş
Satış Destek SorumlusuHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde 230. sırada yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizin Bursa Şube Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; En az yüksekokul, tercihen lisans mezunu, Satış ve planlama alanında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, Ön muhasebe ve müşteri yönetimi konularında tecrübeli, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, 23 - 30 yaş aralığında, Bursa - Nilüfer veya yakın çevresinde ikamet eden, Bayan Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip, Aktif araç kullanabilen, Şehirdışı tesislerimizin denetimi sebebi ile seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmeti tamamlamış, Kocaeli ( Gebze, Darıca, Çayırova), İstanbul (Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe) 'da ikamet eden, Erkek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Çalışanı Konya Hasçelik San. Tic A.Ş
Mekanik Bakım ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için aşağıda nitelikleri belirtilen Mekanik Bakım Çalışanı alınacaktır. Meslek Lisesi mezunu, ( Torna, Tesviye, Motor, Metal İşleri ), Ağır sanayi sektöründe (demir&çelik,çimento,döküm fabrikaları,diğer metal sanayi işkolları v.b) mekanik bakım departmanlarında minumum 1 yıl tecrübeli, Hidrolik ve pnömatik sistemlerin bakım ve onarımında bilgi ve tecrübe sahibi, Maximum 20 ton kapasiteli gezer köprü vinçlerinin her türlü bakım ve onarımında tecrübeli, Elektrik,gazaltı veya argon kaynaklarından en az birini bilen, tercihen sertifikalı, Mekanik bakım departmanında vardiya tutabilecek düzeyde tecrübe sahibi, Vardiyalı çalışabilen, Askerliğini yapmış, Konya'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hidrolik Bakım Formeni Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Hidrolik Bakım FormeniHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olarak büyüyen organizasyonumuz için Hidrolik Bakım Formeni arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Lise mezunu, Hidrolik sistem bakımları ve ekipman tamirleri konusunda 7 yıl deneyim sahibi olan, Ekip yönetim tecrübesi bulunan (Mekanik bakım ekibini yönetebilecek), Analiz etme, problem çözme becerisi yüksek, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, Gerekli durumlarda fazla mesai yapabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası (Tuzla, Pendik, Kartal) - Kocaeli (Gebze, Darıca, Yenimahalle, Çayırova) civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Konya Hasçelik San. Tic A.Ş
Üretim ElemanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye' nin önde gelen vasıflı çelik şirketi olan şirketimizin Konya Soğuk Hadde tesisinde görevlendirilmek üzereÜretim Elemanları alınacaktır. En az Ortaokul olmak üzere, tercihen meslek lisesi mezunu, ( Torna Tesviye, Makine, Motor, Elektrik, Metal İşleri, vb. ) Tavan Vinci ve üretim Operatörü olarak yetiştirilmek üzere veya işin gerektireceği teknik donanıma veya belgeye sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, 32 yaşını aşmamış, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Donanım Uzmanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Donanım UzmanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye' nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik şirketi olan firmamızda görevlendirilmek üzere, Benzer bir pozisyonda en az 4 yıl deneyim sahibi, Windows işletim sistemlerine hakim, Windows sunucu platformları konularında bilgili ve deneyim sahibi (Active Directory, Domain Controller ve Exchange Server konularında deneyimli), VmWare konusunda tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Backup alt yapısını iyi derecede bilen Genel network bilgisi olan, Network ve yapısal kablolama konularına hakim, Analitik düşünebilen, En az literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, İş takibi ve raporlama konusunda başarılı, B Sınıfı ehliyete sahip, Askerliğini tamamlamış, Erkek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Çalışanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Kalite ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için, En az düz lise mezunu, Mekanik Ölçme yapabilen (Mikrometre - Kumpas vb.), Tecrübesiz veya 1-2 yıl deneyimli, Vardiyalı Çalışabilecek, Ms Office Programlarını Kullanabilen, Takım çalışmasında başarılı, Askerlik görevini yapmış. Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, Pendik ve Kartal'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Üretim MühendisiHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimizin üretim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden Makina Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tecrübesiz veya 1-2 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ileitişim yetkinliğine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Analitik ve pratik düşünebilme, problem çözme yetkinliklerine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarında yetkin, Askerliğini yapmış, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu Yakası' nda ( Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Çalışanı Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Mekanik Bakım ÇalışanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için aşağıda nitelikleri belirtilen mekanik bakım elemanları alınacaktır. Meslek Lisesi mezunu, ( Torna, Tesviye, Motor, Metal İşleri ), Ağır sanayi sektöründe (demir&çelik,çimento,döküm fabrikaları,diğer metal sanayi işkolları v.b) mekanik bakım departmanlarında minumum 1 yıl tecrübeli, Hidrolik ve pnömatik sistemlerin bakım ve onarımında bilgi ve tecrübe sahibi, Maximum 20 ton kapasiteli gezer köprü vinçlerinin her türlü bakım ve onarımında tecrübeli, Elektrik,gazaltı veya argon kaynaklarından en az birini bilen,tercihen sertifikalı, Mekanik bakım departmanında vardiya tutabilecek düzeyde  tecrübe sahibi, Vardiyalı çalışabilen, Askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu yakası ( Tuzla, Pendik Kartal ) - Kocaeli (Gebze-Darıca-Yenimahalle-Çayırova) civarında ikamet eden.*Belirtilen tecrübe şartlarından en az birinde yetkin olması yeterlidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Hasçelik San. Tic A.Ş
Üretim ElemanıHasçelik San. Tic A.Ş
Türkiye'nin en büyük ilk 500 Sanayi şirketi içerisinde yer alan ve yine Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticilerinden olan şirketimiz için,•En az Lise Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Metal İşleri, Makine, Motor, Elektrik, Torna-Tesviye vb. ),•İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,•Askerlik görevini tamamlamış ve 38 yaşını aşmamış•Vardiyalı çalışabilecek,•Çayırova, Gebze, Darıca ve İstanbul Anadolu Yakası'nda(Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Purchasing Engineer Kocaeli Hasçelik San. Tic A.Ş
Purchasing EngineerHasçelik San. Tic A.Ş
HASCELIK is one of the leading producer in steel sector in Turkey which is located 230rd place in Turkey's top 500 industrial companies. We are looking for a Procurement Engineer to take place in our commercial procurement actions. Bachelor’s degree in engineering, master degree is a plus, At least 1 year of experience procurement actions, Computer knowledge and efficiency, including Microsoft Office products, Excellent computer communication and technical presentation skills, Strong communication skills, Able to handle multiple activities simultaneously, Self-disciplined and motivated, Excellent command of both verbal and written English, Completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı