Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.hasel.com

Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.   

Hasel  Istif Makinaları A.Ş. 1985 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda OEM parçalarının tedariğini sağlayarak, yüksek standartlarda hizmet vermeye başlamıştır.

1990 yılında çeşitli forklift markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1995 yılında Dünya lideri Alman Linde Forklift markasının distribütörlüğünü almış ve yine aynı yıl Linde Forkliftin Türkiye pazarındaki payını %6’ya çıkartmıştır.

1997 yılında Alman lastik markası GUMASOL lastiğinin distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1998 yılında Alman JLG Personel Yükselticilerinin Türkiye distribütörlüğünü, 1999 yılında da OKADA AIYON kırıcıların Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

 Vizyonumuz:

Içinde bulunduğumuz   alandaki    güçlü konumumuz ve  sahip  olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenmek.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetinin; güvenilir, özverili hizmet anlayışının ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmenin bizi başarıya ulaştıracak en önemli değerler olduğunu bilerek hareket etmek.

Değerlerimiz:

·         Müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir.

·         Kurum içerisinde herkes şirketin bir parçasıdır, bu yüzden çalışanların motivasyonu en     önemli çıkış noktamızdır.

·         Içinde bulunduğumuz toplum ve çevre lehine hareket etmek temel değerlerimizdendir.

·         Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim temel özelliğimizdir.

·         Karşılıklı güven ve saygı yaratabilmek, iletişim içinde olduğumuz bütün çevremiz için geçerlidir.

·         Değişen dünyaya ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak; eğitim ve kendini geliştirme kurum kültürümüzün yapı taşlarıdır.

    Ekip çalışmasına verdiğimiz önem doğrultusunda ana bütünü oluşturan parçaların aynı hedef doğrultusunda hareket etmesini sağlamak görevimizdir.

 

 Linde istifleme ekipmanları grubu dünyadaki en büyük endüstriyel makine üreticilerinden biridir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Linde’nin Dizel ve LPG’li forklifler, Akülü Forkliftler ve Depo Içi Istifleme ekipmanları olarak üç ana ürün grubu bulunmaktadır.
 
Linde Material Handling Şirketi; 1904 yılında Almanya’nın Münih şehrinde Carl Von Linde tarafından kurulmuştur.  1891 ve 1934 yılları arası Carl Von Linde’nin hava sıvılaşmasıyla, düşük ısı yöntemlerini kullanarak saf gaz formlarını yaratmıştır. Linde bu tarihten sonra ilerleyen yıllarda, savaş ekonomisi şartlarına rağmen girdiği hızlı büyüme sürecini devam ettirmiştir.

1970’lerin ortasından günümüze kadar olan sürede, endüstriyel araçlar, teknik gazlar ve ticari soğutma alanında yaptığı satın almalarla dünya devi haline gelmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Satış Destek SorumlusuHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İİBF Bölümlerinden mezun, Endüstriyel sektörlerde operasyonel süreçlerde en az 3 yıl deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, Müşteri ve sonuç odaklı, Etkili iletişim becerisine sahip, ikna kabiliyeti kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanan, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS MÜHENDİSİ Bursa, İstanbul(Avr.)... Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
SERVİS MÜHENDİSİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,Forkliftlerin elektrik/elektronik/motor ve hidrolik aksamı ile ilgili arızalara müdahale edebilecek, bu konularda teknik destek ve teknik eğitim verebilecek,Sorumluluk bilincine ve teknik işlemler koordinasyonuna sahip, İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip, Aktif araç kullanan, B sınıf ehliyete sahip, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Akü Teknisyeni İstanbul(Asya) Hasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
Forklift Akü TeknisyeniHasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik/Mekatronik bölümlerinden mezun,Forklift akülerinin servis, bakımı ve onarımı konusunda deneyimli,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışmaya yatkın, Seyahat engeli olmayan, B Sınıf ehliyetli, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Online Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya) Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Online Pazarlama SorumlusuHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-Ticaret/Online satış - pazarlama alanında en az 5 yıl deneyimli,Google Adwords ve SEO yönetimi yapmış, satış kampanyaları düzenlemiş,E-ticaret sitesi ve operasyonlarının yönetimi konusunda deneyimi olan,Internet teknolojilerine yatkın, projeleri koordine edecek ve geliştirecek teknolojik bilgiye sahip olan,Sosyal medya, web trendleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen, iletişim becerisi yüksek ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ Sakarya Hasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
FORKLİFT BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜHasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Tercihen Forklift-Otomotiv sektörlerinde; satış, kiralama, pazarlama alanlarında en az 5 yıl iş deneyimine sahip,Büyüyen sektör şartları kapsamında rekabetin farkında olarak öncü yaklaşımlarla uzun vadeli iş ilişkileri geliştirebilecek,Üst düzey planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik düşünebilme yetkinliğine ve detaylı çalışma disiplinine sahip, Yenilikçi, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip,Müşteri memnuniyetine önem veren çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmişİletişim yönü güçlü ve İlişki yönetiminde başarılı, Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip, Sakarya'da ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ MAKİNELERİ SATIŞ MÜHENDİSİ İzmir, İstanbul(Asya) Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
İŞ MAKİNELERİ SATIŞ MÜHENDİSİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, tercihen Mühendislik / İİBF Fakültelerinden mezun, İş Makineleri/ Makine Ekipmanları satışında en az 3 yıl deneyimli,Yenilikçi, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip,Müşteri memnuniyetine önem veren çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş,İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, Raporlama becerisine ve analitik düşünme yetkinliklerine sahip, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi seviyede seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS DESTEK GÖREVLİSİ Tekirdağ Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
SERVİS DESTEK GÖREVLİSİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
En az Lise mezunu, MS Office Programlarına hakim, tercihen Netsis programını bilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, B sınıf ehliyetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ Çorlu'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı