Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.hasel.com

Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.   

Hasel  Istif Makinaları A.Ş. 1985 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda OEM parçalarının tedariğini sağlayarak, yüksek standartlarda hizmet vermeye başlamıştır.

1990 yılında çeşitli forklift markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1995 yılında Dünya lideri Alman Linde Forklift markasının distribütörlüğünü almış ve yine aynı yıl Linde Forkliftin Türkiye pazarındaki payını %6’ya çıkartmıştır.

1997 yılında Alman lastik markası GUMASOL lastiğinin distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1998 yılında Alman JLG Personel Yükselticilerinin Türkiye distribütörlüğünü, 1999 yılında da OKADA AIYON kırıcıların Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

 Vizyonumuz:

Içinde bulunduğumuz   alandaki    güçlü konumumuz ve  sahip  olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenmek.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetinin; güvenilir, özverili hizmet anlayışının ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmenin bizi başarıya ulaştıracak en önemli değerler olduğunu bilerek hareket etmek.

Değerlerimiz:

·         Müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir.

·         Kurum içerisinde herkes şirketin bir parçasıdır, bu yüzden çalışanların motivasyonu en     önemli çıkış noktamızdır.

·         Içinde bulunduğumuz toplum ve çevre lehine hareket etmek temel değerlerimizdendir.

·         Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim temel özelliğimizdir.

·         Karşılıklı güven ve saygı yaratabilmek, iletişim içinde olduğumuz bütün çevremiz için geçerlidir.

·         Değişen dünyaya ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak; eğitim ve kendini geliştirme kurum kültürümüzün yapı taşlarıdır.

    Ekip çalışmasına verdiğimiz önem doğrultusunda ana bütünü oluşturan parçaların aynı hedef doğrultusunda hareket etmesini sağlamak görevimizdir.

 

 Linde istifleme ekipmanları grubu dünyadaki en büyük endüstriyel makine üreticilerinden biridir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Linde’nin Dizel ve LPG’li forklifler, Akülü Forkliftler ve Depo Içi Istifleme ekipmanları olarak üç ana ürün grubu bulunmaktadır.
 
Linde Material Handling Şirketi; 1904 yılında Almanya’nın Münih şehrinde Carl Von Linde tarafından kurulmuştur.  1891 ve 1934 yılları arası Carl Von Linde’nin hava sıvılaşmasıyla, düşük ısı yöntemlerini kullanarak saf gaz formlarını yaratmıştır. Linde bu tarihten sonra ilerleyen yıllarda, savaş ekonomisi şartlarına rağmen girdiği hızlı büyüme sürecini devam ettirmiştir.

1970’lerin ortasından günümüze kadar olan sürede, endüstriyel araçlar, teknik gazlar ve ticari soğutma alanında yaptığı satın almalarla dünya devi haline gelmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Müdürü Gaziantep Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Servis MüdürüHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen iş makineleri/forklift sektöründe deneyimli, Teknik servis hizmeti veren bir firmada ekip yönetmiş ve yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, Sorumluluk bilincine ve teknik işlemler koordinasyonuna sahip, Neden-sonuç ilişkisi kurabilecek yetkinliğe sahip, Müşteri odaklı, sistematik ve planlı çalışma disiplinine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, MS Office programlarını aktif kullanan, Gaziantep İlinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS TEKNİSYENİ Afyon, Denizli... Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
SERVİS TEKNİSYENİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
   ·         Endüstri Meslek Liselerinin/ MYO nun Elektrik&Elektronik Bölümlerinden veya Mekatronik/Motor/Makine bölümlerinden mezun,·         Tercihen, Forklift, İş Makineleri veya otomotiv sektöründe çalışmış,·         Elektrik-Elektronik, elektro-mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilecek,·         İnsan İlişkileri güçlü, takım çalışması içinde çalışabilecek, ·         B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Forklift Satış TemsilcisiHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İİBF Bölümlerinden mezun,  Depo raf sistemleri sektöründe en az 2 yıl satış deneyimine sahip,  İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen proje satış konusunda deneyimli, Tercihen Auto-CAD programını kullanabilen, Analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, Müşteri ve sonuç odaklı, Etkili iletişim becerisine sahip, ikna kabiliyeti kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanan, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Finans Uzman YardımcısıHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İİBF Bölümlerinden, tercihen iktisat veya maliye bölümlerinden mezun, Finans konularında (cari işlemler, banka işlemleri, çek senet mevzuatı, mutabakatlar ) en az 3 yıl deneyim sahibi, Tek düzen hesap planı ve genel muhasebe uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Çözüm odaklı, analitik düşünebilme ve planlama yetkinliklerine sahip,  İyi derecede MS Office ve tercihen Netsis paket programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda İkamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Bölge Muhasebe SorumlusuHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Ticaret Lisesi veya MYO'nın Muhasebe ve Finansman Bölümünden mezun,  Genel Muhasebe uygulamalarında minimum 5 yıl deneyimli, Tercihen NETSİS kullanabilen veya benzeri muhasebe yazılımlarını kullanmış, Tekdüzen hesap planı işleyişini bilen, Vergi ve SGK mevzuatında deneyim ve bilgi sahibi, Entegre muhasebe sistemlerinin stok, fatura, cari hesap, kasa, çek-senet vb. modüllerinde çalışmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme ve raporlama yetkinliği gelişmiş, Dikkatli ve titiz çalışan, Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS TEKNİSYENİ Bursa Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
SERVİS TEKNİSYENİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri Meslek Liselerinin/MYO'nun teknik bölümlerinden mezun, yetiştirilmek üzere, Elektrik-Elektronik, elektro-mekanik aksamların arıza, tespit tamir ve bakımını yapabilecek, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ MAKİNELERİ SATIŞ MÜHENDİSİ Adana, Ankara, ... Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
İŞ MAKİNELERİ SATIŞ MÜHENDİSİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, tercihen Mühendislik / İİBF Fakültelerinden mezun, Tercihen İş Makineleri/ Makine Ekipmanları satışında en az 1yıl tecrübeli, Yenilikçi, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, Müşteri memnuniyetine önem veren çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, Raporlama becerisine ve analitik düşünme yetkinliklerine sahip, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi seviyede seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRÜ Eskişehir Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
FORKLİFT OPERATÖRÜHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Lisesi / MYO nın ilgili bölümlerinden mezun,Forklift kullanım belgesine sahip,Aktif olarak forklift operatörlüğü konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Esnek çalışma saatlerine uyacak,Ekip çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış,Eskişehir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı