Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.hasel.com

Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.   

Hasel  Istif Makinaları A.Ş. 1985 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda OEM parçalarının tedariğini sağlayarak, yüksek standartlarda hizmet vermeye başlamıştır.

1990 yılında çeşitli forklift markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1995 yılında Dünya lideri Alman Linde Forklift markasının distribütörlüğünü almış ve yine aynı yıl Linde Forkliftin Türkiye pazarındaki payını %6’ya çıkartmıştır.

1997 yılında Alman lastik markası GUMASOL lastiğinin distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1998 yılında Alman JLG Personel Yükselticilerinin Türkiye distribütörlüğünü, 1999 yılında da OKADA AIYON kırıcıların Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

 Vizyonumuz:

Içinde bulunduğumuz   alandaki    güçlü konumumuz ve  sahip  olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenmek.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetinin; güvenilir, özverili hizmet anlayışının ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmenin bizi başarıya ulaştıracak en önemli değerler olduğunu bilerek hareket etmek.

Değerlerimiz:

·         Müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir.

·         Kurum içerisinde herkes şirketin bir parçasıdır, bu yüzden çalışanların motivasyonu en     önemli çıkış noktamızdır.

·         Içinde bulunduğumuz toplum ve çevre lehine hareket etmek temel değerlerimizdendir.

·         Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim temel özelliğimizdir.

·         Karşılıklı güven ve saygı yaratabilmek, iletişim içinde olduğumuz bütün çevremiz için geçerlidir.

·         Değişen dünyaya ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak; eğitim ve kendini geliştirme kurum kültürümüzün yapı taşlarıdır.

    Ekip çalışmasına verdiğimiz önem doğrultusunda ana bütünü oluşturan parçaların aynı hedef doğrultusunda hareket etmesini sağlamak görevimizdir.

 

 Linde istifleme ekipmanları grubu dünyadaki en büyük endüstriyel makine üreticilerinden biridir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Linde’nin Dizel ve LPG’li forklifler, Akülü Forkliftler ve Depo Içi Istifleme ekipmanları olarak üç ana ürün grubu bulunmaktadır.
 
Linde Material Handling Şirketi; 1904 yılında Almanya’nın Münih şehrinde Carl Von Linde tarafından kurulmuştur.  1891 ve 1934 yılları arası Carl Von Linde’nin hava sıvılaşmasıyla, düşük ısı yöntemlerini kullanarak saf gaz formlarını yaratmıştır. Linde bu tarihten sonra ilerleyen yıllarda, savaş ekonomisi şartlarına rağmen girdiği hızlı büyüme sürecini devam ettirmiştir.

1970’lerin ortasından günümüze kadar olan sürede, endüstriyel araçlar, teknik gazlar ve ticari soğutma alanında yaptığı satın almalarla dünya devi haline gelmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İŞ MAKİNELERİ SATIŞ MÜHENDİSİ Adana, Ankara, ... Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
İŞ MAKİNELERİ SATIŞ MÜHENDİSİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin, tercihen Mühendislik / İİBF Fakültelerinden mezun, Tercihen İş Makineleri/ Makine Ekipmanları satışında en az 1yıl tecrübeli, Yenilikçi, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, Müşteri memnuniyetine önem veren çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, Raporlama becerisine ve analitik düşünme yetkinliklerine sahip, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi seviyede seviyede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI Adana, İzmir Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
SATIŞ ASİSTANIHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış/Satış Destek pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen forklift-iş makineleri alanında deneyimi olan, Diksiyonu düzgün, etkin iletişim yeteneğine ve ikna kabiliyetine sahip, Analitik düşünme ve raporlama yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Akü Teknisyeni Bursa, İzmir Hasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
Forklift Akü TeknisyeniHasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
Meslek Lisesi veya Meslek yüksek okulu Elektrik/Elektronik/Mekatronik bölümlerinden mezun, Forklift akülerinin servis, bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli, Aktif olarak araç kullanan, B Sınıf ehliyetli, Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışmaya yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS TEKNİSYENİ Antalya, Bursa... Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
SERVİS TEKNİSYENİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri Meslek Liselerinin / MYO'nun Elektrik/Elektronik bölümlerinden veya Mekatronik/Motor/Makine böülmlerinden mezun, Tercihen forklift ve/veya iş makineleri sektöründe deneyimli, Elektrik-Elektronik, elektro-mekanik aksamların arıza, tespit tamir ve bakımını yapabilecek, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, B sınıf ehliyetli, aktif araç kullanan, Askerlik hizmetini tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Makineleri Satış Temsilcisi Ankara, Antalya... Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
İş Makineleri Satış TemsilcisiHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik veya İİBF Fakültelerinden mezun, Tercihen mini-ekskavatör satışında 1- 3 yıl deneyimi olan, Yenilikçi, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, İletişim yönü güçlü ve İlişki yönetiminde başarılı, Müşteri memnuniyetine önem veren çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş,  Analitik düşünebilme yetkinliğine ve detaylı çalışma disiplinine sahip, Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, aktif sürücü ehliyeti olan, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı