Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.hasel.com

Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.   

Hasel  Istif Makinaları A.Ş. 1985 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda OEM parçalarının tedariğini sağlayarak, yüksek standartlarda hizmet vermeye başlamıştır.

1990 yılında çeşitli forklift markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1995 yılında Dünya lideri Alman Linde Forklift markasının distribütörlüğünü almış ve yine aynı yıl Linde Forkliftin Türkiye pazarındaki payını %6’ya çıkartmıştır.

1997 yılında Alman lastik markası GUMASOL lastiğinin distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1998 yılında Alman JLG Personel Yükselticilerinin Türkiye distribütörlüğünü, 1999 yılında da OKADA AIYON kırıcıların Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

 Vizyonumuz:

Içinde bulunduğumuz   alandaki    güçlü konumumuz ve  sahip  olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenmek.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetinin; güvenilir, özverili hizmet anlayışının ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmenin bizi başarıya ulaştıracak en önemli değerler olduğunu bilerek hareket etmek.

Değerlerimiz:

·         Müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir.

·         Kurum içerisinde herkes şirketin bir parçasıdır, bu yüzden çalışanların motivasyonu en     önemli çıkış noktamızdır.

·         Içinde bulunduğumuz toplum ve çevre lehine hareket etmek temel değerlerimizdendir.

·         Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim temel özelliğimizdir.

·         Karşılıklı güven ve saygı yaratabilmek, iletişim içinde olduğumuz bütün çevremiz için geçerlidir.

·         Değişen dünyaya ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak; eğitim ve kendini geliştirme kurum kültürümüzün yapı taşlarıdır.

    Ekip çalışmasına verdiğimiz önem doğrultusunda ana bütünü oluşturan parçaların aynı hedef doğrultusunda hareket etmesini sağlamak görevimizdir.

 

 Linde istifleme ekipmanları grubu dünyadaki en büyük endüstriyel makine üreticilerinden biridir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Linde’nin Dizel ve LPG’li forklifler, Akülü Forkliftler ve Depo Içi Istifleme ekipmanları olarak üç ana ürün grubu bulunmaktadır.
 
Linde Material Handling Şirketi; 1904 yılında Almanya’nın Münih şehrinde Carl Von Linde tarafından kurulmuştur.  1891 ve 1934 yılları arası Carl Von Linde’nin hava sıvılaşmasıyla, düşük ısı yöntemlerini kullanarak saf gaz formlarını yaratmıştır. Linde bu tarihten sonra ilerleyen yıllarda, savaş ekonomisi şartlarına rağmen girdiği hızlı büyüme sürecini devam ettirmiştir.

1970’lerin ortasından günümüze kadar olan sürede, endüstriyel araçlar, teknik gazlar ve ticari soğutma alanında yaptığı satın almalarla dünya devi haline gelmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Forklift Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Forklift Satış TemsilcisiHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İİBF Bölümlerinden mezun,  Depo raf sistemleri sektöründe en az 2 yıl satış deneyimine sahip,  İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen proje satış konusunda deneyimli, Tercihen Auto-CAD programını kullanabilen, Analitik düşünme ve raporlama becerisine sahip, Müşteri ve sonuç odaklı, Etkili iletişim becerisine sahip, ikna kabiliyeti kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanan, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRÜ Eskişehir Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
FORKLİFT OPERATÖRÜHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Lisesi / MYO nın ilgili bölümlerinden mezun,Forklift kullanım belgesine sahip,Aktif olarak forklift operatörlüğü konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Esnek çalışma saatlerine uyacak,Ekip çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış,Eskişehir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Akü Teknisyeni İstanbul(Asya) Hasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
Forklift Akü TeknisyeniHasel İstif Mak.San.Tic.A.Ş.
Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik/Mekatronik bölümlerinden mezun, Forklift akülerinin servis, bakımı ve onarımı konusunda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışmaya yatkın, Seyahat engeli olmayan, B Sınıf ehliyetli, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS TEKNİSYENİ Bursa Hasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
SERVİS TEKNİSYENİHasel İstif Makineleri San. ve Tic. A.Ş.
Endüstri Meslek Liselerinin/MYO'nun teknik bölümlerinden mezun, yetiştirilmek üzere, Elektrik-Elektronik, elektro-mekanik aksamların arıza, tespit tamir ve bakımını yapabilecek, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış, Tercihen MS Office programlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı