Havelsan 

Şirket Bilgileri

www.havelsan.com.tr

HAVELSAN A.Ş.

HAVELSAN kurulduğu 1982 yılından bu güne, Komuta Kontrol Sistemleri, Kaynak Yönetimi, Simülatörler, Aviyonik Sistemler gibi tematik alanlarda pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. HAVELSAN Bilişim ve Savunma sektörlerinde Türkiye'de lider konumundadır.

HAVELSAN merkez Ankara tesislerinin yanında, ODTÜ Teknopark yerleşkesi içinde teknoloji üretimi, AR-GE çalışmaları yapmak üzere yeni tesislerinde çalışmaya başlamıştır. Mühendislik ağırlıklı bir personel yapısına sahiptir.

 "Türkiye'nin Bilişim ve Sistem Evi Havelsan"

HAVELSAN, "Müşteri Odaklı Genişleyerek Büyüme" stratejisi yerine, seçilmiş kritik tematik alanlarda, metodolojik uzmanlık konularını bünyesinde tutarak "Uzmanlaşarak Derinleşme" stratejisini benimsemiş ve 2003 yılı içinde yapılanmasını bu sentezle yenilemiştir.

VİZYONUMUZ

HAVELSAN'ın vizyonu, Silahli Kuvvetler, Kamu ve Sivil Kurumlar için bilişim ve savunma sistemleri alanlarında güncel teknolojileri kullanarak entegre çözümler üreten ve uluslararası pazarlarda rekabet edebilen, Türkiye'nin en büyük Bilişim ve Sistem Evi olmaktır.      Havelsan İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP Modül Danışmanı Ankara Havelsan
SAP Modül DanışmanıHavelsan
Üniversitelerin Mühendislik ya da İşletme bölümlerinden mezun,İlgili SAP modüllerinin birinde (BW/BO/SSM/BPC -  HR - FI - CO - CRM - SD - MM - PM - PP - PS - QM) danışman olarak en az 3 yıl görev almış ve en az 2 tam zamanlı proje tecrübesi olan,Analitik düşünme, problem çözme becerisine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,Zaman yönetiminde başarılı,Araştırmacı ve sorumluluk sahibi,İletişim becerileri yüksek,Ekip çalışmasına yatkın,İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı