HAVER FARMA İLAÇ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2009


Haver Farma İlaç A.Ş. tüm sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2009 yılında İstanbul'da kurulmuş bir firmadır. Mevcut ürün yelpazesini her yıl genişleterek Hastane Ürünleri ile ilaç sektörüne yeni ürünler sunmaktadır. Cam şişe ve PVC torba formunda parenteral solüsyonlar, küçük hacim parenteral solüsyonlar, nütrisyon solüsyonları ve tıbbi ampul ürünleri, temel ürün portföyünü oluşturmaktadır.

Dinamik AR-GE faaliyetleri ile ülkemizin değişen ve gelişen sağlık ihtiyaçlarına yönelik, insan ve çevre sağlığına duyarlı ürünler sunmayı temel hedef olarak belirlemiştir. Hedeflediği bu alanda deneyimini en verimli şekilde uygulayarak Hastane Ürünleri pazarında önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: www.haver.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


HAVER FARMA İLAÇ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Sorumlusu İstanbul(Asya) Haver Farma İlaç A.Ş.
Satınalma SorumlusuHaver Farma İlaç A.Ş.
4 yıllık üniversite lisans mezunu, Minimum 2 yıl satınalma ve ithalat tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, raporlama yapabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya) Haver Farma İlaç A.Ş.
Eğitim UzmanıHaver Farma İlaç A.Ş.
Kalite Güvence Müdürlüğüne bağlı olmak üzere,Üniversitelerin 4 yıllık Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji bölümlerinden mezun,En az 2 yıl eğitim alanında tecrübeli, Tercihen ilaç sektöründe deneyimli,  MS Office bilgisine sahip, Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan, Gelişime açık ve değişime kolay adapte olabilen Sunum tekniklerine hakim,  Farklı seviyelere aktarım yapabilme yeteneğine sahip, İletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, Eğitim Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Haver Farma İlaç A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıHaver Farma İlaç A.Ş.
Bilgisayarlı Sistem Validasyon çalışmalarını yürütecek;    Üniversitelerin Endüstri Mühendisi, Kimya Mühendisi, Kimya, Bilgisayar Mühendisliği ve ilgili bölümlerden mezun.İlaç sektöründe, bilgisayarlı sistem validasyonu konusunda en az 2 yıl deneyimli,ERP programların kurulum aşamalarında görev almış, Excel data sayfalarının validasyonu hakkında bilgi sahibi, Kalite yönetim süreçleri, dokümantasyon konusunda bilgi sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Askerlik ile ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı