Hayat Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


1987’de kurulan Hayat Kimya; hızlı tüketim sektöründe, ev bakım, hijyen ve temizlik kağıtları kategorilerinde faaliyet gösteriyor. Temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Teno ve Focus, ev bakım ürünleri kategorisinde Bingo ve Test, hijyenik ped kategorisinde Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde Molfix ve Bebem, yetişkin bezi kategorisinde Joly ile sadece medikal satış kanalına yönelik Evony markalarını tüketicilerle buluşturan Hayat Kimya, Türkiye ve uluslararası organizasyonlarında 8.000’e yakın kişiye istihdam sağlıyor.
 
Hayat Kimya, Türkiye’nin ardından Mısır, İran, Cezayir ve Rusya olmak üzere 5 ülkede tüketim ürünleri üretimi ve 5 kıtada 100’e yakın ülkeye ihracat yaparak, bölgesel konumunu güçlendirmeye, pazarlama ve medya iletişimleri ile markalarının sesini dünya çapında tüketicilere duyuruyor. 
 
İhracat performansı sayesinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2014’te 62. sırada, İSO’nun ilk 500 sıralamasında 56. sırada yer alan Hayat Kimya, Ar-Ge Merkezi ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sektöründeki ‘En İyi Ar-Ge Merkezi’ ödülüne layık görülerek yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Çocuk bezi kapasitesiyle dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi ve temizlik kağıtları yatırımıyla ise Avrupa’nın 7. büyük üreticisi haline geliyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.hayat.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Yan haklar pozisyona göre farklılık göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Hayat Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Muhasebe MüdürüHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali İşler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Muhasebe Müdürü” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde ve tercihen üretim şirketleri başta olmak üzere özel sektörde 10 yıl tecrübeli, En az 4-5 yıl yöneticilik yapmış ve ekip yönetmiş, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanan ve SAP bilen, Tercihen SMMM Belgesi sahibi, Tercihen SAP ve benzeri ERP kurulum projelerinde görev almış, Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Lojistik Operasyon Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
İhracat Lojistik Operasyon Uzmanı (Dönemsel)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Tedarik Zinciri Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, "İhracat Lojistik Operasyon Uzmanı (Dönemsel)" arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, UluslararasıTicaret, Lojistik vb.) mezun, İhracat operasyonu konusunda  en az 3 yıl tecrübeli, Uluslararası ticaret dokümantasyonlarının isim ve içeriklerine hakim, İhracat Mevzuat Bilgisi'ne sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, SAP bilen, Raporlama becerisi gelişmiş, dosyalama konusunda titiz ve düzenli, ayrıntılara önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
AvukatHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörlerinin lider firmalarını bünyesinde barındıran Hayat Holding'de görevlendirmek üzere "Avukat” arıyoruz. Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun, Fikri ve Sınai Haklar, Marka Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanında en az 3-4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Temsil kabiliyeti kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Raporlama ve yazışma diline hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM USTASI Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
MEKANİK BAKIM USTASIHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Mekanik Bakım Ustası' arıyoruz.  Meslek Yüksekokulu veya Meslek Lisesi Makine bölümü mezunu, Makine Bakım alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Temsilcisi Adana, Adıyaman... Hayat Kimya San. A.Ş.
Satış Destek TemsilcisiHayat Kimya San. A.Ş.
  En az lise, tercihen Ön Lisans & Lisans mezunu, Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İştirakler Satın Alma Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
İştirakler Satın Alma Operasyon YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Satın Alma Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “İştirakler Satın Alma Operasyon Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır.- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, yüksek lisans tercih sebebidir,- Benzer iş alanlarında en az 5 yıl tecrübeli,- Advanced seviyede İngilizce bilgisine sahip, ikinci yabancı dil tercih sebebidir,- SAP MM modülünü ve MS uygulamalarını aktif olarak kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,- Yoğun tempoya uyum sağlayabilen, sorgulayıcı ve proaktif özelliklere sahip,- Aktif araç kullabilen ve seyahat engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Deterjan Ürün Arge Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Deterjan Ürün Arge UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek 'Deterjan Ürün Arge Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya,Tekstil ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun ve  doktorasını tamamlamış, Kimya ya da deterjan sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detaylara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali işler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Genel Muhasebe Uzmanı” arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 3-4 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin olarak kullanan ve tercihen SAP (FI Modülü) bilen, Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Turquality Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Turquality Uzmanı / Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali İşler Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere “Turquality Uzmanı / Uzman Yardımcısı” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen İşletme ya da Ekonomi) mezun, Turquality’nin desteklenmesi hakkında tebliğ ve diğer ilgili mevzuatların takibi ve uygulaması konusunda 1-5 yıl tecrübeli, Turquality sürecini  ve takibini resmi kurumlar nezdinde yürütmüş olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik ve sonuç odaklı, Planlı ve organize çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Bütçe Raporlama ve Analiz Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
İdari İşler Bütçe Raporlama ve Analiz UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, İdari İşler takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Bütçe Raporlama ve Analiz Uzmanı” arıyoruz.· Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Ekonometri, İstatistik, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,· En az 3 yıl benzer bir pozisyonda tercihen hızlı tüketim ürünleri sektöründe tecrübeli,· MS Office programlarını (özellikle excel) etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen,· İyi derecede İngilizce bilen,· Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,· Analitik düşünce yapısına sahip,· Sonuç odaklı, planlı ve organize çalışan,· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali işler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı” arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 1-2 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin olarak kullanan ve tercihen SAP (FI Modülü) bilen, Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Bütçe Raporlama ve Analiz Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
İdari İşler Bütçe Raporlama ve Analiz UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, İnsan Kaynakları Direktörlüğü altında İdari İşler takımımıza “Bütçe Raporlama ve Analiz Uzmanı” arıyoruz.· Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Ekonometri, İstatistik, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,· En az 3 yıl benzer bir pozisyonda tercihen hızlı tüketim ürünleri sektöründe tecrübeli,· MS Office programlarını (özellikle excel) etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen,· İyi derecede İngilizce bilen,· Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,· Analiz ve raporlama yönü kuvvetli,· Analitik düşünce yapısına sahip,· Sonuç odaklı, planlı ve organize çalışan,· Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek,· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Operasyon Müdürü İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Satın Alma Operasyon MüdürüHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Global Satın Alma Direktörüğü altında “Satın Alma Operasyon Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme veya benzer bölümlerinden mezun, Minimum 5 sene satın alma alanında Yöneticilik tecrübesi olan (Tercihen hızlı tüketim ürünleri sektöründe), Uluslararası ticaret, dış ticaret prosedürleri, ithalat, akreditif vb. konulara hakim, Maliyet analizi ve raporlama yapabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve SAP bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Satın Alma Uzmanı (Ham Madde & Ambalaj) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Stratejik Satın Alma Uzmanı (Ham Madde & Ambalaj)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Deterjan Hammadde ve Ambalaj Satın Alma Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere, “Stratejik Satın Alma Uzmanı” arıyoruz.  Tercihen üniversitelerin Kimya, Kimya Müh., Endüstri Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Min. 3 sene satın alma tecrübesine sahip (tercihen hızlı tüketim sektöründe), Tercihen ambalaj  satın alması yapmış, İleri düzey ingilizce bilen, Maliyet analizi ve raporlama yapabilen, Office programlarına hakim, etkin kullanabilen, SAP tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KONVERTİNG ÜRETİM MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
KONVERTİNG ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Kağıt Üretim Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Üretim Mühendisi' arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Planlama ve organzasyon becerilerine sahip, Kocaeli’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Developer Manager İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Brand Developer ManagerHayat Kimya San. A.Ş.
Hayat Kimya is one of the biggest companies in FMCG business in Turkey, are looking for a Brand Developer Manager in Marketing Department.Candidates should have following qualifications; University Degree, preferably in Business Administration, Master’s Degree is a plus, At least 5 years of working experience in brand development, especially in FMCG companies, Fluency in English, both written and spoken, No restriction to travel, Advanced presentation and communication skills, Military service must be completed for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı (Yatırım İşletme) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Satın Alma Uzmanı (Yatırım İşletme)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Satın Alma Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “Yatırım İşletme ve Malzeme Satın Alma Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer iş alanlarında en az 4-5 yıl yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Uygulamaları’na hakim, Tercihen SAP bilen, Yurt içi yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İnisiyatif alabilen ve sonuç odaklı, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Destek Elemanı (Engelli Kadro) Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Operasyon Destek Elemanı (Engelli Kadro)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin kalite,bakım,üretim departmanlarındaki operasyonel işlere destek sağlayacak ve Başiskele/Kocaeli fabrikamızda görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler; 20-30 yaşları arasında, En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli' de ikamet eden/edebilecek, İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek.Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini rica ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Elektrik Otomasyon Mühendisleri ' arıyoruz.     Üniversitelerin Elektrik mühendisliği ya da Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Siemens (Rockwell Otomasyon) PLC, Siemens Sımotıon ve motor sürücüleri konusunda deneyimli, OG, AG ve elektrik makineleri konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünebilme yetkinliğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP HR Modül Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP HR Modül YöneticisiHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “SAP HR Modül Yöneticisi” arıyoruz.Genel Nitelikler  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SAP HR modülünde en az 4-5 sene iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KONVERTING ÜRETİM MÜHENDİSİ Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
KONVERTING ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Mersin bölgesinde kurulu Kağıt Üretim Fabrikası, üretim birimimizde görevlendirmek üzere, "Konverting Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler: Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Mersin’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı