Hayat Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


1987’de kurulan Hayat Kimya; hızlı tüketim sektöründe, ev bakım, hijyen ve temizlik kağıtları kategorilerinde faaliyet gösteriyor. Temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Teno ve Focus, ev bakım ürünleri kategorisinde Bingo ve Test, hijyenik ped kategorisinde Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde Molfix ve Bebem, yetişkin bezi kategorisinde Joly ile sadece medikal satış kanalına yönelik Evony markalarını tüketicilerle buluşturan Hayat Kimya, Türkiye ve uluslararası organizasyonlarında 8.000’e yakın kişiye istihdam sağlıyor.
 
Hayat Kimya, Türkiye’nin ardından Mısır, İran, Cezayir ve Rusya olmak üzere 5 ülkede tüketim ürünleri üretimi ve 5 kıtada 100’e yakın ülkeye ihracat yaparak, bölgesel konumunu güçlendirmeye, pazarlama ve medya iletişimleri ile markalarının sesini dünya çapında tüketicilere duyuruyor. 
 
İhracat performansı sayesinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2014’te 62. sırada, İSO’nun ilk 500 sıralamasında 56. sırada yer alan Hayat Kimya, Ar-Ge Merkezi ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sektöründeki ‘En İyi Ar-Ge Merkezi’ ödülüne layık görülerek yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Çocuk bezi kapasitesiyle dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi ve temizlik kağıtları yatırımıyla ise Avrupa’nın 7. büyük üreticisi haline geliyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.hayat.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Yan haklar pozisyona göre farklılık göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Hayat Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Teknisyeni Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele fabrikamızda görevlendirmek üzere' Elektrik Teknisyenleri / Teknikerleri' aramaktayız. EML ya da Meslek Yüksekokulu Elektrik, Endüstriyel Otomasyon, Elektronik ya da Mekatronik  bölümlerinden mezun,Elektrik konusunda en az 4 yıl tecrübesi olan, Elektrik makineleri ve kontrol sistemlerin konusunda bilgi sahibi olan,Hidrolik, pnömatik ve teknik resim okuma konusunda bilgi sahibi olan,Kocaeli ve çevresinde ikamet eden ya da edebilecek,İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KONVERTING ÜRETİM MÜHENDİSİ Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
KONVERTING ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Mersin bölgesinde kurulu Kağıt Üretim Fabrikası, üretim birimimizde görevlendirmek üzere, "Konverting Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler:Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Mersin’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hayat'ı Keşfet Staj Programı Mersin, Kocaeli... Hayat Kimya San. A.Ş.
Hayat'ı Keşfet Staj ProgramıHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen, İyi derecede İngilizce bilirim diyorsan, Hızlı tüketim sektörüne ilgi duyuyorsan, 2 ay boyunca gerçek bir proje stajı yapmaya hazırsan, Hayat Kimya ailesine katılmanı dört gözle bekliyoruz!Staj Programımız Haziran - Ağustos aylarını kapsayacaktır.Son Başvuru Tarihi: 21 Mart 2017
Stajyer        İlan Detayı
SAP Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP Yazılım UzmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'müzde görevlendirmek üzere “SAP Yazılım Uzmanı” arıyoruz. Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP ABAP programlama konusunda 3-4 yıl deneyimli, EDI, ALV, SmartForms, user-exit, IDoc, Workflow, dialog programming, BAPI/BADI, Web Service, RFC uygulama geliştirme teknikleri konularında bilgili,Tercihen SAP HR yada CRM modüllerinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Tercihen Netweaver teknolojilerinde bilgi sahibi, Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında bilgili,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Planlı ve organize çalışan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yaratıcı ve yenilikçi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Ticari Pazarlama YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe, Ticari Pazarlama alanında en az 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, İleri derecede Excel bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Yöneticisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
İdari İşler YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde,Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın İdari İşler Departmanı'nda görevlendirmek üzere, "İdari İşler Yöneticisi" arıyoruz.Üniversite mezunu,  Benzer pozisyonda en az 7-8 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen,,Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, sonuç odaklı,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Forklift OperatörüHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli  - Başiskele fabrikamızda görevlendirmek üzere' Forklift Operatörü' aramaktayız.Genel Nitelikler:Lise mezunu, Forklift kullanım tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Kocaeli ve çevresinde ikamet eden ya da edebilecek,Vardiyalı çalışabilecek Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Finans Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Üretim Finans YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde Maliyet Muhasebesi Departmanı’nda görevlendirmek üzere,"Üretim Finans Yöneticisi" arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği v.b. ilgili bölümlerinden mezun,Üretim yapan firmalarda 5-6 yıl Maliyet Muhasebesi teorisi ve pratiği hakkında detaylı bilgi sahibi,Ürün maliyetlerinin takibi, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Yeni ürünler için ön maliyet, fizibilite çalışmalarında deneyimli, Üretim bütçe / fiili analizlerinde ve üretim kontrolünde deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SAP CO/MM/PP/FI/SD modülleri konusunda bilgi sahibi, tercihen COPA modülünü kullanan,İleri seviyede excel kullanabilen, Analitik düşünen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Raporlama becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü Bütçe Raporlama ve Analiz Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere, Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Yöneticisi arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Üretim şirketlerinde Bütçeleme - Planlama, Mali Analiz ve Finansal Kontrol konularında en az 7-8 yıl deneyimli, tercihen tek düzen hesap planına hakim,SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO, SAP SD modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi,Yönetim Muhasebesi dinamikleri ve raporlama teknikleri ile ilgili deneyim sahibi (Masraf yeri,masraf çeşidi, kar merkezi),MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Üretim MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Hijyenik Ped üretimi yapan tesisinde görevlendirilmek üzere ' Üretim Mühendisi'arıyoruz. Üniversitelerin Makina veya  Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim işletmelerinde en çok 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen, Seyahat engeli olmayan,  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak, Takım çalışmasına yatkın,  Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Üretim OperatörüHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere' Üretim Operatörü ' arıyoruz. Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Üretim teknikleri, makine/ekipman kullanımı konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konverting Üretim Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Konverting Üretim MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Kağıt Üretim Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Üretim Mühendisi'arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Planlama ve organzasyon becerilerine sahip, Kocaeli’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Financial Analyst İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Senior Financial AnalystHayat Holding A.Ş.
Bachelor's degree from related departments of universities (preferably in business administration, finance or industrial engineering),6-8 years business experience in audit, analyst and budget reporting positions,Excellent written and spoken English, Highly analytical, with demonstrated ability in office tools,Proficient use of SAP/ERP tools, High attention to details, drive for superior results,Good team player with strong verbal and written communication skills,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Gıda MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ‘’ Gıda Mühendisi ‘’arıyoruz.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Catering  hizmetleri alanında en az 2 yıl deneyimli   Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital İletişim Uzmanı / Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Dijital İletişim Uzmanı / Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ajans veya marka tarafında dijital pazarlama ve/veya sosyal medya alanında en az 4 yıl deneyim sahip,Sosyal medya hesaplarını anlık yönetebilen, Google adwords, SEO,SEM, sosyal medya reklam kanalları konuları hakkında kampanyaları destekleyici bilgiye sahip,Güncel dijital medya formatlarına hakim ve sosyal medya trendlerini ve gündemi takip eden,Kullandığı araçlar ve yönettiği mecralar için gerekli düzeyde teknik bilgiye sahip,Araştırmayı seven, proaktif, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş,Sosyal medya pazarlama ve içerik üretme konusunda bilgisi olan,Raporlama ve analiz becerisine sahip,Çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Zinciri Geliştirme Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Tedarik Zinciri Geliştirme Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Tedarik Zinciri Direktörlüğü’nde görevlendirmek üzere, “Tedarik Zinciri Geliştirme Kıdemli Uzmanı” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Tercihen mühendislik ve işletme fakülteleri ),Tedarik zinciri analizinde en az 5 yıl deneyimli, Tercihen FMCG sektöründe Fiziksel Lojistik Operasyonları ( depolama, nakliye, ters lojistik, distribütör lojistiği )  Yönetimi konusunda tecrübeli,Tercihen müşteri geliştirme projeleri ve lojistik projeler yönetmiş, istatistiksel talep planlaması yapmış,SAP optimizasyon modellemeleri deneyimi olan, X border operasyon bilgisine sahip, Uluslararası ticaret işlemleri ve anlaşmaları konusunda temel düzeyde bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Muhasebe MüdürüHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali İşler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Muhasebe Müdürü” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde ve tercihen üretim şirketleri başta olmak üzere özel sektörde 10 yıl tecrübeli,En az 4-5 yıl yöneticilik yapmış ve ekip yönetmiş, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanan ve SAP bilen,Tercihen SMMM Belgesi sahibi, Tercihen SAP ve benzeri ERP kurulum projelerinde görev almış,Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategic Planning Executive / Specialist İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Strategic Planning Executive / SpecialistHayat Kimya San. A.Ş.
As a global player in the FMCG industry, we are looking for talented candidates for the position of“Strategic Planning Executive / Specialist” with the following qualifications. The position directly reports to Strategic Planning Manager.Strong academic record from a reputable university, with business administration or industrial engineering backgrounds (MBA or relevant master’s degree is a plus),3-5 years of work experience (preferably in a similar position or in investment banking, management consulting, transaction/due diligence services or other relevant positions),Excellent written and spoken English, Proficient use of MS Office applications (Excel, Powerpoint), Solid analytical skills, High attention to details, drive for superior results, Good team player with strong verbal and written communication skills, High dedication, commitment and flexibility, Profound knowledge of financial modeling, valuation techniques and financial analysis (sensitivity, scenario, etc.),No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Raporlama & Analiz Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Bütçe Raporlama & Analiz UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü Bütçe Raporlama ve Analiz Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere, Bütçe Raporlama & Analiz Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Üretim şirketlerinde Bütçeleme - Planlama, Mali Analiz ve Finansal Kontrol konularında en az 3 yıl deneyimli, tercihen tek düzen hesap planına hakim,SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO, SAP SD modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi,Yönetim Muhasebesi dinamikleri ve raporlama teknikleri ile ilgili deneyim sahibi (Masraf yeri,masraf çeşidi, kar merkezi),MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Deterjan Üretim yapan tesisinde görevlendirilmek üzere ‘’ Elektrik Bakım Mühendisi ‘’ arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik mühendisliği ya da Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli, PLC, Scada ve motor sürücüleri konusunda deneyimli,Tia portal , Simatic Manager Programlama ve Siemens WINCC bilen,İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve Autocad bilen,Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünebilme yetkinliğine sahip,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yangın Güvenlik Teknisyeni Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Yangın Güvenlik TeknisyeniHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikalarımız için görevlendirilmek üzere'Yangın Güvenlik Uzmanı' arıyoruz.MYO, ''İtfaiyecilik ve Yangın Güvenlik '' bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen C sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip, Temel yangın eğitim çalışmaları konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ev Dışı Kullanım Marmara Bölge Satış Müdürü İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Ev Dışı Kullanım Marmara Bölge Satış MüdürüHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe Ev Dışı Tüketim kanalında en az 10 yıl deneyimli, En az 5 yıllık ekip yönetimi deneyimi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP HR Modül Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP HR Modül YöneticisiHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “SAP HR Modül Yöneticisi” arıyoruz.Genel Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,SAP HR modülünde en az 4-5 sene iş tecrübesine sahip,Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı,Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Lojistik Uygulamalar (SD) Danışmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP Lojistik Uygulamalar (SD) DanışmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD) arıyoruz.Genel NiteliklerÜniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik , İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP SD modülünde 2-3 sene iş tecrübesine sahip olan ve baştan başa en az 2 projede görev almış,ABAP yazılım diline hakim (debug yapma ve kod okuma),MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen  (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook),Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Developer Manager İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Brand Developer ManagerHayat Kimya San. A.Ş.
Hayat Kimya is one of the biggest companies in FMCG business in Turkey, are looking for a Brand Developer Manager /  Senior Brand Developer Manager in Marketing Department.Candidates should have following qualifications; University Degree, preferably in Business Administration, Master’s Degree is a plus, At least 6 years of working experience in brand development, especially in FMCG companies, Fluency in English, both written and spoken, No restriction to travel, Advanced presentation and communication skills, Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Konverting Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Konverting Mekanik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Kağıt üretimi yapan tesisimizde görevlendirilmek üzere " Konverting Mekanik Bakım Mühendisi" arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen,  Mekanik bakım alanında 1-2 yıl tecrübeli, Bakım ve teknik ekipleri yönetmiş, Mekanik bakım, toplam verimli bakım vb alanlarda tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, Autocad bilen, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek,  Seyahat engeli olmayan,  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak, Takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Ürün Geliştirme Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Kıdemli Ürün Geliştirme UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek ' Kıdemli Ürün Geliştirme Uzmanı' arıyoruz. Üniversitelerin Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji, Kimya, Makine ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinde doktorasını tamamlamış yada devam eden, Hijyen sektöründe en az 4 yıl tecrübeli, İnovasyon ve teşvik projelerinde çalışmış, İleri derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detaylara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
International Senior Brand Manager İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
International Senior Brand ManagerHayat Kimya San. A.Ş.
Hayat Kimya is one of the biggest companies in FMCG business in Turkey, are looking for a International Brand Manager / International Senior Brand Manager  in Marketing Department.University Degree, preferably in Business Administration, Master’s Degree is a plus,At least 6 years of experience in marketing, especially in FMCG companies, Fluency in English, both written and spoken, No restriction to travel, Excellent communication, written and organizational skills Innovative with ability to influence staff and management at all levels, internally and externallyCreative thinker that is highly organized and detail oriented Handle multiple tasks on deadline in fast-paced environment  Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Destekler Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Arge Destekler UzmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek 'Arge Destekler Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya, Endüstri, Malzeme ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun ve tercihen yüksek lisansı tamamlamış, 5746 ve 6676 sayılı kanunlarla ilgili bilgi sahibi, Ar-Ge merkezi başvuru ve raporlama süreçlerinde tecrübeli Proje yönetim tecrübesine sahip, tercihen PMP sertifikası olan, Yerli ve yabancı Ar-Ge proje destek kaynaklarının(TÜBİTAK TEYDEB, San-Tez, H2020 vb) başvuru, izleme, raporlama ve kapanış süreçlerinde tecrübeli, MS Project ve MS Office bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve planlama becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Kalite Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Global Kalite MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Fabrikamızın Kalite Direktörlüğü' nde görevlendirilmek üzere " Global Kalite Mühendisi" arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Kağıt sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detyalara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Sistem Kıdemli Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Kalite Yönetim Sistem Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Fabrikamızın Kalite Direktörlüğü' nde görevlendirilmek üzere " Kalite Yönetim Sistem Kıdemli Uzmanı" arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Kalite Yönetim Sistemi alanında en az 4 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, SAP bilen Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Tercihen iç denetçi sertifikasına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Kontrol Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Proses Kalite Kontrol MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Fabrikamızın Kalite Direktörlüğü' nde görevlendirilmek üzere " Proses Kalite Kontrol Mühendisi" arıyoruz. Üniversitelerin Kimya ya da Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Kalite alanında 1 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Enerji MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Kağıt Üretim Fabrikası, kojenerasyon ünitemizde görevlendirmek üzere, "Enerji Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Enerji veya elektrik bakım alanında 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen Enerji Yöneticisi sertifikası olan, Tercihen Kawasaki veya Turbomach doğal gaz türbinleri işletmesinde tecrübeli, Termodinamik ve enerji konularına ilgili, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Kocaeli’de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Takım Lideri (SAP / Non SAP) İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Yazılım Takım Lideri (SAP / Non SAP)Hayat Holding A.Ş.
•    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•    SAP ABAP konusunda 5 sene iş tecrübesine sahip,•    SAP IDOC, Fiori, PI, WebDynpro deneyimi olan,•    ASP.Net ve Windows form tabanlı yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrübeli,•    Database tecrübesi olan (Tercihen Microsoft SQL Server),•    HTML5, css3, bootstrap, javascript, jQuery, Devexpress, web servis ve API tecrübesi olan,•    Ekip yönetim tecrübesine sahip,•    İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen  (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook).•    İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,•    Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,•    Seyahat engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı