Hayat Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


1987’de kurulan Hayat Kimya; hızlı tüketim sektöründe, ev bakım, hijyen ve temizlik kağıtları kategorilerinde faaliyet gösteriyor. Temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Teno ve Focus, ev bakım ürünleri kategorisinde Bingo ve Test, hijyenik ped kategorisinde Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde Molfix ve Bebem, yetişkin bezi kategorisinde Joly ile sadece medikal satış kanalına yönelik Evony markalarını tüketicilerle buluşturan Hayat Kimya, Türkiye ve uluslararası organizasyonlarında 8.000’e yakın kişiye istihdam sağlıyor.
 
Hayat Kimya, Türkiye’nin ardından Mısır, İran, Cezayir ve Rusya olmak üzere 5 ülkede tüketim ürünleri üretimi ve 5 kıtada 100’e yakın ülkeye ihracat yaparak, bölgesel konumunu güçlendirmeye, pazarlama ve medya iletişimleri ile markalarının sesini dünya çapında tüketicilere duyuruyor. 
 
İhracat performansı sayesinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2014’te 62. sırada, İSO’nun ilk 500 sıralamasında 56. sırada yer alan Hayat Kimya, Ar-Ge Merkezi ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sektöründeki ‘En İyi Ar-Ge Merkezi’ ödülüne layık görülerek yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Çocuk bezi kapasitesiyle dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi ve temizlik kağıtları yatırımıyla ise Avrupa’nın 7. büyük üreticisi haline geliyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.hayat.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Yan haklar pozisyona göre farklılık göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Hayat Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ELEKTRİK BAKIM MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Holding A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM MÜHENDİSİHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Deterjan Üretim yapan tesisinde görevlendirilmek üzere ‘’ Elektrik Bakım Mühendisi ‘’ arıyoruz. Üniversitelerin Elektrik mühendisliği ya da Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, PLC, Scada ve motor sürücüleri konusunda deneyimli, Tia portal , Simatic Manager Programlama ve Siemens WINCC bilen, İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünebilme yetkinliğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Satın Alma Uzmanı (Ham Madde & Ambalaj) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Stratejik Satın Alma Uzmanı (Ham Madde & Ambalaj)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Deterjan Hammadde ve Ambalaj Satın Alma Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere, “Stratejik Satın Alma Uzmanı” arıyoruz.  Tercihen üniversitelerin Kimya, Kimya Müh., Endüstri Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun, Min. 3 sene satın alma tecrübesine sahip (tercihen hızlı tüketim sektöründe), Tercihen ambalaj  satın alması yapmış, İleri düzey ingilizce bilen, Maliyet analizi ve raporlama yapabilen, Office programlarına hakim, etkin kullanabilen, SAP tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Planlama Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
İş Planlama UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Mühendislik bölümlerinden mezun, doktora yapmış ya da devam eden, Proje yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli PMP belgesine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Bütçe konusunda tecrübeli, Sunum becerisi yüksek, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı, planlı ve organize çalışan, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İleri düzeyde İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Product ManagerHayat Kimya San. A.Ş.
Bachelor's degree from related departments of universities (preferably master in Marketing), Minimum 5 years of working experience in product development, especially in FMCG companies, Fluency in English, both written and spoken, Team management experience, Advances presentation and communication skills, No restriction to travel, Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜCRETLENDİRME VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
ÜCRETLENDİRME VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANIHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, “Ücretlendirme ve Özlük İşleri  Uzmanı” arıyoruz.Genel nitelikler: Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat,  v.b. bölümlerinden mezun, Ücretlendirme ve Özlük işleri alanında en az 3 yıl tecrübeli, İş Kanunu,SGK, İşkur uygulamaları ve mevzuatına hakim, SAP HR bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analiz ve raporlama yönü kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın ve problem çözme yeteneği gelişmiş Kocaeli' de ikamet eden/edebilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategic Market Analysis Executive İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Strategic Market Analysis ExecutiveHayat Holding A.Ş.
As a global player in the FMCG industry, we are looking for talented candidates for the position of “Strategic Market Analysis Executive” with the following qualifications. The position directly reports to Strategic Planning Manager. Strong academic record from a reputable university, with business administration or industrial engineering backgrounds (MBA or relevant master’s degree is a plus), 5 years of work experience (preferably in a similar position or in investment banking, management consulting, transaction/due diligence services or other relevant positions), Excellent written and spoken English, Proficient use of MS Office applications (Excel, Powerpoint), Solid analytical skills, High attention to details, drive for superior results, Good team player with strong verbal and written communication skills, High dedication, commitment and flexibility, Profound knowledge of financial modeling, valuation techniques and financial analysis (sensitivity, scenario, etc.), No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TOZ DETERJAN ÜRETİM MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
TOZ DETERJAN ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Deterjan üretimi yapan tesisinde görevlendirilmek üzere '' Üretim Mühendisi' arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Üretim işletmelerinde tercihen 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen,  Seyahat engeli olmayan,  Yurtdışı çalışma engeli bulunmayan, Analitik düşünen ve sorgulayıcı , Takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Maliyet Muhasebesi UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde Mali İşler Direktörlüğü'müzde Maliyet Muhasebesi Departmanı’nda görevlendirmek üzere, “Maliyet Muhasebesi Uzmanı” arıyoruz.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği v.b. ilgili bölümlerinden mezun, Üretim yapan firmalarda en az 3 yıl Maliyet Muhasebesi tecrübesine sahip, Ürün maliyetlerinin takibi, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP CO/MM/PP/FI/SD modülleri konusunda bilgi sahibi, Analitik düşünen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Raporlama becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP HR Modül Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP HR Modül YöneticisiHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “SAP HR Modül Yöneticisi” arıyoruz.Genel Nitelikler  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SAP HR modülünde en az 4-5 sene iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DİSPENSİNG FORMENİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
DİSPENSİNG FORMENİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy NW - Hijyen  Üretim Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Dispensing Formeni' arıyoruz. MYO veya Liselerin Kimya ,Matbaa, Petrokimya vb.ilgili bölümlerinden mezun, X-rite  exact cihazı, color quality ve ink  formulation programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen renk bilgisi ve flekso baskı deneyimi olan, renk hazırlık aşamasında çalışmış en az 2 yıl deneyimli, Solvent bazlı matbaa mürekkeplerinde renk analizi yapabilen, Solvent , Mürekkep yarı mamul giriş kontrol testlerini gerçekleştirebilecek, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Analitik düşünebilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Kocaeli’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FLEXIBLE AMBALAJ KONVERTİNG ÜRETİM MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Holding A.Ş.
FLEXIBLE AMBALAJ KONVERTİNG ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy NW - Hijyen  Üretim Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Üretim Mühendisi' arıyoruz. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği  bölümlerinden mezun, İlgili sektörde en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen SAP(ERP) programını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Analitik düşünebilen, Kocaeli’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Bölge Satış Müdürü (Afrika) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
İhracat Bölge Satış Müdürü (Afrika)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan, Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde İhracat Departmanımız’da, Altunizade Merkez'de görevlendirmek üzere, “İhracat Bölge Satış Müdürü (Afrika)” arıyoruz.  Üniversite mezunu, Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe ihracat satış ya da yurt içi satış alanında minimum 8 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Planlı ve organize çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Yurt dışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Satın Alma Muhasebesi UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali işler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Satın Alma Muhasebesi Uzmanı” arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 3-4 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin olarak kullanan ve tercihen SAP (MM Modülü) bilen, Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Destekler Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Arge Destekler UzmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek 'Arge Destekler Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya, Endüstri, Malzeme ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun ve tercihen yüksek lisansı tamamlamış, 5746 ve 6676 sayılı kanunlarla ilgili bilgi sahibi, Ar-Ge merkezi başvuru ve raporlama süreçlerinde tecrübeli Proje yönetim tecrübesine sahip, tercihen PMP sertifikası olan, Yerli ve yabancı Ar-Ge proje destek kaynaklarının(TÜBİTAK TEYDEB, San-Tez, H2020 vb) başvuru, izleme, raporlama ve kapanış süreçlerinde tecrübeli, MS Project ve MS Office bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve planlama becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Yöneticisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Kalite Güvence YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Deterjan üretimi yapan tesisimizde görevlendirilmek üzere "Kalite Güvence Yöneticisi" arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Deterjan sektöründe ya da deterjan hammadde sektöründe en az 4 yıl deneyimli, Laboratuar cihazları hakkında teorik ve pratik bilgi sahibi, Kalite Güvence süreçleri hakkında bilgi sahibi, Entegre Yönetim Sistemlerine hakim, Ekip yönetimi tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarını, SPC ve SAP programını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Lojistik Operasyon Uzmanı (Belirli Süreli) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
İhracat Lojistik Operasyon Uzmanı (Belirli Süreli)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Tedarik Zinciri Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, "İhracat Lojistik Operasyon Uzmanı (Belirli Süreli)" arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, UluslararasıTicaret, Lojistik vb.) mezun, İhracat operasyonu konusunda  en az 3 yıl tecrübeli, Uluslararası ticaret dokümantasyonlarının isim ve içeriklerine hakim, İhracat Mevzuat Bilgisi'ne sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, SAP bilen, Raporlama becerisi gelişmiş, dosyalama konusunda titiz ve düzenli, ayrıntılara önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
ÜRETİM OPERATÖRÜHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Üretim Operatörü ' arıyoruz.  Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Üretim teknikleri, makine/ekipman kullanımı konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD) İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD)Hayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD) arıyoruz.Genel Nitelikler Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik , İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, SAP SD modülünde 2-3 sene iş tecrübesine sahip olan ve baştan başa en az 2 projede görev almış, ABAP yazılım diline hakim (debug yapma ve kod okuma), MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen  (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook), Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Enerji MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Kağıt Üretim Fabrikası, kojenerasyon ünitemizde görevlendirmek üzere, "Enerji Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Enerji veya elektrik bakım alanında 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen Enerji Yöneticisi sertifikası olan, Tercihen Kawasaki veya Turbomach doğal gaz türbinleri işletmesinde tecrübeli, Termodinamik ve enerji konularına ilgili, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Kocaeli’de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Muhasebe MüdürüHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali İşler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Muhasebe Müdürü” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde ve tercihen üretim şirketleri başta olmak üzere özel sektörde 10 yıl tecrübeli, En az 4-5 yıl yöneticilik yapmış ve ekip yönetmiş, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanan ve SAP bilen, Tercihen SMMM Belgesi sahibi, Tercihen SAP ve benzeri ERP kurulum projelerinde görev almış, Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM USTASI Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
MEKANİK BAKIM USTASIHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Mekanik Bakım Ustası' arıyoruz.  Meslek Yüksekokulu veya Meslek Lisesi Makine bölümü mezunu, Makine Bakım alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Temsilcisi Adana, Adıyaman... Hayat Kimya San. A.Ş.
Satış Destek TemsilcisiHayat Kimya San. A.Ş.
  En az lise, tercihen Ön Lisans & Lisans mezunu, Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Deterjan Ürün Arge Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Deterjan Ürün Arge UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek 'Deterjan Ürün Arge Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin Kimya,Tekstil ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun ve  doktorasını tamamlamış, Kimya ya da deterjan sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detaylara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Turquality Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Turquality Uzmanı / Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali İşler Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere “Turquality Uzmanı / Uzman Yardımcısı” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen İşletme ya da Ekonomi) mezun, Turquality’nin desteklenmesi hakkında tebliğ ve diğer ilgili mevzuatların takibi ve uygulaması konusunda 1-5 yıl tecrübeli, Turquality sürecini  ve takibini resmi kurumlar nezdinde yürütmüş olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik ve sonuç odaklı, Planlı ve organize çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali işler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı” arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 1-2 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin olarak kullanan ve tercihen SAP (FI Modülü) bilen, Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı