Hayat Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


1987’de kurulan Hayat Kimya; hızlı tüketim sektöründe, ev bakım, hijyen ve temizlik kağıtları kategorilerinde faaliyet gösteriyor. Temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Teno ve Focus, ev bakım ürünleri kategorisinde Bingo ve Test, hijyenik ped kategorisinde Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde Molfix ve Bebem, yetişkin bezi kategorisinde Joly ile sadece medikal satış kanalına yönelik Evony markalarını tüketicilerle buluşturan Hayat Kimya, Türkiye ve uluslararası organizasyonlarında 8.000’e yakın kişiye istihdam sağlıyor.
 
Hayat Kimya, Türkiye’nin ardından Mısır, İran, Cezayir ve Rusya olmak üzere 5 ülkede tüketim ürünleri üretimi ve 5 kıtada 100’e yakın ülkeye ihracat yaparak, bölgesel konumunu güçlendirmeye, pazarlama ve medya iletişimleri ile markalarının sesini dünya çapında tüketicilere duyuruyor. 
 
İhracat performansı sayesinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2014’te 62. sırada, İSO’nun ilk 500 sıralamasında 56. sırada yer alan Hayat Kimya, Ar-Ge Merkezi ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sektöründeki ‘En İyi Ar-Ge Merkezi’ ödülüne layık görülerek yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Çocuk bezi kapasitesiyle dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi ve temizlik kağıtları yatırımıyla ise Avrupa’nın 7. büyük üreticisi haline geliyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.hayat.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Yan haklar pozisyona göre farklılık göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Hayat Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Business Planning Analyst (Finance) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Business Planning Analyst (Finance)Hayat Kimya San. A.Ş.
Bachelor's degree from related departments of universities,2-4 years business experience in a commercial or finance position and/or project management roles,Excellent written and spoken English , Passion for learning and development, Excellent communication, planning and organizational skills,Highly analytical, with demonstrated ability in office tools and social media,Strong sense of confidentiality, people skills and ability to influence and take action is key for this roleNo military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kategori Finans Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Kategori Finans YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Tüketici Grubu Merkez Finans Departmanı bünyesinde, pazarlama ve satış birimleri ile yakın çalışacak, yurt içi ve yurt dışı şirketlerin ticari kararları için tüm ürün kategorilerinin finansal fizibilite, fiyatlama, maliyet etkinliği, senaryo vb. analiz / modellemesini yapacak, uygulama sonrası fiili gerçekleşmelerin sapma ve varyasyon analizlerini yaparak bunları raporlayacak, ürün karlılıklarında gerekli analizleri yaparak karar alıcılara destek olacak Kategori Finans Yöneticisi arıyoruz. Bu pozisyon Strateji ve Pazarlama Başkan Yardımcısı ile Bütçe Raporlama ve Finansal Kontrol Grup Müdürü'ne matris yapıda raporlayacaktır.· Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,· FMCG şirketlerinde Bütçeleme ve Mali Analiz konularında 6-10 yıl deneyimli,· SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO, SAP BW/BO  modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi,· Finansal rapor okuma ve analiz teknikleri ile ilgili deneyim sahibi,· MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve özellikle ileri derecede excel bilgisine sahip,· İyi derecede İngilizce bilen,· Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu,· Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı,· Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan,· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere, Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Kıdemli Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Üretim şirketlerinde Bütçeleme - Planlama, Mali Analiz ve Finansal Kontrol konularında en az 3 yıl deneyimli, tercihen tek düzen hesap planına hakim,SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO, SAP SD modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi, tercihen BPC bilen,Yönetim Muhasebesi dinamikleri ve raporlama teknikleri ile ilgili deneyim sahibi (Masraf yeri,masraf çeşidi, kar merkezi),MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Müşteri Hizmetleri UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Tedarik Zinciri Direktörlüğü departmanında görevlendirmek üzere “Müşteri Hizmetleri Uzmanı” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2-3  yıl, tercihen FMCG sektöründe Müşteri  Lojistik Operasyonları (sipariş yönetimi, lojistik) konularında tecrübeli,Tercihen müşteri geliştirme projeleri ve lojistik projeler yönetmiş, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen,Raporlama konusunda yetkin, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Finans Yöneticisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Üretim Finans YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde Maliyet Muhasebesi Departmanı’nda görevlendirmek üzere,"Üretim Finans Yöneticisi" arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği v.b. ilgili bölümlerinden mezun,Üretim yapan firmalarda 5-6 yıl Maliyet Muhasebesi teorisi ve pratiği hakkında detaylı bilgi sahibi,Ürün maliyetlerinin takibi, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Yeni ürünler için ön maliyet, fizibilite çalışmalarında deneyimli, Üretim bütçe / fiili analizlerinde ve üretim kontrolünde deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SAP CO/MM/PP/FI/SD modülleri konusunda bilgi sahibi, tercihen COPA modülünü kullanan,İleri seviyede excel kullanabilen, Analitik düşünen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Raporlama becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan,  Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Finans Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Üretim Finans UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “Üretim Finans Uzmanı” arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği v.b. ilgili bölümlerinden mezun,Üretim yapan firmalarda en az 3 yıl maliyet muhasebesi başta olmak üzere mali işler konularında tecrübe sahibi,Ürün maliyetlerinin takibi, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında bilgi ve tecrübe sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, İleri seviyede excel bilgisine sahip, Tercihen SAP CO/MM/PP/FI/SD modülleri konusunda bilgi sahibi, Raporlama becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan,  Kocaeli’de ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BI Modül Danışmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP BI Modül DanışmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “SAP BI Modül Danışmanı (Kıdemli Uzman)” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri, Bilgisayar veya Matematik Mühendisliği mezunu),SAP BO-BW alanlarında minimum 4 yıl tecrübeli, En az 3 projede tam zamanlı görev almış, İlgili paydaşlarla etkili ve olumlu iletişim kurabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtiçi-Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Raporlama analizi ve geliştirilmesi alanında tecrübe sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Network Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Kıdemli Network UzmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'müzde görevlendirmek üzere “Kıdemli Network Uzmanı” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  (Tercihen Bilgisayar veya Elektrik Elektronik Mühendisliği),LAN / WAN / WLAN / VPN aktif network cihazları kurulumu ve bakımı konularında en az 4 yıl tecrübeliTercihen Cisco tarafından onaylı CCNA veya CCNP belgesine sahip,  Network Monitoring servisleri ve teknolojileri ( Syslog, Snmp, Netflow / Sflow ) hakkında bilgi sahibi,TCP/IP-DHCP, DNS, FTP, TELNET, SMTP, HTTP, PROXY ve benzeri protokoller hakkında deneyimli,Büyük ölçekli ( 2000 ve üzeri IP host ) bilgi işlem merkezlerinde Ağ Uzmanı / sorumlusu olarak deneyimli,Güvenlik duvarları konusunda deneyimli,  Güvenlik politikaları ve standartları konularında bilgi sahibi, Sistem güvenlik mekanizmaları, erişim kontrol sistem ve metodolojileri, telokominikasyon ve network güvenliği konularında bilgili,Tacacs++, Radius Kimlik doğrula sistemleri konusunda tecrübeli, Raporlama ve Ağ topolojisi hazırlama konusunda tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı (Yurtdışı) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Satış Uzmanı (Yurtdışı)Hayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe en az 3 yıl satış deneyimli,İyi derecede İngilizce, tercihen Arapça bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Adaptasyon yeteneği ve motivasyonu güçlü, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol ve UFRS Raporlama Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Mali Kontrol ve UFRS Raporlama Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere, Mali Kontrol ve UFRS Raporlama Kıdemli Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Raporlama ve finansal analiz konularında 3-5 yıl tecrübeli (Tercihen big four deneyimli),Uluslararası Finansal Raporlama (UFRS) süreçlerine hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği güçlü ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Konverting Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Konverting Mekanik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Kağıt üretimi yapan tesisimizde görevlendirilmek üzere" Konverting Mekanik Bakım Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen,  Mekanik bakım alanında 1-2 yıl tecrübeli, Bakım ve teknik ekipleri yönetmiş, Mekanik bakım, toplam verimli bakım vb alanlarda tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, Autocad bilen, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek,  Seyahat engeli olmayan,  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak, Takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Kıdemli Mekanik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın NW & FA Üretim Direktörlüğü altında görevlendirilmek üzere " Kıdemli Mekanik Bakım Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Mekanik Bakım konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office, Auto Cad programlarını kullanabilen, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon, motivasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın, Düzenli, programlı ve sistematik çalışabilen, Yurtdışı çalışma engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Otomasyon Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Elektrik Otomasyon MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Hijyen Üretim yapan tesisinde görevlendirilmek üzere ‘’ Elektrik Otomasyon Mühendisi ‘’arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik mühendisliği ya da Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli, PLC, Scada ve motor sürücüleri konusunda deneyimli, Tia portal , Simatic Manager Programlama ve Siemens WINCC bilen, İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünebilme yetkinliğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ana Veri ve Sistem Geliştirme Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Ana Veri ve Sistem Geliştirme MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Tedarik Zinciri Direktörlüğü' nde görevlendirilecek"Ana Veri ve Sistem Geliştirme Mühendisi"arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri, Matematik, Bilgisayar ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP ve benzeri bir ERP sistemi ile en az 2 yıl  çalışmış, MM, PP, SD modüllerinden en az birini kullanmış, Tercihen Ana Veri yönetim/oluşturma görevlerini yürütmüş, ERP sisteminin devreye alınma faaliyetinde bulunmuş, İletişim becerisi yüksek, İyi derecede İngilizce bilen,  Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek,  Seyahat engeli olmayan,  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Yönetici AsistanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin  Tedarik Zinciri Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, Yönetici Asistanı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2-3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Zaman yönetimi konusunda uzman, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Analyst Executive İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Business Analyst ExecutiveHayat Kimya San. A.Ş.
Bachelor's degree from related departments of universities, Min 6-8 years business experience in a commercial or finance position and/or project management roles,Excellent written and spoken English , Excellent communication, planning and organizational skills, Highly analytical, with demonstrated ability in office tools and social media,High level of confidentiality, people skills and ability to influence and take action is key for this roleNo military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Lojistik Uygulamalar (SD) Danışmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP Lojistik Uygulamalar (SD) DanışmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD) arıyoruz.Genel NiteliklerÜniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik , İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP SD modülünde 2-3 sene iş tecrübesine sahip olan ve baştan başa en az 2 projede görev almış,ABAP yazılım diline hakim (debug yapma ve kod okuma), MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen  (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook),Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP Yazılım UzmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'müzde görevlendirmek üzere “SAP Yazılım Uzmanı” arıyoruz. Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP ABAP programlama konusunda 3-4 yıl deneyimli, EDI, ALV, SmartForms, user-exit, IDoc, Workflow, dialog programming, BAPI/BADI, Web Service, RFC uygulama geliştirme teknikleri konularında bilgili,Tercihen SAP HR yada CRM modüllerinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Tercihen Netweaver teknolojilerinde bilgi sahibi, Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında bilgili,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Planlı ve organize çalışan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yaratıcı ve yenilikçi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Kalite Güvence Mühendisi Kocaeli Hayat Holding A.Ş.
Global Kalite Güvence MühendisiHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Fabrikamızın Kalite Direktörlüğü' nde görevlendirilmek üzere " Global Kalite Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Kalite alanında en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detyalara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Product&Innovation Manager İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Junior Product&Innovation ManagerHayat Kimya San. A.Ş.
QUALIFICATIONS:Hayat Kimya is one of the biggest companies in FMCG business in Turkey, are looking for a Junior Product Manager in Marketing Department.• Bachelor's degree from related departments of universities (preferably master in Marketing),• Minimum 3 years of working experience in product development, especially in FMCG companies,• Fluency in English, both written and spoken,• Team management experience,• Advances presentation and communication skills,• No restriction to travel,• Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Marketing Manager Adana Hayat Holding A.Ş.
Business Development Marketing ManagerHayat Holding A.Ş.
?QUALIFICATIONS University degree in Business Administration (preferably master in Marketing),At least 10 years of brand management or business devolopment experience in FMCG companies,Fluency in English, both written and spoken, Proficiency in MS Office applications, No restriction to travel, Have an active driving license, Advanced presentation, communication and interpersonal skills, Experienced in team management, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Arge UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek' Arge Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji, Kimya, Makine ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinde doktorasını tamamlamış yada devam eden,Hijyen sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İnovasyon ve teşvik projelerinde çalışmış, İleri derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detaylara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arıtma Tesisi Operatörü Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
Arıtma Tesisi OperatörüHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mersin Kağıt fabrikamızda ?Çevre Birimi' nde görevlendirmek üzere "Arıtma Tesisi Operatörü" aramaktayız. Meslek Yüksekokulu mezunu, Arıtma tesislerinde en az 2 yıl deneyimli, Çevre mevzuatına hakim, atık yönetimi konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Mersin bölgesinde ikamet eden ya da edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Teknik RessamHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere '' Teknik Ressam ''arıyoruz.Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede AUTOCAD kullanabilen, Tercihen Autodesk Inventor çizim programını kullanabilen, Teknik resim okuma becerisine sahip , Alanında 1-4 yıl tecrübe sahibi Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, analitik düşünen , Yurtdışı çalışma engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategic Planning Executive / Specialist İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Strategic Planning Executive / SpecialistHayat Kimya San. A.Ş.
As a global player in the FMCG industry, we are looking for talented candidates for the position of“Strategic Planning Executive / Specialist” with the following qualifications. The position directly reports to Strategic Planning Manager.Strong academic record from a reputable university, with business administration or industrial engineering backgrounds (MBA or relevant master’s degree is a plus),2-5 years of work experience (preferably in a similar position or in investment banking, management consulting, transaction/due diligence services or other relevant positions),Excellent written and spoken English, Proficient use of MS Office applications (Excel, Powerpoint), Solid analytical skills, High attention to details, drive for superior results, Good team player with strong verbal and written communication skills, High dedication, commitment and flexibility, Profound knowledge of financial modeling, valuation techniques and financial analysis (sensitivity, scenario, etc.),No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Temsilcisi Adana, Adıyaman... Hayat Kimya San. A.Ş.
Satış Destek TemsilcisiHayat Kimya San. A.Ş.
En az lise, tercihen Ön Lisans & Lisans mezunu, Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,Takım çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Bakım İşçisi Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
Makine Bakım İşçisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mersin' de bulunan kağıt fabrikamızda görevlendirmek üzere”Makine Bakım İşçisi' arıyoruz. Meslek Yüksekokulu veya Meslek Lisesi Makine bölümü mezunu, Makine Bakım alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Mersin' de ikamet eden ya da edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kağıt Üretim İşçisi Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
Kağıt Üretim İşçisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mersin' de bulunan kağıt fabrikamızda görevlendirmek üzere"Kağıt Üretim İşçisi" arıyoruz.Meslek Yüksekokulu veya Meslek Lisesi mezunu, Üretim alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Mersin' de ikamet eden ya da edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali işler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,1-2 yıl benzer pozisyonlarda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin olarak kullanan ve tercihen SAP (FI Modülü) bilen,Doğruluk ve detaylara önem veren, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı İşletmeler Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Yardımcı İşletmeler MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Hijyen Üretim Direktörlüğü altında görevlendirilmek üzere " Yardımcı İşletmeler Mühendisi " arıyoruz.Üniversitelerin Makina mühendisliği bölümünden mezun, Tesis yardımcı işletmeleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli, (Chiller/Buhar/Basınçlı Hava)İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın,  Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Hijyen Üretim Direktörlüğü altında görevlendirilmek üzere " Mekanik Bakım Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Mekanik Bakım konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office, Auto Cad programlarını kullanabilen, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın,  Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Enerji MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Kağıt Üretim Fabrikası, kojenerasyon ünitemizde görevlendirmek üzere,"Enerji Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Enerji veya elektrik bakım alanında 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen Enerji Yöneticisi sertifikası olan, Tercihen Kawasaki veya Turbomach doğal gaz türbinleri işletmesinde tecrübeli,Termodinamik ve enerji konularına ilgili, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Kocaeli’de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere, Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Yöneticisi arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Üretim şirketlerinde Bütçeleme - Planlama, Mali Analiz ve Finansal Kontrol konularında 6-7 yıl deneyimli, tercihen tek düzen hesap planına hakim,SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO, SAP SD modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi,Yönetim Muhasebesi dinamikleri ve raporlama teknikleri ile ilgili deneyim sahibi (Masraf yeri,masraf çeşidi, kar merkezi),MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı