Hayat Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


1987’de kurulan Hayat Kimya; hızlı tüketim sektöründe, ev bakım, hijyen ve temizlik kağıtları kategorilerinde faaliyet gösteriyor. Temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Teno ve Focus, ev bakım ürünleri kategorisinde Bingo ve Test, hijyenik ped kategorisinde Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde Molfix ve Bebem, yetişkin bezi kategorisinde Joly ile sadece medikal satış kanalına yönelik Evony markalarını tüketicilerle buluşturan Hayat Kimya, Türkiye ve uluslararası organizasyonlarında 8.000’e yakın kişiye istihdam sağlıyor.
 
Hayat Kimya, Türkiye’nin ardından Mısır, İran, Cezayir ve Rusya olmak üzere 5 ülkede tüketim ürünleri üretimi ve 5 kıtada 100’e yakın ülkeye ihracat yaparak, bölgesel konumunu güçlendirmeye, pazarlama ve medya iletişimleri ile markalarının sesini dünya çapında tüketicilere duyuruyor. 
 
İhracat performansı sayesinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2014’te 62. sırada, İSO’nun ilk 500 sıralamasında 56. sırada yer alan Hayat Kimya, Ar-Ge Merkezi ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sektöründeki ‘En İyi Ar-Ge Merkezi’ ödülüne layık görülerek yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Çocuk bezi kapasitesiyle dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi ve temizlik kağıtları yatırımıyla ise Avrupa’nın 7. büyük üreticisi haline geliyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.hayat.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Yan haklar pozisyona göre farklılık göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Hayat Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Geliştirme Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Sistem Geliştirme MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Fabrikamızın Tedarik Zinciri Direktörlüğü' nde görevlendirilecek "Sistem Geliştirme Mühendisi" arıyoruz.·         Üniversitelerin Endüstri, Matematik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         SAP ve benzeri bir ERP sistemi ile en az 1 yıl  çalışmış, ·         Tercihen SAP WM ve WMS modüllerini bilen,·         Tercihen Oracle veri tabanını kullanmış ve SQL bilen, ·         İyi derecede İngilizce bilen, ·         İletişim becerisi yüksek,·         Analitik düşünen ve sonuç odaklı, ·         Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın, ·         Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, ·         Seyahat engeli olmayan, ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
ÜRETİM OPERATÖRÜHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Üretim Operatörü ' arıyoruz.  Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun, Üretim teknikleri, makine/ekipman kullanımı konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konverting Üretim İşçisi Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
Konverting Üretim İşçisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mersin' de bulunan kağıt fabrikamızda görevlendirmek üzere "Konverting Üretim İşçisi" arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler:** Meslek Yüksekokulu veya Meslek Lisesi mezunu,** Üretim alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,** Takım çalışmasına yatkın,**  Seyahat engeli olmayan,** Mersin' de ikamet eden ya da edebilecek,** Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Üretim Mühendisi Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
Enerji Üretim MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Mersin bölgesinde kurulu Kağıt Üretim Fabrikası, kojenerasyon ünitemizde görevlendirmek üzere, "Enerji Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin Elektrik, Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Enerji veya elektrik bakım alanında 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Mersin’ de ikamet eden, edebilecek, Tercihen Enerji Yöneticisi sertifikası olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Ustası Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
Makine Bakım UstasıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mersin' de bulunan kağıt fabrikamızda görevlendirmek üzere "Makine Bakım Ustası" arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler:*Meslek Yüksekokulu veya Meslek Lisesi Makine bölümü mezunu,*Makine Bakım alanında en az 5 yıl deneyim sahibi,*Takım çalışmasına yatkın,*Seyahat engeli olmayan,*Mersin' de ikamet eden ya da edebilecek,*Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa) Ankara, Bursa, ... Hayat Kimya San. A.Ş.
Saha Satış Uzmanı (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim sektörünün lider firmalarından biri olan, Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, gelişen ve büyüyen Yurt İçi Satış Direktörlüğü organizasyonumuzda, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir illerinde görevlendirilmek üzere “Saha Satış Uzmanları” arıyoruz. 4 yıllık üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe satış alanında en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen , Yurt içi ve yurt dışı seyahat konusunda esnek, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, ekip liderliği yapabilecek ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD) İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD)Hayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere SAP LOJİSTİK UYGULAMALAR DANIŞMANI (SD) arıyoruz.Genel Nitelikler Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Matematik , İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, SAP SD modülünde 2-3 sene iş tecrübesine sahip olan ve baştan başa en az 2 projede görev almış, ABAP yazılım diline hakim (debug yapma ve kod okuma), MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen  (Word, Excel, PowerPoint ve Outlook), Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN GRAFİKER (DÖNEMSEL) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
UZMAN GRAFİKER (DÖNEMSEL)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Grafik Tasarım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere “Uzman Grafiker (Dönemsel)” arıyoruz.   Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı ya da Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Konusunda 2-3 yıl deneyim sahibi, Mac OS ortamında Photoshop, Freehand, Illustrator programlarına hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Planlı ve organize çalışan, Tercihen görsel, tasarım, yaratıcılık yönü güçlü ve gelişmeye açık, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, etkin şekilde araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Kategori Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Ticari Pazarlama Kategori UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Ticari Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere 'Ticari Pazarlama Kategori Uzmanı' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Ticari Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, İleri derecede Excel bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik, Seyahat engeli olmayan. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM USTASI Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
MEKANİK BAKIM USTASIHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Mekanik Bakım Ustası' arıyoruz.  Meslek Yüksekokulu veya Meslek Lisesi Makine bölümü mezunu, Makine Bakım alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Cari Hesaplar ve Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Cari Hesaplar ve Raporlama Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Mali işler Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Cari Hesaplar ve Raporlama Uzman Yardımcısı” arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanan ve tercihen SAP bilen, Analiz, raporlama becerilerine sahip ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Temsilcisi Adana, Adıyaman... Hayat Kimya San. A.Ş.
Satış Destek TemsilcisiHayat Kimya San. A.Ş.
  En az lise, tercihen Ön Lisans & Lisans mezunu, Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilecek 'İnsan Kaynakları Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Psikoloji ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun , İnsan Kaynakları fonsiyonlarında 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programları' nı etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek,       
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Packaging Development Specialist Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Packaging Development SpecialistHayat Kimya San. A.Ş.
Hayat Kimya is one of the biggest companies in FMCG business in Turkey, are looking for a ''Packaging Development Specialist''  in R&D department. Possess an engineering degree, preferably with 2-5 years of experience (Master’s degree preferred), Fluency in English is mandatory, Have passion for packaging to contribute to a great consumer experience and create strong brands through innovation, Demonstrate experience in packaging development at a consumer goods company, preferably in the fabric care and home care category, Have theoretical knowledge and working experience on packaging manufacturing processes such as EBM, IM, ISBM. Intention to continue a growthful career in packaging development, Excellent problem solving skills and crisis management, Able to leverage interpersonal skills to form strong relationships / build networks internally and externally, Excellent communication skills, the ability to listen and translate this into actions, Team player with a natural ability to take the lead where/when needed, Ability to adapt well to new environments in a very dynamic company and manage changes at a very fast pace, Highly professional project manager, with strong work ethic, Self-motivated person with ability to quickly understand objectives and independently manage the delivery of results.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Dönemsel İnsan Kaynakları UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Yetenek Kazandırma& İç İletişim departmanımızda görevlendirilmek üzere ' Dönemsel İnsan Kaynakları Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Psikoloji ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun , İşe alım konusunda minimum 3 yıl deneyimli, 6 ay süre ile dönemsel olarak çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programları' nı etkin olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş,  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Satın Alma Stajyeri İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Uzun Dönem Satın Alma StajyeriHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin Satın Alma Direktörüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Uzun Dönem Stajyer” arıyoruz.Genel Nitelikler:  Üniversitelerin İktisadi Bilimler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen staj deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Haftanın 5 günü işe devam edebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Kendini geliştirme konusunda istekli, analitik ve sonuç odaklı.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
KIDEMLİ ÜRETİM MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
KIDEMLİ ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Deterjan Sıvı Üretim yapan tesisinde görevlendirilmek üzere ' Kıdemli Üretim Mühendisi' arıyoruz.  Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Kimya Mühendisliği mezunu, Üretim işletmelerinde en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen Sıvı üretim sistemlerinde tecrübeli, SAP, QW, Scada programlarını bilen, GMP ve 5S standartlarına hakim, Laboratuvar analizleri konusunda tecrübe sahibi, Seyahat engeli olmayan,  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak, Takım çalışmasına yatkın,  Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı/Kıdemli Uzmanı (Yatırım İşletme) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Satın Alma Uzmanı/Kıdemli Uzmanı (Yatırım İşletme)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Satın Alma Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “Yatırım İşletme ve Malzeme Satın Alma Uzmanı / Kıdemli Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer iş alanlarında en az 4-5 yıl yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Uygulamaları’na hakim, Tercihen SAP bilen, Yurt içi yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İnisiyatif alabilen ve sonuç odaklı, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Hayat Kimya San. A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri  sektörünün lider firmalarından olan şirketimizin İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevlendirmek üzere “Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi” arıyoruz. Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, vb. bölümlerinden mezun, Personel işlemleri, puantaj, bordro süreçlerinde en az 7-8 yıl tecrübeli, Tercihen SAP HR modülünde deneyimli, Tercihen İnsan Kaynakları bütçe sürecinde rol almış, İş Kanunu, SGK, İş-Kur, SGK-Teşvik uygulamaları ve ilgili diğer çalışma mevzuatlarına hakim, Özel Sağlık Sigortası ve Hayat Sigortası konularında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu, Analitik düşünebilen, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
ELEKTRİK BAKIM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere " Elektrik Bakım Mühendisi" arıyoruz. Üniversitelerin Elektrik mühendisliği bölümünden mezun, Alanda en az 2 yıl tecrübeli, AC hız kontrol cihazları, PLC, endüstriyel otomasyon konusunda deneyimli, Network donanımlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak Takım çalışmasına yatkın,  Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
ELEKTRİK OTOMASYON MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Elektrik Otomasyon Mühendisleri ' arıyoruz.     Üniversitelerin Elektrik mühendisliği ya da Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Siemens (Rockwell Otomasyon) PLC, Siemens Sımotıon ve motor sürücüleri konusunda deneyimli, OG, AG ve elektrik makineleri konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünebilme yetkinliğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Çocuk Bezi üretimi yapan tesisinde görevlendirilmek üzere ' Üretim Mühendisi' arıyoruz.  Üniversitelerin Makina veya  Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim işletmelerinde en çok 1 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen,  Seyahat engeli olmayan,  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak, Takım çalışmasına yatkın,  Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı