Hayat Kimya San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


1987’de kurulan Hayat Kimya; hızlı tüketim sektöründe, ev bakım, hijyen ve temizlik kağıtları kategorilerinde faaliyet gösteriyor. Temizlik kağıtları kategorisinde Papia, Familia, Teno ve Focus, ev bakım ürünleri kategorisinde Bingo ve Test, hijyenik ped kategorisinde Molped, bebek bakım ürünleri kategorisinde Molfix ve Bebem, yetişkin bezi kategorisinde Joly ile sadece medikal satış kanalına yönelik Evony markalarını tüketicilerle buluşturan Hayat Kimya, Türkiye ve uluslararası organizasyonlarında 8.000’e yakın kişiye istihdam sağlıyor.
 
Hayat Kimya, Türkiye’nin ardından Mısır, İran, Cezayir ve Rusya olmak üzere 5 ülkede tüketim ürünleri üretimi ve 5 kıtada 100’e yakın ülkeye ihracat yaparak, bölgesel konumunu güçlendirmeye, pazarlama ve medya iletişimleri ile markalarının sesini dünya çapında tüketicilere duyuruyor. 
 
İhracat performansı sayesinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2014’te 62. sırada, İSO’nun ilk 500 sıralamasında 56. sırada yer alan Hayat Kimya, Ar-Ge Merkezi ile T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sektöründeki ‘En İyi Ar-Ge Merkezi’ ödülüne layık görülerek yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. Çocuk bezi kapasitesiyle dünyanın 5. büyük markalı bebek bezi üreticisi ve temizlik kağıtları yatırımıyla ise Avrupa’nın 7. büyük üreticisi haline geliyor.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.hayat.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: Yan haklar pozisyona göre farklılık göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 2000-2999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Hayat Kimya San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
İhracat Satış UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda ve tercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe en az 3 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce, tercihen Arapça bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Adaptasyon yeteneği ve motivasyonu güçlü, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hammadde Satış Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Hammadde Satış Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden (İşletme, İktisat, Endüstri Müh.. vs vb.) mezun,Tercihen hammadde yarı mamül satışı olmak üzere, en az 5 yıl satış tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Takipçi, hızlı, dinamik ve öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Destekler Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Arge Destekler UzmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek'Arge Destekler Uzmanı' arıyoruz. Üniversitelerin Kimya, Endüstri, Malzeme ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun ve tercihen yüksek lisansı tamamlamış,5746 ve 6676 sayılı kanunlarla ilgili bilgi sahibi, Ar-Ge merkezi başvuru ve raporlama süreçlerinde tecrübeliProje yönetim tecrübesine sahip, tercihen PMP sertifikası olan, Yerli ve yabancı Ar-Ge proje destek kaynaklarının(TÜBİTAK TEYDEB, San-Tez, H2020 vb) başvuru, izleme, raporlama ve kapanış süreçlerinde tecrübeli,MS Project ve MS Office bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve planlama becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Accounting Manager İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Accounting ManagerHayat Kimya San. A.Ş.
As a global player in the FMCG industry, we are looking for talented candidates for the position of “Accounting Manager” with the following qualifications.  The position directly reports to the Finance Director.  University degree in administrative sciences (business administration, economics, accounting etc). Minimum 10 years of accounting experience in manufacturing sector. Minimum 5 years of experience in team management. Advanced level of English. Good command of Ms Office Programs. Experience in SAP or similar ERP is a plus. CPA/SMMM Certificate is an asset. Strong analytical and problem solving skills. Ability to manage multiple tasks and strong daily follow up skills. Ability to work under time pressure and with strict deadlines. Result-oriented, good team player, analytic-minded, well-disciplined, and well-organized.No restriction to travel. Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Regülasyon Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Dönemsel Regülasyon Uzmanı / Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün hızla büyüyen ve genişleyen lider firmalarından biri olan, Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Regülasyon Departmanı’mızda görev yapacak“ Dönemsel Regülasyon Uzmanı / Uzman Yardımcısı” arıyoruz. *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Eczacılık, Kimya, Biyoloji, Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği vb.) mezun,*Tercihen, kozmetik ve tıbbi cihaz ürünleri ruhsatlandırma alanında tecrübeli,*İngilizce bilen,*MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,*İş takibi ve planlama becerilerine sahip*Takım çalışmasına yatkın*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ev Dışı Kullanım Satış Uzmanı - İzmir İzmir Hayat Kimya San. A.Ş.
Ev Dışı Kullanım Satış Uzmanı - İzmirHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, EDK (Ev Dışı Kullanım) ve Medikal Kanal Satış  Direktörlüğü takımımıza katılmak, değer ve fark yaratmak isteyen “Ev Dışı Kullanım Satış Uzmanı – İzmir” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, Ev Dışı Tüketim kanalında (hotel, restoran, fabrika, özel hastane, özel okul, vb.) satış alanında en az 3 yıl deneyimli,Ev Dışı Ürünleri alanında (özellikle endüstriyel kağıt) satışında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen SAP bilen, B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanan,İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın,Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Yöneticisi ( Yatırım İşletme ve Malzeme İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Satın Alma Yöneticisi ( Yatırım İşletme ve MalzemeHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Satın Alma Direktörlüğü'nde görevlendirmek üzere, “Yatırım İşletme ve Malzeme Satın Alma Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen dış ticaret deneyimi olan,  İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Uygulamaları’na hakim, Tercihen SAP bilen, Yurt içi yurt dışı seyahat engeli olmayan, Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İnisiyatif alabilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Human Resources SpecialistHayat Kimya San. A.Ş.
Bachelor’s degree in Business Administration, Economics, Statistics, Engineering  or related fields,Minimum 3 years of production experience in HR or C&B, Has experience in all HR areas, union and collective bargaining, Has good knowledge of job evaluation and job analysis systems, Has good knowledge of labor law, Fluency in English, both written and spoken, Ability to influence and obtain buy-in from stakeholders of multiple levels of organization,Excellent communication and presentation skills, Strong analytic and diagnostic skills, Strong work ethic and initiative, with excellent time management and project management skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Konverting Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Konverting Mekanik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Kağıt üretimi yapan tesisimizde görevlendirilmek üzere" Konverting Mekanik Bakım Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen,  Mekanik bakım alanında 1-2 yıl tecrübeli, Bakım ve teknik ekipleri yönetmiş, Mekanik bakım, toplam verimli bakım vb alanlarda tecrübeli, Ms Office uygulamalarına hakim, Autocad bilen, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek,  Seyahat engeli olmayan,  Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacak, Takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Uzmanı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Arge UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’ nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Ar-Ge Merkezi' mizde görevlendirilecek' Arge Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji, Kimya, Makine ve ya Kimya Mühendisliği bölümlerinde doktorasını tamamlamış yada devam eden,Hijyen sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İnovasyon ve teşvik projelerinde çalışmış, İleri derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detaylara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Finans Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Dönemsel Finans Operasyon UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü Finans Operasyon Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere, "Dönemsel Finans Operasyon Uzmanı" arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda  1-2 yıl deneyimli, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,  İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, 6 ay belirli süreli sözleşme ile çalışabilecek,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Kıdemli Mekanik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın NW & FA Üretim Direktörlüğü altında görevlendirilmek üzere " Kıdemli Mekanik Bakım Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Mekanik Bakım konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office, Auto Cad programlarını kullanabilen,Kendisine bağlı ekibin koordinasyon, motivasyon ve yönetimini yapacakTakım çalışmasına yatkın, Düzenli, programlı ve sistematik çalışabilen,Yurtdışı çalışma engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Strategic Planning Executive / Specialist İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Strategic Planning Executive / SpecialistHayat Kimya San. A.Ş.
As a global player in the FMCG industry, we are looking for talented candidates for the position of“Strategic Planning Executive / Specialist” with the following qualifications. The position directly reports to Strategic Planning Manager.Strong academic record from a reputable university, with business administration or industrial engineering backgrounds (MBA or relevant master’s degree is a plus),3-5 years of work experience (preferably in a similar position or in investment banking, management consulting, transaction/due diligence services or other relevant positions),Excellent written and spoken English, Proficient use of MS Office applications (Excel, Powerpoint), Solid analytical skills, High attention to details, drive for superior results, Good team player with strong verbal and written communication skills, High dedication, commitment and flexibility, Profound knowledge of financial modeling, valuation techniques and financial analysis (sensitivity, scenario, etc.),No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Manager (Brand Development) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Marketing Manager (Brand Development)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hayat Kimya is one of the biggest companies in FMCG business in Turkey, are looking for a Marketing Manager (Brand Development) in Marketing Department.Candidates should have following qualifications;University Degree, preferably in Business Administration, 8 – 14 years of working experience in brand development, especially in FMCG companies,Fluency in English, both written and spoken, Team management experience, Advanced presentation and communication skills, No restriction to travel, Military service must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yangın Güvenlik Uzman Yardımcısı Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Yangın Güvenlik Uzman YardımcısıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikalarımız için görevlendirilmek üzere'Yangın Güvenlik Uzmanı' arıyoruz.Mühendislik fakültesinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen C sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip, Temel yangın eğitim çalışmaları konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Global Kalite Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Global Kalite MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Başiskele Fabrikamızın Kalite Direktörlüğü' nde görevlendirilmek üzere " Global Kalite Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Kağıt sektöründe en az 2 yıl tecrübeli,Ms Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacakTakım çalışmasına yatkın, Doğruluk ve detyalara önem veren, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Enerji MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Kağıt Üretim Fabrikası, kojenerasyon ünitemizde görevlendirmek üzere,"Enerji Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,Enerji veya elektrik bakım alanında 1-2 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen Enerji Yöneticisi sertifikası olan,Tercihen Kawasaki veya Turbomach doğal gaz türbinleri işletmesinde tecrübeli,Termodinamik ve enerji konularına ilgili,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Kocaeli’de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı (Pazarlama Direktörlüğü) İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Yönetici Asistanı (Pazarlama Direktörlüğü)Hayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Kategori Pazarlama Direktörüne bağlı olarak görev yapacak “Yönetici Asistanı” arıyoruz.Genel Nitelikler Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli , Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Zaman yönetimi konusunda uzman
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı İşletmeler Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Yardımcı İşletmeler MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Hijyen Üretim Direktörlüğü altında görevlendirilmek üzere " Yardımcı İşletmeler Mühendisi " arıyoruz.Üniversitelerin Makina mühendisliği bölümünden mezun,Tesis yardımcı işletmeleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, (Chiller/Buhar/Basınçlı Hava)İyi derecede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim, Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacakTakım çalışmasına yatkın,  Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Hijyen Üretim Direktörlüğü altında görevlendirilmek üzere " Mekanik Bakım Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Mekanik Bakım konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office, Auto Cad programlarını kullanabilen,Kendisine bağlı ekibin koordinasyon ve yönetimini yapacakTakım çalışmasına yatkın,  Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Planlama Yöneticisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Tedarik Planlama YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Üretim planlama, malzeme planlama/tedarik yönetimi ve diğer tedarik zinciri fonksiyonlarında en az 5 yıl tecrübeli,Entegre İş Planlama ve Satış Operasyon Planlama süreçlerini bilen,Tercihen SAP (PP, MM), ve gelişmiş planlama sistemleri deneyimliİyi seviyede MS Office, İyi derecede İngilizce bilen, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı,  Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KONVERTING ÜRETİM MÜHENDİSİ Mersin Hayat Kimya San. A.Ş.
KONVERTING ÜRETİM MÜHENDİSİHayat Kimya San. A.Ş.
Mersin bölgesinde kurulu Kağıt Üretim Fabrikası, üretim birimimizde görevlendirmek üzere, "Konverting Üretim Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler:Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Mersin’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hayat'ı Keşfet Staj Programı Mersin, Kocaeli... Hayat Kimya San. A.Ş.
Hayat'ı Keşfet Staj ProgramıHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversite 3. veya 4. sınıf öğrencisiysen, İyi derecede İngilizce bilirim diyorsan, Hızlı tüketim sektörüne ilgi duyuyorsan, 2 ay boyunca gerçek bir proje stajı yapmaya hazırsan, Hayat Kimya ailesine katılmanı dört gözle bekliyoruz!Staj Programımız Haziran - Ağustos aylarını kapsayacaktır.Son Başvuru Tarihi: 21 Mart 2017
Stajyer        İlan Detayı
SAP Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
SAP Yazılım UzmanıHayat Holding A.Ş.
Hızlı Tüketim ve Ağaç Ürünleri sektörünün lider firmalarından olan Hayat Holding bünyesinde Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü'müzde görevlendirmek üzere “SAP Yazılım Uzmanı” arıyoruz. Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,SAP ABAP programlama konusunda 3-4 yıl deneyimli, EDI, ALV, SmartForms, user-exit, IDoc, Workflow, dialog programming, BAPI/BADI, Web Service, RFC uygulama geliştirme teknikleri konularında bilgili,Tercihen SAP HR yada CRM modüllerinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Tercihen Netweaver teknolojilerinde bilgi sahibi, Yazılım geliştirme süreçleri, veri mimarisi ve modellemesi konularında bilgili,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Planlı ve organize çalışan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Yaratıcı ve yenilikçi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Yöneticisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
İdari İşler YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde,Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın İdari İşler Departmanı'nda görevlendirmek üzere, "İdari İşler Yöneticisi" arıyoruz.Üniversite mezunu,  Benzer pozisyonda en az 7-8 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve tercihen SAP bilen,,Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, sonuç odaklı,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Finans Yöneticisi İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Üretim Finans YöneticisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde Maliyet Muhasebesi Departmanı’nda görevlendirmek üzere,"Üretim Finans Yöneticisi" arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği v.b. ilgili bölümlerinden mezun,Üretim yapan firmalarda 5-6 yıl Maliyet Muhasebesi teorisi ve pratiği hakkında detaylı bilgi sahibi,Ürün maliyetlerinin takibi, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Yeni ürünler için ön maliyet, fizibilite çalışmalarında deneyimli, Üretim bütçe / fiili analizlerinde ve üretim kontrolünde deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SAP CO/MM/PP/FI/SD modülleri konusunda bilgi sahibi, tercihen COPA modülünü kullanan,İleri seviyede excel kullanabilen, Analitik düşünen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Raporlama becerisi yüksek, Seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere, Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Kıdemli Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Üretim şirketlerinde Bütçeleme - Planlama, Mali Analiz ve Finansal Kontrol konularında 4-5 yıl deneyimli, tercihen tek düzen hesap planına hakim,SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO, SAP SD modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi,Yönetim Muhasebesi dinamikleri ve raporlama teknikleri ile ilgili deneyim sahibi (Masraf yeri,masraf çeşidi, kar merkezi),MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Konverting Üretim Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Konverting Üretim MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Kağıt Üretim Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Üretim Mühendisi'arıyoruz.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, Planlama ve organzasyon becerilerine sahip, Kocaeli’ de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Financial Analyst İstanbul(Asya) Hayat Holding A.Ş.
Senior Financial AnalystHayat Holding A.Ş.
Bachelor's degree from related departments of universities (preferably in business administration, finance or industrial engineering),6-8 years business experience in audit, analyst and budget reporting positions,Excellent written and spoken English, Highly analytical, with demonstrated ability in office tools,Proficient use of SAP/ERP tools, High attention to details, drive for superior results,Good team player with strong verbal and written communication skills,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Gıda MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ‘’ Gıda Mühendisi ‘’arıyoruz.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Catering  hizmetleri alanında en az 2 yıl deneyimli   Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital İletişim Uzmanı / Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Dijital İletişim Uzmanı / Kıdemli UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ajans veya marka tarafında dijital pazarlama ve/veya sosyal medya alanında en az 4 yıl deneyim sahip,Sosyal medya hesaplarını anlık yönetebilen, Google adwords, SEO,SEM, sosyal medya reklam kanalları konuları hakkında kampanyaları destekleyici bilgiye sahip,Güncel dijital medya formatlarına hakim ve sosyal medya trendlerini ve gündemi takip eden,Kullandığı araçlar ve yönettiği mecralar için gerekli düzeyde teknik bilgiye sahip,Araştırmayı seven, proaktif, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş,Sosyal medya pazarlama ve içerik üretme konusunda bilgisi olan,Raporlama ve analiz becerisine sahip,Çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Raporlama & Analiz Uzmanı İstanbul(Asya) Hayat Kimya San. A.Ş.
Bütçe Raporlama & Analiz UzmanıHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektörünün lider firmalarından biri olan şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü Bütçe Raporlama ve Analiz Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere, Bütçe Raporlama & Analiz Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Üretim şirketlerinde Bütçeleme - Planlama, Mali Analiz ve Finansal Kontrol konularında en az 3 yıl deneyimli, tercihen tek düzen hesap planına hakim,SAP sistemini etkin kullanabilen, SAP FI, SAP CO, SAP SD modülleri işleyişi hakkında bilgi ve deneyim sahibi,Yönetim Muhasebesi dinamikleri ve raporlama teknikleri ile ilgili deneyim sahibi (Masraf yeri,masraf çeşidi, kar merkezi),MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı, sözlü iletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, Sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Kocaeli Hayat Kimya San. A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiHayat Kimya San. A.Ş.
Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe emin adımlarla büyüyen ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşumuz bünyesinde, Kocaeli - Yeniköy Fabrikamızın Deterjan Üretim yapan tesisinde görevlendirilmek üzere ‘’ Elektrik Bakım Mühendisi ‘’ arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik mühendisliği ya da Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl tecrübeli, PLC, Scada ve motor sürücüleri konusunda deneyimli,Tia portal , Simatic Manager Programlama ve Siemens WINCC bilen,İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve Autocad bilen,Takım çalışmasına yatkın,  Yaratıcı ve yeniliklere açık, Analitik düşünebilme yetkinliğine sahip,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Kocaeli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı