Hema Endüstri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 

Hattat Holding 1996 yılında kurulmuş olup bünyesinde 17 şirket bulunmaktadır Holding’in Otomotiv, Enerji, Turizm ve inşaat sektöründe yatırımları vardır.

Otomotiv bölümü 11 fabrikadan oluşup Çerkezköy’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Enerji bölümü Batı Karadeniz Enerji projesi adı altında Zonguldak, Amasra ve Kandilli’de Elektrik santralleri, kömür madenciliği, metan gazı, petrol ve doğalgaz üretimi yapılmaktadır.

Turizm ve inşaat yatırımlarında İstanbul’un en yüksek çelik binası olan “Diamond of Istanbul” yapılmakta olup içerisinde Deluxe Otel, A sınıfı ofis katları, Deluxe Rezidans, Birinci sınıf yerli yabancı markaları barındıran alışveriş merkezi ve 1400 kişilik konferans salonu bulunacaktır. Güzelce’de “Pearl of Istanbul” projesinde ise 500 yat kapasiteli marina, Deluxe Otel, Apart Otel ve Alışveriş merkezi yatırımı sürdürülmektedir. 

 

Hema Endüstri

İmalat teknolojisi konusunda Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Hema Endüstri A.Ş. Otomotiv, tarım ve iş makineleri alanında çalışan ana sanayi (OEM) firmalarının sistem ve ünite ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm bu faaliyetler firmamızın Çerkezköy’deki 800.000 metrekarelik açık alan 150.000 metrekare kapalı alana sahip tesislerinde yürütülmektedir. Hema Endüstri A.Ş.‘nin yıllık cirosunun %45’ini ihracat oluşturmaktadır ve yıllık cironun %6’nü araştırma geliştirme faaliyetlerine ayırmaktadır.

Firmanın ürünleri hidrolik pompalar, ticari araç direksiyon ve sistemleri, traktör hidrolik kaldırıcıları ve kontrol valfleri, krank milleri,otomobil fren sistemleri, hidrolik silindirler, dişliler ve transmisyon, hidrolik maden direkleri ve sistemleridir. Hema, ana sanayi firmalarına ürettiği ürünlerle ilgili olarak dizayn ve mühendislik hizmetleri de sunmaktadır

AR-GE faaliyetlerinde Türkiye Teknoloji Geliştirme (TTGV), Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ve Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB)'nın desteği alınmakta ve üniversitelerle de işbirliği yapılmaktadır.

Fonksiyonel tüm işlemeler, montaj ve test operasyonları Hema tesisleri içinde gerçekleştirilmekte, döküm, dövme, sac pres, hırdavat, lastik aksam gibi diğer parçalar QS 9000 prosedürüne uygun üretim yapan Türk yan sanayi firmalarından temin edilmektedir. Yüzey sertleştirme, nitrasyon, sementasyon gibi çeşitli ısıl işlem faaliyetleri ile çinko kaplama, fosfat kaplama, kataforez boya, püskürtme boya ve fırınlama gibi çeşitli işlemler Hema tesisleri içinde gerçekleştirilmektedir.

 

Hema Otomotiv Sistemleri

Tesisimiz üretimine Continental TEVES, şimdiki adıyla Continental Automotive Systems lisansı altında 1995 yılında başlamıştır. Tofaş-Fiat firmasının Bursa tesislerinde üretilen Palio- Siena Weekend, Doblo modelleri ve Ford-Otosan Gölcük fabrikasında üretilen Ford Transit Connect modeli için fren sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Hema Otomotiv Sistemleri A.Ş. otomotiv sanayi dallarında kullanılan ekipman ihtiyaçlarını karşılayan öncü bir sanayi kuruluşudur. Değişik tiplerde fren sistemleri üretmesinin yanı sıra grup içi müşterisi olan Hema TRW Direksiyon Sistemleri A.Ş. için alüminyum direksiyon gövdeleri üretmektedir. Bununla birlikte debriyaj silindiri, mafsallar, traktör fren silindirleri ürün gamında yer almaktadır.   

 

Hattat Otomotiv Pazarlama

Hattat Otomotiv Pazarlama A.Ş yurtiçinde ve yurtdışında güçlü bayi ve servis ağıyla yedek parça dağıtım ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

 

Hattat Tarım makinaları

Hattat Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş.  tarım makinalarının ve teçhizatlarının günümüz teknolojisinin gereği olan özelliklerde üretilerek müşteri talep ve beklentilerinin karşılanması amacıyla, 2002 yılında üretime geçmiştir. Firma yönetim ve üretim faaliyetleri, Çerkezköy’de 78.000 m2 açık alan üzerinde kurulu; 19.000 m2‘lik bir kapalı üretim ile 2.600 m2’lik Sosyal ve İdari Bölüm alanlarında gerçekleştirilmektedir.

 

Hattat Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş. ‘nin bünyesinde bulunan; Traktör Fabrikasında; Valtra Lisansı ile Valtra ve Massey Ferguson traktörler, Hattat markası ile Hattat Traktörler ve İş makinaları üretilmektedir. Şirketin yurt içindeki tüm bölgelerde oluşturulmuş bayilik ağı üzerinden satışlar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, yurtdışında da traktörlerimizin Polonya, Romanya, Bulgaristan, İrlanda, Irak ve Şili’ ye ihracatı yapılmaktadır.

 

Hema TRW Direksiyon Sistemleri A.Ş

Ülkemizin sanayi alanında ilk 500 firma sıralaması içinde giderek yükselen HEMA TRW Otomotiv Direksiyon Sistemleri A.Ş Otomotiv Sanayi dallarında kullanılan ekipman ihtiyaçlarını karşılayHema Endüstri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAP ABAP UZMANI Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş.
SAP ABAP UZMANIHema Endüstri A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
En az 2 yıl SAP ABAP programlama tecrübesi olan
Tercihen Dialog programlama, ALV,RFC,ALE,BADI, BAPI, Smart Forms, WebServis, SAP Modülleri konularında tecrübeli,
Tercihen SAP ABAP Sertifikasyonu sahibi,
Tercihen  iyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Tekirdağ / Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mühendisler - Çerkezköy ** Tüm Türkiye Hema Endüstri
Mühendisler - ÇerkezköyHema Endüstri
İmalat teknolojisi konusunda Türkiye'nin lider firmalarından biri olan Hema Endüstri A.Ş. Otomotiv, tarım ve iş makineleri alanında çalışan ana sanayi (OEM) firmalarının sistem ve ünite ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Ürünlerimiz, hidrolik pompalar, ticari araç direksiyon ve sistemleri, traktör hidrolik kaldırıcıları ve kontrol valfleri, krank milleri,otomobil fren sistemleri, hidrolik silindirler, dişliler ve transmisyon, hidrolik maden direkleri ve sistemleridir. Hema, ana sanayi firmalarına ürettiği ürünlerle ilgili olarak dizayn ve mühendislik hizmetleri de sunmaktadır.
Fonksiyonel tüm işlemeler, montaj ve test operasyonları Hema tesisleri içinde gerçekleştirilmekte, döküm, dövme, sac pres, hırdavat, lastik aksam gibi diğer parçalar QS 9000 prosedürüne uygun üretim yapan Türk yan sanayi firmalarından temin edilmektedir. Yüzey sertleştirme, nitrasyon, sementasyon gibi çeşitli ısıl işlem faaliyetleri ile çinko kaplama, fosfat kaplama, kataforez boya, püskürtme boya ve fırınlama gibi çeşitli işlemler Hema tesisleri içinde gerçekleştirilmektedir
AR-GE faaliyetlerinde Türkiye Teknoloji Geliştirme (TTGV), Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ve Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB)'nın desteği alınmakta ve üniversitelerle de işbirliği yapılmaktadır.
Tüm bu faaliyetler, 2000'i aşkın çalışanımızla, Çerkezköy'deki 800.000 metrekarelik açık alan 150.000 metrekare kapalı alana sahip tesislerimizde yürütülmektedir. Hema Endüstri A.Ş.‘nin yıllık cirosunun %45'ini ihracat oluşturmaktadır ve yıllık cironun %6'sını araştırma geliştirme faaliyetlerine ayırmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP FI / CO Uzmanı Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş
SAP FI / CO UzmanıHema Endüstri A.Ş

Üniversitelerin tercihen İşletme, Endustri Müh. veya İlgili bölümlerinden mezun olan,
SAP FI, CO  modüllerinin en az birinde tecrübe sahibi,
Mali Muhasebe ve Finans konularında bilgi ve tecrube sahibi
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tekirdağ / Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Mühendisi Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş.
Pazarlama MühendisiHema Endüstri A.Ş.
- Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
- Pazarlama konusunda tecrübeli,
- Teknik resim okuyabilen,
- İyi derecede ingilizce bilen,
- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
- Çerkezköy'de ikamet eden/edebilecek.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kamu İlişkileri Uzmanı (ANKARA) Ankara Hema Endüstri A.Ş.
Kamu İlişkileri Uzmanı (ANKARA)Hema Endüstri A.Ş.
- Yüksekokul ve Üniversitelerin Dış Ticaret-İşletme-İktisat-Muhasebe Vd. ilgili bölümlerden mezun,
-İthalat ve teşvik uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,
-Dahilde İşleme Teşvik Belgelerinin genel süreçlerine ve açma/kapama konularına hakim,
-MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen,
-Analitik düşünebilen,detaylara dikkat eden,
-İletişim yönü kuvvetli,takipçi ve sonuç odaklı,
-Raporlama becerisi yüksek,
-Ankara'da ikamet eden, edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Project Finance Manager İstanbul(Avr.) Hattat Holding
Project Finance ManagerHattat Holding
 - Minimum 5-years of experience in Corporate Finance, or Project Finance
 - Undergraduate Degree in Business Administration or Engineering Degree
 - MBA or MS in Finance ,or Accounting
 - Working knowledge of capital markets
 - Experience in structuring project debt, equity or both
 - Experience in preparing project financial models and running optimization scenarios
 - Strong accounting skills and ability prepare accounting statements of projects
 - Experience in preparing power point presentations
 - Ability to work under pressure with tight deadlines
 - Expert level MS-Office –Excel & Power Point & Word
 - Fluency in written and spoken English
 - Fast Learner, able to travel   Job Location is Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzmanı Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş.
Satış UzmanıHema Endüstri A.Ş.
 

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

En az  2 yıl deneyimli,

Çok iyi seviyede İngilizce bilen,
 MS Office programlarını  iyi derecede kullanabilen,
 
Tercihen SAP kullanabilen,

Takım çalışmasına yatkın,

Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması,

Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden/edebilecek
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Lojistik Modül Uzmanı / Danışman Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş
SAP Lojistik Modül Uzmanı / DanışmanHema Endüstri A.Ş

Üniversitelerin tercihen Endüstri, İşletme, Bilgisayar Mühendisliği veya İlgili bölümlerinden mezun olan,
SAP SD, PP, MM, QM, PM modüllerinin en az ikisinde tecrübe sahibi
En az 1 SAP projesinde görev almış,
SAP sertifikası ve ABAP programlama bilgisi tercih nedenidir
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Mühendisi Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş.
Kalite MühendisiHema Endüstri A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl otomotiv sektöründe kalite deneyimli,
İyi derecede ingilizce bilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden/edebilecek olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Şefi Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş.
Muhasebe ŞefiHema Endüstri A.Ş.

Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye ve ilgili bölümlerden mezun
Benzeri görevde en az 5 yıl deneyimli
Genel muhasebe, maliyet muhasebesi ve vergi uygulamaları konusunda tecrübeli,
SAP modüllerini (FI, CO) ve MS Office uygulamalarına hakim,
IFRS raporlama bilgisi olan,
Tercihen S.M.M.M. belgesine sahip,
Tercihen İngilizce bilen,
İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş,takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden / edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Enerji Yöneticisi Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş.
Enerji YöneticisiHema Endüstri A.Ş.
- Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
- Enerji yöneticisi sertifikasına sahip,
- İşletmelerde yüksek gerilim sorumluluğu belgesi olan,
- İyi derecede ingilizce bilen,
- Askerlik görevini tamamlamış,
- Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetim Sekreteri İstanbul(Avr.) Hema Endüstri A.Ş.
Yönetim SekreteriHema Endüstri A.Ş.
KONUSUNDA TECRÜBELİ,
İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN,
İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLEN,
PREZENTABL,
SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN,
İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP FI / CO Uzmanı (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Hattat Holding
SAP FI / CO Uzmanı (İSTANBUL)Hattat Holding

Üniversitelerin tercihen İşletme, Endustri Müh. veya İlgili bölümlerinden mezun olan,
SAP FI, CO  modüllerinin en az birinde tecrübe sahibi,
Mali Muhasebe ve Finans konularında bilgi ve tecrube sahibi
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneğine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Şefi Tekirdağ Hema Endüstri A.Ş.
İnsan Kaynakları ŞefiHema Endüstri A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen üretim yapan bir şirkette, şirket hedefleri doğrultusunda İnsan Kaynakları süreçlerinin uygulanması ve geliştirilmesi konularında en az 5 yıl tecrübeli,
İyi seviyede yazılı ve sözlü ingilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net