Hexagon 

Şirket Bilgileri

http://www.hexagonstudio.com.tr  

HEXAGON STUDIO

 

Hexagon Studio, gelişmekte olan otomotiv sektörü ve savunma sanayi sektöründe ihtiyaç duyulan tasarım ve mühendislik hizmetlerini, ana ve yan sanayi firmalarına sağlamak amacı ile 2006 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden beri hızla büyümektedir. Hexagon Studio, kurucularının ve teknik personelinin ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği bilgi birikimi, yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarının kabiliyetleri ile birlikte en uygun çözümü üretmektedir.

 

Tasarım ve Mühendislik Kabiliyeti Sunuyor

 

Otomotiv ana ve yan sanayindeki kurumlar, daha az sıklıkta ihtiyaç duydukları, uzmanlık gerektiren tasarım ve mühendislik çalışmaları için bünyeleri dışından destek almayı tercih etmektedir. Bir çözüm ortağı olarak Hexagon Studio, imalat ve yan sanayi firmalarına ihtiyaç duydukları tasarım ve mühendislik hizmetini sunmaktadır.

 

Ek Kapasite Sağlıyor

 

Otomotiv endüstrisinde artan rekabet, ürün geliştirme ve devreye alma süresini gittikçe kısaltmaktadır. Ana ve yan sanayi firmaları çoğalan mühendislik iş yüklerini kendi kaynakları ile karşılayamaz hale geldiklerinde dış destek arayışına girmektedir. Böyle bir durumda Hexagon Studio, imalat ve yan sanayi firmalarına ve de uluslararası mühendislik şirketlerine ek kapasite sağlayarak iş yüklerini hafifletmektedir.

 

İletişim Sağlıyor

 

Şirket, Türkiye’de mühendislik ve tasarım konusunda önemli bir merkez olmayı ve yurtiçinde bulunan kaynaklarla yurtdışı kaynaklarını birleştirmeyi hedeflemektedir.

Türkiye; tasarım, mühendislik, prototip, test olanakları ve kaynakları bakımından parlak bir geleceğe sahiptir. Diğer taraftan, Türkiye merkezli firmalar, uluslararası kaynaklardan temin edilen bazı özel hizmetlere ihtiyaç duymaktadırlar.

Hexagon Studio, otomotiv mühendisliği alanında faaliyet gösteren yurtiçi ve yurtdışı firmaların arz ve talepleri arasında bir köprü görevindedir.


www.hexagonstudio.com.tr


Hexagon İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kontrolör Sakarya Biosun Pamukova Katı Atık İşleme Enerji ve Çevre
KontrolörBiosun Pamukova Katı Atık İşleme Enerji ve Çevre
Pamukova tesisimizde görevlendirilmek üzere; aşağıdaki niteliklere uygun 'Çevre Mühendisi' aramaktayız. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, Arıtma veya Entegre Katı Atık Yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterecek, İlgili vardiyadaki personel ve araçların sevk ve idaresini sağlayacak Sahada yapılan toplama ve taşıma işlerini takip edecek Araçların zamanında bakım onarımlarının yapılmasını sağlayacak 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı