Hexagon 

Şirket Bilgileri

http://www.hexagonstudio.com.tr  

HEXAGON STUDIO

 

Hexagon Studio, gelişmekte olan otomotiv sektörü ve savunma sanayi sektöründe ihtiyaç duyulan tasarım ve mühendislik hizmetlerini, ana ve yan sanayi firmalarına sağlamak amacı ile 2006 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden beri hızla büyümektedir. Hexagon Studio, kurucularının ve teknik personelinin ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği bilgi birikimi, yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarının kabiliyetleri ile birlikte en uygun çözümü üretmektedir.

 

Tasarım ve Mühendislik Kabiliyeti Sunuyor

 

Otomotiv ana ve yan sanayindeki kurumlar, daha az sıklıkta ihtiyaç duydukları, uzmanlık gerektiren tasarım ve mühendislik çalışmaları için bünyeleri dışından destek almayı tercih etmektedir. Bir çözüm ortağı olarak Hexagon Studio, imalat ve yan sanayi firmalarına ihtiyaç duydukları tasarım ve mühendislik hizmetini sunmaktadır.

 

Ek Kapasite Sağlıyor

 

Otomotiv endüstrisinde artan rekabet, ürün geliştirme ve devreye alma süresini gittikçe kısaltmaktadır. Ana ve yan sanayi firmaları çoğalan mühendislik iş yüklerini kendi kaynakları ile karşılayamaz hale geldiklerinde dış destek arayışına girmektedir. Böyle bir durumda Hexagon Studio, imalat ve yan sanayi firmalarına ve de uluslararası mühendislik şirketlerine ek kapasite sağlayarak iş yüklerini hafifletmektedir.

 

İletişim Sağlıyor

 

Şirket, Türkiye’de mühendislik ve tasarım konusunda önemli bir merkez olmayı ve yurtiçinde bulunan kaynaklarla yurtdışı kaynaklarını birleştirmeyi hedeflemektedir.

Türkiye; tasarım, mühendislik, prototip, test olanakları ve kaynakları bakımından parlak bir geleceğe sahiptir. Diğer taraftan, Türkiye merkezli firmalar, uluslararası kaynaklardan temin edilen bazı özel hizmetlere ihtiyaç duymaktadırlar.

Hexagon Studio, otomotiv mühendisliği alanında faaliyet gösteren yurtiçi ve yurtdışı firmaların arz ve talepleri arasında bir köprü görevindedir.


www.hexagonstudio.com.tr


Hexagon İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tasarım Teknisyeni Kocaeli Hexagon Studio
Tasarım TeknisyeniHexagon Studio
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızda gelişen organizasyonumuz paralelinde aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktayız.MYO ya da Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakültelerinin Makine, Makine konstrüksiyon, Otomotiv bölümlerinden mezun,En az 2 yıl NX/Catia tecrübesi olan, Tercihen Otomotiv 3D elektrik tesisat rotalama ve montaj resmi oluşturma alanlarında çalışmış,Tercihen Vesys tecrübesi olan, Orta seviyede İngilizce bilgisi olan, Takım Çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabileyecek,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,İstanbul Anadolu yakası, İzmit veya Gebze civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hardware System Engineer Kocaeli Heksagon Tasarım ve Mühendislik A.Ş.
Hardware System EngineerHeksagon Tasarım ve Mühendislik A.Ş.
BS or higher degree in Electrical and Electronics,Electronics, Mechatronics EngineeringFluent speaking and excellent writing skills in EnglishExperience with the design process from concept to design, implementation and test. Ideally within a ISO26262 or IEC61508 project environmentAbility to understand and resolve problems at both system and code level.Minimum 2 years automotive electronics experience Experience on test and validation methods of electronic devices.Experience on CAN analyzer, Debug and Diagnostics tools of automotive componentsKnowledge of EMC/EMI Knowledge of serial communication buses - CAN, LIN,SPI, I2C , CANOPEN.Knowledge of Vehicle Electrical systems A team player with the ability to work to tight deadlines in a multi-discipline, multiproject environmentDebugger tools CAN analyzer OBD Diagnostics J1979 Automotive applications Completed military service for male applicants
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzeyleme Uzmanı Kocaeli Hexagon Studio
Yüzeyleme UzmanıHexagon Studio
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızda gelişen organizasyonumuz paralelinde aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin tasarım temelli bölümlerinden (mühendislik veya teknik okul) mezun,3D tasarım programlarına hakim  (İleri Alias, ICEM veya Catia V5 bilgisi)2-5 yıl arasında otomotiv ve ürün geliştirme tecrübesine sahip,Otomotiv sektöründe iç-dış trim parçaları tasarım ve malzeme konusunda bilgi & deneyimli ,Yapılan tasarımlara ilişkin prototip & imalat tecrübesine sahip,Otomotiv Sanayi şirketlerinden birinde çalışmış olan,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan,İstanbul Anadolu yakası, İzmit veya Gebze civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı