HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.- HYUNDAI Heavy Industries (HHI) 

Şirket Bilgileri

http://www.hmf.com.tr

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.- HYUNDAI Heavy Industries (HHI)
HMF Asansör ve Servis San. Ve Tic. A.Ş 
  
HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.- HYUNDAI Heavy Industries (HHI) İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Son Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Hyundai Elevator Asansör ve Servis San. Tic. A.Ş.
Son Kontrol MühendisiHyundai Elevator Asansör ve Servis San. Tic. A.Ş.
1984’den bugüne, toplam 65 ülkede hizmet veren Hyundai Elevator, sektöre öncülük eden ürünleri ve imza attığı dev projelerle, global arenanın en güçlü isimlerinden biri. Kore’nin en büyük, dünyanın en saygın holdinglerinden biri olan Hyundai, marka değerini ve güvenilirliğini, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde aynı özenle koruyor. Bizler, Hyundai Elevator Türkiye olarak, 2010’dan günümüze bu değerli markayı ülkemizle buluşturmanın sorumluluğunu gururla taşıyoruz. Hyundai Elevator’ın dünya çapındaki güçlü referanslarıyla ortaya koyduğu başarıyı, hızla büyüyen pazar payımız, müşteri memnuniyetimiz ve kusursuz servisimizle, aynı ölçekte sürdürüyoruz. Farklı, prestijli, büyük ve kaliteli projelerin öncelikli tercihi olmamızın arkasında, işimize duyduğumuz derin saygı, insan hayatına ve çevreye gösterdiğimiz samimi hassasiyet yer alıyor.Bizi, asansör ve yürüyen merdivenler sektörünün global anlamda en önemli oyuncularından biri yapan itici güç, insana verdiğimiz değer. İlklere ve en iyilere imza atmamızı sağlayan yenilikçi tavrımızı, hayatı güvenle taşıyan sorumlu yaklaşımımızı ve hızla yükselen başarı grafiğimizi, Hyundai Elevator ailesinin her bir üyesinin sahip olduğu kişisel değerlere ve kurumsal kültürümüze olan inançlarına borçluyuz.Hyundai Elevator olarak, dev bir aile olmanın gücüyle hareket ediyoruz. Birlikte çalışıyor, birlikte yükseliyoruz.Aşağıdaki nitelikler doğrultusunda bu ailenin bir parçası olacak "Son Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Fenni muayene firmalarında 1-2 yıl benzer iş tecrübesine sahip Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Asansör sektöründe deneyimli, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Antalya) Antalya HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.
Satış Temsilcisi (Antalya)HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin önlisans ve lisans programlarımdan mezun, Minimum 2-3 sene satış tecrübesine sahip (iş makinaları sektörü tecrübesi),Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Antalya’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi (İzmir) İzmir HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.
Satış Temsilcisi (İzmir)HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin önlisans ve lisans programlarımdan mezun, Minimum 2-3 sene endüstriyel ürünlerde satış tecrübesine sahip (forklift, istif makineleri ve depo içi ekipman satış tecrübesi),Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sorumluluk bilincine sahip, Müşteri odaklılık, ve ikna yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), İzmir'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Asya) HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.
Teknik RessamHMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş.
Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe aşağıdaki niteliklerde ' TEKNİK RESSAM' aramaktayız.Makine Ressamlığı veya benzeri bölümlerden mezun, Tercihen Asansör sektöründe 1 yıl projelendirme deneyimi olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, AutoCad programını aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış. (Erkek adaylar için) Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı