Holiday Inn 

Şirket BilgileriHoliday Inn

Holiday Inn Bursa, .20 Temmuz 2000 tarihinde, Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü içerisinde 20.000m2 açık,10.000 m2 çim, 5.000 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çalışma Tarzımız;

Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’ da yaptıkları konaklama süresince verilen servisin kalitesi, onların otel hakkında edindikleri izlenim, bizim için en önemli faktördür. Kalite ve servis beklentileri; Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’da konaklamalarında tamamıyla memnun olduklarından emin olmak için, fiziki ürünler daima temiz, bakımlı, iyi ve çalışır durumdadır. Her yil bir kalite değerlendirmesi Inter Continental  tarafından yapılmaktadır. Bu değerlendirmeyi Kalite Değerlendirme Danışmanı (QEC) yapmaktadır ve otele ziyareti önceden bildirilmemektedir.

 

Vizyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede müşteriye en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan, en başarılı otel olmak.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin yararı için, Inter Continental Hotels Group’un belirlediği standartları kullanarak kaliteli hizmeti sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti Konusundaki Kararlığımız;

Misafirlerimiz yüksek seviyede servis ve kalite beklemektedir. Bundan dolayı, tüm Holiday Inn Bursa servis felsefesine harfiyen uymaktadır.

“Sürekli olarak misifirlere, beklentilerini karşılayan, etkili ve profesyonel müşteri servisi sağlamak.”

Misafirperverlik Vaadi Programı; Dünyada ki tüm Holiday Inn otelleri Misafirperverlik Vaadi Programına katılmak zorundadır.

Holiday Inn Bursa çalışanları, işlerini , aşağıda belirtilen "Mükemmel Servisin 7 Kuralını" göz önünde bulundurarak  yapmaktadır.

Otele gelen her müşterinin farkına varıp, sıcak bir merhaba ile karşılamak,

Müşterilerin her türlü isteğini hemen ve samimi bir şekilde halletmeye çalışmak,

Sıcak ve misafirperver bir ortam oluşturmak için yardımcı olmak,

Yönetim ve görünüş itibarı ile , profesyonel bir görüntü tasarlamak,

Müşteri memnuniyeti, emniyet ve güvenliğini üstlenmek,

Oteldeki ve yakın çevredeki servisler hakkında doğru bilgiler vermek,

Müşteri için herşeyin doğru ve mükemmel olması için çalışmak,

  


Holiday Inn İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bellboy Bursa Holiday Inn
BellboyHoliday Inn
Holiday Inn Bursa kapılarını 2000 yılında misafirlerine açmış olan Bursa’nın ilk uluslar arası zincir otelidir.Eğer genç ve dinamikseniz, bununla birlikte iyi de bir kariyer hedefliyorsanız;Holiday Inn Bursa Hotel sizi bekliyor!Genel Nitelikler-En az Lise mezunu,-B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,-İletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,-Takım çalışmasına önem veren, güleryüzlü,-Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Front Office Clerk Bursa Holiday Inn
Front Office ClerkHoliday Inn
Front Office ClerkHoliday Inn Bursa opened its doors in 2000 which is the first international chain hotel in Bursa and located in Uludag University.If you are young, dynamic and want to build a career with us;Holiday Inn Bursa Hotel is waiting for you!Required Skills• Min 2-year degree from an accredited university or High School (Hotel and Restaurant Management, Hospitality, Business Administration, or related preferred.)• Good command of both written and spoken English,• Multi-task, positive, strong work ethic, result oriented, able to work in a team, customer focused personality, organized.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Bursa Holiday Inn
Muhasebe ElemanıHoliday Inn
Turizm sektöründe minimum 3-5 yıl benzer iş tecrübesi olan, Cari hesap, kasa, çek-senet, bankalar, genel muhasebe konularını iyi derecede bilen,Sigorta, Genel muhasebe, tek düzen hesap planı ve mali tabloların hazırlanması süreçlerinde tecrübeli (Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tablolar),Vergi beyannamelerinin hazırlanması konusunda tecrübe sahibi (KDV, muhtasar, geçici vergi ve kurumlar vergisi),Gerektiğinde operasyonel sürece destek verebilecek, Logo programında tecrübe sahibi, İletişim becerisi yüksek, yoğun tempo altında çalışmaya yatkın ve takım uyumu sağlayabilen,MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, Bursa’da ikamet eden , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Personel Bursa Holiday Inn
Teknik PersonelHoliday Inn
Elektrik, elektronik, sıhhi tesisat, mekanik, ses tesisatı, sosyal tesis bakım onarımı, klima sistemleri konularında tecrübeli,En az 3 yıl bina işletmelrinde (otel, hastane, AVM, rezidans vb. yerlerde ) çalışmış olan,Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Makina, Mekatronik vb. Bölümlerinden mezun,Vardiyalı çalışma sistemine ve Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sorunları yerinde tespit edip kalıcı çözümler üretebilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, dinamik yapıya sahip olan, Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü Bursa Holiday Inn
Yiyecek İçecek MüdürüHoliday Inn
4-5 yıldızlı otellerde F&B Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl deneyimi bulunan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yiyecek içecekler ve servisleri hakkında bilgili ve tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip .. Maksimum misafir memnuniyeti odaklı çalışma anlayışına sahip, Ekip oluşturma, eğitim, motivasyon ve ikna kabiliyeti kuvvetli,  Yöneticilik, koordinasyon ve organizasyon bilgi ve becerisi yüksek,  İletişim becerisi kuvvetli ve müzakere tekniklerini iyi kullanan, vizyon sahibi, İşletme içi departmanlarla koordineli çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Zaman ve stres yönetiminde başarılı, Analitik düşünme yeteneği olan, problem çözme karar alabilme konusunda yetkin,Günlük operasyonların akışını yönetebilecek Banket ve toplantı organizasyonları konusunda tecrübeli,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı