Holiday Inn 

Şirket BilgileriHoliday Inn

Holiday Inn Bursa, .20 Temmuz 2000 tarihinde, Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü içerisinde 20.000m2 açık,10.000 m2 çim, 5.000 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çalışma Tarzımız;

Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’ da yaptıkları konaklama süresince verilen servisin kalitesi, onların otel hakkında edindikleri izlenim, bizim için en önemli faktördür. Kalite ve servis beklentileri; Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’da konaklamalarında tamamıyla memnun olduklarından emin olmak için, fiziki ürünler daima temiz, bakımlı, iyi ve çalışır durumdadır. Her yil bir kalite değerlendirmesi Inter Continental  tarafından yapılmaktadır. Bu değerlendirmeyi Kalite Değerlendirme Danışmanı (QEC) yapmaktadır ve otele ziyareti önceden bildirilmemektedir.

 

Vizyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede müşteriye en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan, en başarılı otel olmak.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin yararı için, Inter Continental Hotels Group’un belirlediği standartları kullanarak kaliteli hizmeti sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti Konusundaki Kararlığımız;

Misafirlerimiz yüksek seviyede servis ve kalite beklemektedir. Bundan dolayı, tüm Holiday Inn Bursa servis felsefesine harfiyen uymaktadır.

“Sürekli olarak misifirlere, beklentilerini karşılayan, etkili ve profesyonel müşteri servisi sağlamak.”

Misafirperverlik Vaadi Programı; Dünyada ki tüm Holiday Inn otelleri Misafirperverlik Vaadi Programına katılmak zorundadır.

Holiday Inn Bursa çalışanları, işlerini , aşağıda belirtilen "Mükemmel Servisin 7 Kuralını" göz önünde bulundurarak  yapmaktadır.

Otele gelen her müşterinin farkına varıp, sıcak bir merhaba ile karşılamak,

Müşterilerin her türlü isteğini hemen ve samimi bir şekilde halletmeye çalışmak,

Sıcak ve misafirperver bir ortam oluşturmak için yardımcı olmak,

Yönetim ve görünüş itibarı ile , profesyonel bir görüntü tasarlamak,

Müşteri memnuniyeti, emniyet ve güvenliğini üstlenmek,

Oteldeki ve yakın çevredeki servisler hakkında doğru bilgiler vermek,

Müşteri için herşeyin doğru ve mükemmel olması için çalışmak,

  


Holiday Inn İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Muhasebe Uzmanı Bursa Holiday Inn
Genel Muhasebe UzmanıHoliday Inn
* Üniversitelerin İ.İ.B.F. Bölümlerinden Önlisans veya Lisans mezunu olan,* Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Otel muhasebesi tercih sebebi,* MS Office uygulamalarına ve muhasebe programlarına hakim(Logo),*Tercihen uluslararası zincir otellerde görev yapmış,* Finansal analiz ve raporlama tekniklerine hakim,* Analatik düşünceye sahip ve ekip çalışmasına yatkın,* Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,* Aktif araç kullanabilen,Holiday Inn Bursa bünyesinde Genel Muhasebe Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON Bursa Holiday Inn
GARSONHoliday Inn
*Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu mezunu,*Tercihen Uluslarası otel deneyimi olan,* Alanında en az 1 yıl tecrübeli,* İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,* Askerlik hizmetini tamamlamış,* Bursa'da ikamet eden ya da edebilecek olan* Hijyen eğitim sertifikasına sahip,Takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa Holiday Inn
Satış TemsilcisiHoliday Inn
Holiday Inn Otel'in vizyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen aşağıda belirtilmiş niteliklere uygun Holiday İnn Bursa Otel'de görevlendirilmek üzere Satış Yetkilisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı