Holiday Inn 

Şirket BilgileriHoliday Inn

Holiday Inn Bursa, .20 Temmuz 2000 tarihinde, Bursa Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü içerisinde 20.000m2 açık,10.000 m2 çim, 5.000 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Çalışma Tarzımız;

Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’ da yaptıkları konaklama süresince verilen servisin kalitesi, onların otel hakkında edindikleri izlenim, bizim için en önemli faktördür. Kalite ve servis beklentileri; Müşterilerin, Holiday Inn Bursa’da konaklamalarında tamamıyla memnun olduklarından emin olmak için, fiziki ürünler daima temiz, bakımlı, iyi ve çalışır durumdadır. Her yil bir kalite değerlendirmesi Inter Continental  tarafından yapılmaktadır. Bu değerlendirmeyi Kalite Değerlendirme Danışmanı (QEC) yapmaktadır ve otele ziyareti önceden bildirilmemektedir.

 

Vizyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede müşteriye en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan, en başarılı otel olmak.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin yararı için, Inter Continental Hotels Group’un belirlediği standartları kullanarak kaliteli hizmeti sunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti Konusundaki Kararlığımız;

Misafirlerimiz yüksek seviyede servis ve kalite beklemektedir. Bundan dolayı, tüm Holiday Inn Bursa servis felsefesine harfiyen uymaktadır.

“Sürekli olarak misifirlere, beklentilerini karşılayan, etkili ve profesyonel müşteri servisi sağlamak.”

Misafirperverlik Vaadi Programı; Dünyada ki tüm Holiday Inn otelleri Misafirperverlik Vaadi Programına katılmak zorundadır.

Holiday Inn Bursa çalışanları, işlerini , aşağıda belirtilen "Mükemmel Servisin 7 Kuralını" göz önünde bulundurarak  yapmaktadır.

Otele gelen her müşterinin farkına varıp, sıcak bir merhaba ile karşılamak,

Müşterilerin her türlü isteğini hemen ve samimi bir şekilde halletmeye çalışmak,

Sıcak ve misafirperver bir ortam oluşturmak için yardımcı olmak,

Yönetim ve görünüş itibarı ile , profesyonel bir görüntü tasarlamak,

Müşteri memnuniyeti, emniyet ve güvenliğini üstlenmek,

Oteldeki ve yakın çevredeki servisler hakkında doğru bilgiler vermek,

Müşteri için herşeyin doğru ve mükemmel olması için çalışmak,

  


Holiday Inn İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bellboy Bursa Holiday Inn
BellboyHoliday Inn
* Tercihen Turizm - Otelcilik mezunları,* İyi dercede İngilizce bilen,* En az 2 yıl 4-5 yıldızlı otellerde benzer görevlerde bulunmuş,* Misafir memnuniyeti odaklı,* Sonuç odaklı, dinamik ve başarma arzusuna sahip,* Takım çalışmasına önem veren,* İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,* Dış görünüm  ve kişisel bakımına özen gösteren,* Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,* Askerlik görevini tamamlamış,* Bay 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Personel Bursa Holiday Inn
Teknik PersonelHoliday Inn
Elektrik, elektronik, sıhhi tesisat, mekanik, ses tesisatı, sosyal tesis bakım onarımı, klima sistemleri konularında tecrübeli, En az 3 yıl bina işletmelrinde (otel, hastane, AVM, rezidans vb. yerlerde ) çalışmış olan, Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Makina, Mekatronik vb. Bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışma sistemine ve Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sorunları yerinde tespit edip kalıcı çözümler üretebilecek, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, dinamik yapıya sahip olan, Askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı