Hospitadent Dental Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004
Hospitadent Dental Group,

Yurtiçinde 8, yurtdışında 2 merkez olmak üzere, 1.8000.m2 kapalı alanda 200 diş hekimi, toplamda 500 çalışanla “Ağız ve Diş Sağlığı Sektörünün”  öncü ve lider kuruluşu olup, bugüne kadar 2 000.000'nun üzerinde hastayı gülümsetmiştir.
 
“Bütün İşimiz Diş” çalışma anlayışı ve “Biz Gülümsetmeyi Seviyoruz” felsefesiyle çalışmalarını sürdüren ve 25 yıldır Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe tecrübeli bir ekip tarafından 2004 yılında kurulan Hospitadent Dental Group, gördüğü yoğun ilgi üzerine hızla büyüyerek Bağcılar şubesinin açılışını Sn. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirmiştir. Daha sonra Dental Sağlık Turizmi ile büyüme ivmesini artırarak; Fatih, Çamlıca, Pendik, Mecidiyeköy, Bakırköy, Güneşli, Frankfurt, Kayseri ve Utrecht olmak üzere toplamda 10 şubeye ulaşmıştır.
 
Grubumuz, konusunda eğitim görmüş 200 diş  hekimi, 300 sağlık çalışanı ile son teknoloji ürünleri, Dental Radyoloji Kliniği (Dental Tomografi, Dijital Panoramik Röntgen, Sefalometrik Röntgen üniteleri ve RVG) ve ameliyathaneleri ile 7 gün Ağız ve Diş sağlığı alanında 12 ayrı branşta hizmet vermektedir.
 
TS EN ISO 9001:200 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Hospitadent; uluslararası standartlarda sunduğu sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra hasta ve hasta yakını memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarına da aralıksız sürdürerek, Uluslararası Kalite KuruluşuTemos’tan “Uluslararası Ağız ve Diş Sağlığı Bakımında Kalite” sertifikasına sahiptir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hastaneler,Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hospitadent.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 - 00.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneHospitadent Dental Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DİŞ HEKİMİ - UZMAN DİŞ HEKİMİ İstanbul(Avr.), ... Hospitadent Dental Group
DİŞ HEKİMİ - UZMAN DİŞ HEKİMİHospitadent Dental Group
Ağız ve Diş Sağlığının öncü ve lider kuruluşu olan grubumuz, yurtiçinde 8 yurtdışında 2 şubesiyle hastalarını gülümsetmeye; “Bütün İşimiz Diş” çalışma anlayışı, “Biz Gülümsetmeyi Seviyoruz” felsefesiyle ve alanında uzman çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı alanında tecrübe edinmiş hekimler tarafından 2004 yılında kurulan Bağcılar şubemiz, gördüğü yoğun ilgi üzerine, Dental Sağlık Turizmi ile de büyüme ivmesini arttırarak, Hospitadent Dental Group çatısı altında Fatih, Çamlıca, Pendik, Mecidiyeköy, Bakırköy, Güneşli, Frankfurt, Kayseri ve Utrecht olmak üzere toplamda 10 şubeye ulaşmıştır.Hasta ve hasta yakınlarına yüksek kalitede hizmet verilmesini ilke edinen ve benimseyen ekibimizde görev almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... Hospitadent Dental Group
Engelli Genel BaşvuruHospitadent Dental Group
Ağız ve Diş Sağlığının öncü ve lider kuruluşu olan grubumuz, yurtiçinde 8 yurtdışında 2 şubesiyle hastalarını gülümsetmeye; “Bütün İşimiz Diş” çalışma anlayışı, “Biz Gülümsetmeyi Seviyoruz” felsefesiyle ve alanında uzman çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı alanında tecrübe edinmiş hekimler tarafından 2004 yılında kurulan Bağcılar şubemiz, gördüğü yoğun ilgi üzerine, Dental Sağlık Turizmi ile de büyüme ivmesini arttırarak, Hospitadent Dental Group çatısı altında Fatih, Çamlıca, Pendik, Mecidiyeköy, Bakırköy, Güneşli, Frankfurt, Kayseri ve Utrecht olmak üzere toplamda 10 şubeye ulaşmıştır.Hasta ve hasta yakınlarına yüksek kalitede hizmet verilmesini ilke edinen ve benimseyen, ekibimizde görev almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı