Hospitadent Dental Group 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004
Hospitadent Dental Group,

Yurtiçinde 8, yurtdışında 2 merkez olmak üzere, 1.8000.m2 kapalı alanda 200 diş hekimi, toplamda 500 çalışanla “Ağız ve Diş Sağlığı Sektörünün”  öncü ve lider kuruluşu olup, bugüne kadar 2 000.000'nun üzerinde hastayı gülümsetmiştir.
 
“Bütün İşimiz Diş” çalışma anlayışı ve “Biz Gülümsetmeyi Seviyoruz” felsefesiyle çalışmalarını sürdüren ve 25 yıldır Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe tecrübeli bir ekip tarafından 2004 yılında kurulan Hospitadent Dental Group, gördüğü yoğun ilgi üzerine hızla büyüyerek Bağcılar şubesinin açılışını Sn. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirmiştir. Daha sonra Dental Sağlık Turizmi ile büyüme ivmesini artırarak; Fatih, Çamlıca, Pendik, Mecidiyeköy, Bakırköy, Güneşli, Frankfurt, Kayseri ve Utrecht olmak üzere toplamda 10 şubeye ulaşmıştır.
 
Grubumuz, konusunda eğitim görmüş 200 diş  hekimi, 300 sağlık çalışanı ile son teknoloji ürünleri, Dental Radyoloji Kliniği (Dental Tomografi, Dijital Panoramik Röntgen, Sefalometrik Röntgen üniteleri ve RVG) ve ameliyathaneleri ile 7 gün Ağız ve Diş sağlığı alanında 12 ayrı branşta hizmet vermektedir.
 
TS EN ISO 9001:200 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Hospitadent; uluslararası standartlarda sunduğu sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra hasta ve hasta yakını memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarına da aralıksız sürdürerek, Uluslararası Kalite KuruluşuTemos’tan “Uluslararası Ağız ve Diş Sağlığı Bakımında Kalite” sertifikasına sahiptir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hastaneler,Sağlık Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hospitadent.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 - 00.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneHospitadent Dental Group İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurtdışı Hasta Görevlisi İstanbul(Avr.) Hospitadent Dental Group
Yurtdışı Hasta GörevlisiHospitadent Dental Group
Hospitadent Dental Group bünyesi  Uluslararası İlişkiler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilen, Hasta memnuniyetine önem veren, Sabırlı, güler yüzlü ve dinamik, Planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Anadil seviyesinde Flemenkçe, Fransızca, Arapça, İngilizce bilen,Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden veya Mecidiyeköy şubemize ulaşımda güçlük çekmeyen, Bayan,  'Yurtdışı Hasta Sorumluları' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi - Uzman Diş Hekimi İstanbul(Avr.), ... Hospitadent Dental Group
Diş Hekimi - Uzman Diş HekimiHospitadent Dental Group
Ağız ve Diş Sağlığının öncü ve lider kuruluşu olan grubumuz, yurtiçinde 8 yurtdışında 2 şubesiyle hastalarını gülümsetmeye; “Bütün İşimiz Diş” çalışma anlayışı, “Biz Gülümsetmeyi Seviyoruz” felsefesiyle ve alanında uzman çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı alanında tecrübe edinmiş hekimler tarafından 2004 yılında kurulan Bağcılar şubemiz, gördüğü yoğun ilgi üzerine, Dental Sağlık Turizmi ile de büyüme ivmesini arttırarak, Hospitadent Dental Group çatısı altında Bağcılar, Fatih, Çamlıca, Pendik, Mecidiyeköy, Bakırköy, Güneşli, Frankfurt, Kayseri ve Utrecht olmak üzere toplamda 10 şubeye ulaşmıştır.Hasta ve hasta yakınlarına yüksek kalitede hizmet verilmesini ilke edinen ve benimseyen ekibimizde görev almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çene Cerrahisi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Hospitadent Dental Group
Çene Cerrahisi UzmanıHospitadent Dental Group
Ağız ve Diş Sağlığının öncü ve lider kuruluşu olan grubumuz, yurtiçinde 8 yurtdışında 2 şubesiyle hastalarını gülümsetmeye; “Bütün İşimiz Diş” çalışma anlayışı, “Biz Gülümsetmeyi Seviyoruz” felsefesiyle ve alanında uzman çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı alanında tecrübe edinmiş hekimler tarafından 2004 yılında kurulan Bağcılar şubemiz, gördüğü yoğun ilgi üzerine, Dental Sağlık Turizmi ile de büyüme ivmesini arttırarak, Hospitadent Dental Group çatısı altında Bağcılar, Fatih, Çamlıca, Pendik, Mecidiyeköy, Bakırköy, Güneşli, Frankfurt, Kayseri ve Utrecht olmak üzere toplamda 10 şubeye ulaşmıştır. Hasta ve hasta yakınlarına yüksek kalitede hizmet verilmesini ilke edinen ve benimseyen ekibimizde görev almak ister misiniz?
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Resepsiyon Görevlisi İstanbul(Avr.), ... Hospitadent Dental Group
Resepsiyon GörevlisiHospitadent Dental Group
Ağız ve Diş Sağlığının öncü ve lider kuruluşu olan grubumuz, yurtiçinde 8 yurtdışında 2 şubesiyle hastalarını gülümsetmeye; “Bütün İşimiz Diş” çalışma anlayışı, “Biz Gülümsetmeyi Seviyoruz” felsefesiyle ve alanında uzman çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı alanında tecrübe edinmiş hekimler tarafından 2004 yılında kurulan Bağcılar şubemiz, gördüğü yoğun ilgi üzerine, Dental Sağlık Turizmi ile de büyüme ivmesini arttırarak, Hospitadent Dental Group çatısı altında Bağcılar,Fatih, Çamlıca, Pendik, Mecidiyeköy, Bakırköy, Güneşli, Frankfurt, Kayseri ve Utrecht olmak üzere toplamda 10 şubeye ulaşmıştır.Hasta ve hasta yakınlarına yüksek kalitede hizmet verilmesini ilke edinen ve benimseyen, hasta-hekim iletişimini koordine eden; karşılama, bilgilendirme, randevu verme, yönlendirme gibi tedavi süreçlerinde aktif rol alan; işlem esnasında kirli aletleri ve frezleri kaldıran, aeratör, hava ve su spreyi dezenfeksiyonunu sağlayan, dolgu(simanlar) ve protetik ölçü maddelerini laboratuara ulaştırılmasını sağlayan, Kompozit ve Amalgam dolgu aşamalarında hekime yardımcı olan, kreşuar ve ünit içini dezenefekte eden, Panoramik ve periapikal röntgen çekimlerini çeken, hekimi asiste ve ekarte eden, ünit içi eksik malzemelerin tespitini ve teminini yapan ekibimizde görev almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı