HSBC Bank A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.hsbc.com.tr  

HSBC Grubu

                 Avrupa,  Asya-Pasifik  bölgesi,  Kuzey  ve  Güney  Amerika, Ortadoğu  ve Afrika'da faaliyet  gösteren  HSBC  Grubu, dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından  biridir.  Merkezi  Londra'da bulunan HSBC, dünyanın  87 ülkesinde, yaklaşık  7.500  şube  ve  ofisi, 307.000 personeli ile yaklaşık  95 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. 

 

HSBC Türkiye

                 1990  yılında  İstanbul'da  %100 yabancı sermayeli bir banka olarak kurulan Midland Bank A.Ş.'nin ismi 1999 yılında HSBC Bank A.Ş. olarak değiştirildi. Türkiye'de   1990   yılından  itibaren  kurumsal bankacılık  alanında  ve  sermaye piyasalarında  faaliyet gösteren HSBC Bank A.Ş., 1997 yılından bu yana kapsamlı bir ürün yelpazesi ile bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya başladı. Ekim  2001'de Demirbank T.A.Ş'nin satın alınmasıyla ardından, iki bankanın birleşme işlemleri  Aralık  2001  içinde  sonuçlandırıldı  ve 19 Eylül 2002 tarihinde Benkar Tüketici  Finansmanı  ve  Kart Hizmetleri A.Ş., Advantage markası dahil olmak üzere satın alındı.

Ayrıca  2005  yılında  Anadolu  Hayat Emeklilik A.Ş. ile yapılan anlaşma ile 2 adet emeklilik   fonu   portföyünün  yönetimini  üstlenilmiştir. Aynı  tarihte  İşletme Bankacılığı kurulmuştur.

 

                 Şube sayısı: 333

                 Çalışan sayısı: 6.483

                 Müşteri sayısı: 3.5 Milyon

                 İştirakleri:  HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş., HSBC Portföy Yönetimi A.Ş., HSBC Ödeme  Sistemleri  Bilgisayar Teknolojileri Basın Yayın ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., HSBC İnternet ve Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş.

 

Ekspres  Bankacılık  Kanalları:  Müşterilerine  güvenli, hızlı, ve kullanımı kolay İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı hizmetleri sunan HSBC Bank, ATM'lerinde de  en  yeni  teknolojileri  kullanarak  Türkiye'nin en hızlı ATM ağlarından birini müşterilerinin  hizmetine  sunmaktadır. Tüm bankacılık hizmetlerini gerçekleştirmek üzere  kullanılan  HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111, HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı   444  0  424,  HSBC  Bank  Bireysel  ve Şirket  İnternet  Bankacılığı www.hsbc.com.tr hizmetinizdedir.

Ürün  Yelpazesi:  HSBC  Bank  A.Ş.,  bireysel  finansal hizmetler, kurumsal,  ticari, işletme  (SME) yatırım bankacılığı, hazine ve sermaye piyasaları alanlarında hizmet vermektedir.,

Bireysel  Bankacılık  Hizmetleri:  Banka  Kartı,  Kredi Kartları, Mevduat Ürünleri, Bireysel  Krediler,  Ödeme ve Tahsilatlar, HSBC Premier, Finansal Planlama, Sigorta Ürünleri, HSBC Private Bank.

Kurumsal/İşletme    (SME)    Bankacılığı:   Krediler,   Dış Ticaret   Finansmanı, Yapılandırılmış  Finansman,  Proje  ve  İhracat Finansmanı,  Sendikasyonlar, Bono, Kurumsal Finansman Hizmetleri, Saklama Hizmetleri, Nakit Yönetimi, Sigorta Ürünleri Mevduat  ve  Yatırım  Ürünleri,  Risk  Yönetimi,  Üye İşyeri  Hizmetleri ve Ticari Kartlar.

Yatırım  Hizmetleri:  Yatırım Fonları, Hisse Senedi İşlemleri, HSBC Varlık yönetimi

Hazine ve Sermaye Piyasaları: Hazine Bonosu ve Tahviller, Eurobond, Vadeli işlemler ve Opsiyon Borsası,Türev Ürünler Spot ve Vadeli Döviz İşlemleri, Tüm Sabit Getirili Menkul  Değerler,  Altın  İşlemleri,  Futures  ve  Opsiyon Kontratları, Diğer Türev Ürünleri, Para Piyasaları Ürünleri.

HSBC Grubunun Rüşvetle Mücadeleye ilişkin Yaklaşımı : HSBC, uygun politika ve prosedürler ile rüşvet ve yolsuzlukla mücadele etmeyi ve buna bağlı olarak iş ahlakı standartlarını daha da iyileştirmeyi taahhüt etmektedir. HSBC, çalışanlarının rüşvet ve yolsuzluk iddiaları da dahil olmak üzere şüphelendikleri durumları raporlamaları için kurulu bir bildirim mekanizması bulunmaktadır. Rüşvet ve yolsuzluk riskini izlemek ve yönetmek üzere Grup düzeyinde bir komite kurulmuş ve ortaya çıkabilecek kaygıların bildirimi için prosedürler oluşturulmuştur.

 

İnternet Adresi: www.hsbc.com.tr 

 

 

 

 HSBC Bank A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 68
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Intern Ankara, İstanbul(Avr.)... HSBC Bank A.Ş.
InternHSBC Bank A.Ş.

3rd or 4th year university students, master students & new graduates in Business Administration, Industrial Engineering, Finance, Mathematical Engineering, Economy, Management, Statistics etc.
Able to work minimum 3 days/week during the winter period
Excellent command of written and spoken English
Strong analytical thinking and multitasking
Willingness to work in banking sector with high result-orientation
Good level of Ms Office Applications
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Bireysel Bankacılık Müşteri TemsilcisiHSBC Bank A.Ş.
• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi, • Tercihen SPK lisans belgesine sahip, • Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, • 1988 ve sonrası doğumlu, • MS Office uygulamalarına hakim, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl  tecil ettirmiş, • Ekonomi ve finans sektörüne ilgi duyan, • Finansal verileri yorumlama yeteneğine sahip, • İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, • Analitik düşünme yeteneğine sahip, dinamik, araştırmacı.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Bankacılık Satış Yetkilisi İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Kurumsal Bankacılık Satış YetkilisiHSBC Bank A.Ş.
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 307.000 employees in 86 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.
We are currently seeking Associate Corporate Relationship Banking Support Managers (Kurumsal Bankacılık Satış Yetkilisi) for our Asya Corporate Center and Esentepe Corporate Center
· Bachelor' s Degree
· Advanced level of verbal and written English
· Sound knowledge of financial markets, key banking products and services
· Extensive knowledge of compliance issues, local laws and regulations
· CMB Basic Level License -Level 1
· Min 2-4 years (min) experience in corporate banking or banking experience in a Marketing Department
· Excellent communication skills
· Excellent interpersonal skills
· Excellent managerial skills
· Professional business demeanor
· Analytical thinking skills
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HSBCnet and Interactive Assistant Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
HSBCnet and Interactive Assistant ManagerHSBC Bank A.Ş.
Assistant Manager HSBCnet and Interactive (Payments & Cash Management)
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 307.000 employees in 86 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.
We are currently seeking an experienced professional to join Pay & Cash Management (PCM) team in the role of Assistant Manager HSBCnet and Interactive to be based in Istanbul.
· Bachelor' s Degree
· Minimum of 5 years proven and progressive product, channel and / or project management experience or financial services equivalent, including two or more years of experience designing, developing, testing and implementing Internet&electronic banking solutions.
· High level of business acumen and commercial awareness
· In depth experience of working in an eCommerce and/or Product Management environment and working knowledge of Cash Management and Trade Finance products
· Experience in managing e-commerce platforms
· Programme Delivery/Process improvement: Very familiar with project management processes and best practices as well as an in-depth knowledge of project methodologies and lifecycles
·Knowledge of personalization, customization and online customer experience
·Strong analytical and PC skills
· High level oral and written communication skills and presentation skills including public speaking
· Project certification will be an asset
·Energetic, positive attitude, and team player
·Ability to work well under pressure and multi-task in a fast paced environment
·The ability to work with minimal supervision and strict deadlines
·The ability to make decisions regarding assigned projects independently
·Excellent communication skills, both written and verbal
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Administrative Assistant İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Administrative AssistantHSBC Bank A.Ş.
Administrative Assistant
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 9,500 offices in 85 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers. Now, the world's leading Bank is seeking to hire an Administrative Assistant to be based in Istanbul. This is an excellent opportunity for candidates who have the qualification below:
 
University degree
Excellent verbal and written communication skills in English
Very good skills of MS Office Applications
Min 3 years experience in the related field
Having strong communication, organizational skills and time management
Excellent coordination, problem solving, dealing and analytical thinking capability
*  All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İzmir HSBC Bank A.Ş.
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiHSBC Bank A.Ş.

İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
En az önlisans / MYO mezunları veya üniversitede devam zorunluluğu olmayan öğrenciler
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Problem and Change Management Specialist İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
Problem and Change Management SpecialistHSBC Bank A.Ş.

Bachelors required
Proficiency in written and spoken of English Knowledge
Ability to communicate with a range of staff from Senior Managers to technicians.                
Ability to plan and work to tight deadlines.
Flexible approach to working hours.
Information Technology Infrastructure Library (ITIL) Foundation qualification preferred.
Understanding of the Problem and Change Management Processes preferred.
2 years proven and progressive experience preferably incorporating service oriented / management principles
Good communication, inter-personal and negotiating skills, focusing on remote and written communications
Decision making and problem solving skills
Experience of working within the IT organization of a large organization using a variety of systems architectures
Strong analytical skills to understand and use metrics to draw conclusions
Solid partner/stakeholder interaction – customer oriented
Ability to deal with conflictive situations with success – negotiation skills
Ability to make recommendations based on both subjective and objective information – consulting skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Risk System Analyst İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Risk System AnalystHSBC Bank A.Ş.

Graduation from Computer Programming or Engineering Department  of a University
Having knowledge on financial products, services and regulations
Clear understanding of banking regulations and procedures related with his/her responsibility areas
At least 3 years experience in an IT  development or business/system analysis role
Proven technical expertise in an IT role
Took part on several software development projects.
Demonstrated ability in creating simple reports with SQL.
Exposure to all stages of the application development process, from specification & design, development & testing, through to implementation, and training
Communication and interpersonal skills 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Information Security Risk Senior Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Information Security Risk Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.
Minimum 3 years of IT Security experience
· Minimum 2 years of administation experience on security/network products like firewall, router, web filtering products etc.
· Experience on using vulnerability scanning tools
· Professional certifications in IT Security (CISA, CISM, CISSP, MCSE, CCNA) are desirable
· Excellent command of English language
· Analytical thinking, problem solving skills
· Good communication skills
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Market&Credit Risk Management Manager Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Market&Credit Risk Management ManagerHSBC Bank A.Ş.

Undergraduate or post-graduate degree in a related field.
At least seven years of banking experience with an understanding of banking activities, products, processes and systems.
Experience in market risk, credit risk and operational risk management at management level.
Exposure to demanding environments to gain insight into the most effective risk management applications.
Knowledge of local regulations and of regulatory environment in the financial services sector.
Demonstrated ability to assess risk trends, both internally and externally.
Good understanding of modelling techniques and analytics in respect of Market, Credit and Operational Risk.
Established financial and accounting acumen.
Knowledge of cross-functional linkages and interdependencies, as well as the implications of risk at both a strategic level and at the business unit level.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operational Risk-RBWM&GPB Manager Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Operational Risk-RBWM&GPB ManagerHSBC Bank A.Ş.

Undergraduate or post-graduate degree in a related field.
5 years banking experience mainly in Retail Banking and Wealth Management with an understanding of banking activities, products, processes and systems.
Experience in operational risk management.
Knowledge of local regulations and of regulatory environment in the financial services sector.
Demonstrated ability to assess operational risk trends, both internally and externally.
Good understanding of modelling techniques and analytics in respect of Operational Risk.
An understanding of other areas of risk e.g. credit, market.
Able to conceptualise the operational impact of business change.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Collection Analytics&Risk Strategy Analyst İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Collection Analytics&Risk Strategy AnalystHSBC Bank A.Ş.
•Undergraduate or graduate degree from a university (in Turkey or abroad) preferably from an analytical major,
•Advanced level of spoken and written English is a prerequisite,
•2-3 years experience preferably in financial services, consulting or telecommunications industry is required,
•Comfortable in dealing with ambiquity and operating in a fast-learning environment,
•Strong analytical and problem solving skills are musts,
•A good understanding of marketing, product development, finance and the ability to see the big picture is crucial,
•Proficiency in MS Office applications is a must,
•Basic working knowledge in at least one of the following is preferred: MS Access, SQL, SAS.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Credit Cards Portfolio Senior Specialist Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Credit Cards Portfolio Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.
• Undergraduate or graduate degree from university (in Turkey or abroad) preferably from an analytical major
• Advanced level of spoken and written English is a prerequisite,
• Experience in Credit Risk Management area is necessary
• Comfortable in dealing with ambiguity and operating in a fast-learning environment,
• Strong analytical and problem solving skills are musts,
• A good understanding of marketing, product development, finance and the ability to see the big picture is crucial,
• Proficiency in MS Office applications is a must,
• Basic working knowledge in at least one of the following is preferred: MS Access, SQL, SAS
• Experience in Credit Risk Management area is crucial
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi İş Geliştirme Kıdemli Uzmanı Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Çağrı Merkezi İş Geliştirme Kıdemli UzmanıHSBC Bank A.Ş.

Geniş ölçekli bir çağrı merkezinde (+200 masa) en az iki yıl IVR/CTI yönetimi yapmış olmak
Yönetim raporları üretme, analiz etme ve rakamları yorumlama konusunda tecrübe sahibi olmak
Çağrı Merkezi bilgi kaynaklarının etkin kullanımına yönelik Banka ve birim bünyesinde yapılan çalışmalarla ilgili gerekli raporlamaları yapabilecek beceri ve özelliklere sahip olmak
Hızlı karar verip aksiyon alabilen bir yapıya sahip olmak
Geliştirme, süreç odaklı bakış açısına sahip olmak
İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın olmak
Analitik bakış açısına sahip olmak, rakamsal analiz yapabilmek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cash Management - Implementation Assistant Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Cash Management - Implementation Assistant ManagerHSBC Bank A.Ş.
PAYMENTS AND CASH MANAGEMENT - CLIENT IMPLEMENTATION  ASSISTANT MANAGER
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 9,500 offices in 87 countries and territories, we combine in-depth local  knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers. 
Some careers grow faster than others. 
If you’re looking for a career that will give you plenty of opportunities to develop, be part of HSBC and your future will be rich with potential.We will seek an experienced professional to join Payments & Cash Management (PCM) team in the role of   Client Implementation/Integration Assistant Manager  to be based in Istanbul.
 
• Bachelor' s Degree
• Knowledge of Corporate and Business Banking international proposition / product capabilities
• In-depth knowledge of commercial cash management and electronic banking products
• Minimum of 4 years proven and progressive cash management product set-up and management experience or equivalent
• Proven ability to deliver creative and flexible customer solutions
• Ability to understand a customers business and the fundamentals of running a business
• Good level of business acumen and commercial awareness, including economic, cultural, procedural and regulatory issues
• Ability to interact with business customers at all levels
• Excellent interpersonal skills and ability to interact and build relationships with internal and external stakeholders
• Excellent time management, planning and organisation skills
• Excellent range of communication skills, including written, verbal, and the ability to deliver compelling presentations
• Strong analytical skills
• Project Management skills
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Insurance & Pension Products Management Specialist İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
Insurance & Pension Products Management SpecialistHSBC Bank A.Ş.


Minimum of bachelor’s degree in marketing, business, related field or equivalent experience

Advanced level of verbal and written English

Having an in-depth- knowledge of insurance and banking products, market and regulations will be an asset

Having an understanding of RBWM banking products & services

Strong knowledge of the customer service concept and its impact on customer relationships

Preferably Holder of pension licence from Pension Monitoring Center Turkey

Preferably Holder of insurance licence from SEGEM Turkey (Regulatory Insurance Organization)

Preferably degree from LOMA (Life Office Management Association) and CII (Chartered Insurance Institute

At least  5-years experience in insurance / banking business

Excellent interpersonal and communication skills

Negotiation skills

Time management

Ability to manage under stress
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Global Standards Senior Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Global Standards Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 9,500 offices in 85 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.
Now, the world's leading Bank is seeking to hire a Global Standards Senior Specialist to be based in Istanbul. This is an excellent opportunity for candidates who have the qualification below:
•Minimum of a bachelor’s degree in business, finance, related field or equivalent experience
• 4 years (minimum) experience in project management, business or compliance, finance or related field
• Advanced level of English – verbal and written
• Extensive knowledge in operational and Risk, Compliance, Local Regulations
• Project experience (management and/or team member)
• Notion for risk and risk management
• Sound knowledge of commercial banking products and services, supporting systems and regulations impacting their delivery.
• Experience of delivering cross-functional programmes
• Professional business demeanor
• Strong financial analysis skills
• Attention to details
• Strong analytical reasoning capabilities and problem solving skills
• Strong communication, coordination and time management skills
• High performance skills under stressful job environment
 
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Küresel Bankacılık İç Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Küresel Bankacılık İç Kontrol Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.
• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak;
• İleri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip olmak;
• Hazine, Teftiş ve İç kontrol tecrübesine sahip olmak;
• Tercihen ileri SPK Düzey 3 lisansına sahip olmak
• Enaz 1 yıllık bankacılık tecrübesine sahip olmak;
• Analitik düşünce yapısına ve güçlü organizasyon ve planlama becerisine sahip olmak;
• Ekip çalışmasına yatkın olmak;
• Güçlü iletişim bilgisine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Auditor İstanbul HSBC Bank A.Ş.
IT AuditorHSBC Bank A.Ş.
•University degree (preferably in Computer Science / Engineering)
•Experience in IT audit or relevant areas (minimum 2,5 years)
•Extensive knowledge of IT systems and processes as well as IT security principles
•Broad understanding of the risks and control principles associated with IT activities, IT policies and procedures
•Preferably having knowledge in laws and regulations related with the area of responsibility
•Analytical thinking, problem solving skills and ability to make reliable and objective judgments
•Familiarity with COBIT framework and COBIT based auditing
•Ability to communicate effectively with all levels of staff and management
•Excellent written and verbal communication skills
•Ability to work within demanding time scales and quality specifications
•Excellent command of English,
•Preferably holding CISA and CISSP certificates
•Hands on knowledge in MS SQL, MS Access, ASP, script languages
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Product Governance Assistant Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Product Governance Assistant ManagerHSBC Bank A.Ş.
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 307.000 employees in 86 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.
4-6 yrs proven, progressive and broad-based commercial banking and operations experience or equivalent.
Strong managerial, organisational, interpersonal, decision-making, analytical, negotiations and persuasion skills
Relevant product knowledge including knowledge of CMB products, sales processes and procedures
Experience of working in a team environment
Role relevant qualifications, i.e. graduate degree in a relevant discipline
Experience of working in relevant environment/s, i.e.  prevailing regulatory environment, project management skills (desirable)
Past working experience in a relevant role, i.e. broad commercial banking experience, preferably in a product management or product governance role (desirable)
A track record of constantly looking for ways to do things better and an excellent understanding of the mechanism necessary to successfully implement change
Both spoken and written communication skills with experience of adapting style and approach to the audience and message to be delivered
Evidence of working collaboratively with other colleagues
 
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Raporlama Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.
•4 yıllık üniversitelerin tercihen İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun olmak
•Çok iyi derecede PC (özellikle excel) kullanımı
•Çok iyi İngilizce bilgisi (yazma-okuma)
•Minimum 1 yıl bankacılık tecrübesi veya bankacılık odaklı bağımsız denetim tecrübesi
•Gelişmiş sözlü ve yazılı iletişim becerisi
•Analitik düşünce yapısı
•Güçlü analiz ve problem çözme yeteneği
•Güçlü finansal bakış açısına sahip olmak
•Takım çalışmasına yatkın olmak
•Gelişmiş liderlik ve yönetim becerisine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finance System Analyst İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Finance System AnalystHSBC Bank A.Ş.
The job holder is responsible for both analysis and tests of new functions and facilities and the on-going systems support of live systems.  The Jobholder is also in charge of implementing work practices and standards and quality monitoring in IT, during analysis, development, implementation and daily use.
Ensures that systems delivered meet business requirements and are delivered on time and within budget to an agreed level of quality.
Understanding business requirements, business models and operating models and designing leading class solutions/options
Has the responsibility to train junior staff and provide technical and system assistance to the team.
Review and ensure compliance of the processes / activities managed under resposibility with SOX and compliance requirements
Ensures development of effective and reliable systems
Ensures compliance with Software Delivery procedures both local and group wide.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CARİ HESAPLAR YETKİLİSİ - DİYARBAKIR ŞUBE Diyarbakır HSBC Bank A.Ş.
CARİ HESAPLAR YETKİLİSİ - DİYARBAKIR ŞUBEHSBC Bank A.Ş.

Bankaların cari hesaplar veya operasyon servisinde en az 3 yıl deneyimli
Üniversite mezunu
İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, dikkatli, güleryüzlü
Problem çözme yeteneği ve yönetsel becerileri gelişmiş
Microsoft Office programlarına hakim
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Trade & Receivables Business Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Trade & Receivables Business SpecialistHSBC Bank A.Ş.
 
University degree in engineering, business administration, pure and applied science fields
Average level of spoken and written English
Excellent command of PC and Microsoft Office applications
Minimum 0- 2 years of experience in similar job ; credits, foreignf trade or receivables
Having knowledge about banking systems and project management methods
Strong collaboration skills, with a strong sense of "the team"
Analytical mind and problem solving skills
Good verbal and written communication and organizational skills
Good time management skills
High performance under stress and changing conditions  
Business analysis and development skills, experience in business development phases is an asset
Understanding and solving customer problems and requests within most efficient period of time Showing respect for procedures and policies confidentiality applied in company
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Küresel Piyasalar Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
Küresel Piyasalar Operasyon UzmanıHSBC Bank A.Ş.
· 4 yıllık Üniversite mezunu
· İyi düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip
· MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak
· En az 3 yıllık Bankacılık tecrübesine sahip olması
· SPK düzey 1 sertifikasına sahip olması
· Temel düzey Hazine Ürünleri bilgisine sahip
· Tercihen DBOS, Swift bilgisine sahip
· İyi derecede iletişim bilgisine sahip
· Sorumluluk ve aksiyon alabilen
· Problem çözme becerisine sahip
· Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Customer Activity Monitoring Programme Ass. Spec. İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Customer Activity Monitoring Programme Ass. Spec.HSBC Bank A.Ş.

University degree, preferably in Business Administration, Finance, Economics or Law.
General understanding of various Banking Products (e.g. Savings Bank Account, Current Accounts, Business Account etc.).
General awareness regarding Anti Money Laundering Compliance.
General understanding of Financial Products and Markets.
Good understanding of Internet and its usage.
Political, Social and Economic knowledge of countries that are major players in the global economy.
Ability to speak and understand English fluently (expected).
Ability to write business letters and reports.
Strong decision making and analytical skills.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
COMMODITIES & TRADE FINANCE SENIOR MANAGER İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
COMMODITIES & TRADE FINANCE SENIOR MANAGERHSBC Bank A.Ş.
Commodities and Structured Trade Finance Business Development - Senior ManagerHSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 307.000 employees in 86 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.We are currently seeking an experienced professional to join our Global Trade and Receivable Finance Team in İstanbul Head Office.
Expected exposure and demonstrable knowledge of 10 years to the CSTF markets and players
Demonstrable knowledge of commodity (CSTF products) and hybrid solutions and their application
Demonstrable knowledge of other GTRF products as well as a general knowledge of other bank offerings
Sound application of Credit, Operational and Market risk principles applicable to CSTF
Proven ability in identifying and meeting customer needs through matching a broad range ofproducts and services together with the ability to deliver creative and flexible customer solutions
Strong credit assessment skills, particularly with regard to more complex and structured facilities with an international dimension
Good level of business acumen and commercial awareness, including economic, cultural, procedural and regulatory issues
Excellent interpersonal skills and ability to interact with business customers at all levels + with internal and external stakeholders in order to build relationships
Excellent time management, planning and organisation skills**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resources Development Senior Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Human Resources Development Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.
·        At least 5 years experience in an IT development or operations role;(O)
·        Proven technical expertise in an IT role;(M)
·        Understanding of web technologies (M)
·        Participated in web development projects (O)
·        Knowledge of object oriented programming techniques, patterns, analysis, standards and system methodologies.(O)
·        Experience in IBM LOTUS Notes systems and related technologies (M)
·        Experience in development outsourcing, managing relationships with vendors and/or 3rd party firms. (O)
·        Demonstrated ability in following development technologies (M)
·        LOTUS Script Programming Language
·        LOTUS Formula Programming Language
·        JavaScript & HTML
·        AJAX – (Asyncronous Java Script and XML)
·        Web Services in DOMINO
·        Java in DOMINO
·        Java programming language
·        XSD/XML/Xpath
·        COM+
·        Transact-SQL
·        Office Web Components
·        .Net, ASP, MS SQL experience(O)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BUSINESS IMPLEMENTATION SENIOR SPECIALIST İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
BUSINESS IMPLEMENTATION SENIOR SPECIALISTHSBC Bank A.Ş.
BUSINESS IMPLEMENTATION SENIOR SPECIALIST
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 9,500 offices in 85 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.We are currently seeking an experienced professional to join us as Business Implementations Senior Specialist at Corporate and Business Banking Business to based at our Head Office in Istanbul.
Bachelor’s Degree preferably in business, finance, related field or equivalent experience
5 years (minimum) experience in business and/orconsultancy or in similar implementation tasks
Advanced level of English – verbal and written
Experience of managing and delivering cross-functional programmes
Knowledge regarding financial markets and products
Sound knowledge of commercial banking products and services, supporting systems and regulations impacting their delivery will be an asset
Extensive knowledge of compliance issues, operational and legal subjects will be an asset
Notion for risk and risk management   
Existence of managerial skills in terms of managing end to end process and business
Professional business demeanor
Strong financial analysis skills
Attention to details
Strong analytical reasoning capabilities, management and problem solving skills
Time management
Strong communication and coordination skills
High performance skills under stressful job environment**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cari Hesaplar Yetkili Yardımcısı - Uzunköprü Şube Edirne HSBC Bank A.Ş.
Cari Hesaplar Yetkili Yardımcısı - Uzunköprü ŞubeHSBC Bank A.Ş.

Bankaların cari hesaplar veya operasyon servisinde en az 2 yıl deneyimli
Üniversite mezunu
İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı, dikkatli, güleryüzlü
Problem çözme yeteneği ve yönetsel becerileri gelişmiş
Microsoft Office programlarına hakim
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Kazanım Temsilcisi-İstanbul İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Müşteri Kazanım Temsilcisi-İstanbulHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Kazanım Temsilcisi-Antalya Antalya HSBC Bank A.Ş.
Müşteri Kazanım Temsilcisi-AntalyaHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Kazanım Temsilcisi-Bursa Bursa HSBC Bank A.Ş.
Müşteri Kazanım Temsilcisi-BursaHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri KazanımTemsilcisi-Ankara Ankara HSBC Bank A.Ş.
Müşteri KazanımTemsilcisi-AnkaraHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Premier MIY/ Uzman Müşteri Tem ** Tüm Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Bireysel Bankacılık Premier MIY/ Uzman Müşteri TemHSBC Bank A.Ş.
 Bireysel Bankacılık Premier Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Uzman Müşteri Temsilcisi
 
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
 
Premier  Müşteri İlişkliçin en az 5 yıl, Uzman Müşteri Temsilcisi pozisyonu için en az 3 yıl, Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
 
BES ve SPK lisans belgesine sahip,
 
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
 
MS Office uygulamalarına hakim,
 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
 
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
 
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
 
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Treasury and Capital Markets Long Term Intern İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
Treasury and Capital Markets Long Term InternHSBC Bank A.Ş.
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 9,500 offices in 85 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers. Now, the world's leading Bank is seeking for interns to be based in Istanbul. This is an excellent opportunity for candidates who have the qualification below:
 
3rd or 4th year university students preferably in Business Administration, Finance, Mathematical Engineering, Economy, Management or Finance related disciplines etc.
Able to work minimum 3 days/week
Solid interest in treasury, capital markets, financial modelling, etc
Having project experience at university and/or treasury related internships are strongly preferred
Excellent command of  written and spoken English
Strong analytical thinking and multitasking
Willingness to work in banking sector with high result-orientation
Good level of Ms Office Applications
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maaş Müşterileri Uzman Satış Temsilcisi Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Maaş Müşterileri Uzman Satış TemsilcisiHSBC Bank A.Ş.

Küresel ve Ticari Bankacılık maaş müşterilerine düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi maaş ödemeleri hizmet ve ürünlerini tanıtmak.
Maaş müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin proaktif olarak satışını gerçekleştirmek.
İşlem, satış ve diğer performans hedeflerini gerçekleştirecek  veya ötesine geçecek  düzeni ve müşteri devamlılığını sağlamak.
Tüm müşterilerin bireysel  faaliyetleriyle birlikte ilişkili risklerine hakim olmak.
Varolan müşterilerin kalıcı olmasını sağlamak ve yeni gelir fırsatları yaratacak maaş müşteri portföyünü yönetmek
Saha satışını desteklemek için tüm satış faaliyetlerinin dokümantasyonunu tamamlamak ve bu şekilde hedef izleme ve gelecek satış faaliyetleri için kayıt oluşturmak.
Müşteriye ve bankaya ilişkin tüm önemli bilgilerin korunmasını dokümanların, dosyaların ve tüm gizli belgelerin banka politikaları doğrultusunda saklanmasını sağlamak. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gişe Yetkilisi ** Tüm Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Gişe YetkilisiHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi, 
Müşteri ve çözüm odakli yaklaşımı benimsemiş,
İletişim becerisi yüksek,
Sabırlı ve güleryüzlü,
İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip,
MS Ofis programlarına hakim,
1988 ve sonrası doğumlu,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ALACAK TAKİP MEMURU (İZMİR) İzmir HSBC Bank A.Ş.
ALACAK TAKİP MEMURU (İZMİR)HSBC Bank A.Ş.
Dünyada 86 ülke ve bölgede, 325.000'in üzerinde çalışanıyla elde ettiği derin bilgi ve benzersiz global deneyimi birleştirerek  100 milyonu aşkın müşteriye çok kapsamlı hizmetler sunan  'Dünyanın Lider Uluslararası Bankası HSBC , İzmir lokasyonunda  görevlendirilmek üzere;
 
Alacak Takip Memuru arıyor.
- MYO ve/veya üniversite mezunu,
- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
- İletişim ve ikna becerileri yüksek,
- Diksiyonu düzgün,
- Problem çözme yeteneği gelişmiş,
- Ekip çalışmasına yatkın,
- Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İzmir İzmir HSBC Bank A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İzmirHSBC Bank A.Ş.

En az önlisans / MYO mezunları veya üniversitede devam zorunluluğu olmayan öğrenciler
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Premier Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Suadiye Şube İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Premier Müşteri İlişkileri Yöneticisi-Suadiye ŞubeHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
Ez 5 yıl Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
BES ve SPK lisans belgesine sahip,
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior IT Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Senior IT SpecialistHSBC Bank A.Ş.
Knowledge
 
Designing, implementing, and managing infrastructure services and applications such as Operating Systems, Server hardware, Active Directory, Citrix, Clustering, System Monitoring Tools, Virtualization Applications, McAfee, etc.
Large to medium scale Technical Project Management.
Practical experience and in-depth specialization in implementing and managing IT Projects
Good knowledge of risk management, configuration management, and disaster recovery
Good understanding of hardware and software and related licence governance and general IT Operations principles
Have sufficient knowledge of IT Operations understanding policy, processes, procedures and systems deployed.
Proven technical expertise in an IT role  
 Experience / Skills 
 
Experience working in a large, enterprise environment in distributed manner, having a part of global network having business services  
Analytical thinking and problem-solving capabilities, troubleshooting and analysis
Excellent interpersonal and communication skills
Good planning and reporting skills.
Vendor Relationships
Good written and verbal English , Turkish communication skills
Ability to work under pressure and deliver within limited timescales
Having related certificates is a plus 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mevzuata Uyum ve İç Kontrol Kıdemli Uzman İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Mevzuata Uyum ve İç Kontrol Kıdemli UzmanHSBC Bank A.Ş.
· Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak
· İleri seviye İngilizce konuşma ve yazma
· Banka politika, prosedür, ürün ve hizmetleri ile grup veya yasal çerçeve konusunda detaylı bir bilgi sahibi olmak
· Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı sahibi olması zorunludur.
· Sermaye Piyasası Türev Araçlar Lisansı sahibi olması tercih sebebidir.
· Mevzuat Uyum, Teftiş, İç kontrol ve benzeri alanlarda en az 4 yıl tecrübe sahibi olmak
· Güçlü analitik, planlama ve organizasyon yeteneği
· Değişik kaynaklardan bilginin toplanması, analiz edilmesi ve değerlendirmesi kabiliyeti
· Organizasyonun tüm seviyelerindeki bireylerle iletişim kurmak için özgüvenin olması
· İyi iletişim yeteneği
· Geliştirilmiş çalışma uygulamalarının belirlenmesinde, dizayn edilmesinde ve uygulanmasında proaktif olma
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Trade & Receivables Sr System Analyst İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Trade & Receivables Sr System AnalystHSBC Bank A.Ş.

University degree in engineering, business administration, pure and applied science fields
Average level of spoken and written English
Excellent command of PC and Microsoft Office applications
Minimum 4 years of experience in similar job
Having knowledge about banking systems, retail and commercial credits,foreign trade and project management methods
Strong collaboration skills, with a strong sense of "the team"
Analytical mind and problem solving skills
Good verbal and written communication and organizational skills
Good time management skills
High performance under stress and changing conditions  
Business analysis and development skills, experience in business development phases is an asset
Understanding and solving customer problems and requests within most efficient period of time Showing respect for procedures and policies confidentiality applied in company
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fon Operasyon Uzmanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Fon Operasyon UzmanıHSBC Bank A.Ş.
Dünyada 86 ülke ve bölgede, 307.000' in üzerinde çalışanıyla elde ettiği derin bilgi ve benzersiz global deneyimi birleştirerek 95 milyonu aşkın müşteriye çok kapsamlı hizmetler sunan 'Dünyanın Lider Uluslararası Bankası HSBC'; HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için Fon Operasyon Uzmanı arıyor.
• 4 yıllık lisans derecesi (İşletme, İktisat vb.)
• İngilizceyi aktif kullanabilen
• Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 lisansına sahibi
• Sermaye ve Para Piyasaları, Vergi, T.T.K. mevzuat bilgisi
• Genel Muhasebe, Aracı Kurum ve Yatırım Fonları hesap planı bilgisi
• En az 4 yıllık banka veya aracı kurum tecrübesine sahip olmak
• En az 4 yıllık servis deneyimi
• Güçlü beşeri ilişkiler
• Gözlem yeteneği
• Hızlı ve yerinde karar alma, insiyatif kullanabilme
• Yaratıcılık
• Analitik düşünce
** Tüm başvurular mutlak gizlilik içerisinde değerlendirilecek olup, yalnız değerlendirmeye alınacak adaylarımızla iletişime geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Corporate Secretary Assistant Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Corporate Secretary Assistant ManagerHSBC Bank A.Ş.
University degree, preferably in Law, Business Administration or Economics
-Fluent in both written and spoken English
-Sound knowledge and understanding of banking practices, services and products
-An excellent understanding of the regulatory environment and expectations, interpretation of local and global regulations.
-Strong interpersonal skills with the ability to communicate effectively with Senior Management.
-Highly motivated self-starter with proven ability to work collaboratively within teams and to deliver on time.
-Excellent organisational and time management skills
-The nature of the role requires the jobholder to be probative, self-motivated and methodical
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Network IDS System Consultant İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Network IDS System ConsultantHSBC Bank A.Ş.

University degree (Engineering)
Good command of English
Min. 5 years experience on network & telecommunication area
Network (WAN/ LAN/Internet ) Analysis /Design and Implementation
Network remote access Analysis /Design and Implementation
Wireless networking
Network devices and protocols (Cisco device & protocol experience is plus)
Network monitoring and management systems (Cisco NCM, E-health, Splunk, Manage Engine)
Telecommuncation infrastructure (DWDM, SDH, Metroethernet, xDSL...)
VoIP applications
Network Performance and Quality of Service techniques
Network (WAN/ LAN) systems and infrastructure design & support in Data Centers, Headquarters, Disaster Center, branches an remote atms
Strong background for Internetwork troubleshooting and problem analysis
Project Managemet Capabilities on Network & Telecommunication areas
Cisco certifications - CCNA, CCNP, CCIE is plus
Ability to work with deadlines and under pressure
Ability to work in flexible working hours
Problem solving and proactive response capabilities
Ability to provide remote support
Ability to coordinate 3rd Party staff for remote site problems.
Good communication skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Payments & Cash Management - Product Analyst İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Payments & Cash Management - Product AnalystHSBC Bank A.Ş.
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 307.000 employees in 86 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.
We are currently seeking an experienced professional to join Pay & Cash Management (PCM) team in the role of Product Analyst to be based in Istanbul.
· Bachelor's Degree
· Extensive experience (min 4 years) in commercial and business management either in product management, operations. ( IT with marketing will be an asset)
· Preferably experienced in one or more Payments and Cash Management core business lines
· Strong background in product development, or operations with hands-on technology or business transformation experience
· Familiar with current and future industry trends relating to product development
· Strong communication and presentation skills and the ability to effectively work with multiple business partners to develop and commercialize product propositions
· Strong leadership skills to manage multiple projects in a fast-paced environment with minimum direction
· Excellent oral and written communication skills
· Outstanding analytical skills and attention to detail
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Administrative Assistant İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Administrative AssistantHSBC Bank A.Ş.

University degree.
PC skills (Word,Excel,Power Point, Internet-Intranet applications, )
Experience as an Administrative Assistant
Organizational Capability
Well interpersonal and communication skills.
Capable of time management skills 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Kontrol Uzmanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
İç Kontrol UzmanıHSBC Bank A.Ş.

Üniversite mezunu
Orta düzeyde yazılı ve sözlü ingilizce bilgisi
Banka politika, prosedür, ürün ve hizmetleri ile grup veya yasal çerçeve konusunda detaylı bir bilgi
2 yıl teftiş, iç kontrol veya benzeri alanlarda tecrübe
Güçlü analitik, planlama ve organizasyon yeteneği
Değişik kaynaklardan bilginin toplanması, analiz edilmesi ve değerlendirmesi kabiliyeti
Organizasyonun tüm seviyelerindeki bireylerle iletişim kurmak için özgüvenin olması
İyi iletişim yeteneği
Geliştirilmiş çalışma uygulamalarının belirlenmesinde, dizayn edilmesinde ve uygulanmasında proaktif olma
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marmaris Şb. Premier Müşteri İlişkileri Yöneticisi Muğla HSBC Bank A.Ş.
Marmaris Şb. Premier Müşteri İlişkileri YöneticisiHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
Ez 5 yıl Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
BES ve SPK lisans belgesine sahip,
İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Uzm Müşteri Temsilcisi-Çorum Çorum HSBC Bank A.Ş.
Bireysel Bankacılık Uzm Müşteri Temsilcisi-ÇorumHSBC Bank A.Ş.
 Bireysel Bankacılık  Uzman Müşteri Temsilcisi
 
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
 
Premier  Müşteri İlişkliçin en az 5 yıl, Uzman Müşteri Temsilcisi pozisyonu için en az 3 yıl, Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
 
BES ve SPK lisans belgesine sahip,
 
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
 
MS Office uygulamalarına hakim,
 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
 
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
 
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
 
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kuşadası Şb. Premier Müşteri İlişkileri Yöneticisi Aydın HSBC Bank A.Ş.
Kuşadası Şb. Premier Müşteri İlişkileri YöneticisiHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
Ez 5 yıl Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
BES ve SPK lisans belgesine sahip,
İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Altıyol-Serm. Piy. Aracılık Hizmetler Satış Kıd.Uz İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Altıyol-Serm. Piy. Aracılık Hizmetler Satış Kıd.UzHSBC Bank A.Ş.
Altıyol Yatırım Merkezi- Sermaye Piyasaları Aracılık Hizmetleri Kıdemli Uzmanı:
· 4 yıllık Lisans eğitimi veren Üniversite mezunu olmak
· Türk Sermaye Piyasası ve Mevzuatı ile ilgili konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmak
· Bir aracı kurumda asgari (4) sene deneyim sahibi olmak
· Ürün (Hisse Senetleri ve/veya VOB kontratları ) konusunda derin bilgiye sahip olmak ve gelişmeleri yakından takip etmek · İngilizce bilgisi
· Görev alanına paralel gerekli SPF lisansına sahip olmak:
· Hisse senetleri işlemleri yapacak olanlarda en az Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisansı
· Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB) kontratlarında işlem yapacak olanlarda Türev Araçlar Müşteri Temsilciliği Lisansı sahibi olmak
· Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı
· Türev Araçlar Lisansı
· Kuvvetli analitik muhakeme kapasitesine sahip olmak
· Mevzuata Uyum (compliance) konusunda bilgili olmak
· MS Ofis Uygulamaları konusunda yeterli bilgi sahibi olmak
· Para ve Sermaye piyasaları konusunda bilgi ve fikir sahibi olmak
· Bankamızı temsil becerisi
· Mükemmel İletişim Becerileri
· Analitik Düşünme Yeteneği
· Risk nosyonu ve risk yönetimi becerisi
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sabit Getirili Fonlar Kıdemli Uzmanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Sabit Getirili Fonlar Kıdemli UzmanıHSBC Bank A.Ş.
· Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren kurumlardan işletme, iktisat, mühendislik, matematik gibi bölümlerinden mezun olmak
· Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı belgesine sahip olmak
· Sermaye Piyasaları ve ilgili kanuni düzenlemeler hakkında derin bilgi birikimi sahibi olmak
· Tahvil Bono piyasasında minimum 3 yıl iş deneyimine sahip olmak,
· Analitik düşünme yeteneği, problem çözme becerisi
· Stres altında çalışabilme
· Konuşma ve yazmada çok iyi düzeyde İngilizce
· Piyasadaki trendler ve yeni gelişmeleri yakından takip edebilen dinamik ve sosyal kişilik yapısı
· İleri düzeyde bireysel ve toplu iletişim, yönetsel ve koçluk becerileri
· Reuters / Bloomberg uygulamalarına hakim
 
 
 
·
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ödeme Sistemleri ve Araştırmalar Uzmanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Ödeme Sistemleri ve Araştırmalar UzmanıHSBC Bank A.Ş.
• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak
• Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip olmak
• En az 5 yıllık Bankacılık tecrübesine sahip olmak
• MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak
• Takım çalışmasında görev alabilmek
• Zaman yönetimini bilmek
• Stres altında çalışabilme yeteneğine sahip olmak
• Analitik düşünce yapısına sahip olmak
• İş disiplinine sahip olmak
• Koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip olmak
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Executive Assistant İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Executive AssistantHSBC Bank A.Ş.

University degree.
PC skills (Word,Excel,Power Point, Internet-Intranet applications, )
Fluent in both  written and spoken English
Experience as an Administrative Assistant
Organizational Capability
Well interpersonal and communication skills.
Capable of time management skills 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kart Projeleri ve Otorizasyon Uzmanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Kart Projeleri ve Otorizasyon UzmanıHSBC Bank A.Ş.

Graduated university degree
Written&spoken English (preferable)
At least 3 years experience on card&pos projects.
Banksoft Card System knowledge is preferable
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Monitoring FCC & RC Senior Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Monitoring FCC & RC Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.
-University degree, preferably in Business Administration, Economics or Law
-Sound knowledge and understanding of banking practices, services and products
-Proficient at both local regulations and financial crime compliance practices
-Fluent in both written and spoken English
-Knowledge of key current regulatory change initiatives and their impacts on the Bank
-Significant financial crime compliance and audit / risk experience .
-Experience of analysing and interrogating management information, and identifying trends/discrepancies
-An excellent understanding of the regulatory environment and expectations, interpretation of local and global regulations.
-Strong interpersonal skills with the ability to communicate effectively with both Compliance and Business Senior Management.
-Ability to support decisions with sound reasoning.
-Highly motivated self-starter with proven ability to work collaboratively within teams and to deliver on time.
-Excellent analytical , organisational and time management skills
-The nature of the role requires the jobholder to be proactive, self-motivated and methodical
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Performance Development Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Business Performance Development SpecialistHSBC Bank A.Ş.


Knowledge on relational databases, data structures and querying languages ,Datawarehouse design techniques.

Having Knowledge on financial products ,services and regulations

In-depth knowledge on related programming languages and techniques.

Expreince at least2 years to related functional area.

TSQL,PL/SQL Coding and optimizations.

Relational Databases ( Ms SQL,Oracle ,DB2)

Olap Databases

Reporting Tools(BO,,Ms Reporting Services)

ETL Tools (Datastage)

Ability to analyze data relationships

Ability to clearly document projects

Ability to upgrade skills

Ability to learn new technologies relevant to the functional area.

Ability to manage and supervise projects

Proficient in verbal and writing communications.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Security Assistant Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
IT Security Assistant ManagerHSBC Bank A.Ş.

4 years university degree in information systems, or a related field or equivalent
Excellent command of English language
Ability to work under pressure and within strict time limits
Strong, broad knowledge of Information Security Risk and related security controls and practices.
Strong knowledge about Operating System, Database, Application, Networking Security,
Strong knowledge about Anti-malwares, Web Security, Packet Filtering, Intrusion, Detection/Prevention,
Data Leakage Prevention, SIEM Technologies and Products
Security related certification such as CISA, CISM, CISSP etc. is preferred.
Forensic analysis expertise is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık İç Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Bireysel Bankacılık İç Kontrol Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.
• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak
• İyi düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip olmak
• MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak
• Banka ürünleri, süreçleri, uygulamaları, prosüdürleri, muhasebe ve mevzuat bilgisine sahip olmak
• 0-2 yıllık Bankacılık tecrübesine sahip olmak
• Takım çalışmasında görev alabilmek
• Zaman yönetimini bilmek
• İş disiplini sahibi olmak
• Güçlü analitik düşünce, planlama ve organizasyon yeteneği
• Koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip olmak
• Stres altında çalışabilme yeteneğine sahip olmak
• Ekip ve iş kolları ile insan ilişkileri
• Seyahat engeli olmamak
• Muhasebe ve mevzuat bilgisine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Kazanım Temsilcisi-İzmir İzmir HSBC Bank A.Ş.
Müşteri Kazanım Temsilcisi-İzmirHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Engelli Memur İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Engelli MemurHSBC Bank A.Ş.
Genel Müdürlük Birimimizde görevlendirilmek üzere;
- Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,
- En az lise mezunu,
- MS Office programlarına hakim,
- İletişim becerileri güçlü,
çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Küresel Bankacılık ve Piyasalar İç Kontrol Uzmanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Küresel Bankacılık ve Piyasalar İç Kontrol UzmanıHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak;
İleri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip olmak;
Hazine, Teftiş veya İç kontrol tecrübesine sahip olmak; 
Tercihen ileri SPK Düzey 3 lisansına sahip olmak
En az 3 yıllık bankacılık tecrübesine sahip olmak;
Analitik düşünce yapısına ve güçlü organizasyon ve planlama becerisine sahip olmak;
Ekip çalışmasına yatkın olmak;
Güçlü iletişim bilgisine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HTS İş Riski Kontrol Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
HTS İş Riski Kontrol Yönetimi Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.

İletişim kabiliyeti, insan ilişkileri ve ifade gücü ileri seviyede
İleri seviyede İngilizce
Organizasyon, planlama, ilişki yönetimi, müzakere ve danışmanlık konularının yazılı ve sözlü iletişiminde güçlü
Sonuç odaklılıkla birlikte detaycı bir yaklaşım ve aynı zamanda kaliteli sonuçlardan ödün vermeden agresif sürelere uyum kabiliyeti
Denetim yönetimi süreci tecrübesi (tercih sebebi)
Yönetişim ve kontrol süreçlerinde tecrübeli (tercih sebebi)
Operasyonel Risk ve İç Kontrol prensipleri konularında bilgi sahibi ve risk değerlendirme konusunda güçlü (tercih sebebi)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Uzm Müşteri Temsilcisi-Malatya Malatya HSBC Bank A.Ş.
Bireysel Bankacılık Uzm Müşteri Temsilcisi-MalatyaHSBC Bank A.Ş.
 Bireysel Bankacılık  Uzman Müşteri Temsilcisi
 
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
 
Premier  Müşteri İlişkliçin en az 5 yıl, Uzman Müşteri Temsilcisi pozisyonu için en az 3 yıl, Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
 
BES ve SPK lisans belgesine sahip,
 
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
 
MS Office uygulamalarına hakim,
 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
 
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
 
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
 
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HSBC Portföy Yönetimi İş Geliştirme ve Ürün Uzmanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
HSBC Portföy Yönetimi İş Geliştirme ve Ürün UzmanıHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitim veren kurumlarından işletme, iktisat, mühendislik, matematik gibi bölümlerinden mezun olmak
Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı belgesine sahip olmak
En az 3 yıllık fon/portföy yönetimi veya finansal piyasalarda satış / iş ve ürün geliştirme deneyimi
Analitik düşünme yeteneği, problem çözme becerisi
Stres altında çalışabilme
Konuşma ve yazmada çok iyi düzeyde İngilizce
İleri düzeyde prezentasyon ve sunum yeteneği
Piyasadaki trendler ve yeni gelişmeleri yakından takip edebilen dinamik ve sosyal kişilik yapısı
İleri düzeyde bireysel ve toplu iletişim, yönetsel ve koçluk becerileri
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net