HSBC Bank A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.hsbc.com.tr  

HSBC Grubu

                 Avrupa,  Asya-Pasifik  bölgesi,  Kuzey  ve  Güney  Amerika, Ortadoğu  ve Afrika'da faaliyet  gösteren  HSBC  Grubu, dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından  biridir.  Merkezi  Londra'da bulunan HSBC, dünyanın  87 ülkesinde, yaklaşık  7.500  şube  ve  ofisi, 307.000 personeli ile yaklaşık  95 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. 

 

HSBC Türkiye

                 1990  yılında  İstanbul'da  %100 yabancı sermayeli bir banka olarak kurulan Midland Bank A.Ş.'nin ismi 1999 yılında HSBC Bank A.Ş. olarak değiştirildi. Türkiye'de   1990   yılından  itibaren  kurumsal bankacılık  alanında  ve  sermaye piyasalarında  faaliyet gösteren HSBC Bank A.Ş., 1997 yılından bu yana kapsamlı bir ürün yelpazesi ile bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya başladı. Ekim  2001'de Demirbank T.A.Ş'nin satın alınmasıyla ardından, iki bankanın birleşme işlemleri  Aralık  2001  içinde  sonuçlandırıldı  ve 19 Eylül 2002 tarihinde Benkar Tüketici  Finansmanı  ve  Kart Hizmetleri A.Ş., Advantage markası dahil olmak üzere satın alındı.

Ayrıca  2005  yılında  Anadolu  Hayat Emeklilik A.Ş. ile yapılan anlaşma ile 2 adet emeklilik   fonu   portföyünün  yönetimini  üstlenilmiştir. Aynı  tarihte  İşletme Bankacılığı kurulmuştur.

 

                 Şube sayısı: 333

                 Çalışan sayısı: 6.483

                 Müşteri sayısı: 3.5 Milyon

                 İştirakleri:  HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş., HSBC Portföy Yönetimi A.Ş., HSBC Ödeme  Sistemleri  Bilgisayar Teknolojileri Basın Yayın ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., HSBC İnternet ve Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş.

 

Ekspres  Bankacılık  Kanalları:  Müşterilerine  güvenli, hızlı, ve kullanımı kolay İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı hizmetleri sunan HSBC Bank, ATM'lerinde de  en  yeni  teknolojileri  kullanarak  Türkiye'nin en hızlı ATM ağlarından birini müşterilerinin  hizmetine  sunmaktadır. Tüm bankacılık hizmetlerini gerçekleştirmek üzere  kullanılan  HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111, HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı   444  0  424,  HSBC  Bank  Bireysel  ve Şirket  İnternet  Bankacılığı www.hsbc.com.tr hizmetinizdedir.

Ürün  Yelpazesi:  HSBC  Bank  A.Ş.,  bireysel  finansal hizmetler, kurumsal,  ticari, işletme  (SME) yatırım bankacılığı, hazine ve sermaye piyasaları alanlarında hizmet vermektedir.,

Bireysel  Bankacılık  Hizmetleri:  Banka  Kartı,  Kredi Kartları, Mevduat Ürünleri, Bireysel  Krediler,  Ödeme ve Tahsilatlar, HSBC Premier, Finansal Planlama, Sigorta Ürünleri, HSBC Private Bank.

Kurumsal/İşletme    (SME)    Bankacılığı:   Krediler,   Dış Ticaret   Finansmanı, Yapılandırılmış  Finansman,  Proje  ve  İhracat Finansmanı,  Sendikasyonlar, Bono, Kurumsal Finansman Hizmetleri, Saklama Hizmetleri, Nakit Yönetimi, Sigorta Ürünleri Mevduat  ve  Yatırım  Ürünleri,  Risk  Yönetimi,  Üye İşyeri  Hizmetleri ve Ticari Kartlar.

Yatırım  Hizmetleri:  Yatırım Fonları, Hisse Senedi İşlemleri, HSBC Varlık yönetimi

Hazine ve Sermaye Piyasaları: Hazine Bonosu ve Tahviller, Eurobond, Vadeli işlemler ve Opsiyon Borsası,Türev Ürünler Spot ve Vadeli Döviz İşlemleri, Tüm Sabit Getirili Menkul  Değerler,  Altın  İşlemleri,  Futures  ve  Opsiyon Kontratları, Diğer Türev Ürünleri, Para Piyasaları Ürünleri.

HSBC Grubunun Rüşvetle Mücadeleye ilişkin Yaklaşımı : HSBC, uygun politika ve prosedürler ile rüşvet ve yolsuzlukla mücadele etmeyi ve buna bağlı olarak iş ahlakı standartlarını daha da iyileştirmeyi taahhüt etmektedir. HSBC, çalışanlarının rüşvet ve yolsuzluk iddiaları da dahil olmak üzere şüphelendikleri durumları raporlamaları için kurulu bir bildirim mekanizması bulunmaktadır. Rüşvet ve yolsuzluk riskini izlemek ve yönetmek üzere Grup düzeyinde bir komite kurulmuş ve ortaya çıkabilecek kaygıların bildirimi için prosedürler oluşturulmuştur.

 

İnternet Adresi: www.hsbc.com.tr 

 

 

 

 HSBC Bank A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 48
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Insurance Business Performance&Planning Specialist İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
Insurance Business Performance&Planning SpecialistHSBC Bank A.Ş.


Minimum of bachelor’s degree in marketing, business, related field or equivalent experience

Advanced level of verbal and written English

Having an in-depth- knowledge of insurance and banking products, market and regulations will be an asset

Having an understanding of RBWM banking products & services

Strong knowledge of the customer service concept and its impact on customer relationships

Preferably Holder of pension licence from Pension Monitoring Center Turkey

Preferably Holder of insurance licence from SEGEM Turkey (Regulatory Insurance Organization)

Preferably degree from LOMA (Life Office Management Association) and CII (Chartered Insurance Institute

At least  5-years experience in insurance / banking business

Excellent interpersonal and communication skills

Negotiation skills

Time management

Ability to manage under stress
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İzmir İzmir HSBC Bank A.Ş.
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi-İzmirHSBC Bank A.Ş.

En az önlisans / MYO mezunları veya  üniversitede devam zorunluluğu olmayan öğrenciler
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Bireysel Bankacılık Müşteri TemsilcisiHSBC Bank A.Ş.
• Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi, • Tercihen SPK lisans belgesine sahip, • Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, • 1987 ve sonrası doğumlu, • MS Office uygulamalarına hakim, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl  tecil ettirmiş, • Ekonomi ve finans sektörüne ilgi duyan, • Finansal verileri yorumlama yeteneğine sahip, • İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, • Analitik düşünme yeteneğine sahip, dinamik, araştırmacı.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Intern Ankara, İstanbul(Avr.)... HSBC Bank A.Ş.
InternHSBC Bank A.Ş.

3rd or 4th year university students, master students & new graduates in Business Administration, Industrial Engineering, Finance, Mathematical Engineering, Economy, Management, Statistics etc.
Able to work minimum 3 days/week during the winter period
Excellent command of written and spoken English
Strong analytical thinking and multitasking
Willingness to work in banking sector with high result-orientation
Good level of Ms Office Applications
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operational Risk Management Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Operational Risk Management ManagerHSBC Bank A.Ş.
HSBC is recognised as one of the top tier providers of Global Payments and Cash Management services. As more corporate and institutional clients continue to consolidate their banking activities with the introduction of payments and cash management services, the potential growth of this business is substantial. Our customers view our regional client service proposition as a key element in deciding with whom to mandate their business.
The role holder provides consultancy to the CMB and GBM Business lines regarding operational risk environment. And the role holder is directly responsible for oversight of 1st LoD efficiency on the management of operational risk of CMB and GBM businesses.
 
Maintain an effective operational risk framework in line with Group Standards and local regulatory requirements.
Oversee and coordinate the operational risk management process for all on-going, monthly, quarterly and annual tasks.
Provide timely and accurate information on all operational risks to senior management, related committees and the Group.
Provide timely assistance and guidance to  Commercial Banking (CMB) & Global Banking and Markets (GBM) on operational risk framework, systems, reviews and reporting.
Analyse operational risk incidents and operational losses to present mitigating actions and lessons learned.
Build and support a culture that acknowledges the requirement for effective management of operational risk and internal control.
Oversee first line of defence activities in CMB and GBM businesses.
Assess and report on the adequacy of operational risk and internal control environment in Commercial Banking (CMB) & Global Banking and Markets (GBM) Businesses and undertake assurance and oversight activities.
Monitor local, international operational risk trends and regulatory developments.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ALACAK TAKİP MEMURU (IZMIR) İzmir HSBC Bank A.Ş.
ALACAK TAKİP MEMURU (IZMIR)HSBC Bank A.Ş.
Dünyada 86 ülke ve bölgede, 325.000'in üzerinde çalışanıyla elde ettiği derin bilgi ve benzersiz global deneyimi birleştirerek  100 milyonu aşkın müşteriye çok kapsamlı hizmetler sunan  'Dünyanın Lider Uluslararası Bankası HSBC , İzmir lokasyonunda  görevlendirilmek üzere;
 
Alacak Takip Memuru arıyor.
- MYO ve/veya üniversite mezunu,
- MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
- İletişim ve ikna becerileri yüksek,
- Diksiyonu düzgün,
- Problem çözme yeteneği gelişmiş,
- Ekip çalışmasına yatkın,
- Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Kazanım Temsilcisi-İstanbul İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Müşteri Kazanım Temsilcisi-İstanbulHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Kazanım Temsilcisi-Bursa Bursa HSBC Bank A.Ş.
Müşteri Kazanım Temsilcisi-BursaHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri KazanımTemsilcisi-Ankara Ankara HSBC Bank A.Ş.
Müşteri KazanımTemsilcisi-AnkaraHSBC Bank A.Ş.

Önlisans/MYO Lisans mezunu, ve ya üniversiteye devam zorunluluğu olmayan öğrenciler,
30 yaşını aşmamış,
Ofis dışında yoğun bir tempoda çalışabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,
İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Engelli Memur İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Engelli MemurHSBC Bank A.Ş.
Genel Müdürlük Birimimizde görevlendirilmek üzere;
- Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,
- En az lise mezunu,
- MS Office programlarına hakim,
- İletişim becerileri güçlü,
çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Monitoring FCC&RC Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Monitoring FCC&RC ManagerHSBC Bank A.Ş.

University degree, preferably in Business Administration, Economics or Law
Sound knowledge and understanding of banking practices, services and products
Proficient at both local regulations and Group Compliance policy and standards
Fluent in both  written and spoken English
Knowledge of key current regulatory change initiatives and their impacts on the businesses.
Significant compliance or possibly relevant audit / risk experience covering a wide range of business areas. Minumum 5 year experience is expected.
Experience of analysing and interrogating management information, and identifying trends/discrepancies
An excellent understnding of the regulatory environment and expactations, interpretation of locl and global regulations.
Strong intrpersonel skills with the ability to communicate effectively with both Compliance and Business Senior Management,
Ability to support decisions with sound reasoning.
Highly motivated self-starter with proven ability to work collaboratively within teams and to deliver on time.
The nature of the role requires the jobholder to be proactive, self - motivated and methodical,
Excellent analytical, organisational and time management skills.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bireysel Bankacılık Premier MIY/ Uzman Müşteri Tem ** Tüm Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Bireysel Bankacılık Premier MIY/ Uzman Müşteri TemHSBC Bank A.Ş.
 Bireysel Bankacılık Premier Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Uzman Müşteri Temsilcisi
 Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
Premier  Müşteri İlişkliçin en az 5 yıl, Uzman Müşteri Temsilcisi pozisyonu için en az 3 yıl, Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
BES ve SPK lisans belgesine sahip,
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cash Management - Implementation Assistant Manager İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Cash Management - Implementation Assistant ManagerHSBC Bank A.Ş.
PAYMENTS AND CASH MANAGEMENT - CLIENT IMPLEMENTATION  ASSISTANT MANAGER
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 9,500 offices in 87 countries and territories, we combine in-depth local  knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers. 
Some careers grow faster than others. 
If you’re looking for a career that will give you plenty of opportunities to develop, be part of HSBC and your future will be rich with potential.We will seek an experienced professional to join Payments & Cash Management (PCM) team in the role of   Client Implementation/Integration Assistant Manager  to be based in Istanbul.
 
• Bachelor' s Degree
• Knowledge of Corporate and Business Banking international proposition / product capabilities
• In-depth knowledge of commercial cash management and electronic banking products
• Minimum of 4 years proven and progressive cash management product set-up and management experience or equivalent
• Proven ability to deliver creative and flexible customer solutions
• Ability to understand a customers business and the fundamentals of running a business
• Good level of business acumen and commercial awareness, including economic, cultural, procedural and regulatory issues
• Ability to interact with business customers at all levels
• Excellent interpersonal skills and ability to interact and build relationships with internal and external stakeholders
• Excellent time management, planning and organisation skills
• Excellent range of communication skills, including written, verbal, and the ability to deliver compelling presentations
• Strong analytical skills
• Project Management skills
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GLOBAL STANDARDS MANAGER İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
GLOBAL STANDARDS MANAGERHSBC Bank A.Ş.
GLOBAL STANDARDS MANAGER
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world.
With a international network extending to 9,500 offices in 87 countries and territories, we combine in-depth local  knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers.  
Minimum of a bachelor’s degree in business, finance, related field or equivalent experience
8  years (minimum) experience in management and leadership
Advanced level of English – verbal and written
Extensive knowledge in operational and legal subjects
Project management experience
Notion for risk and risk management
Sound knowledge of commercial banking products and services, supporting systems and regulations impacting their delivery.
In-depth Risk, Compliance, Local Regulations and Legal
Experience of managing and delivering cross-functional programmes
Professional business demeanor
Strong financial analysis skills
Attention to details
Strong analytical reasoning capabilities and problem solving skills
Strong communication, coordination and time management skills
High performance skills under stressful job environment
 
**All applications will be handled in strictest confidence and only the candidates who are in consideration will be contacted
 
Sürekli / Tam zamanlı    Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi Adana, Gaziantep... HSBC Bank A.Ş.
Kurumsal Bankacılık Müşteri İlişkileri YöneticisiHSBC Bank A.Ş.
KURUMSAL BANKACILIK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ (GAZİANTEP/ADANA)
Dünyada 86 ülke ve bölgede,  325.000'in üzerinde çalışanıyla elde ettiği derin bilgi ve benzersiz global deneyimi birleştirerek  100 milyonu aşkın müşteriye çok kapsamlı hizmetler sunan  'Dünyanın Lider Uluslararası Bankası HSBC'; Kurumsal Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyor.
 
Üniveristelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak
Finansal piyasalar ve ürünler hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak
Kurumsal Bakacılık başta olmak üzere, Ticari /Kurumsal segmentte e az 4 yıl deneyim
Kurumsal Bankacılık' ta dış ticaret ürünleri deneyimi
İyi derecedeİngilizce bilgisine sahip olmak
Sermaye Piyasası Faaliyetleri Temel Düzey Lisansı veya Temel Düzey Müşteri Temsilciliği Lisansı sahibi olmak
Tercihen Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı sahibi olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzman Yardımcısı (Engelli) İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Satınalma Uzman Yardımcısı (Engelli)HSBC Bank A.Ş.

En az 2 yıllık Yüksekokul mezunu,
MS Ofis programlarına (Excel , Word ) hakim,
Tercihen Satınalma deneyimi olan,
Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek düzeyde İngilizceye hakim.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dolandırıcılık Risk Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Dolandırıcılık Risk Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.

Kanal, kart, üye işyeri ve başvuru dolandırıcılık vakalarını raporlamak, analiz etmek, olası dolandırıcılık girişimlerini önceden farketmeyi sağlayacak yeni kurallar geliştirmek, mevcut kurallardan verimli olmayanları tespit etmek, bu kuralları fayda-maliyet analizi çerçevesinde geliştirmek,
Banka sistemlerince tespit edilmeyen dolandırıcılık vakalarını analiz etmek, fayda-maliyet analizi çerçevesinde yeni kurallar geliştirmek,
Dolandırıcılık trendlerini takip etmek,  proaktif davranarak Banka’ya doğacak maddi ve itibari zararların önlenmesi için tedbirler almak, alınmasını sağlamak,
GDR içerisindeki birimlerle birlikte çalışarak HSBC Grup ve Banka üst yönetimine iletilecek olan raporları hazırlamak,
Sistemsel geliştirme taleplerini hazırlayarak ilgili ekiplere iletmek, talebin analiz ve kullanıcı kabul testleri aşamasında ilgili ekiplerle birlikte çalışmak,  kullanıcı kabul testlerini gerçekleştirmek,
Günlük operasyonların belirlenen iş akışlarına uygun olarak yürütüldüğünden emin olmak amacıyla düzenli rastsal kontroller gerçekleştirmek,  hatalı işlemlerle ilgili olarak personeli ve yöneticisini bilgilendirmek, bu kapsamda geliştirilmesi gereken alanları belrleyerek bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üye İşyeri İlişki Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Üye İşyeri İlişki Yönetimi Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.

• Yeni mezun veya 1-2 yıllık iş deneyimine sahip,
• 4 yıllık üniversite mezunu,
• Sözlü ve yazılı iletişimi sağlayabilecek ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• İleri düzeyde MS Office bilgisi olan (özellikle Excel ve Powerpoint),
• Problem çözme ve satış yönetimi becerilerine sahip,
• Pazarlama, satış, müzakere ve ikna becerisine sahip,
• Analitik düşünebilen, yaratıcı, dinamik, sorumluluk alan, takım oyununa yatkın, iletişimi güçlü, gelişime açık,
• Aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Platform Asistanı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Platform AsistanıHSBC Bank A.Ş.

University degree
PC skills (Word,Excel,Power Point, Internet-Intranet applications, )
Experience as an Administrative Assistant
Organizational Capability
Well interpersonal and communication skills.
Capable of time management skills
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Management Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Business Management SpecialistHSBC Bank A.Ş.
• Providing data management and data mining service to Internal Systems and Regulations functions.
• Developing, implementing and managing all business analysis, providing support to the Internal Systems and Regulations functions in terms of obtaining data for execution of control functions.
• Building-up necessary queries in order to provide necessary data sets to Internal Systems and Regulationsfunctions
• Setting-up scheduled or standard data sets or reports in line with the requirements of the teams
• Providing analytical and performance management support to Internal Systems and Regulations function on a timely manner while managing priorities
• The jobholder should provide support to Business Manager for coordination and consolidation of quarterly budgeting process of the teams.
• Providing analytical support and reporting assistance for cost management and monitoring
• Preparation and distribution of the MI & Governance processes
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Technology Architect İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Technology ArchitectHSBC Bank A.Ş.

University Degree
Stakeholder Engagement
Budget Management, Business Case, Legacy Systems,Organization and IT Infrastructure, Asset Management, IT Practices
Customer Focus
Achieving Excellence
Buiding for the Future
Managing Risk Responsibly
IT Governance
Industry Knowledge & Market Strategy
Application Portfolio Management
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dolandırıcılık Riski Yönetici Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Dolandırıcılık Riski Yönetici YardımcısıHSBC Bank A.Ş.

Banka sistemlerince tespit edilmeyen dolandırıcılık vakalarını analiz etmek, fayda-maliyet analizi çerçevesinde yeni kurallar geliştirmek,
Güvenlikle ilgili projelerin takip edilmesi ve testlere katılmak,
Banka dışı resmi kurumların talep ettiği ve banka içi gruba yapılan raporlamaları hazırlamak,
Banka ve kredi kartı otorizasyon parametrelerini güncellemek, otorizasyon parametrelerine takılan işlemleri düzenli olarak analiz etmek ve ilgili gruplara raporlamak,
Dolandırıcılık işlemleriyle ilgili her türlü riske karşı dolandırıcılık kontrol sürecini uygulamak,
Banka içi dolandırıcılıkları içeren saldırılarda banka ve müşteri zararını asgari düzeye indirmek için başta Teftiş Kurulu, İç Kontrol, Mevzuat Uyum ve Hukuk olmak üzere ilgili tüm iş birimleri ile koordinasyon halinde çalışmak,
Minimum hata ile dolandırıcılık önleme süreciyle ilgili faaliyetleri yönetmek, servis standartlarını banka üst yönetimi ve diğer ilgili yönetim tarafından kabul edilen SLA’lara uygun olarak sürdürmek,
Kitlesel bir dolandırıcılık olayının ortaya çıkması halinde ilgili ekiplerle koordinasyon ve işbirliği içerisinde olmak, 
Dolandırıcılık kontrol süreçleri ile ilgili dokümanları hazırlamak ve güncel kalmasını sağlamak.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GB&M Know Your Customer Assistant Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
GB&M Know Your Customer Assistant SpecialistHSBC Bank A.Ş.
• Bachelor’ s Degree,
• Understanding of KYC, financial regulatory environment and AML risk implications,
• Thorough understanding of various Line of Businesses: RBWM, CMB & GMB and various client types
• Proven skill sets in analysing implications of mergers and acquisitions on legal identities & ownership structures of
Corporate, FIs & Funds,
• Sound knowledge of financial regulatory requirements,
• Good command of English (Written & Spoken),
• Computer literate and ability to work on basic applications like MS Excel, MS Word and Lotus Notes,
• Flexibility to work in different shift timings,
• Excellent communication skills,
• Team player and ability to manage people and performance,
• Ability to handle crisis situations and take appropriate / timely decisions .
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Senior Auditor İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
IT Senior AuditorHSBC Bank A.Ş.

University  degree  (preferably in Computer Science / Engineering)
Experience in IT audit or relevant areas (minimum 4 years)
Extensive  knowledge of IT systems and processes as well as IT security principles
Broad understanding of the risks and control principles associated with IT activities, IT policies and procedures
Preferably having knowledge in laws and regulations related with the area of responsibility
Analytical thinking, problem solving skills and ability to make reliable and objective judgments
Familiarity with COBIT framework and COBIT based auditing
Ability to communicate effectively with all levels of staff and management
Excellent written and verbal communication skills
Ability to work within demanding time scales and quality specifications
Excellent command of English,
Preferably holding CISA and CISSP certificates
Hands on knowledge in MS SQL, MS Access, ASP, script languages
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Analist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
AnalistHSBC Bank A.Ş.

4 yıllık üniversite mezunu olmak (tercihan analitik bölümler)
Grup ile olan yazışma ve toplantıları yürütebilecek iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak
En az üç yıllık iş tecrübesine sahip olmak
Proje ve süreç yönetimi konusunda  bilgi sahibi olmak
Verimlilik, optimizasyon metodolojileri konusunda bilgi sahibi olmak
Banka sistemleri, ürünleri ve tercihen tahsilat süreçleri konusunda bilgi sahibi olmak
MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilme, tercihan kodlama yapabilme, makro yazabilme tecrübesine sahip olmak
Raporlama ve database yönetimi konularında bilgi sahibi olmak
Analitik yaklaşım becerisi göstermek
Güçlü iletişim becerisine sahip olmak
Stres altında çalışma becerisi gösterebilme
Çözüm odaklı yaklaşım gösterebilmek
Birden çok görevi bir arada yürütebilme becerisi
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kıdemli Analist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Kıdemli AnalistHSBC Bank A.Ş.

Tahsilat stratejisinin geliştirilmesine yönelik proje ve çalışmalarda görev almak. Mevcut tahsilat stratejilerinin eksiksiz olarak uygulanmasını sağlamak. Bu doğrultuda iş ortaklarına zamanında ve yeterli geri bildirim sunmak.
Grup bazında yürütülen tahsilat projelerine katılmak, projelerin uygulamaya geçirilmesinde ve uygulama sonrası kontrol ve raporlamalarında görev almak.
Yerel ve grup bazında portföy, performans ve verimlilik raporlarının ve/veya sunumlarının hazırlanmasında rol almak. Gerekli durumlarda aktif olarak birimi temsil etmek.
Birim içi operasyonel ve raporlama süreçlerinin gözden geçirilmesi, sözkonusu süreçlerin etkinlik ve verimliliğinin arttırılmasına yönelik iş geliştirim projelerde görev almak.
Birimin tahsilat süreçleri ve analitik yeteneklerinin gelişimine odaklanan iş geliştirme projelerinde görev almak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
İş Geliştirme Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.

4 yıllık üniversite mezunu olmak
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak
En az iki yıllık iş tecrübesine sahip olmak
Banka ürünleri, tahsilat süreçleri, tahsilat sistemleri ve tercihen çağrı sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak
MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilme becerisine sahip olmak
Raporlama yapma beceri ve tecrübesine sahip olmak
Analitik yaklaşım becerisi göstermek
Güçlü iletişim becerisine sahip olmak
Stres altında çalışma becerisi gösterebilme
Çözüm odaklı yaklaşım gösterebilmek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yurtiçi Yasal Raporlama Yönetici Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Yurtiçi Yasal Raporlama Yönetici YardımcısıHSBC Bank A.Ş.

En az 4 yıllık üniversitelerin tercihen Finans, Maliye, İşletme, bölümlerinden mezun olmak
İyi derecede PC (Microsoft Office Uygulamaları ) kullanımı
İyi derecede İngilizce bilgisi (yazma – okuma)
İyi derecede Bankalar Kanunu, Muhasebe Düzenlemeleri ve THP ile ilgili bilgi sahibi olmak
İyi derecede finansal matematik bilgisine sahip olmak
En az 4 yıllık bankacılık ve raporlama deneyimi
Takım çalışmasına yatkın
Etkin ve güçlü iletişim becerisine sahip olmak
Analitik ve yaratıcı düşünce yapısı
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çerkezköy Şube Uzman Müşteri Temsilcisi Tekirdağ HSBC Bank A.Ş.
Çerkezköy Şube Uzman Müşteri TemsilcisiHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi,
Uzman Müşteri Temsilcisi pozisyonu için en az 3 yıl, Bireysel Bankacılık alanında deneyime sahip,
BES belgesine sahip,
Tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bireysel ürün ve hizmetler, mevzuat ve prosedürler hakkında güncel bilgiye sahip,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,
Analitik düşünme ve planlama yeteneğine sahip,
Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HR Talented Graduates İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
HR Talented GraduatesHSBC Bank A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Network IDS Senior Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Network IDS Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.

At least a university degree (Engineering)
Good command of English
Technical knowledge at;
Communication Technologies
Network  (WAN/ LAN/Internet ) Analysis /Design and Implementation
Network security  and remote access Analysis /Design and Implementation
Unified Communications
Wireless networking
Network devices and protocols
Network monitoring and management systems
Telecommuncation infrastructure
VoIP applications
Videoconferencing systems
Network Performance and Quality of Service techniques
Disaster recovery principles in network area
Experience in the following issues for not less than  3 years;
7x24 Network administration and  operation
Network (WAN/ LAN) systems  and infrastructure
Network monitoring and management systems
Strong background for Internetwork troubleshooting and problem analysis
Leadership/ Team builder
Ability to work with deadlines and under pressure
Ability to work in flexible working hours
Problem solving and proactive response capabilities
Ability to provide remote support on phone
Ability to coordinate 3rd Party staff for remote site problems.
Professional communication skills
Ability to innovate new solutions
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operational Performanca Improvement Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Operational Performanca Improvement SpecialistHSBC Bank A.Ş.

Undergraduate or postgraduate degree in Science, Business Administration or a related field. MBA would be a plus.
The Process Reengineering Consultant typically has 4+ years of overall experience with 2+ years in consulting and a variety of skills related to executing low/medium complexity projects/consulting engagements
Proven track record as an outstanding consultant (change management or business transformation) and/or project manager
Overall financial/consulting services industry knowledge
Exposure to Target Business and Operating Models and transformation business case (bottom-up & to-down)
Understands how technology/process improvements adds value to the business and to the end customer
Demonstrated ability to rapidly build relationships with key stakeholders
Working across cultures and in matrixed organisational structures
Successful change management  
Navigating – understanding Operational Performance Improvement strategy and aligning directions accordingly
Aspiring – being ambitious about providing the highest standards of delivery
Driving – setting stretching goals for self and delivering them with courage and tenacity
Mobilising – authentically engaging with colleagues and business partners to deliver at pace
Sustaining- making considered decisions that protect and enhance HSBC values, reputation and business 
Have an excellent knowledge of the change process, project lifecycle and consulting tools and techniques
Ability to form effective relationships and achieve influence at senior level in the organisation
Good working knowledge of functional area in an operational or consulting capacity
Communication and interpersonal skills, including the capacity to articulate the case for investments and alternatives in the language of business
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Internet and Mobile Banking Senior Development Spe İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Internet and Mobile Banking Senior Development SpeHSBC Bank A.Ş.

Graduation from Computer Engineering Division of University or equivalent
Have an excellent knowledge of the project lifecycle.
Knowledge of object oriented programming techniques, patterns, analysis, standards and system methodologies.
At least 4 years experience in an Software Delivery or operations role
Proven technical expertise in an IT role
Technical leader, architect or consultant role in web development projects
High level understanding of web technologies
Participated in large scale web development projects
Experience in development outsourcing, managing relationships with vendors and/or 3rd party firms.
A strong level of technical expertise
Communication and interpersonal skills, including the capacity to articulate the case for IT investments and alternatives in the language of business
Good commercial orientation, appreciating the business usage of systems developed
Find logical solutions to problems and manage to resolution
Proven ability to prioritize competing demand.
High level experience in at least one of the following development technology paths
              Microsoft:
ASP.NET (with C#)
Web/Windows Service Applications (with C#)
ASP
Visual Basic 6.0 (ActiveX dll)
Visual C++ (ATL) & COM+
              Java:
Java programming language & J2EE
JSP/Java Server Faces/Struts
Spring knowledge will be plus
PL-SQL
Unix derivatives
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Capital Markets (Treasury) - Long Term Intern İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
Capital Markets (Treasury) - Long Term InternHSBC Bank A.Ş.
HSBC is one of the largest and most trusted banking and financial services organisations in the world. With a international network extending to 9,500 offices in 85 countries and territories, we combine in-depth local knowledge with unmatched global reach to provide a comprehensive range of services to millions of customers. Now, the world's leading Bank is seeking for interns to be based in Istanbul. This is an excellent opportunity for candidates who have the qualification below:
 
3rd or 4th year university students preferably in Business Administration, Finance, Mathematical Engineering, Economy, Management or Finance related disciplines etc.
Able to work minimum 3 days/week
Solid interest in treasury, capital markets, financial modelling, etc
Having project experience at university and/or treasury related internships are strongly preferred
Excellent command of  written and spoken English
Strong analytical thinking and multitasking
Willingness to work in banking sector with high result-orientation
Good level of Ms Office Applications
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Yönetim Destek Uzman Yardımcısı İstanbul HSBC Bank A.Ş.
İnsan Kaynakları Yönetim Destek Uzman YardımcısıHSBC Bank A.Ş.

4 yıllık üniversite mezunu olmak 
 
MS Office özellikle de Excel uygulamalarını çok iyi kullanabilmek
 
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak
 
İnsan Kaynakları süreçleri konusunda bilgi sahibi olmak 
 
Minimum 2 yıllık İnsan Kaynakları tecrübesi (Tercihen en az 1 yılının Bankacılık alanında olması) 
Sorumluluk alarak işleri sonuçlandırmak
 
Analitik düşünceye sahip olmak 
 
Mantık yürütme, problem çözme konusunda başarılı olmak, 
 
Datalar üzerinde analiz yaparak sonuçlar üretebilmek,
 
İnsan ilişkilerinde başarılı olmak,
 
Zamanı iyi yönetebilmek
 
Takım çalışmasında görev alabilmek
 
Stres altında çalışabilme yeteneğine sahip olmak
 
İş disiplini sahibi olmak, iş takibini iyi yapabilmek .
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sabit Getirili Fon Yöneticisi İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Sabit Getirili Fon YöneticisiHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren kurumlardan işletme, iktisat, mühendislik, matematik gibi bölümlerinden mezun olmak
Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı belgesine sahip olmak
Türev Araçlar Lisansı
Sermaye Piyasaları ve ilgili kanuni düzenlemeler hakkında derin bilgi birikimi sahibi olmak
Tahvil Bono piyasasında 3-5 yıl iş deneyimine sahip olmak,
Analitik düşünme yeteneği, problem çözme becerisi
Stres altında çalışabilme
Konuşma ve yazmada çok iyi düzeyde İngilizce
Piyasadaki trendler ve yeni gelişmeleri yakından takip edebilen dinamik ve sosyal kişilik yapısı
İleri düzeyde bireysel ve toplu iletişim, yönetsel ve koçluk becerileri
Reuters / Bloomberg uygulamalarına hakim
 
 
 
·
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maaş Müşterileri Uzman Satış Temsilcisi Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Maaş Müşterileri Uzman Satış TemsilcisiHSBC Bank A.Ş.

Küresel ve Ticari Bankacılık maaş müşterilerine düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek Bireysel Bankacılık ve Birikim Yönetimi maaş ödemeleri hizmet ve ürünlerini tanıtmak.
Maaş müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin proaktif olarak satışını gerçekleştirmek.
İşlem, satış ve diğer performans hedeflerini gerçekleştirecek  veya ötesine geçecek  düzeni ve müşteri devamlılığını sağlamak.
Tüm müşterilerin bireysel  faaliyetleriyle birlikte ilişkili risklerine hakim olmak.
Varolan müşterilerin kalıcı olmasını sağlamak ve yeni gelir fırsatları yaratacak maaş müşteri portföyünü yönetmek
Saha satışını desteklemek için tüm satış faaliyetlerinin dokümantasyonunu tamamlamak ve bu şekilde hedef izleme ve gelecek satış faaliyetleri için kayıt oluşturmak.
Müşteriye ve bankaya ilişkin tüm önemli bilgilerin korunmasını dokümanların, dosyaların ve tüm gizli belgelerin banka politikaları doğrultusunda saklanmasını sağlamak. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Merkezi Kredi ve Operasyon Kontrol Uzmanı Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Merkezi Kredi ve Operasyon Kontrol UzmanıHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak
İleri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip olmak
MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak
Muhasebe ve mevzuat bilgisine sahip olmak
En az 3 yıllık Bankacılık tecrübesine sahip olmak
Tercihen İç Kontrol, İç Denetim, Şube ve Operasyon birimlerinde iş deneyimi olmak
Dış Ticaret , Nakit Yönetimi ve Faktoring Ürün Bilgisi sahibi olmak
Takım çalışmasında görev alabilmek
Zaman yönetimini bilmek
İş disiplini sahibi olmak
Analitik düşünce yapısına sahip olmak
Koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip olmak
Stres altında çalışabilme yeteneğine sahip olmak
Takım çalışmasına yatkın olmak
Seyahat engeli bulunmamak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Maaş Ödemeleri Kazanımı Uzman/Kıdemli Uzman İstanbul(Avr.) HSBC Bank A.Ş.
Maaş Ödemeleri Kazanımı Uzman/Kıdemli UzmanHSBC Bank A.Ş.

Lisans Mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
En az 3 yıllık satış deneyimi
Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetlerine hakim, müşteri ilişkisi yönetiminde başarılı ve deneyimli
Kurumsal ve Ticari Bankacılık tecrübesi tercih sebebi olacaktır
Müşteri ihtiyaçlarını anlayıp analiz edebilmek ve yaratıcı  ve esnek çözümler sunabilmek
Güçlü müşteri iletişimine, satış becerisine sahip olmak, analitik düşünebilmek, takım çalışması becerilerine sahip olmak
Yeni iş ilişkileri yaratmak ve varolan iş ilişkilerini sürdürmek konusunda üst seviyede motivasyona sahip olmak
Sermaye Piyasası ürünlerine hakim olmak tercih sebebi olacaktır
Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneklerine sahip olmak
İngilizce bilmek tercih sebebidir
Pozisyon şehirlerarası seyahat gerektirebilecektir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İçerenköy Şube Gişe Yetkilisi (Engelli Memur) İstanbul(Asya) HSBC Bank A.Ş.
İçerenköy Şube Gişe Yetkilisi (Engelli Memur)HSBC Bank A.Ş.
* Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun
* Bir bankada 2yıl Gişe/ Cari Hesaplar deneyimine sahip
* Microsoft Office programlarına hakim
* Gelişmeye açık, takım çalışmasına yatkın
* İletişim becerileri kuvvetli
* Dikkatli, kurallara uygun iş yapmayı ve güleryüzlü hizmeti ilke edinmiş
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Global Standards Senior Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Global Standards Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.


A high level understanding of all types of financial crime and reputational risk
Familiarity with Retail banking and financial services products
The ability to work with various stakeholders on a senior level
A good understanding of client information to ensure sufficient impact analysis is made before execution
Experience of case work
Good project management skills
Strong communication skills in both Turkish and English
A keen eye for detail, together with strong administrative and organisational skills
At least  5-years experience in financial services and / or client risk and /or  AML/KYC type roles
Excellent interpersonal and communication skills
Negotiation skills
Time management
Ability to manage under stress
Strong problem solving and analytical skills
Good at teamwork
Project management skills
Exceptional written and verbal communication skills in Turkish and English
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Global Standards Client Selection Sr Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Global Standards Client Selection Sr SpecialistHSBC Bank A.Ş.

CSEM Secretariat will be a financial services professional with knowledge of financial services, managing financial crime risk and/or commercial client relationships.
Experience in financial services and / or client risk and or AML/KYC type roles.
The secretariat must have:
A high level understanding of all types of financial crime and reputational risk
Familiarity with Retail banking and financial services products
The ability to work with various stakeholders to manage the Build The Case, Decision taking and Exit Execution phases of the Client Selection process
A good understanding of client information to ensure sufficient materials are submitted to the Client Selection Committees for decision taking
Experience of case work
Strong communication skills in both Turkish and English
A keen eye for detail, together with strong administrative and organizational skills
They must always act on and enforce the highest possible standard and principles across HSBC.
Strong in multitasking / planning / coordination
Ability to work in a team-oriented environment and effectively influence and communicate across various business lines at different levels within the organization
Open to different ideas and cultures
Take personal accountability, be decisive, use judgment and common sense, empower others
Connected to customers, communities, regulators 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Bütçeleme Kıdemli Uzman İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Pazarlama Bütçeleme Kıdemli UzmanHSBC Bank A.Ş.
• Four year univeristy graduate
• Competency in financial planning & marketing areas
• Competency in MS office
• High literacy in written and spoken English
• Min 4 years experience in finance and marketing
• Teamworker
• Open to new ideas
• Strong in multitasking / planning / coordination
• Analytical / problem solver
• Good interpersonal skills
• Detail oriented
• Good with numbers
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şube Ağı Satış Yönetimi Uzmanı Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Şube Ağı Satış Yönetimi UzmanıHSBC Bank A.Ş.

Lisans mezunu
İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi
İleri Düzey Microsoft Office Bilgisi
Minimum 3 yıllık bankacılık veya görev alanı ilgili bir konuda tecrübe
Satış ve yönetim yetkinlikleri analiz ve geliştirme konusunda tecrübe
Analitik düşünebilme ve proje yönetimi becerisi
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Consumer Insights Senior Specialist İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Consumer Insights Senior SpecialistHSBC Bank A.Ş.
Knowledge:
· Four year univeristy graduate
· Competency in market research
· Competency in MS office
· High literacy in written and spoken English
Experience:
· Min 4 years experience in brand market research
Skills:
· Teamworker
· Open to new ideas
· Strong in multitasking / planning / coordination
· Analytical / problem solver
· Good interpersonal skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Consumer Assets Specialist Türkiye HSBC Bank A.Ş.
Consumer Assets SpecialistHSBC Bank A.Ş.

Minimum of a bachelor’s degree in business, engineering, related field or equivalent experience.
Strong product management know how and project management experience
Knowledge of  Personal Loan Products is an asset( customer, process , distribution etc)
Detailed know how of the Turkish local market for Personal Loan products is an asset
Knowledge of  Retail Banking (product management,customer proposition and other banking areas) Strong knowledge of office programs
Minimum 2 years proven and progressive experience in product management 
Proven deep knowledge of  product development
Strong lateral and analytical thinking, planning, communications,relationship skills.
 
Business acumen with strong analytical skills to understand data and trends with the capability to interpret this information.
Ability to work in a team-oriented environment and effectively influence and communicate across various business lines.
 Tenacity to deliver – desire and ability to find solutions to complex problems
Innovative self-starter who exhibits a strong customer driven mentality
High level of energy and enthusiasm, with ability to influence, engage and participate in a positive, inspiring manner.
Exceptional written and verbal communication skills in Turkish and English
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uygulama Dağıtım ve Envanter Yönetimi İstanbul HSBC Bank A.Ş.
Uygulama Dağıtım ve Envanter YönetimiHSBC Bank A.Ş.

4 yıllık üniversite mezunu olmak
İyi seviyede İngilizce bilmek
Microsoft office ürünlerini çok iyi kullanmak
Envanter ve depo yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak
BT Ekipmanları (PC, Printer, router, disk, vb.) hakkında temel bilgi sahibi olmak
Lisanslama teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak
Ekip Yönetimi Envanter Yönetimi Bütçe ve tedarikçi yönetimi Envanter uygulamaları ve yazılım dağıtım (SCCM) uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak
Mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip olmak
Müşteri ve çözüm odaklı olmak
Baskı altında çalışabilmek
Takım çalışmasına yatkın olmak
Ekip Yönetimi yapabilmek ve başkalarını etkileyerek üretkenlik ve bağlılıklarını arttırmak
Envanter,Yazılım Dağıtım ve Lisanslama uygulamaları hakkında temel bilgiye sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gişe Yetkilisi Ankara, İstanbul... HSBC Bank A.Ş.
Gişe YetkilisiHSBC Bank A.Ş.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi mezunu veya diğer fakültelerden mezun olup İşletme alanında yüksek lisans sahibi, 
Müşteri ve çözüm odakli yaklaşımı benimsemiş,
İletişim becerisi yüksek,
Sabırlı ve güleryüzlü,
İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip,
MS Ofis programlarına hakim,
1987 ve sonrası doğumlu
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net