Human Network İnsan Kaynakları ve Eğt. Danışmanlık 

Şirket Bilgileri

 

Human Network İnsan Kaynakları ve Eğt. Danışmanlık Tic.Ltd.Şti

Human Network, İnsan Kaynakları alanında Seçme ve Yerleştirme, Eğitim alanında çok yönlü gelişime olanak sağlayacak çeşitli Meslek ve Alan Eğitimleri ile hizmet vermek için yola çıkmıştır.

 

Kalite, verimlilik, dürüstlük ve yaratıcılık ilkeleriyle hizmet vermeyi hedeflemiş olan Human Network, mutlu ve donanımlı çalışan, tatmin olmuş işveren sloganıyla yola çıkmıştır. Bu doğrultuda firma kültürünü, sektör dinamiklerini ve adayın özelliklerini dikkatle değerlendirerek başarılı sonuçlara ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Human Network, çalıştığı şirketleri ve adayları uzun süreli çalışma arkadaşı olarak görmekte ve projeler tamamlandıktan sonra da desteğini sürdürmeyi hedeflemektedir.  

 

Sunmuş olduğu Kurumsal ve Bireysel eğitim hizmetleriyle, firmaların verimliliğini arttırmayı, bireylerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmayı da öncelikleri arasında tutmaktadır.

 

 

HİZMETLER

 

Seçme ve Yerleştirme

 

“İnsan seçmek, biraz hazine avına çıkmaya benzer. Ne aradığınızı iyi bilmeniz gerekir. Hazineye rastladığınız zaman, onu hemen tanımanız da şarttır. Bu yüzden yöntemli bir yaklaşım çok önem taşır. Yani, araştırmaya hazırlanırken özene ve yaratıcılığa ihtiyaç duyacaksınız demektir.

 

Unutmamak gerekir ki; doğru seçilmiş bir eleman kar hanesine yazılacaktır ve harcanacak her türlü çabaya değecektir.”

Kate Keenan

 

Human Network’ ün aday değerlendirme sürecinde kullandığı yol haritası hazineyi bulabilme hassasiyetine uygun olarak yapılmaktadır;

 

 

 

 

 

İhtiyaçların Belirlenmesi

 

Pozisyon profili firma ile beraber belirlenir.

Firma kültürü, faaliyet gösterdiği iş kolu ve sektör koşulları da değerlendirilerek uygun aday arayışına başlanır.

İhtiyaca göre değişen çeşitli kaynaklar aday toplama sürecinde kullanılır.

 

Ön eleme

 

Araştırma yöntemlerimiz kullanılarak,  uygunluk değerlendirmesi yapıldıktan sonra adaylara ulaşılır.

 

Ölçme ve Değerlendirme

 

Pozisyonun gerekliliğine göre, farklı mülakat teknikleriyle görüşmeler yapılır.

Çeşitli ölçme ve değerlendirme araçları kullanılır.

İleri ya da iyi derecede yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için yeterlilik ölçümlemesi yapılır.

 

Kısa Listenin Sunumu

Bütün bu araçların kullanımından sonra referans araştırması da yapılarak uygun adayların detaylı raporu, ölçme ve değerlendirme sonuçları ile birlikte firmaya sunulur.

 

Eğitim

 

“İnsan Eğitimle doğmaz, ama Eğitimle yaşar.” (Cervantes)

 

 “Planınız bir yıl içinse pirinç ekin, on yıl içinse ağaç dikin, yüz yıl için ise insanları eğitin.”  (Huang Che)

 

Eğitimin bireylerden başlayarak domino etkisi yaparak, kurumlara artı değer olarak döneceği düşüncesiyle yola çıkan Human Network Bireysel ve Kurumsal Eğitimlerle hizmet vermektedir.

 

Human Network’ün belirlemiş olduğu bir eğitim portföyü mevcuttur. Buna ek olarak firmalardan gelen talepler doğrultusunda eğitim ihtiyaçları belirlenerek programlar tasarlanır.

 

Eğitimler, konusunda yetkin uzman eğitimciler tarafından verilir.

 
Human Network İnsan Kaynakları ve Eğt. Danışmanlık İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gömülü Yazılım ve Donanım Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) Human Network İnsan Kaynakları ve Eğt. Danışmanlık
Gömülü Yazılım ve Donanım Geliştirme MühendisiHuman Network İnsan Kaynakları ve Eğt. Danışmanlık
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği vb. bölümlerinden lisans, yüksek lisans derecesine sahip, C ve C++ dillerine hakim, DSP/ARM tabanlı işlemcilerde firmware geliştirme deneyimine sahip, Tercihen Texas Instruments ARM Cortex-M4F tabanlı mikrodenetleyiciler ile çalışmış ve Code Composer Studio ortamında kod geliştirmiş, USB, RS232, SPI, I2C, Ethernet, CAN arayüzleri ve haberleşme protokolleri konusunda bilgi/deneyim sahibi, Gömülü sistem programlama/firmware geliştirme ile ilgili projelerde görev almış, bu konuda en az 2 yıl tecrübesi olan, Sinyal işleme (FFT, sayısal filtreler, vb.) konusunda teorik ve uygulama bilgisine sahibi, Tercihen elektronik devre tasarımı ve PCB tasarımı konularında bilgi/deneyim sahibi, Tercihen Diptrace programı ile PCB tasarım deneyimi olan, Tercihen FPGA ile sayısal devre tasarımı konusunda bilgi/deneyim sahibi, Verilog dilini bilen, Tercihen Linux deneyimi olan, Tercihen RF haberleşme protokolleri (BL, BLE, Wi-Fi) hakkında bilgi sahibi, Okuma, yazma ve konuşmada iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli, araştırmacı, sorumluluk sahibi ve ofis ortamında çalışmayı seven
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı