Ibtl Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Ticaret Ltd.  

Şirket Bilgileri

http://www.ibt.com.tr

Ibtl Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Ticaret Ltd.

1993 yılında kurulan IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. Günümüzün ticari ortamında daima siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Amaç birlikte büyümektir. Sürekli iletişimdeki son teknolojiyi tekip eden IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. personelini de globalleşen dünya şartlarına uygun olarak eğitimler vererek siz müşterilerimizin tüm sorunlarına en uygun ve en hızlı çözümü sunmayı şirket politikası haline getirmiştir.

Ülke ekonomilerinin temelini oluşturan dış ticaret, kaliteli üretim ile başlar ve yine kaliteli nakliye servisi ile bütünleşir. Bu önemin farkında olan IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. Sahip olduğu tüm olanakları kullanarak siz müşterine en iyi hizmeti vermeyi kendine vazife kabul etmiştir.

Uluslararası nakliye konusunda eğitim almış personeli ve tüm dünyada sahip olduğu acenta ağı ile yükünüz ile tüm detayları siz müşterilerimize verilebilmektedir.

IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. İçin kargonuz büyük veya küçük olması size verilen servisin kalitesini ve önemini değiştirmez. Bu hedefle çalışan IBT sizlere hizmet vermekten her zaman kıvanç duyarız.


Ibtl Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Ticaret Ltd. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.