Ibtl Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Ticaret Ltd.  

Şirket Bilgileri

http://www.ibt.com.tr

Ibtl Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Ticaret Ltd.

1993 yılında kurulan IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. Günümüzün ticari ortamında daima siz müşterilerimizin hizmetindedir.

Amaç birlikte büyümektir. Sürekli iletişimdeki son teknolojiyi tekip eden IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. personelini de globalleşen dünya şartlarına uygun olarak eğitimler vererek siz müşterilerimizin tüm sorunlarına en uygun ve en hızlı çözümü sunmayı şirket politikası haline getirmiştir.

Ülke ekonomilerinin temelini oluşturan dış ticaret, kaliteli üretim ile başlar ve yine kaliteli nakliye servisi ile bütünleşir. Bu önemin farkında olan IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. Sahip olduğu tüm olanakları kullanarak siz müşterine en iyi hizmeti vermeyi kendine vazife kabul etmiştir.

Uluslararası nakliye konusunda eğitim almış personeli ve tüm dünyada sahip olduğu acenta ağı ile yükünüz ile tüm detayları siz müşterilerimize verilebilmektedir.

IBTL Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti. İçin kargonuz büyük veya küçük olması size verilen servisin kalitesini ve önemini değiştirmez. Bu hedefle çalışan IBT sizlere hizmet vermekten her zaman kıvanç duyarız.


Ibtl Uluslararası Taşımacılık Ve Dış Ticaret Ltd. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net