İbrahim Etem Menarini 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1903


1903 yılında Türkiye'nin ilk ilaç firması olarak kurulan ve her zaman ilk günkü değerleriyle büyüyen öncü bir kurumun bugünkü sahipleriyiz.

Dünyanın köklü ilaç kurumu Menarini yönetiminde sürdürdüğümüz misyonumuzda önceliğimiz; insanı merkeze koyarak, mükemmel süreçlerle değer üretmektir.

Çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza değer katan örnek bir firma olmayı hedefleriz. Bu yaklaşımımız ile yüksek nitelikli ve güven duyulan yapımızı sürekli geliştirmeyi, çalışanlarımızın şirkete olan güvenini ve insanlar için ürettiğimiz ürün ve hizmetlerden memnuniyeti artırmayı hedefleriz.

İbrahim Etem-Menarini olarak hedeflerimize doğru ilerlerken bize yol gösteren bir vizyonumuz ve misyonumuz vardır.

Vizyonumuz: İnsan için değer.
Misyonumuz: Ülkemizin ilk ve köklü ilaç firması olarak; insana, yaşama ve geleceğe değer katmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: www.ieulagay.com.trİbrahim Etem Menarini İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İ.E. Ulagay - Menarini Grup
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanıİ.E. Ulagay - Menarini Grup
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları, ücretlendirme, yan hak yönetimi ve bordro işlemleri konularında en az 4 yıl deneyim sahibi,İş Hukuku ve Sosyal Sigorta uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, excel hakimiyeti yüksek, Planlama, koordinasyon ve takip becerisi yüksek (analitik ve sonuç odaklı), İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tüketici Sağlığı Ürün Tanıtım Temsilcisi Adana, Ankara, ... İbrahim Etem-Menarini
Tüketici Sağlığı Ürün Tanıtım Temsilcisiİbrahim Etem-Menarini
1903 yılında Türkiye'nin ilk ilaç firması olarak kurulan ve her zaman ilk günkü değerleriyle büyüyen öncü bir kurumun bugünkü sahipleriyiz. Dünyanın köklü ilaç kurumu Menarini yönetiminde sürdürdüğümüz misyonumuzda önceliğimiz; insanı merkeze koyarak, mükemmel süreçlerle değer üretmektir. Tüketici Sağlığı İş Birimimiz için şirketimizin tanıtım-pazarlama stratejilerini sahada uygulayarak bizimle birlikte”insan için değer” üretecek takım arkadaşları arıyoruz.Lisans veya önlisans mezunu, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Dinamik, başarma azmi yüksek, sonuç odaklı ve yüksek performans kültürüne yatkın,Kişisel farkındalığı gelişmiş ve pozitif, Öğrenmeye ve yeniliğe açık, Kendine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Üretim Elemanıİbrahim Etem-Menarini
Lise, tercihen Teknik Lise mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Gıda veya İlaç Sektöründe üretim deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalibrasyon ve Validasyon Teknikeri İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Kalibrasyon ve Validasyon Teknikeriİbrahim Etem-Menarini
Teknik Lise veya MYO Elektrik, Elektrik-Elektronik  Bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç, gıda veya üretim alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olan, Tesis kalibrasyon,validasyon ve test deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkıni, sabırlı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Üretim Şefiİbrahim Etem-Menarini
• Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya Lisans veya Eczacılık bölümlerinden mezun,• Tercihen yüksek lisans eğitimini tamamlamış,• Konuşma ve yazı dili olarak İngilizce’yi iyi derecede kullanabilen,• Windows uygulamalarının geneline ileri derecede hakim,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• Ekip çalışmasına yatkın, takım ruhuna inanan ve başarı odaklı,   • İlaç sanayiinde steril ve/veya non-steril  formların üretim ve ambalajlama proseslerinde en az 5 yıl tecrübeli,• GMP kavram ve uygulamalarına alışkın ve bunları benimsemiş,• Mesaili ve vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,• Ekip kurmuş veya kurulmuş bir ekibi organize edebilecek yönetsel yetkinliklere sahip,• Üretim şefi veya benzeri bir görev tanımında çalışmış ya da halen çalışmakta olan,• Üretim ekipmanları hakkında yeterli düzeyde teknik bilgi ve donanıma sahip,• Üretim proseslerini yönlendirebilecek düzeyde ERP bilgisi bulunan,• Konusu ile ilgili IT tabanlı paket programları kullanmış ve kullanabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hayvan Sağlığı Satış Temsilcisi Kayseri, Konya... İbrahim Etem-Menarini
Hayvan Sağlığı Satış Temsilcisiİbrahim Etem-Menarini
Veteriner Fakültesi , Veteriner Meslek Yüksek Okulu veya Ziraat Fakültesi (Zootekni Bölümü) mezunu,Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Seyahat engeli olmayan, Başarma azmi yüksek, dinamik, gelişmeye açık, Sıcak satış yapabilme yetkinliğine sahip, Ticari sağduyuya sahip, Problem çözme ve sorumluluk alma yetkinliğine sahip olmak, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pharmacovigilance Specialist İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Pharmacovigilance Specialistİbrahim Etem-Menarini
Eczacılık fakültesi mezunu, Avrupa’da ve Türkiye’de uygulanan Farmakovijilans yönetmelik ve gerekliliklerini bilen,Farmakovijilans faaliyetlerinin yönetiminde bilimsel bilgiyi teorik ve pratik olarak kullanabilecek yetkinlikte olan,Tıbbi İngilizce dil bilgisi olan, Minimum 3 yıl deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Dönemsel Ruhsatlandırma Uzmanıİbrahim Etem-Menarini
Eczacılık, Kimya veya Biyoloji bölümü mezunu Alanında  deneyimli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Takip, planlama ve koordinasyon yeteneklerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Product Managerİbrahim Etem-Menarini
The ideal candidate should have minimum 3 years experience in related position in a pharmaceutical company,Looking for good knowledge of Product Management, Proficiency in MS Office Applications and very good command of both written and spoken English are among important requirements,Candidates with excellent communication skills and self disciplined, team-work oriented charecter will be preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü İstanbul(Avr.) İbrahim Etem-Menarini
Bölge Müdürüİbrahim Etem-Menarini
Türkiye’de büyümekte olan Tüketici Sağlığı İş Birimimiz bünyesine İstanbul Bölge Müdürü olarak katılmak üzere; Lisans mezunu, OTC alanında Bölge Müdürü pozisyonunda deneyime sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar. Analitik becerileri kuvvetli, Bölge alan dağılımı ve delegasyon alanında yönetsel yetkinliklere sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Atölye Teknikeri / Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Mekanik Atölye Teknikeri / Teknisyeniİbrahim Etem-Menarini
Teknik Lise veya MYO Makina, Tesisat,Isıtma Havalandırma ve ya Mekatronik bölümlerinden mezun,Fabrika bakım ve onarım konularında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen ilaç ve ya gıda alanında deneyim sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Taşeron firmalar ile uyum içerisinde çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Elektrik Teknikeriİbrahim Etem-Menarini
Teknik Lise veya MYO Elektrik, Elektrik-Elektronik  bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç, gıda veya üretim alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... İbrahim Etem-Menarini
Elektrik Mühendisiİbrahim Etem-Menarini
Üniversitelerin Elektrik ve ya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans mezunu, Tercihen ilaç, gıda veya üretim alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olan, Konuşma ve yazı dili olarak İngilizce’yi iyi derecede kullanabilen, İleri düzeyde MS Office bilgisine sahip, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, takım ruhuna inanan ve başarı odaklı, Tercihen GMP kavram ve uygulamalarına hakim, Zaman planlaması ve yönetimi yapabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı