IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşl. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


İGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşletmesi  İstanbul Yeni Havalimanı’nın yatırımını gerçekleştirmek ve 25 yıl boyunca işletmesini yapmak üzere 7 Ekim 2013 tarihinde kuruldu.
 
DHMİ tarafından 2013 yılında ihale edilen Yeni Havalimanı, İstanbul’un kuzeyine, şehir merkezine 35km mesafede inşa edilecektir. Dört fazda inşa edilecek havalimanının, ilk fazı olan 90 milyon yıllık yolcu kapasitesine sahip terminali ile üç pistinin 2018 yılı sonunda açılması planlanmaktadır. Tüm fazları tamamlandığında yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ile 350’den fazla destinasyona uçuş ve 150’den fazla havayolu şirketine ev sahipliği yapacaktır.
 
İGA’nın ana hedefi; İstanbul Yeni Havalimanı’nı dünyanın en önemli havacılık merkezlerinden biri haline getirmektir.


IGA has been founded on the 7th of October in 2013, to make investment and operate Istanbul New Airport for the next 25 years.
 
Istanbul New Airport, which has been commissioned by DHMİ in 2013, will be situated in the North of İstanbul and 35 km to the city center. The new airport is going to be constructed in four stages and initial phase - with a terminal of 90mio/year capacity and three runways is planned to be inaugurated by the end of 2018. Following the completion of all stages, Istanbul New Airport, with a capacity of 150mio/year, is going to serve to more than 350 destinations and host more than 150 airlines.
 
IGA’s main aim is to make INA one of the most important hubs of the world.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: igairport.com


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşl. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Güvenlik GörevlisiIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip, Tercihen 35 yaşını geçmemiş, Boy kilo orantısı, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, Sözlü iletişim kabiliyeti yüksek, Vardiyalı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Topoğraf İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
TopoğrafIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
*En az Lise, tercihen Meslek Yüksek Okulu Harita/Harita Kadastro bölümlerinden mezun,*En az 5 yıl tecrübeli, tercihen yol ve baraj projelerinde çalışmış ve yurtdışı proje deneyimi bulunan,*Total Station, Nivo vb. cihazları kullanabilen,*Yoğun iş temposuna ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek,*Sorumluluk sahibi,*Şantiyede kalabilecek,*Askerlik hizmetini tamamlamış,“Topoğraf” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
Harita MühendisiIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
İstanbul Yeni Havalimanı şantiyemizde görevlendirilmek üzere; *Üniversitelerin Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,*Alanında en az 4 yıl tecrübeli,*Büyük ölçekli projelerde görev almış, tercihen yol ve baraj projelerinde deneyim sahibi,*Netcad, Netpro, Autocad Civil 3D ve MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,*Analitik düşünme yetisi olan, planlama ve koordinasyon becerisi yüksek ve sorumluluk sahibi,*Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini yapmış,*Şantiyede konaklayabilecek, “Harita Mühendisi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Altyapı Sistem Yöneticisi İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
IT Altyapı Sistem YöneticisiIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
• Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,• Sunucu, Sanallaştırma, Performans İzleme ve Yedekleme sistemleri kurulumlarında en az 5 yıl tecrübesi bulunan,• Microsoft Exchange, Active Directory, Windows Server, SCCM ve Client yönetimi konusunda ileri düzey bilgi sahibi olmak, • Powershell ve WMI konusunda tecrübeli,• VMWare sanallaştırma sistemleri konusunda uzman,• Sunucu ve Client ortamlarındaki yedekleme ve geri dönüş konusunda tecrübeli,• Yedekleme yazılım yönetiminde deneyimli, tercihen Netbackup konusunda tecrübeli,• Tercihen Windows Cluster konusunda tecrübeli,• Tercihen orta seviye Linux bilgisi olması,• Tercihen  Orta veya büyük  ölçekli bilgi işlem merkezinin ISO 27001 belgelendirme sürecinde aktif olarak görev almış,• Sistem altyapısının izlenmesi, patch yönetimi, değişiklik yönetimi konusunda aktif olarak görev almış,• İyi derecede İngilizce bilen,• Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,• Ekip çalışmasına yatkın,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı