Geleceğin girişimcileri 6. Girişimcilik Kampı’nda buluştu

Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği (ANGİKAD) tarafından düzenlenen 6. Girişimcilik Kampı, 27-30 Nisan tarihleri arasında Ankara Houston Hotel’de gerçekleşti.

angikadd

ANGİKAD’ın girişimciliğe istekli gençleri bir araya getirmek amacıyla hayata geçirdiği Girişimcilik Kampı, 27 – 30 Nisan tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşti. Girişimcilik Kampı’nda Yıldız Teknik Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ gibi üniversitelerin farklı bölümlerinde eğitim gören 36 kız öğrenci, dört gün boyunca 18 konuşmacıyla buluştu.

angikadbir

Öğrenciler kamp boyunca; finansa erişim, iş başvurusu sırasında dikkat edilecekler, sosyal girişimcilik, 21. yüzyıl meslekleri, sivil toplum kuruluşlarının önemi, ikna sanatı, liderlik püf noktaları, kadın sağlığı, hayata değer katmanın yolları gibi farklı konularda yetkin konuşmacılarla buluştu. Organizasyona, Kariyer.net Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Arıkan da “Kariyer planlama” başlığı altında gönüllü danışman olarak destek verdi. Program, Ahmet Şerif İzgören konuşmasının ardından katılımcılar için düzenlenen sertifika töreniyle sona erdi.

didemarikan

Kariyer.net Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Arıkan

Bir yorum yapıldı - “Geleceğin girişimcileri 6. Girişimcilik Kampı’nda buluştu”

  1. worldbocekilaclama.com

    May 06. 2017

    walla mühendisler işsiz ne gelecegi ya :)

Görüşlerinizi yazın

Önceki yazıyı okuyun:
kapakbd
İşimizin odağında “insan” var

Becton Dickinson İK Müdürü Aylin Oktay, “Bugün geriye dönüp baktığımda odağında insan olan bir alanda çalışmanın kişisel ve mesleki gelişimime çok...

Kapat