Haftanın atama haberleri

0

Renaissance Polat İstanbul Hotel – Recep Özdemir

recep

Renaissance Polat İstanbul Hotel Genel Müdürlüğü görevine Recep Özdemir getirildi. Saint-Michel Fransız Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Recep Özdemir iş yaşamına Conrad Istanbul’da başladı. Kariyer hayatına; Barcelo Eresin Topkapı,  Crowne Plaza Istanbul Old City,  Ramada Hotel & Suites İstanbul Ataköy, Tryp By Wyndham İstanbul Taksim gibi markalarda görevler üstlenen Recep Özdemir, 2016 yılında Renaissance Polat İstanbul Hotel ailesine Otel Müdürü olarak  katılmıştı.

Nutricia Medikal Beslenme - Özden Bingöl

ozden

Özden Bingöl, Nutricia Medikal Beslenme Global Pazara Erişim Direktörlüğü görevine atandı. Bu yeni görevinde Nutricia, Advanced Medical Nutrition, Başkan Yardımcısına rapor edecek ve Avrupa, Amerika, Kanada ve Brezilya Pazara Erişim Fonksiyonlarından sorumlu olacak olan Bingöl, Eylül ayına kadar mevcut görevini eş zamanlı olarak sürdürecek. Bingöl, sorumlu olduğu bölgedeki ülkelerin pazara erişim ve fiyatlandırma stratejilerinin belirlenmesi, uygulanması ve yönetiminden sorumlu olarak fonksiyonel bölge liderliğini sürdürecek.

Nielsen - Erdem Tolon

erdemErdem Tolon, Nielsen Orta Avrupa İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. 2002 yılında Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tamamlayan Erdem Tolon, 2004 yılında Norwegian School of Economics Üniversitesi’nde işletme alanında master derecesi aldı. Nielsen Türkiye yönetim ekibinden Erdem Tolon, Mart 2017 itibarıyla Nielsen media research genel müdürü görevine ek olarak Türkiye, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’ın aralarında bulunduğu CEE bölgesi iş geliştirme direktörü sorumluluğuna getirildi.

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!