Haftanın atama haberleri

0

 Pirelli - İpek Unaran

ipekunaranPirelli Otomobil Lastikleri A.Ş Pazarlama Müdürü pozisyonuna İpek Unaran getirildi. Unaran, çalışma hayatına 1997 yılında Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş’de başladı. 2003 yılında Pazarlama Bölümünde Binek Lastikleri Ürün Müdürü olarak devam etti ve sonrasında 2015 yılında Hankook Lastikleri’nde Türkiye ve Balkan ülkelerinden sorumlu Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. 2016 yılında Pirelli bünyesine katılan Unaran, Ticaret Direktörlüğü’nde yaşanan yeni yapılanma sonrasında Pazarlama Müdürü görevine getirildi. Orta ve lise eğitimini Saint Pulcherie ve Saint Michel Liseleri’nde tamamlayan Unaran 1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu.

Nielsen - Erdem Tolon

erdemErdem Tolon, Nielsen Orta Avrupa İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. 2002 yılında Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tamamlayan Erdem Tolon, 2004 yılında Norwegian School of Economics Üniversitesi’nde işletme alanında master derecesi aldı. Nielsen Türkiye yönetim ekibinden Erdem Tolon, Mart 2017 itibarıyla Nielsen media research genel müdürü görevine ek olarak Türkiye, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’ın aralarında bulunduğu CEE bölgesi iş geliştirme direktörü sorumluluğuna getirildi.

CTECH Bilişim Teknolojileri - Koray Önkal

korayonkal

CTECH Bilişim Teknolojileri Kıdemli Test Mühendisliği görevine Koray Önkal getirildi. Başkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, aynı üniversiteden yüksek lisans derecesini alan Koray Önkal, profesyonel iş yaşamına Aselsan’da başladı. Önkal, daha önce Karel’de Kıdemli Test Mühendisi olarak görevini sürdürmekteydi.

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!