Haftanın atama haberleri

0

Teknasyon Yazılım – Esra Avcı

esra-avciTeknasyon Yazılım İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna Esra Avcı getirildi. Avcı, çalışma hayatına 2005 yılında Anadolu Grubu’nda başladı. 2008 yılında Pfizer İlaçları’nda İnsan Kaynakları alanına adım atan Avcı; 2010 yılında ETİ’de, 2012 yılında ise Bilkom’da İnsan Kaynakları Sorumlusu pozisyonunda çalıştı. 2014 yılında FIT Solutions’ın İnsan Kaynakları Departmanı’nın kurulması ve şirket büyümesi sürecinde stratejik olarak rol oynadı. 2016 yılında ise Sera Group’un İnsan Kaynakları Yöneticisi pozisyonunda yer aldı. Lise eğitimini İskenderun Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi’nde tamamlayan Avcı, Fırat Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden 2005 yılında mezun oldu. 2012 yılında ise Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Programı’nı tamamladı.

Teknoloji ve İnsan Kolejleri – Selim Yıldız

teknolojiSelim Yıldız, Teknoloji ve İnsan Kolejleri’ne İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak atandı. Kariyerine Alanyalı & Alanyalı İnsan Kaynakları Danışmanlığı/Aims International’da başlayan Yıldız, 2014 – 2017 yılları arasında Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanı olarak görev aldı. Yıldız, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu.

Nielsen - Erdem Tolon

erdemErdem Tolon, Nielsen Orta Avrupa İş Geliştirme Direktörü olarak atandı. 2002 yılında Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tamamlayan Erdem Tolon, 2004 yılında Norwegian School of Economics Üniversitesi’nde işletme alanında master derecesi aldı. Nielsen Türkiye yönetim ekibinden Erdem Tolon, Mart 2017 itibarıyla Nielsen media research genel müdürü görevine ek olarak Türkiye, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’ın aralarında bulunduğu CEE bölgesi iş geliştirme direktörü sorumluluğuna getirildi.

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!