İkon Telekom A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.ikontelekom.com.tr

İKON TELEKOM A.Ş.

İkon iletişim telekomünikasyon A.Ş., 1 Ocak 2004 tarihinden itibaren rekabete açılan Türk Telekomünikasyon pazarındaki yerini alabilmek amacıyla, 2003 yılı içerisinde kurulmuş ve çalışmalarına başlamıştır. Teknik alt yapı yatırımını tamamlamış olan şirketimiz, C tipi UMTH - Uzak Mesafe Telefon Hizmeti - lisansı için Telekomünikasyon Kurumuna başvuran ve 17.05.2004 tarihinde ilgili lisansı alan ilk şirketler arasında bulunmaktadır.

İkon Telekom olarak hedefimiz, telekom pazarına gerçek anlamda "müşteri odaklı" çalışan, teknoloji alanında geniş vizyonu ile kendini güncelleyen, güvenilir, samimi ve size "dost" bir şirket kazandırmaktır. Müşterilerimizin iletişim harcamalarında %30'lara varan indirim sağlamak, ulaşmak istediğimiz sonuçtur. Bunu başarmak için şirketimiz kurucu ortakları, Amerika Birleşik Devletleri'nde telekom pazarında sahip oldukları teknik ustalık ve iş dünyasında profesyonel yöneticiler olarak kazandıkları deneyimleri İkon Telekom'a da taşımışlardır.

Sahip olduğumuz uluslararası ve bölgesel satış tecrübeleri ışığında, şirketimizin hem kurucu hem de çalışanları olarak, telekom sektöründe güçlü bir sinerji yarattığımıza ve yeni bir bakış açısı getirdiğimize inanıyoruz.

Özel amacımız; kullanıcılarımızla etkileşim içinde yenilikçi, yaratıcı, formaliteden ve bürokrasiden uzak bir telekom şirketi yaratmak ve müşterilerimize mükemmelliyetçi olduğu kadar, dostça bir iş ilişkisi ile de hizmet verebilmek; yani "protokolsüz" iletişimin kapılarını açmaktır...İkon Telekom A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) İkon Telekom A.Ş.
Kurumsal Satış Temsilcisiİkon Telekom A.Ş.
İkon İletişim Telekomünikasyon A.Ş., 2003 yılında kurulmuş STH (Sabit Telefon Hizmeti) lisansına sahip bir telekomünikasyon şirketidir.İSTANBUL ŞİŞLİ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE:İletişim-Telekomünikasyon sektöründe satış  tecrübesi olan, Müşteri ilişkileri yönetimi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişim yetenekleri kuvvetli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, Disiplinli, Sonuç Odaklı Çalışma Becerisine Sahip, Sıcak satış ve saha çalışmasında tecrübeli Takım Çalışmasına Yatkın, Teknolojiyi yakından takip eden ve bilgi sahibi, Aktif Araç Kullanabilen ve Seyahat Engeli Olmayan, Erkek adaylar için (Askerlik Hizmetini Tamamlamış)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı