İnci Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1952


1952 yılında Cevdet İnci tarafından kurulan ve grubun ilk şirketi İncitaş ile temeli atılan İnci Holding 1982 yılında holding yapısını aldı. Bugün toplam 9 şirketi ve 2400 çalışanı ile jant, akü üretimi ve satışı alanlarında uzmanlığını geliştirerek Türkiye'nin önemli sanayi grupları arasında yer almaktadır. Otomotiv yan sanayindeki uzmanlığının yanı sıra satış ve pazarlama, otel ekipmanları, lojistik ve atık yönetimi alanlarında da faaliyet göstermektedir. Ülkemizin çağdaş eğitim düzeyine ulaşmasına destek olmak amacıyla 1985 yılında ise Cevdet İnci Eğitim Vakfı (İNCİVAK) kurulmuştur.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.inciholding.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 450-549

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999


İnci Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Elemanı İzmir İnci Holding
Muhasebe Elemanıİnci Holding
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mali işler alanında en az 2 yıllık tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, exceli çok iyi derecede kullanabilenTercihen Netsis ve Luca  programını bilen, Muhasebe, finans ve vergi konularında genel uygulamalara ve yasal mevzuatlara hakim,Yüksek enerjiye sahip, sorumluluk sahibi, organizasyon ve takip yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,Kariyerini muhasebe ile ilgili konularda ilerletmek isteyen,Vergi ve UFRS uygulamalarına hakim, analiz yeteneği ve sayısal beceri güçlü,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni Manisa İnci GS Yuasa
Elektrik Bakım Teknisyeniİnci GS Yuasa
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik ve/veya Elektronik bölümü mezunu,En az 2 sene Elektrik Bakım Tecrübesi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Otomatik kumanda devreleri konusunda tecrübeli, Elektrik pano tasarımı ve diziliminde tecrübeli, Elektrik proje üzerinden arıza takibi yapabilme, AC\DC motorlar ve sürücüler konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Siemens, Allen Bradley PLC programlama ve arıza takibinde tecrübeli(tercihen)Otomasyon konusunda kendini yetiştirmek için istekli, Manisa'da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... İnci Holding
Genel Başvuruİnci Holding
Üniversite mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yeniliklere ve öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RİSK KONTROL SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... İnci GS Yuasa
RİSK KONTROL SORUMLUSUİnci GS Yuasa
İnci Grubu’nun önemli iştiraklerinden olan İnci Akü A.Ş., Cevdet İnci tarafından 1984 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Dört kıtada 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile İnci Akü, “Sektörünün ihracat lideri” ünvanını korumakta ve ‘Türkiye’nin en değerli markaları’ araştırmasında İnci Akü, her yıl ilk 100 arasındaki yerini daha yükseklere çıkartmaktadır. Sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin, Manisa’da iki adet üretim tesisi ve İstanbul’da Merkez Satış Ofisi bulunmaktadır.  İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. otomobil, ağır vasıta ve marin ürün grubunda İnci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro; endüstriyel ürün grubunda ise İnci Battery markaları ile faaliyet göstermektedir.  Satış Planlama ve Süreç Geliştirme Departman Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak ‘ Risk Kontrol Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.·  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,• Tercihen fiyatlandırma, raporlama ve finansal süreçlerde en az 2 yıl tecrübeli,• İyi derece İngilizce bilen,• Excel hesaplamaları ve tablo analizlerini yorumlama süreçlerine hakim,• Tercihen SAP bilgisine sahip,• Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, dinamik,• Analitik düşünen, sonuç odaklı ve müşteri odaklı,• Seyahat engeli bulunmayan,• İstanbul'da ikamet etmekte olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Operatörü Manisa MAXION INCI JANT A.Ş. (ALÜMİNYUM)
Elektrik Bakım OperatörüMAXION INCI JANT A.Ş. (ALÜMİNYUM)
Maxion İnci Jant Sanayi A.Ş. (Alüminyum)  tesisimizde Elektrik Bakım Bölümünde çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.Meslek Yüksekokulu ve Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun olmuş olan,Manisa veya İzmir ilinde ikamet eden, Minimum 2 yıl elektrik bakım tecrübesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyada çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı