İnci Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1952


İnci Holding

1952 yılında Cevdet İnci tarafından kurulan ve grubun ilk şirketi İncitaş ile temeli atılan İnci Holding 1982 yılında holding yapısını aldı. Bugün toplam 15 şirketi ve 2400 çalışanı ile jant, akü üretimi ve satışı alanlarında uzmanlığını geliştirerek Türkiye'nin önemli sanayi grupları arasında yer almaktadır. Otomotiv yan sanayindeki uzmanlığının yanı sıra satış ve pazarlama, otel ekipmanları, sigorta, lojistik ve atık yönetimi alanlarında da faaliyet göstermektedir. Ülkemizin çağdaş eğitim düzeyine ulaşmasına destek olmak amacıyla 1985 yılında Cevdet İnci Eğitim Vakfı (İNCİVAK) kurulmuştur. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.inciholding.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 450-549

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1500-1999


İnci Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Mühendisi İzmir, Manisa ATEN
Mekanik Bakım MühendisiATEN
İnci Grubu’nun önemli iştiraklerinden olan İnci Akü A.Ş., Cevdet İnci tarafından 1984 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Dört kıtada 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile İnci Akü, “Sektörünün ihracat lideri” ünvanını korumakta ve ‘Türkiye’nin en değerli markaları’ araştırmasında İnci Akü, her yıl ilk 100 arasındaki yerini daha yükseklere çıkartmaktadır. Sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin, Manisa’da iki adet üretim tesisi ve İstanbul’da Merkez Satış Ofisi bulunmaktadır.  İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. otomobil, ağır vasıta ve marin ürün grubunda İnci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro; endüstriyel ürün grubunda ise İnci Battery markaları ile faaliyet göstermektedir.  Manisa'da bulunan İnci GS Yuasa Akü fabrikamızda Bakım Departmanı altında Bakım Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak ‘ Mekanik Bakım Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl fabrika mekanik bakım tecrübeli,·         İyi derece İngilizce bilen,·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         Takipçi, sorumluluk sahibi, dinamik ve sistematik düşünen ve sonuç odaklı,·         Askerlik ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OE Sales Executive İzmir, Manisa İnci GS Yuasa
OE Sales Executiveİnci GS Yuasa
İnci Akü A.Ş. was established by Cevdet İnci in 1984 in Manisa Organized Industrial Zone.İnci Akü, the flagship of İnci Holding, following its foundation in 1984 started its first works with vehicle manufacturers in 1985. İnci Akü, “The most valuable brand of battery sector in Turkey”, joins its strength in this field with Japanese giant GS Yuasa’s global experience and vast knowledge on new generation battery Technologies. This partnership turns the title of the company into İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş.İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. has 2 production facilities in Manisa and Sales Office in İstanbul. Its second facility in Manisa, foundations of which were laid in July 2010, has the feature of being the first BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) certificated production facility of Turkey. İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş is the “export leader” of its sector with exporting to over 80 countries in 4 continents and uses the brands İnci Akü, EAS, Hugel in automotive, heavy-duty and marine vehicles industries. Moreover, it uses its İnci Battery brand in the industrial produce sector. We are seeking for a ‘OE Sales Executive’  with below qualifications to work for our company İnci GS Yuasa Aku Manisa factory in OE & Industrial Battery Sales and Marketing Department.·         Bachelor’s degree  from a university preferrably Business Administration and Economics.·         Very good oral and written communication skills in English and German,·         Good knowledge of MS Office programs,·         Min. 3 years of Automotive OEM experience,·         Result oriented, having problem solving and good communication skills,  impact/convince others, having analytical thinking, good team player,·         Have an understanding of Automotive OE customers needs,·         No military obligation for male candidates,·         No restriction to travel within Turkey and abroad. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Yöneticisi Adana İnci GS Yuasa
Bölge Satış Yöneticisiİnci GS Yuasa
İnci Akü Türkiye Satış Müdürülüğü bünyesinde, İnci Akü Yurtiçi Satış Müdürü'ne bağlı olarak görev alacak Adana Bölge Satış Yöneticisi pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat,Pazarlama veya benzer bölümlerinden mezun,  Askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Office programlarını iyi kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... İnci GS Yuasa
ULUSLARARASI SATIŞ YÖNETİCİSİİnci GS Yuasa
İnci Grubu’nun önemli iştiraklerinden olan İnci Akü A.Ş., Cevdet İnci tarafından 1984 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Dört kıtada 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile İnci Akü, “Sektörünün ihracat lideri” ünvanını korumakta ve ‘Türkiye’nin en değerli markaları’ araştırmasında İnci Akü, her yıl ilk 100 arasındaki yerini daha yükseklere çıkartmaktadır. Sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin, Manisa’da iki adet üretim tesisi ve İstanbul’da Merkez Satış Ofisi bulunmaktadır.  İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. otomobil, ağır vasıta ve marin ürün grubunda İnci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro; endüstriyel ürün grubunda ise İnci Battery markaları ile faaliyet göstermektedir.  İstanbul (Ataşehir)'da  bulunan İnci GS Yuasa ofisimizde Yurtdışı Satış Departmanı altında Uluslararası Müşteriler Satış Müdürü'ne bağlı olarak çalışacak ‘ Uluslararası Satış Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.·  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,• Tercihen üretim sektöründe en az 2 yıl satış tecrübeli,• İyi derece İngilizce, tercihen Arapça ve Fransızca dillerini bilen,• Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, dinamik,• Analitik düşünen, sonuç odaklı ve müşteri odaklı,• Seyahat engeli olmayan,• Aktif olarak araç kullanabilen (B Sınıfı ehliyeti olan),• Tercihen İstanbul'da ikamet eden, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik / Mekanik Bakım Teknikeri İzmir, Manisa İnci GS Yuasa
Elektrik / Mekanik Bakım Teknikeriİnci GS Yuasa
İnci Grubu’nun önemli iştiraklerinden olan İnci Akü A.Ş., Cevdet İnci tarafından 1984 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Dört kıtada 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile İnci Akü, “Sektörünün ihracat lideri” unvanını korumakta ve ‘Türkiye’nin en değerli markaları’ araştırmasında İnci Akü, her yıl ilk 100 arasındaki yerini daha yükseklere çıkartmaktadır. Sektörünün en değerli akü markası İnci Akü, gücünü Japon devi GS Yuasa’nın küresel deneyimi ve yeni nesil akü teknolojileri konusundaki birikimi ile birleştirerek 2015 yılı itibariyle İnci GS Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş.’nin, Manisa’da iki adet üretim tesisi ve İstanbul’da Merkez Satış Ofisi bulunmaktadır. İnci GS Yuasa Akü San. ve Tic. A.Ş. otomobil, ağır vasıta ve marin ürün grubunda İnci Akü, EAS, Hugel, Blizzaro; endüstriyel ürün grubunda ise İnci Battery markaları ile faaliyet göstermektedir.İnci GS Yuasa Akü Üretim tesisimizde Elektrik ve Mekanik Bakım Bölümünde çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Meslek Yüksekokulu ve Meslek Liselerinin Makine, Torna-Tesviye, Metal İşleri bölümlerinden ya da Elektrik ve/ya Elektronik bölümlerinden mezun olmuş olan, Manisa veya İzmir ilinde ikamet eden, Minimum 2 yıl mekanik ya da elektrik bakım tecrübesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, 3 Vardiya çalışabilecek.Elektrik bakım için;•Otomatik kumanda devreleri konusunda tecrübeli,•Elektrik pano tasarımı ve diziliminde tecrübeli,•Elektrik proje üzerinden arıza takibi yapabilme,•AC\DC motorlar ve sürücüler konusunda bilgi ve tecrübe sahibi•Siemens, Allen Bradley PLC programlama ve arıza takibinde tecrübeli(tercihen)•Otomasyon konusunda kendini yetiştirmek için istekli,Mekanik bakım için;•TPM konusunda tecrübeli,•Mekanik montaj ve demontaj bilgisi olan•Kaynak (Argon, elektord, gazalatı, oxygen) bilgisi olan,Makinelerin Elektriksel ve mekaniksel arızalarının giderilmesi, periyodik bakımların yapılmasından sorumlu olacak ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamyon Şoförü Manisa ATEN
Kamyon ŞoförüATEN
SRC5 Belgesine sahip olan, ADR Lisansına sahip olan, Ağır vasıta (E) ehliyeti olan, Hook Lift kullanımı konusunda tecrübeli, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Tehlikeli Madde Taşıma mevzuatına hakim Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni Manisa MAXION INCI JANT A.Ş. (ÇELİK)
Elektrik Bakım TeknisyeniMAXION INCI JANT A.Ş. (ÇELİK)
Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik  ve/veya Elektronik bölümü mezunu, En az 2 sene Elektrik Bakım Tecrübesi olan, Endistriyel otomasyon (simens S7-200/300)yazılımları konusunda tecrübeli Proje okuma-hazırlama(çizim), arıza analizi,elektrik kumanda tekniği konularında bilgi ve tecrübeli Kendini sürekli geliştirerek başarılı olmayı hedefleyen,dinamik Sorumluluk sahibi, müdahale ettiği problemler ve yaptığı işler ile ilgili analiz, bilgilendirme yapıp kayıt tutacak Arızi bakım,iyileştirici ve düzeltici aksiyon, yeni sistem devreye alma ve revizyon projeleri üzerine yapılan iş palnlarına uygun olarak verimli çalışacak, Tercihen Manisa'da ikamet eden ve edebilecek olan Vardiyalı çalışmaya ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman yardımcısı İzmir İnci Lojistik
Muhasebe Uzman yardımcısıİnci Lojistik
Üniversite mezunu, Bilanço esasına göre defter tutan şirketlerde en az 1 yıl deneyimi olan, Tek Düzen Hesap Planına hakim olan, BA/BS formlarının hazırlanması ve Cari Hesap Mutabakatlarının yapılması konusunda deneyimli, Günlük Banka Kayıtlarının girilmesi ve takibini yapılması konularında deneyimli, Tercihen SOFT Finans- SOFT Trans konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Sonuç odaklı düşünebilen, İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Teknisyeni Manisa İnci Holding
Bakım Teknisyeniİnci Holding
ISM A.Ş. Üretim tesisimizde Bakım bölümünde çalışacak,·         Meslek Yüksekokulu ve Meslek Liselerinin Makine, Torna-Tesviye, Metal İşleri bölümlerinden ya da Elektrik ve/ya Elektronik bölümlerinden mezun olmuş olan,·         Manisa ilinde ikamet eden,·         Minimum 2 yıl mekanik ya da elektrik bakım tecrübesi olan,·         Askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Manisa MAXION İNCİ JANT A.Ş (ÇELİK)
Mekanik Bakım ElemanıMAXION İNCİ JANT A.Ş (ÇELİK)
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokul Mezunu, Minimum 3 yıl mekanik bakım deneyimi olan, Vardiyalı çalışabilecek, İzmir yada Manisa'da ikamet eden, Hidrolik bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... İnci Holding
Genel Başvuruİnci Holding
Üniversite mezunu,Takım çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı,Yeniliklere ve öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü Manisa MAXION INCI JANT A.Ş. (ALÜMİNYUM)
Mekanik Bakım OperatörüMAXION INCI JANT A.Ş. (ALÜMİNYUM)
Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokul Mezunu,   Minimum 3 yıl pres olan fabrikalarda bakım deneyimi olan,   Vardiyalı çalışabilecek, İzmir yada Manisa'da ikamet eden,   TPM, Hidrolik, Pnömatik, 5 S bilgisi olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genç İnci-2016 İzmir, Manisa İnci Holding
Genç İnci-2016İnci Holding
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık bölümlerden başarıyla mezun olmuş, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS office uygulamalarına hakim, Departman değiştirme esnekliği olan, Kişisel gelişim ve performans odaklı, Güçlü problem çözme ve analiz becerisine sahip, yeni fikirler geliştirebilecek, Enerjik, tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Yeni mezun ya da en fazla 18 ay deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Manisa ATEN
Satış MühendisiATEN
Üniversite veya yüksek lisans mezunu (Çevre Mühendisliği mezunu ya da çevre konusunda 2 yıl deneyimli mühendislik fakültesi ya da fizik, kimya, biyoloji bölümü mezunu), Atık sektöründe minimum 2 yıl deneyime sahip, Çevre Mevzuatı bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri odaklı, etkili iletişim kurma becerisine sahip, Satış kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İzmir İnci Holding
Stajyerİnci Holding
İnci Holding bünyesinde yaz dönemi stajyeri olarak görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz.*Muhesebe, Büro Yönetimi Sekreterlik, İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim, Kimya ve Çevre Mühendislik  bölümlerinde öğrenim gören,*İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,*Yaz dönemi içerisinde staj yapabilecek,* Stajı zorunlu olan,
Stajyer        İlan Detayı