İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.inciroglu.com.tr   

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran İnciroğlu Otomotiv; 300 çalışanı ile altı ayrı plazada müşterilerine hizmet vermektedir. 

Şirketimiz, sektör lideri olan Borusan Otomotiv, Tofaş, Peugeot TR, Honda TR, General Motors distribütörlüğündeki BMW, BMW Premium Selection, MINI, MINI Next, Fiat, Peugeot, Honda, Opel, Chevrolet markalarını ve ayrıca 2. El Birinci, İn Sigorta birimlerini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak gören firmamız; çalışanlarının gelişimine ve eğitimine yatırım yapmaktadır.

Vizyonumuz: Yenilikçi, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek çalışanları ile güvenilir bir dost olarak ülkemize değer katmak.
Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri
 
Çalışma Saati: 08:30 – 17:30 Haftaiçi ve Cumartesi
Resmi Tatil, Dini Bayramlar ve Pazar günleri kapalıyız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları

Firma web sitesi: www.inciroglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
GENEL BAŞVURUİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran IN GROUP; 300 çalışanı ile toplam 70.000 m2 alan üzerinde ve  6 ayrı lokasyonda müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük, en güvenilir  otomotiv bayisi olarak adından söz ettiren firmamız kurumsal yönetime geçiş çalışmalarını başarı ile tamamlamıştır.Siz de In Group ailesine katılmak istiyorsanız 'Genel Başvuru' ilanımıza başvurabilirsiniz.  Bu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını bilmenizi isteriz.In Group'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANIİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde İnsan Kaynakları Departmanı  içerisinde görev alacak Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı aramaktayız.  ·         Ön lisans veya lisans mezunu,·         Benzer pozisyonda min. 5 yıl tecrübeli, ·         İletişim becerileri güçlü, takım oyuncusu,·         Değer katacak vizyona sahip,·         Detay odaklı ve kaliteye önem veren, ·         Kayseri’de ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW KAYSERİ GENEL MÜDÜRÜ Kayseri İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
BMW KAYSERİ GENEL MÜDÜRÜİnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde BMW, MINI ve Premium Selection markalarının satış ve servis operasyonunu yönetecek GENEL MÜDÜR aramaktayız.   Lisans veya yüksek lisans mezunu, Sektörde min. 15 yıl tecrübeli, A+ markalarda benzer pozisyonda 5 yıl tecrübeli, Liderlik vasıfları bulunan, kendisine bağlı bulunan yönetici ve ekibi yönetecek, proje oluşturabilecek, Değer katacak vizyona sahip, Süreç yönetebilen, uzlaşmacı ve paylaşımcı, dinamik, inisiyatif sahibi, Akıcı seviyede İngilizce bilen, tercihen Almanca da bilen, Kayseri’de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇ DENETİM UZMANI Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
İÇ DENETİM UZMANIİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan In Group bünyesinde görevlendirilmek üzere  'İÇ DENETİM UZMANI' aramaktayız. •   Lisans mezunu tercihen İşletme, İktisat, İşletme ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,•    Tekdüzen hesap planına ve muhasebe işleyişine hakim, •    Finansal raporlama bilgisine sahip ve iş takip yeteneği gelişmiş,•    Veri toplama ve analiz yeteneğine sahip, •    Sonuç ve detay odaklı,•    Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, •    Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, •    Tercihen iç denetim alanında tecrübe sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı