İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.inciroglu.com.tr   

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran İnciroğlu Otomotiv; 300 çalışanı ile altı ayrı plazada müşterilerine hizmet vermektedir. 

Şirketimiz, sektör lideri olan Borusan Otomotiv, Tofaş, Peugeot TR, Honda TR, General Motors distribütörlüğündeki BMW, BMW Premium Selection, MINI, MINI Next, Fiat, Peugeot, Honda, Opel, Chevrolet markalarını ve ayrıca 2. El Birinci, İn Sigorta birimlerini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak gören firmamız; çalışanlarının gelişimine ve eğitimine yatırım yapmaktadır.

Vizyonumuz: Yenilikçi, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek çalışanları ile güvenilir bir dost olarak ülkemize değer katmak.
Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri
 
Çalışma Saati: 08:30 – 17:30 Haftaiçi ve Cumartesi
Resmi Tatil, Dini Bayramlar ve Pazar günleri kapalıyız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları

Firma web sitesi: www.inciroglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Satış DanışmanıİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde görevlendirmek için  SATIŞ DANIŞMANI pozisyonunda değerlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.   Ön lisans veya lisans mezunu, Satış alanında  tecrübeli, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Marka imajını temsil edebilecek, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, Satış odaklı, girişken ve takipçi, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı araç ehliyetine sahip (aktif araç kullanabilen), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
GENEL BAŞVURUİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran IN GROUP; 300 çalışanı ile toplam 70.000 m2 alan üzerinde ve  6 ayrı lokasyonda müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük, en güvenilir  otomotiv bayisi olarak adından söz ettiren firmamız kurumsal yönetime geçiş çalışmalarını başarı ile tamamlamıştır.Siz de In Group ailesine katılmak istiyorsanız 'Genel Başvuru' ilanımıza başvurabilirsiniz.  Bu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını bilmenizi isteriz.In Group'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW/MINI SATIŞ MÜDÜRÜ Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
BMW/MINI SATIŞ MÜDÜRÜİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde BMW, Mini markalarının satış operasyonunu yönetecek SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.   Ön lisans veya lisans mezunu, Otomotiv sektöründe min. 5 yıl yönetici deneyimine sahip, Satış ekiplerinin yönetimi konusunda deneyimli, liderlik vasıfları güçlü, ekibinin motivasyonunu sağlamada başarılı,Etkin ifade gücüne,planlama ve organize etme becerisinesahip,stres yönetiminde başarılı ve ekibini sürükleyebilecek,Orta ve uzun vadeli çözümlerle sorunları yönetebilme becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde kuvvetli, ikna ve temsil yeteneği olan, Analitik,sonuç odaklı, ticari kabiliyeti yüksek, Kayseri'de ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW/MINI SERVİS MÜDÜRÜ Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
BMW/MINI SERVİS MÜDÜRÜİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde, BMW, Mini markalarının servis operasyonunu yönetecek  'SERVİS MÜDÜRÜ' aramaktayız.   ·         Lisans mezunu tercihen Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği mezunu,·         Otomotiv sektöründe min. 5 yıl Servis Müdürlüğü tecrübesi olan,·         Teknik olarak iş takibi yeterliliğine sahip,·         Proje odaklı ve yaptığı projelerdeki başarısı kanıtlanmış,·         İş süreçleri yönetimi ve raporlama kabiliyeti yüksek,·         Müşteri memnuniyetine yüksek önem veren,·         Ticari bilgisi kuvvetli,·         Ekip yönetiminde başarılı,·         Kayseri’de ikamet eden ve edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Hasar DanışmanıİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan In Group bünyesindeki markalarda görevlendirilmek üzere 'HASAR DANIŞMANI' pozisyonunda değerlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.  Teknik lise (otomotiv), ön lisans veya lisans mezunu, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri yüksek, Detay ve kalite odaklı, Planlama kabiliyeti gelişmiş, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı