İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.inciroglu.com.tr   

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran İnciroğlu Otomotiv; 300 çalışanı ile altı ayrı plazada müşterilerine hizmet vermektedir. 

Şirketimiz, sektör lideri olan Borusan Otomotiv, Tofaş, Peugeot TR, Honda TR, General Motors distribütörlüğündeki BMW, BMW Premium Selection, MINI, MINI Next, Fiat, Peugeot, Honda, Opel, Chevrolet markalarını ve ayrıca 2. El Birinci, İn Sigorta birimlerini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak gören firmamız; çalışanlarının gelişimine ve eğitimine yatırım yapmaktadır.

Vizyonumuz: Yenilikçi, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek çalışanları ile güvenilir bir dost olarak ülkemize değer katmak.
Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri
 
Çalışma Saati: 08:30 – 17:30 Haftaiçi ve Cumartesi
Resmi Tatil, Dini Bayramlar ve Pazar günleri kapalıyız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları

Firma web sitesi: www.inciroglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BMW SERVİS DANIŞMANI Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
BMW SERVİS DANIŞMANIİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP İnciroğlu Otomotiv bünyesindeki BMW ve MINI markaları için SERVİS DANIŞMANI pozisyonunda değerlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.   Ön lisans veya lisans mezunu, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Satış odaklı, girişken ve takipçi, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PEUGEOT HASAR DANIŞMANI Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
PEUGEOT HASAR DANIŞMANIİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan In Group bünyesinde  PEUGEOT markasında 'HASAR DANIŞMANI' pozisyonunda değerlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.   Teknik lise (otomotiv), ön lisans veya lisans mezunu, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri yüksek, Detay ve kalite odaklı, Planlama kabiliyeti gelişmiş, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HONDA SERVİS MÜDÜRÜ Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
HONDA SERVİS MÜDÜRÜİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde HONDA markasının SSH’ını yönetecek 'SERVİS MÜDÜRÜ' aramaktayız.   ·         Otomotiv sektöründe min. 5 yıl Servis Müdürlüğü tecrübesi olan,·         Teknik olarak iş takibi yeterliliğine sahip,·         İş süreçleri yönetimi ve raporlama kabiliyeti yüksek,·         Müşteri memnuniyetine yüksek önem veren,·         Ticari bilgisi kuvvetli,·         Ekip yönetiminde başarılı,·         Kayseri’de ikamet eden / edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW SATIŞ MÜDÜRÜ Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
BMW SATIŞ MÜDÜRÜİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde BMW, MINI markalarının satış operasyonunu yönetecek SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.    Ön lisans veya lisans mezunu, Otomotiv sektöründe min. 5 yıl yönetici deneyimine sahip, Sonuç odaklı, ticari kabiliyeti yüksek, Analitik zeka ve problem çözme becerisine sahip, Liderlik yeteneği bulunan, Kayseri'de ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
GENEL BAŞVURUİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran IN GROUP; 300 çalışanı ile toplam 70.000 m2 alan üzerinde ve  4 ayrı lokasyonda müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük, en güvenilir  otomotiv bayisi olarak adından söz ettiren firmamız yeni yatırımlarına ve kurumsal yönetime geçiş için altyapı çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.Sizde, In Group ailesine katılmak istiyorsanız 'Genel Başvuru' ilanımıza başvurabilirsiniz.  Bu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını bilmenizi isteriz.In Group'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı