İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.inciroglu.com.tr   

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran İnciroğlu Otomotiv; 300 çalışanı ile altı ayrı plazada müşterilerine hizmet vermektedir. 

Şirketimiz, sektör lideri olan Borusan Otomotiv, Tofaş, Peugeot TR, Honda TR, General Motors distribütörlüğündeki BMW, BMW Premium Selection, MINI, MINI Next, Fiat, Peugeot, Honda, Opel, Chevrolet markalarını ve ayrıca 2. El Birinci, İn Sigorta birimlerini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak gören firmamız; çalışanlarının gelişimine ve eğitimine yatırım yapmaktadır.

Vizyonumuz: Yenilikçi, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek çalışanları ile güvenilir bir dost olarak ülkemize değer katmak.
Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri
 
Çalışma Saati: 08:30 – 17:30 Haftaiçi ve Cumartesi
Resmi Tatil, Dini Bayramlar ve Pazar günleri kapalıyız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları

Firma web sitesi: www.inciroglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
GENEL BAŞVURUİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran IN GROUP; 300 çalışanı ile toplam 70.000 m2 alan üzerinde ve  6 ayrı lokasyonda müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük, en güvenilir  otomotiv bayisi olarak adından söz ettiren firmamız kurumsal yönetime geçiş çalışmalarını başarı ile tamamlamıştır.Siz de In Group ailesine katılmak istiyorsanız 'Genel Başvuru' ilanımıza başvurabilirsiniz.  Bu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını bilmenizi isteriz.In Group'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STAJYER Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
STAJYERİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
İn Group İnciroğlu Otomotiv; 7 dünya markasını Kayseri’de temsil eden, 300 çalışanı ve 6 plazası ile misafirlerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sunmayı ilke edinmiş Türkiye’de otomotiv sektöründe öncü bir firmadır. Markalarımızın Satış Danışmanlığı ve Servis Danışmanlığı birimlerinde destek görevinde bulunacak lisans / yüksek lisans öğrencileri veya yeni mezun otomobil aşığı stajyer öğrenciler aramaktayız.  Dışa dönük, aktif ve iletişim becerilerin yüksekse, Meraklıysan ve sorumluluk almayı seviyorsan, Takım çalışmasını seviyor, plansız iş yapmam diyorsan, Otomotiv sektörüne ilgiliysenFotokopi çekmek için değil, takımımızın parçası olman için seni bekliyoruz.  
Stajyer        İlan Detayı
HONDA SERVİS MÜDÜRÜ Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
HONDA SERVİS MÜDÜRÜİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde HONDA markasının SSH’ını yönetecek 'SERVİS MÜDÜRÜ' aramaktayız.   ·         Otomotiv sektöründe min. 5 yıl Servis Müdürlüğü tecrübesi olan,·         Teknik olarak iş takibi yeterliliğine sahip,·         İş süreçleri yönetimi ve raporlama kabiliyeti yüksek,·         Müşteri memnuniyetine yüksek önem veren,·         Ticari bilgisi kuvvetli,·         Ekip yönetiminde başarılı,·         Kayseri’de ikamet eden / edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı