İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.inciroglu.com.tr   

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran İnciroğlu Otomotiv; 300 çalışanı ile altı ayrı plazada müşterilerine hizmet vermektedir. 

Şirketimiz, sektör lideri olan Borusan Otomotiv, Tofaş, Peugeot TR, Honda TR, General Motors distribütörlüğündeki BMW, BMW Premium Selection, MINI, MINI Next, Fiat, Peugeot, Honda, Opel, Chevrolet markalarını ve ayrıca 2. El Birinci, İn Sigorta birimlerini de bünyesinde bulundurmaktadır. 

Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak gören firmamız; çalışanlarının gelişimine ve eğitimine yatırım yapmaktadır.

Vizyonumuz: Yenilikçi, müşteri odaklı, sosyal sorumluluk bilinci yüksek çalışanları ile güvenilir bir dost olarak ülkemize değer katmak.
Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri
 
Çalışma Saati: 08:30 – 17:30 Haftaiçi ve Cumartesi
Resmi Tatil, Dini Bayramlar ve Pazar günleri kapalıyız.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv,Oto Aksesuarları,Oto Lastiği,Oto Yetkili Satıcıları

Firma web sitesi: www.inciroglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hasar Danışmanı Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Hasar DanışmanıİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan In Group bünyesindeki markalarda görevlendirilmek üzere 'HASAR DANIŞMANI' pozisyonunda değerlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.  Teknik lise (otomotiv), ön lisans veya lisans mezunu, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri yüksek, Detay ve kalite odaklı, Planlama kabiliyeti gelişmiş, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Servis MüdürüİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde görevlendirilmek üzere 'SERVİS MÜDÜRÜ' aramaktayız.   ·         Lisans mezunu tercihen Makine Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği mezunu,·         Otomotiv sektöründe min. 5 yıl Servis Müdürlüğü tecrübesi olan,·         Teknik olarak iş takibi yeterliliğine sahip,·         Proje odaklı ve yaptığı projelerdeki başarısı kanıtlanmış,·         İş süreçleri yönetimi ve raporlama kabiliyeti yüksek,·         Müşteri memnuniyetine yüksek önem veren,·         Ticari bilgisi kuvvetli,·         Ekip yönetiminde başarılı,·         Kayseri’de ikamet edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Müdürü Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Sigorta MüdürüİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde yer alan İnSigorta acenteliğimizde görevlendirilmek üzere SİGORTA MÜDÜRÜ aramaktayız.  Lisans mezunu, Sigortacılık alanında minimum 7 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Sigorta Acenteleri Teknik Personel eğitimlerini tamamlamış ve sertifikası bulunan,İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Detay ve sonuç odaklı, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri ilişkileri Sorumlusu Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Müşteri ilişkileri SorumlusuİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İletişim, işbirliği geliştirme yeteneği kuvvetli, Müşteri duyarlılığına önem veren, Takım çalışması yatkın, Sonuç odaklı, Kişisel gelişimine önem veren, Yön belirleme kabiliyeti olan (ikna kabiliyeti yüksek), Farklılıklara uyum ve yönetme yeteneği yüksek, Yaratıcı ve girişimci, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Yedek Parça SorumlusuİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Grubumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere Yedek Parça Sorumlusu armaktayız  ·         Üniversite Mezunu (Tercihen Otomotiv Bölümlerinden Mezun)·         Otomotiv Sektöründe En Az 3 Yıl Deneyimli,·         Vizyon Sahibi·         Diksiyonu Düzgün Ve İkna Kabiliyeti Yüksek,·         Disiplinli Ve Sistemli Çalışan,·         Analitik Düşünebilen, Planlı·         İletişimi Güçlü, Satış Odaklı, Girişken Ve Takipçi,·         Ms Office Uygulamalarına Hakim,·         Gelişmeye, Yeniliğe Açık·         Kendini satıcı olarak nitelendiren·         Şirket Çalışma Sistemini Ve Görevini Her Zaman Ön Planda Tutacak,Çalışma Prensiplerine Sahip,·         B Sınıfı Ehliyete Sahip,·        Kayseri'de İkamet Eden·         Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişiği Olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW/MINI SATIŞ MÜDÜRÜ Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
BMW/MINI SATIŞ MÜDÜRÜİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde BMW, Mini markalarının satış operasyonunu yönetecek SATIŞ MÜDÜRÜ aramaktayız.   Ön lisans veya lisans mezunu, Otomotiv sektöründe min. 5 yıl yönetici deneyimine sahip, Sonuç odaklı, ticari kabiliyeti yüksek, Analitik zeka ve problem çözme becerisine sahip, Liderlik yeteneği bulunan, Kayseri'de ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
GENEL BAŞVURUİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran IN GROUP; 300 çalışanı ile toplam 70.000 m2 alan üzerinde ve  6 ayrı lokasyonda müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük, en güvenilir  otomotiv bayisi olarak adından söz ettiren firmamız kurumsal yönetime geçiş çalışmalarını başarı ile tamamlamıştır.Siz de In Group ailesine katılmak istiyorsanız 'Genel Başvuru' ilanımıza başvurabilirsiniz.  Bu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını bilmenizi isteriz.In Group'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW/MINI SATIŞ DANIŞMANI Kayseri İNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
BMW/MINI SATIŞ DANIŞMANIİNCİROĞLU OTOMOTİV A.Ş.
Otomotiv sektörünün lider şirketlerinden biri olan IN GROUP bünyesinde BMW, Land Rover, Mini markaları için SATIŞ DANIŞMANI pozisyonunda değerlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.   Ön lisans veya lisans mezunu, Satış alanında min. 3 yıl tecrübeli (otomotiv sektörü deneyimi tercih sebebidir),Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Satış odaklı, girişken ve takipçi, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı araç ehliyetine sahip (aktif araç kullanabilen), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı