Index Grup 

Şirket Bilgileri

http://www.index.com.tr

Index Grup

 

Index Grup, IT distribütörlüğünde Türkiye'nin lider ve öncü firmasıdır. 200'den fazla uluslararası markanın Türkiye distribütörü olan Index Grup, Türkiye'nin ciro olarak en büyük 10 IT şirketinden biridir. (Kaynak Interpro Medya). Index Grup iş modeli olarak son kullanıcıya satış yapmamaktadır. Sadece profesyonel kanallara, perakandecilere, kurumsal kanala, entegratörlere, ara toptancılara ve yaygın kanala (B2B) satış yapmaktadır.

1989 yılında kurulmuş Index ile başlayan yolculuğumuz tüm sektörde kabul edilen bir başarı hikayesi olarak adım adım yükselmiştir. Sonuç odaklı çalışma, güvenilir ve itibarlı bir şekilde işlerimizi yürütme, kendimizi sürekli geliştirme her zaman önemli değerlerimiz arasında olmuştur. Çok çalışmak ve başarılı sonuçlara imza atmak, grubun kültürüne işlemiş ögeler arasındadır.


Index Grup bünyesinde, Satış, Ürün Yönetimi, Mali İşler Grubu(Finans, Muhasebe, Risk Yönetimi, İthalat, Denetim), Lojistik Grubu(Depo, Sevkiyat, Teknik Servis, Satış Sonrası Hizmetler) gibi departmanları bulunmaktadır.  


Index Grup, yeni insan kaynakları stratejileri ile birlikte performans yönetim sistemleri, kişisel gelişim planları ve oryantasyon programları ile çalışanlarının ve kurumun geleceğine önem göstermektedir. Profesyonel olmak kadar, amatör olmaya da, aile olmaya da özen gösterir.


Şirketlerimizin 3 tanesi halka açıktır, bu da sistemimizin gücünü ve şeffaflığımızı yansıtan unsurların göstergesidir. Ayrıca grup şirketlerimizin 3 tanesinde de yabancı sermaye girişi yapılmıştır. Bu da Index Grup'un yabancı yatırımcılar tarafından değerli ve potansiyal bir grup olduğunun daha göstergeleri arasındadır.


Grup şirketlerimizin isimleri, Index, Datagate,Despec, Homend, Neotech, Netex, Artım, Teklos'tur. Tüm bu şirketlere bir arada Index Grup olarak adlandırmaktayız.


Index Grup çatısı altında çalışmak isteyen değerli adayları başvurular için bekliyoruz. Teşekkürler,


Index Grup İnsan Kaynakları
Index Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Index Grup
Müşteri TemsilcisiIndex Grup
Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Kariyerine bilişim sektöründe kurumsal bir şirkette devam etmek isteyen,Müşteri ve satış odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,            “Müşteri Temsilcisi” takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İzmir Index Grup
Müşteri TemsilcisiIndex Grup
Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe satış pozisyonunda tercihen 2 yıl tecrübeli,Müşteri ve satış odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli, “Müşteri Temsilcisi” takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü Yardımcısı / Asistanı İstanbul(Avr.) Index Grup
Ürün Müdürü Yardımcısı / AsistanıIndex Grup
Üniversite mezunu, Kariyerini bilişim sektöründe geliştirmek isteyen,  İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri ve ilişki yönetimi kuvvetli, Planlama, koordinasyon ve zaman yönetimi yetkinliklerine güvenen, Operasyonel süreçleri zamanında ve eksiksiz olarak yürütebilecek,          “Ürün Müdürü Yardımcısı / Asistanı ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Index Grup
Ürün MüdürüIndex Grup
Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Ürün Müdürü tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti iyi, Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerileri iyi), Zaman ve kaynak yönetimi yapabilen, Fırsat/Risk değerlendirmesi yapabilen, ticari değerlendirme kabiliyeti kuvvetli,         “Ürün Müdürü” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Homend Elektrikli Küçük Ev Aletleri Teknisyeni Kocaeli Index Grup
Homend Elektrikli Küçük Ev Aletleri TeknisyeniIndex Grup
Elektrikli küçük ev aletleri onarımı konusunda yetiştirilmek üzere, Teknik liselerin Elektrik - Elektronik bölümleri veya MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun,İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze'de ikamet eden,           Homend Elektrikli Küçük Ev Aletleri Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İthalat ve İhracat Müdürü İstanbul(Avr.) Index Grup
İthalat ve İhracat MüdürüIndex Grup
Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İthalat - İhracat operasyon ve süreçleri konusunda minimum 5 yıl deneyimli,Dış ticaret mevzuatını bilen ve güncel gelişmeleri takip eden,İyi derecede İngilizce bilen, Analitik ve raporlama yetkinlikleri kuvvetli,İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın,Ekip yönetimi tecrübesi olan,  “İthalat ve İhracat Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Samsung Kanal Satış Yöneticisi Bursa, İstanbul(Avr.) Index Grup
Samsung Kanal Satış YöneticisiIndex Grup
Tercihen üniversite mezunu, Tüketici Elektroniği alanında en az 1 yıl saha satış tecrübesi olan, Beyaz Eşya, TV ürün ve teknolojilerini tanıyan, rakip ürünler ile karşılaştırma yapabilecek bilgi ve beceriye sahip,Bayi ilişkileri ve müşteri yönetimi konusunda deneyimli, Raporlama, takip ve koordinasyon becerileri kuvvetli,           Kağıthane merkez ofisimizde ve Bursa'da home office çalışabilecek"Kanal Satış Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Samsung Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Index Grup
Samsung Ürün MüdürüIndex Grup
Üniversite mezunu, Beyaz Eşya, TV ürünlerinden sorumlu en az 2 yıl Ürün Müdürü tecrübesi bulunan,Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti iyi, Zaman ve kaynak yönetimi yapabilen, Fırsat/Risk değerlendirmesi yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen,           “Samsung Ürün Müdürü” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı