Index Grup 

Şirket Bilgileri

http://www.index.com.tr

Index Grup

 

Index Grup, IT distribütörlüğünde Türkiye'nin lider ve öncü firmasıdır. 200'den fazla uluslararası markanın Türkiye distribütörü olan Index Grup, Türkiye'nin ciro olarak en büyük 10 IT şirketinden biridir. (Kaynak Interpro Medya). Index Grup iş modeli olarak son kullanıcıya satış yapmamaktadır. Sadece profesyonel kanallara, perakandecilere, kurumsal kanala, entegratörlere, ara toptancılara ve yaygın kanala (B2B) satış yapmaktadır.

1989 yılında kurulmuş Index ile başlayan yolculuğumuz tüm sektörde kabul edilen bir başarı hikayesi olarak adım adım yükselmiştir. Sonuç odaklı çalışma, güvenilir ve itibarlı bir şekilde işlerimizi yürütme, kendimizi sürekli geliştirme her zaman önemli değerlerimiz arasında olmuştur. Çok çalışmak ve başarılı sonuçlara imza atmak, grubun kültürüne işlemiş ögeler arasındadır.


Index Grup bünyesinde, Satış, Ürün Yönetimi, Mali İşler Grubu(Finans, Muhasebe, Risk Yönetimi, İthalat, Denetim), Lojistik Grubu(Depo, Sevkiyat, Teknik Servis, Satış Sonrası Hizmetler) gibi departmanları bulunmaktadır.  


Index Grup, yeni insan kaynakları stratejileri ile birlikte performans yönetim sistemleri, kişisel gelişim planları ve oryantasyon programları ile çalışanlarının ve kurumun geleceğine önem göstermektedir. Profesyonel olmak kadar, amatör olmaya da, aile olmaya da özen gösterir.


Şirketlerimizin 3 tanesi halka açıktır, bu da sistemimizin gücünü ve şeffaflığımızı yansıtan unsurların göstergesidir. Ayrıca grup şirketlerimizin 3 tanesinde de yabancı sermaye girişi yapılmıştır. Bu da Index Grup'un yabancı yatırımcılar tarafından değerli ve potansiyal bir grup olduğunun daha göstergeleri arasındadır.


Grup şirketlerimizin isimleri, Index, Datagate,Despec, Homend, Neotech, Netex, Artım, Teklos'tur. Tüm bu şirketlere bir arada Index Grup olarak adlandırmaktayız.


Index Grup çatısı altında çalışmak isteyen değerli adayları başvurular için bekliyoruz. Teşekkürler,


Index Grup İnsan Kaynakları
Index Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
HPE Presales Uzmanı İstanbul(Avr.) Index Grup
HPE Presales UzmanıIndex Grup
Üniversite mezunu, Presales pozisyonunda minimum 2 yıl sektör tecrübesi bulunan, HPE veya rakip markaların sunucu ve veri depolama ürünlerine hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri ve satış odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve ikna becerileri kuvvetli,           distribütörü olduğumuz HPE markamız için "HPE Presales Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanal Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Index Grup
Kanal Satış SorumlusuIndex Grup
Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe saha satış alanında en az 2 yıl tecrübeli, IT ürün ve teknolojilerini tanıyan, rakip ürünler ile karşılaştırma yapabilecek bilgi ve beceriye sahip,Bayi ilişkileri ve müşteri yönetimi konusunda deneyimli, Raporlama, takip ve koordinasyon becerileri kuvvetli,            distiribütörü olduğumuz dünya devi markalara"Kanal Satış Sorumlusu"arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü Yardımcısı İstanbul(Avr.) Index Grup
Ürün Müdürü YardımcısıIndex Grup
Üniversite mezunu, Kariyerini bilişim sektöründe geliştirmek isteyen,  İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri ve ilişki yönetimi kuvvetli, Planlama, koordinasyon ve zaman yönetimi yetkinliklerine güvenen, Operasyonel süreçleri zamanında ve eksiksiz olarak yürütebilecek,          “Ürün Müdürü Yardımcısı ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Index Grup
Ürün MüdürüIndex Grup
Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Ürün Müdürü tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Raporlama becerileri iyi düzeyde olan, Zaman ve kaynak yönetimi yetkinlikleri gelişmiş, Fırsat/risk değerlendirmesi yapabilen, ticari değerlendirme kabiliyeti kuvvetli,         distribütörü olduğumuz dünya devi markaların takımlarına “Ürün Müdürü” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Index Grup
Müşteri TemsilcisiIndex Grup
Tercihen Ön Lisans mezunu, Bilişim sektöründe satış alanında en az 2 yıl tecrübeli, Müşteri ve satış odaklı, Hedef ve prim bazlı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın,             Retail ekibimize “Müşteri Temsilcisi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Samsun Kanal Satış Sorumlusu Samsun Index Grup
Samsun Kanal Satış SorumlusuIndex Grup
Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe saha satış alanında en az 2 yıl tecrübeli, IT ürün ve teknolojilerini tanıyan, rakip ürünler ile karşılaştırma yapabilecek bilgi ve beceriye sahip,Bayi ilişkileri ve müşteri yönetimi konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Raporlama, takip ve koordinasyon becerileri kuvvetli,          Samsun bölgemizde home office çalışabilecek"Kanal Satış Sorumlusu" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler - Operasyon Elemanı İstanbul(Asya) Index Grup
Satış Sonrası Hizmetler - Operasyon ElemanıIndex Grup
Lise veya yüksekokul mezunu, MS Office programlarını iyi derecede bilen, Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyetine güvenen, Analitik ve raporlama becerileri gelişmiş, Takım ilişkileri kuvvetli,      Grup şirketimiz Teklos Lojistik A.Ş. için "Satış Sonrası Hizmetler Operasyon Elemanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı