Index Grup 

Şirket Bilgileri

http://www.index.com.tr

Index Grup

 

Index Grup, IT distribütörlüğünde Türkiye'nin lider ve öncü firmasıdır. 200'den fazla uluslararası markanın Türkiye distribütörü olan Index Grup, Türkiye'nin ciro olarak en büyük 10 IT şirketinden biridir. (Kaynak Interpro Medya). Index Grup iş modeli olarak son kullanıcıya satış yapmamaktadır. Sadece profesyonel kanallara, perakandecilere, kurumsal kanala, entegratörlere, ara toptancılara ve yaygın kanala (B2B) satış yapmaktadır.

1989 yılında kurulmuş Index ile başlayan yolculuğumuz tüm sektörde kabul edilen bir başarı hikayesi olarak adım adım yükselmiştir. Sonuç odaklı çalışma, güvenilir ve itibarlı bir şekilde işlerimizi yürütme, kendimizi sürekli geliştirme her zaman önemli değerlerimiz arasında olmuştur. Çok çalışmak ve başarılı sonuçlara imza atmak, grubun kültürüne işlemiş ögeler arasındadır.


Index Grup bünyesinde, Satış, Ürün Yönetimi, Mali İşler Grubu(Finans, Muhasebe, Risk Yönetimi, İthalat, Denetim), Lojistik Grubu(Depo, Sevkiyat, Teknik Servis, Satış Sonrası Hizmetler) gibi departmanları bulunmaktadır.  


Index Grup, yeni insan kaynakları stratejileri ile birlikte performans yönetim sistemleri, kişisel gelişim planları ve oryantasyon programları ile çalışanlarının ve kurumun geleceğine önem göstermektedir. Profesyonel olmak kadar, amatör olmaya da, aile olmaya da özen gösterir.


Şirketlerimizin 3 tanesi halka açıktır, bu da sistemimizin gücünü ve şeffaflığımızı yansıtan unsurların göstergesidir. Ayrıca grup şirketlerimizin 3 tanesinde de yabancı sermaye girişi yapılmıştır. Bu da Index Grup'un yabancı yatırımcılar tarafından değerli ve potansiyal bir grup olduğunun daha göstergeleri arasındadır.


Grup şirketlerimizin isimleri, Index, Datagate,Despec, Homend, Neotech, Netex, Artım, Teklos'tur. Tüm bu şirketlere bir arada Index Grup olarak adlandırmaktayız.


Index Grup çatısı altında çalışmak isteyen değerli adayları başvurular için bekliyoruz. Teşekkürler,


Index Grup İnsan Kaynakları
Index Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bursa Kanal Satış Sorumlusu Bursa Index Grup
Bursa Kanal Satış SorumlusuIndex Grup
Yüksekokul veya üniversite mezunu, Bilişim sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Kariyerine bilişim sektöründe kanal satış alanında devam etmek isteyen, Müşteri ve satış odaklı çalışabilecek, Şirketi kurum içi ve dışında temsil edebilen, Erkek adaylar için tercihen askerlik ile ilişiği bulunmayan,         Bursa bölgemizde home office çalışabilecek "Kanal Satış Sorumlusu"  takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cari Hesaplar Temsilcisi İstanbul(Avr.) Index Grup
Cari Hesaplar TemsilcisiIndex Grup
Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Ön muhasebe ve müşteri cari hesapları konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Analitik ve raporlama becerileri gelişmiş, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım ilişkileri kuvvetli,         "Cari Hesaplar Temsilcisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikli Küçük Ev Aletleri Teknisyeni Kocaeli Index Grup
Elektrikli Küçük Ev Aletleri TeknisyeniIndex Grup
Elektrikli küçük ev aletleri onarımı konusunda yetiştirilmek üzere, Teknik liselerin Elektrik - Elektronik bölümleri veya MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun,İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze'de ikamet eden,           Elektrikli Küçük Ev Aletleri Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü Yardımcısı / Asistanı İstanbul(Avr.) Index Grup
Ürün Müdürü Yardımcısı / AsistanıIndex Grup
Üniversite mezunu, Kariyerini bilişim sektöründe geliştirmek isteyen,  İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri ve ilişki yönetimi kuvvetli, Planlama, koordinasyon ve zaman yönetimi yetkinliklerine güvenen, Operasyonel süreçleri zamanında ve eksiksiz olarak yürütebilecek,          “Ürün Müdürü Yardımcısı / Asistanı ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Index Grup
Ürün MüdürüIndex Grup
Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Ürün Müdürü tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti iyi, Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerileri iyi), Zaman ve kaynak yönetimi yapabilen, Fırsat/Risk değerlendirmesi yapabilen, ticari değerlendirme kabiliyeti kuvvetli,         “Ürün Müdürü” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Index Grup
Yazılım Geliştirme UzmanıIndex Grup
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,SAP, SAP ABAP, web geliştirme veya internet programlama alanlarında minimum 2 yıl tecrübeli,Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi gelişmiş,Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Askerlik ile ilişiği olmayan,           “Yazılım Geliştirme Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Index Grup
Finans Operasyon SorumlusuIndex Grup
Üniversitelerin İşletme, İktisat ve/veya Ekonomi bölümlerinden mezun,Mali ve Finansal operasyonlar, banka işlemleri konusunda deneyimli,Leasing ve ödeme talimatlarının hazırlanması ve takibi konusunda sistematik çalışabilecek,SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,          "Finans Operasyon Sorumlusu" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanal Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Index Grup
Kanal Satış SorumlusuIndex Grup
Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe saha satış alanında en az 1 yıl tecrübeli, IT ürün ve teknolojilerini tanıyan, rakip ürünler ile karşılaştırma yapabilecek bilgi ve beceriye sahip,Bayi ilişkileri ve müşteri yönetimi konusunda deneyimli, Raporlama, takip ve koordinasyon becerileri kuvvetli,            "Kanal Satış Sorumlusu"arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Antalya Kanal Satış Sorumlusu Antalya Index Grup
Antalya Kanal Satış SorumlusuIndex Grup
Üniversite mezunu, Bilişim sektöründe saha satış alanında en az 2 yıl tecrübeli, IT ürün ve teknolojilerini tanıyan, rakip ürünler ile karşılaştırma yapabilecek bilgi ve beceriye sahip,Bayi ilişkileri ve müşteri yönetimi konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Raporlama, takip ve koordinasyon becerileri kuvvetli,          Antalya bölgemizde home ofis çalışabilecek"Kanal Satış Sorumlusu" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HPE Presales Uzmanı İstanbul(Avr.) Index Grup
HPE Presales UzmanıIndex Grup
Üniversite mezunu, Presales pozisyonunda minimum 3 yıl tecrübeli, Server, storage, datacenter altyapı çözümleri veya yazılım ürün gruplarından en az birinde tecrübesi olan,HPE sunucu, veri depolama ve yedekleme ürünlerine hakim, Tercihen SAP Hana tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli,          "HPE Presales Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi (Ankara) Ankara Index Grup
Müşteri Temsilcisi (Ankara)Index Grup
Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Kariyerine bilişim sektöründe kurumsal bir şirkette devam etmek isteyen,Bilişim sektöründe satış pozisyonunda tercihen2 yıl tecrübeli, Müşteri ve satış odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli, Orta düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Müşteri Temsilcisi” takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı