Index Grup 

Şirket Bilgileri

http://www.index.com.tr

Index Grup

 

Index Grup, IT distribütörlüğünde Türkiye'nin lider ve öncü firmasıdır. 200'den fazla uluslararası markanın Türkiye distribütörü olan Index Grup, Türkiye'nin ciro olarak en büyük 10 IT şirketinden biridir. (Kaynak Interpro Medya). Index Grup iş modeli olarak son kullanıcıya satış yapmamaktadır. Sadece profesyonel kanallara, perakandecilere, kurumsal kanala, entegratörlere, ara toptancılara ve yaygın kanala (B2B) satış yapmaktadır.

1989 yılında kurulmuş Index ile başlayan yolculuğumuz tüm sektörde kabul edilen bir başarı hikayesi olarak adım adım yükselmiştir. Sonuç odaklı çalışma, güvenilir ve itibarlı bir şekilde işlerimizi yürütme, kendimizi sürekli geliştirme her zaman önemli değerlerimiz arasında olmuştur. Çok çalışmak ve başarılı sonuçlara imza atmak, grubun kültürüne işlemiş ögeler arasındadır.


Index Grup bünyesinde, Satış, Ürün Yönetimi, Mali İşler Grubu(Finans, Muhasebe, Risk Yönetimi, İthalat, Denetim), Lojistik Grubu(Depo, Sevkiyat, Teknik Servis, Satış Sonrası Hizmetler) gibi departmanları bulunmaktadır.  


Index Grup, yeni insan kaynakları stratejileri ile birlikte performans yönetim sistemleri, kişisel gelişim planları ve oryantasyon programları ile çalışanlarının ve kurumun geleceğine önem göstermektedir. Profesyonel olmak kadar, amatör olmaya da, aile olmaya da özen gösterir.


Şirketlerimizin 3 tanesi halka açıktır, bu da sistemimizin gücünü ve şeffaflığımızı yansıtan unsurların göstergesidir. Ayrıca grup şirketlerimizin 3 tanesinde de yabancı sermaye girişi yapılmıştır. Bu da Index Grup'un yabancı yatırımcılar tarafından değerli ve potansiyal bir grup olduğunun daha göstergeleri arasındadır.


Grup şirketlerimizin isimleri, Index, Datagate,Despec, Homend, Neotech, Netex, Artım, Teklos'tur. Tüm bu şirketlere bir arada Index Grup olarak adlandırmaktayız.


Index Grup çatısı altında çalışmak isteyen değerli adayları başvurular için bekliyoruz. Teşekkürler,


Index Grup İnsan Kaynakları
Index Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Anadolu'nun Genç Yüzleri Staj Başvurusu İstanbul(Avr.) Index Grup
Anadolu'nun Genç Yüzleri Staj BaşvurusuIndex Grup
Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri grubu Index Grup'un Doğu ve Güney Doğu Anadolu'daki üniversite öğrencilerini profesyonel iş dünyasıyla buluşturacak"Anadolu'nun Genç Yüzleri Bilişimle Aydınlanıyor"  2017 yaz dönemi staj programında sen de yerini almaya hazır mısın?Kimleri Arıyoruz?• Doğu ve Güney Doğu Anadolu’daki üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı ve/veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden birinde eğitimine son sınıfta devam ediyorsan,• Doğu Anadolu ve/veya Güney Doğu Anadolu bölgelerindeki illerden birinde yaşıyorsan,• Dünya devi markalarla iş ortaklığı yapan Index Grup’un dünyasına adım atmak istiyorsan,• Gelişime ve öğrenmeye açık enerjik bir ruha sahipsen,• İletişiminin güçlü olduğuna inanıyorsan ve sorumluluk almaya hazırsan,• Staj zorunluluğun varsa ya da zorunlu staj sigortan okulun tarafından karşılanıyorsa,• Not ortalaman 2.50 ve üzerindeyse,Profesyonellerle çalışacağın ve kariyer gelişimine destek olacağımız heyecan verici bu programa seni de bekliyoruz!
Stajyer        İlan Detayı
Microsoft Tele-Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Index Grup
Microsoft Tele-Satış TemsilcisiIndex Grup
Kariyerini bilişim sektöründe, dünya devi teknoloji markalarının distribütörlüğünü yapan lider bilişim teknolojileri grubu, Index Grup bünyesinde geliştirmek isteyen,En az ön lisans mezunu, tercihen lisans mezunu, Tercihen Microsoft ürünlerini bilen, Satış odaklı ve satış alanında başarı öyküleri yaratmaya istekli, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri yönetimi ve iletişim becerileri kuvvetli, Hedef bazlı çalışabilecek, Excel bilgisi orta seviyede,         “Microsoft Tele-Satış Temsilcileri” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Security Engineer İstanbul(Avr.) Index Grup
Security EngineerIndex Grup
Bachelor's degree in Electric Electonics / Engineering and Computer ScienceMin 2 years of experience, Good at presentation and communication skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IBM Presales Mühendisi İstanbul(Avr.) Index Grup
IBM Presales MühendisiIndex Grup
Üniversite mezunu, Presales pozisyonunda minimum 2 yıl tecrübeli, Server, storage veya yazılım ürün gruplarından en az birinde tecrübesi olan, Tercihen IBM yazılım ürünlerinde çalışmış olan, İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli,         "Presales Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı