ING Bank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


http://

ING Bank

ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.
 
2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization. 

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ING Faktoring/İhracat Müş. İlş. Yetkili Yardımcısı İstanbul(Asya) ING Bank
ING Faktoring/İhracat Müş. İlş. Yetkili YardımcısıING Bank
  Tercihen üniversitelerin İktisadi İdari Birimler bölümlerinden mezun, Dş ticaret, ihracat faktoring alanında  minimum 1 yıl deneyimli, FCI ve ihracat faktoringi mevzuatına hakim, Tercihen FCI Foundation Course diplomasınsa sahip, Tercihen müşteri ilişkileri tecrübesi olan, MS Office ve Internet uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Zamanlı Eleman İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Yarı Zamanlı ElemanING Bank
ING Bank İstanbul Şubelerinde part-time gişe yetkili yardımcısı (yarı zamanlı) çalışabilecek, Üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinde okuyan ve/veya mezun olmuş, Lisans devam veya lisans mezunu, İkametgahı ihtiyaç olunan şubelere uygun adaylar değerlendirilecektir.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy YöneticisiING Bank
ING Bank A.Ş. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Bölgelerimize bağlı şubelerimizde çalışabilecek, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli, KOBİ & Ticari Bankacılık İş Kollarında deneyim sahibi, İkna kabiliyeti yüksek, Aktif satış yapabilen, Bankamıza yeni müşteri kazandıracak, Takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Bireysel Bankacılık Satış YöneticisiING Bank
ING Bank A.Ş. İstanbul Şubelerimizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli; Bireysel Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gişe Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
ING Bank A.Ş. İstanbul Şubelerimizde çalışabilecek, 1989 ve üzeri doğumlu , En az lisans mezunu, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun , Erkek adaylar için askerliğini yapmış İkna kabiliyeti yüksek, Satışa yatkın, Bankamıza yeni müşteri kazandırabilecek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uluslararası Yönetici Adayı Programı ve Practica İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Uluslararası Yönetici Adayı Programı ve PracticaING Bank
ING Practica Kampı ile global kariyer seni bekliyor!Practica Kampı’nda kişisel gelişim eğitimleri, ING Yöneticileri ile tanışma, eğlenceli takım çalışmaları, içindeki potansiyeli açığa çıkaracak proje yarışmaları ile kariyerine yön verecek bir deneyim seni bekliyor!Kampın avantajları bunlarla da bitmiyor!Practica Kampı’na katıl, süreci başarıyla tamamla, IITP (ING International Talent Program) ile ING’nin gelecekteki liderlerinden biri olma şansını yakala! 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İller Adana, Ankara, ... ING Bank
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İllerING Bank
   Okul biteli daha çok olmadı diyen; Lise, Önlisans veya Lisans programları mezunlarına;  30 yaşına daha çok varsa, Sabahları kahve içmeden uyanamıyorum ama gün içinde dinamik, enerjik ve motivasyonum yüksek diyorsan,  Instagram'da Facebook'ta sosyal olduğum kadar gerçek hayatta da sosyalim, iletişim ve ikna becerime de güvenirim diyorsan, Takım çalışması deyince aklına kariyer hedeflerin geliyorsa, Bankacılık kariyerinde Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek istiyorsan, Askerlik hizmetini tamamlamışsan ya da en az 2 yıl tecilli ise, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Kocaeli, Samsun, Kayseri, Konya, Denizli ve Gaziantep illerinde ikamet ediyorsan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbulING Bank
Okul biteli daha çok olmadı diyen; Lise, Önlisans veya Lisans programları mezunlarına; 30 yaşına daha çok varsa, Sabahları kahve içmeden uyanamıyorum ama gün içinde dinamik, enerjik ve motivasyonum yüksek diyorsan, Instagram'da Facebook'ta sosyal olduğum kadar gerçek hayatta da sosyalim, iletişim ve ikna becerime de güvenirim diyorsan, Takım çalışması deyince aklına kariyer hedeflerin geliyorsa, Bankacılık kariyerinde Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek istiyorsan, Askerlik hizmetini tamamlamışsan ya da en az 2 yıl tecilli ise, İşkur'un finanse ettiği işbaşı eğitim programına katılmak istiyorsan,        İŞİN HAZIR!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ING Finansal Kiralama Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) ING Bank
ING Finansal Kiralama Satış Pazarlama YetkilisiING Bank
En az lisans mezunu, Finans (leasing/factoring) sektöründe, Kurumsal/Ticari/Bireysel/İşletme Bankacılığı Müşteri İlişkileri, Pazarlama Yönetimi'nde en az 1 yıl deneyimli, Mali/Finansal Analiz ve kredi değerlendirme konularında temel bilgi sahibi, En az orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Müşteri odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına önem veren, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ING Menkul Değerler/Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.) ING Bank
ING Menkul Değerler/Yetkili YardımcısıING Bank
Örgün Eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık iktisat,işletme, ekonomi vb. bölümlerinden mezun, SPK Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey/Temel Düzey/Türev Araçlar Lisansı olan, Finans alanında kariyer hedefleyen ve bu alanda kendini yetiştirmek isteyen, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık ve çözüm odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, Satış becerisine güvenen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aydın Şubesi Mikro Portföy Yetkilisi Aydın ING Bank
Aydın Şubesi Mikro Portföy YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. Ege  Bölgesi, Aydın Şubesi'nde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli; Mikro/İşletme Bankacılık işkolunda deneyim sahibi, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ AMBARI YÖNETİMİ - VERİ AMBARI UZMANLARI İstanbul(Asya) ING Bank
VERİ AMBARI YÖNETİMİ - VERİ AMBARI UZMANLARIING Bank
·       Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri vb. gibi bölümlerinden mezun,·       Tercihen bankacılık/finans sektörü tecrübesi olan,·       Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip,·       Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen,·       Gerektiğinde yüksek tempoda çalışabilecek,·       Dokümantasyon alışkanlığına sahip,·       Oracle SQL ve PL/SQL konularında uzman ( en az dört yıl deneyimli ),·       İyi derecede İngilizce bilen,·       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş Analisti İstanbul(Asya) ING Bank
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş AnalistiING Bank
Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık İş Analizi ekibinde görev yapacak; • Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Matematik Mühendislikleri., MIS, İstatistik veya benzeri bölümlerinden mezun,• İleri düzeyde İngilizce bilen,• Bilgisayar programlarını kullanmaya yatkın,• Tercihen Kobi, Ticari ve Kurumsal Bankacılık alanlarında deneyimli,• Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi(Antalya) Antalya ING Bank
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi(Antalya)ING Bank
Antalya Özel Bankacılık şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Türev Araçlar Lisansına sahip, Minimum 5 yıl bankacılık deneyimi olan ve mevcutta özel bankacılık müşteri temsilcisi olarak çalışan,  Hazine ürünleri, yatırım fonları satışı konularında üst seviyede deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık, Kaliteli hizmet anlayışına sahip, Müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Üst Düzey Yönetici AsistanıING Bank
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda minimum 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun ve stresli iş temposuna uyum sağlayabilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Asset Liability Risk Management AVP İstanbul(Avr.) ING Bank
Asset Liability Risk Management AVPING Bank
We are looking for a high calibre candidate to join our Asset Liability Risk Management team.The ALM Risk team focuses on Liquidity and Interest Rate Risk Management besides behavioral modelling while carrying out the following functions: Modelling, reporting, analyzing/assessing related risks Adapting to group/global and local regulatory standards/requests Enhancing internal procedures Focusing on the system implementationRequirements:   Minimum 5 years’ experience in  ALM or Market Risk function of a Bank Project management skills to undertake and drive/ monitor specific projects. Good understanding of interest rate risk modelling Knowledge of Basel and Liquidity Risk Management requirements Knowledge of modelling behavioral products Knowledge of accounting principles Good command of written and spoken English Proficient in Excel and VBA Knowledge of SQL Previous system implementation experience is preferred Ability to work independently Ability to critically review and challenge numbers Strong quantitative skills and detail-oriented individual The role is highly analytical and requires a full understanding of banking and treasury products, the inherent risks that these generate and the instruments that can be used to hedge these risks
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Information Risk Management AVP/Specialist İstanbul(Avr.) ING Bank
Information Risk Management AVP/SpecialistING Bank
Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English Advanced knowledge of key information risk management and security related standards including ISO 2700x series, PCI-DSS, COBIT, EU Data Security and Privacy Acts and NIST standards. Holding at least one of preferred industry certifications (CISA, CISM, CISSP, CEH, ISO27001 LA, ITIL) Strong program and engagement management skills Passion for impact and learning Fluent in English and Turkish (knowledge of Dutch is considered a plus) Exceptional interpersonal and communication skills, problem-solving skills, presentation skills Banking & Finance industry and systems knowledge and experience is an asset as well as experience in international teams Knowledge of Enterprise Risk Management concepts and techniques and successful track record of effectively working with functions and organizations associated with them. 5+ years providing information risk management and security solutions both business and technology audiences in high technology and/or financial services organizations. 2+ years experience in Information Risk Management and Security Strong background in providing information risk management and security consulting services to both business and technology audiences within high technology organizations. Male candidates are required to have completed their military service or postponed at least for 2 years
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Non Financial Risk - Assistant Vice President İstanbul(Avr.) ING Bank
Non Financial Risk - Assistant Vice PresidentING Bank
  Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English, in economics, business administration, banking & finance,  information technology,  law, statistics, mathematics or other relevant fields to today’s finance and banking sector Minimum three years on the job experience in a bank on AML/CFT programs or Customer Due Diligence Programs and/or controls or on Sanctions and Embargoes related Programs. Internal control or audit experience also counts based on linguistic skills. Know how on MASAK regulations and international Financial Crime related regulations Exceptional problem-solving, analytical thinking skills, high level of presentation and negotiation skills High level of interpersonal and communication skills Exceptional networking skills, locally and internationally High level of managerial skills and building effective teams Fluent in English and Turkish Know-how of retail and commercial banking products is a plus Male candidates are required to have completed their military service
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Media Planning Assistant Manager İstanbul(Avr.) ING Bank
Media Planning Assistant ManagerING Bank
  University graduate (preferably Communication / Marketing  fields), Master is a plus Minimum 5 years of experience in media with experience of TV campaign planning, digital media generating creative work, media planning and buying either at client-side or in a senior management at an agency Strong analytic thinking MS Office applications. Excellent presentation skills English: Advanced level Understanding of the Finance sector Media industry research and tools knowledge. Good understanding of customer, media strategy and planning issues
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Risk Yönetimi Yönetmeni İstanbul(Avr.) ING Bank
Satış Risk Yönetimi YönetmeniING Bank
·        4 yıllık eğitim veren üniversitelerin iktisat, işletme, Matematik, istatistik, Ekonometri veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Bankaların Teftiş Kurulu, İç Kontrol, Operasyonel Risk Yönetimi, Uyum, Süreç Geliştirme, İş Analizi departmanlarında görev almış·        Kontrol, denetim konularına hakim, kapsam oluşturabilecek, spot denetimler yapabilecek·        proje lideri veya ekip üyesi olarak projelerde görev almış; proje talebi yazabilecek, kullanıcı kabul testi yapabilecek·        Bankacılık  ürün ve hizmetleri ile ilgili ürün ve süreç bilgisi sahibi, süreçleri analiz edebilecek·        Raporlama ve üst düzey sunuma yapabilme kabiliyetlerine sahip·        İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İngilizce sunum yapabilecek·        Etkili iletişim becerileri olan, insan ilişkileri güçlü·        Yetkili için en 3 Yıl, Yönetmen için En az 5 yıl tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi(Adana) Adana ING Bank
Özel Bankacılık Müşteri Yöneticisi(Adana)ING Bank
Adana Özel Bankacılık şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Türev Araçlar Lisansına sahip, Minimum 5 yıl bankacılık deneyimi olan ve mevcutta özel bankacılık müşteri temsilcisi olarak çalışan,  Hazine ürünleri, yatırım fonları satışı konularında üst seviyede deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık, Kaliteli hizmet anlayışına sahip, Müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Kobi Sorunlu Krediler Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Dönemsel Kobi Sorunlu Krediler Yetkili YardımcısıING Bank
  Üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinde okuyan ve/veya mezun olmuş, Lisans devam veya lisans mezunu, Bölümdeki operasyonel süreçleri yönetebilecek, Avukatlar ve Şubeler ile ilişkileri koordine edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk Sahibiadaylar değerlendirilecektir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
.NET DEVELOPER İstanbul(Asya) ING Bank
.NET DEVELOPERING Bank
• Strong Knowledge on .Net especially ASP.NET. Min 4-6 years experience on ASP.NET preffered- Strong knowledge on Enterprise applications and integration, related Frameworks and tools- Familiar with SOA, SOLID, Design Paatterns, - Prefably Famliar With Web technologies (HTML5, jQuery,Angular, Knockout.js,   etc…)- Eager to work in an agile environment and good communication skills and Self motivated.- English is a must.           
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Penetration Tester İstanbul(Asya) ING Bank
Senior Penetration TesterING Bank
The person hired for this role will have expertise in security analyzing and testing of business applications with a security management cycle in industry leading bank. The role is part of a IT security Team and Primary focus of this role would be to perform hands on penetration testing of some of the most critical applications.- Bachelor’s Degree from an accredited institution- Manage the writing of test plans and document results and reports- Manage reconnaissance and discovery to map targets- Research tools and security exploits- Ability to interact with team members and cross functional teams;- Assessment tools, technologies and methods. - Understanding of SDLC processes- Understanding of OWASP and other software security best practices- 5+ years of experience in the field or in a related area.- Fluent in English 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİBER GÜVENLİK OLAYLARI İZLEME UZMANI İstanbul(Asya) ING Bank
SİBER GÜVENLİK OLAYLARI İZLEME UZMANIING Bank
  Tercihen Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, elektronik, haberleşme, MYO bilgisayar programlama, haberleşme vb bölümlerinden mezun, Bilgi güvenliği ve izleme süreçleri konusunda deneyimli, İşletim sistemleri çalışma prensipleri, IP teknolojileri ve Network konularında bilgi sahibi, Gerekli yazışmaları/raporlamaları yapabilecek seviyede orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Ofis uygulamlarına hakim, 7/24 Vardiyalı olarak çalışabilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Sonuç odaklı çalışan, Meraklı ve gelişime açık Gerektiğinde yüksek tempoda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Istanbul Anadolu yakasında ikamet eden,takım arkadaşları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı