Turkcell ve Grup Şirketleri 

Şirket Bilgileri

Turkcell Grup Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.call7-24.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Turkcell İletişim Hizmetleri 1994’te kuruldu.
 • Mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetler sağlıyor.
 • 36 milyondan fazla abonesiyle Türkiye’nin lider operatörü
 • Avrupa’nın da en büyük 3 GSM operatöründen biri

 

 

 • Kıbrıs’ın yaşama değer katan lider teknoloji şirketi

 

 

 • Ukrayna ve Belarus GSM sektörünün en büyük 3. şirketi

 

 

 • Turkcell Global Bilgi 1999’da kuruldu.
 • 6000 çalışanı ile Çağrı merkezi servisi ve danışma hizmetleri sağlıyor.

 

 

 • Nisan 2001’de kurulan İnteltek, faaliyetlerini Turkcell ve dünya şans oyunları pazarı lider şirketlerinden Yunan Intralot’un ortaklığı ile yürütmektedir. 2004 yılında yarattığı ‘iddaa' markası ile, spor müsabakalarına dayalı sabit ihtimallli ve müşterek bahis oyunları ile ilgili hizmetlerini, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı adına gerçekleştirmektedir. İnteltek, Türk futboluna katkıları ile örnek ve lider bir kuruluş haline gelmiştir.

 

 

 

 

 

 • Uzak Mesafe Telefon İşletmeciliği (UMTH), Internet Servis Sağlayıcılığı (ISS) gibi lisanslar ile bireylerin ve kurumların her türlü Telekom ihtiyaçlarını tek noktadan çözmek üzere ürünler ve hizmetler sunmakta.
 • 2007 senesinde başladığı fiber optik altyapı çalışmaları sayesinde bugün Türkiye’de konutlara kadar 100 Mbps’lik fiber optik bağlantı sunan ilk ve tek Telekom operatörü Superonline’dir.
 • 1 Mayıs 2009’da Telekomünikasyon ve ISP dünyasının iki güçlü markası Tellcom ve Superonline güçlerini birleştirdi. Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş., Superonline markası altında yoluna devam etme kararı aldı Böylece Türkiye pazarının en güçlü oyuncularından biri haline gelen Superonline, yeni nesil hizmet ve ürünleriyle de bireysel ve kurumsal kullanıcıların ilk tercihi olmayı hedefliyor.

 

 

 • Turkcell Teknoloji ARGE Merkezi 2006’da kuruldu.
 • İletişim ve teknoloji alanında ARGE faaliyetleri yapıyor.

Kule servis sağlayıcılığı hizmetinde Türkiye’nin ilk ve tek şirketi olan GLOBALTOWER 2007 yılının başında operasyonel faaliyetlerine başladı. İşletmeciler için kule ve buna bağlı alt yapı hizmetlerinde yatırım maliyetlerini sıfırlayan kiralama modelini geliştirdi. Dünya standartlarında kalite ve donanıma sahip yaklaşık 3300 lokasyonda, kablosuz yayın ve iletişim gerçekleştiren tüm firmalara hizmet veren GLOBALTOWER, işletmecilerin operasyonlarını gerçekleştirebilmeleri için kule hizmetleri sağlamaktadır.

Sektörden gelecek talepler doğrultusunda her türlü kule tipi için boyutlandırma ve mühendislik çalışmaları
ile en uygun ve ekonomik çözümleri sunabilen GLOBALTOWER, %100 yerli işgücü ve donanımla sektörde yeni
istihdam yaratmakla birlikte, sürdürmekte olduğu operasyonel faaliyetlerle ülke kaynaklarına duyarlı, çevreye saygılı çözümler sunmaktadır

 

 Turkcell ve Grup Şirketleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 134
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İzmir Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip,Telekomünikasyon ve bilişim sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Sahada çalışmayı seven, aktif satış konusunda deneyimli veya deneyim kazanmak isteyen,Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Saha faaliyetlerinden aldığı iş fikirleri ile yeni projeleri geliştirebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal müşteri ilişkileri yönetimi ve satış alanında minimum 2 sene tecrübeli,Tercihen üniversitelerin mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip, sonuç odaklı müzakere yeteneğine sahip,Analitik düşünme yeteneğine sahip, İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Tüm adaylar için araba kullanmayı bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ Ankara, Artvin... Turkcell ve Grup Şirketleri
GENEL BAŞVURU-ENGELLİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklıTürkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EDİRNE ENGELLİ - ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Edirne Turkcell ve Grup Şirketleri
EDİRNE ENGELLİ - ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip  Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklı Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇORUM ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Çorum Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇORUM ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise mezunu, tercihen MYO/ üniversite mezunu Tercihen çağrı merkezi sektöründe deneyim sahibi Telefonda etkili iletişim kurabilen Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip İyi seviyede bilgisayar kullanabilen (Windows ve Ofis Programlarına hakim)Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilenSabırlı, öğrenmeye açık ve müşteri odaklı Çorum Merkez' de ikamet eden veya edebilecekTürkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞANLIURFA ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Şanlıurfa Turkcell ve Grup Şirketleri
ŞANLIURFA ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklıTürkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merchandiser - DİYARBAKIR Diyarbakır İnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Merchandiser - DİYARBAKIRİnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Sorumluluğu verilen bölge ve bayilerin şirket standartlarına göre malzemelerinin yenilenmesi, asılması ve uygunluğunun kontrolü aşamasında ekibimize katılacak Diyarbakır'da ikamet eden Merchandiser arayışımız bulunmaktadır:-          En az önlisans mezunu,-          Merchandising konusunda minimum 1 yıl tecrübeli,-          Aktif araç kullanabilen ve E sınıf ehliyeti olan,-          Diyarbakır'da ikamet eden,-          28 yaşını aşmamış,-          Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Bursa Turkcell ve Grup Şirketleri
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTurkcell ve Grup Şirketleri
Bursa’ da görevlendirmek üzere; En az ön lisans mezunu veya Lisans Mezunu  Tercihen en az 1 yıl  satış deneyimi olan (Tercihen otomotiv sektörü)  MS Office programlarına hakim  Ehliyeti olan  Klavye kullanımı hızlı olan  Analiz yeteneği güçlü  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Müşteri odaklı ,insan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, ‘‘Müşteri Temsilcisi’’  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SUPERONLİNE DESTECH TAKIM ÜYESİ İstanbul(Avr.), ... Turkcell ve Grup Şirketleri
SUPERONLİNE DESTECH TAKIM ÜYESİTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Haberleşme/Bilgisayar/Elektrik-Elektronik veya ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun ya da son sınıf öğrencisi (devam zorunluluğu olmayan),Tercihen daha önce İnternet Servis Sağlayıcıları veya Sistem Entegratörlerinde iş deneyimi olan,Tercihen broadband, ses, bakır ve fiber optik telekomünikasyon şebekeleri hakkında bilgi sahibi,Tercihen iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim kurabilen,  CCNA sertifika sahibi olan,   Telekomünikasyon ve Bilişim sektöründe kendini geliştirmeyi hedefleyen,  Telefonda iletişim ve ikna becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Müşteri ve hizmet odaklı çalışabilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, sorumluluk bilinci yüksek İnisiyatif alabilen, 7/24 vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIRIKKALE FİNANS OPERASYONLARI TAKIM LİDERİ Kırıkkale Turkcell ve Grup Şirketleri
KIRIKKALE FİNANS OPERASYONLARI TAKIM LİDERİTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin 2 yıllık veya 4 yıllık fakültelerinden mezunTercihen bankacılık alanında çağrı merkezi deneyimi olanTercihen satış deneyimi olan Çağrı Merkezi Takım Lideri pozisyonunda min. 1 yıl deneyimi olanMüşteri odaklı bakış açısına sahip Proaktif bakış açısına sahip Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahipSözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetliHedef odaklı ekip ortamında çalışmayı sevenEnerjisi yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışKırıkkale’ de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Stajeri İstanbul(Avr.), ... İnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Teknik Destek Stajeriİnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Teknik yüksek okulların Elektrik / Elektronik / Bİlgisayar bölümlerinde okuyan Elektronik onarıma yatkınBilgisayar donanımı hakkında bilgiliTeknik servis ortamında çalışabilecekTemel linux bilgisine sahip (tercih sebebidir)
Stajyer        İlan Detayı
İZMİR BANKA ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
İZMİR BANKA ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yozgat Şehir Hastaneleri Birim Yöneticisi Yozgat Turkcell ve Grup Şirketleri
Yozgat Şehir Hastaneleri Birim YöneticisiTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Ekip yönetimi konusunda minimum 2 yıl deneyimli ?Çağrı Merkezi ve/veya Hastane çalışanı yönetimi konusunda deneyimliBütçe, planlama, ölçme, raporlama teknoloji ve metodolojilerine hakimİş sonuçları ve finansal göstergeler arasında ilişki kuran, aksiyon alabilenÇalışan performansı yönetimi konusunda deneyimli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Takım Lideri Trabzon Turkcell ve Grup Şirketleri
Çağrı Merkezi Takım LideriTurkcell ve Grup Şirketleri
Minimum önlisans, tercihen lisans mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Yöneticilik deneyimi olan MS Office bilgisine iyi derece sahip olan Müşteri odaklı bakış açısına sahip Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak Trabzon'da  ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİYARBAKIR ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİ Diyarbakır Turkcell ve Grup Şirketleri
DİYARBAKIR ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip  Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklı Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Kıdemli Uygulama Geliştirme UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Mühendislik fakültesi (tercihen Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri veya Matematik) lisans bölümlerinden mezun.Microsoft .NET uygulama geliştirme konusunda minimum 5 yıl deneyime sahip ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC ve Web API teknolojilerinde tecrübeli Tercihen Mobil geliştirme teknolojilerinde bilgi sahibi (iOS,Android) Tercihen JavaScript Framework’lerine hakim (jQuery, AngularJS, Bootstrap, React)HTML, CSS ve JavaScript bilgisine sahip Oracle veritabanı ve PL/SQL dilinde tecrübeli Microsoft TFS süreçleri konusunda bilgi sahibi OOD, OOP ve tasarım desenleri konusunda bilgi sahibi Veritabanı tasarımı ve ilişkisel veritabanı mimarisi konularında bilgili Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünce yapısına ve problem çözebilme yeteneğine sahip Yeni teknolojileri araştırmayı seven, sürekli gelişim ve öğrenmeye açık Inovatif bakış açısına sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Proje YöneticisiTurkcell ve Grup Şirketleri
4 yıllık üniversite mezunu (Tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisi ya da Mühendislik)Projelerde görev almış, tercihen proje yönetiminde deneyimi olan,Satış ve Tahsilat konularında bilgi ve deneyim sahibiMS ofis programlarına hakim, İç/dış müşteri ilişkileri yönetimi konusunda tecrübeli,Tercihen Business set-up projelerinde deneyimli, Analitik, ilişki yönetiminde güçlü, metodolojik çalışmayı seven,İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Araştırmacı, problem çözme konusunda yetkin, Dış müşteri ve ilgili firmalarla ilişkileri yönetip gerekli koordinasyonu sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Vardiya Planlama UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun olan, (Tercihen mühendislik veya matematik bölümlerinden mezun)Tercihen çağrı merkezi sektöründe en az 2 yıl vardiya planlama deneyimine sahip olanİleri düzeyde Excel kullanan, Tercihen invision veya benzer work force management programlarını kullanabilen,İstatiksel teknikleri kullanarak tahmin ve analiz yapabilen İyi derecede İngilizce bilen, Analitik ve problem çözme yetkinliğine sahip, İnisiyatif ve karar alabilme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ- İZMİR İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ- İZMİRTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (DİYARBAKIR) Diyarbakır Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (DİYARBAKIR)Turkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TRABZON-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Trabzon Turkcell ve Grup Şirketleri
TRABZON-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Bilgi Güvenliği UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve/veya Mühendislik bölümlerinden mezun Bilgi Güvenliği  alanında minimum 5 yıl tecrübe sahibi Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgili ve tecrübeli (ISO 27001, PCI DSS, COBIT...vb)Bilgi Güvenliği politikaları ve prosedürleri konusunda tecrübeli Bilgi Sistemleri altyapıları, internet teknolojileri, güvenlik çözümlerinde bilgiliBilgi güvenliği bakış açısıyla risk değerlendirmeleri yapabilen Sektörümüzün bilgi güvenliği özelinde yasal gereksinimlerini bilen veya öğrenmeye istekliYazılım açıkları, saldırı teknikleri, şifreleme yöntemleri, güvenlik yönetimi, güvenlik analizi bilgisine sahipTeknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açıkProblem çözme,analiz etme, planlama ve çok iyi derecede takip yeteneği olan Olmazı değil güvenli bir şekilde oluru gösterebilen  ve sorumluluğunda ki alanlara da bu pozitif bakış açısını yansıtabilenSonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın Çok iyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Analist (Ürün Yöneticisi) İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Analist (Ürün Yöneticisi)Turkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olan Microsoft .Net mimarisinde uygulama geliştirmede en az 3 sene tecrübeli,   MS TFS ve MS SQL Server ve T-SQL konusunda uzman, ASP.Net, C#, MVC, Entity Framework, JavaScript, Jquery, Knockout, Angular kütüphanelerine hakimOOP ve Design Patterns hakkında bilgi sahibi, Müşterilerdeki bilgi çalışanları, teknik ekip ve iç yazılım geliştirme uzmanları ile teknik ve iş süreçleri konusunda üst seviyede iletişim kurabilecek yetkinlikteTercihen çevik yazılım metodolojileri ve Çağrı merkezi deneyimine sahip olan Analitik düşünebilen, yaratıcı, müşteri odaklı olan Bütçe ve talep yönetimi konularında deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İyi derecede İngilizce bilen Güçlü iletişim becerilerine sahip Analitik düşünce yapısına ve problem çözebilme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Operasyonlar Süreç Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Yeni Operasyonlar Süreç UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Lisans mezunu ( Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun olan)Tercihen İş süreçleri analizi, süreç tasarımı ve geliştirme konularında en az 3 yıl deneyim sahibi olan,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,İleri düzeyde MS Office bilgisine sahip olan,Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan,Müşteri odaklı bakış açısına sahip, İnisiyatif alabilen, İzleme ve kontrol becerisi yüksek olan,Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği gelişmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İZMİR TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
İZMİR TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans/Lisans mezunu Tercihen Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilciliği yapmış Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olanİzmir’de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ KURUMSAL SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ KURUMSAL SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı Tercihen aktif satış deneyimi olan  Mobil teknoloji ile ilgilenen, gelişmeleri takip eden  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Developer (Front End) İstanbul(Avr.) İnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Software Developer (Front End)İnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
We are looking for a new teammate who will work in a team environment in the design and execution of web and mobile projects in gaming sector. We are looking for a self-starter who is excited to learn and improve his/her skillset in the ever-evolving medium of the web. - Bachelor Degree in Computer Science/Engineering, Information Technologies or a related fields- At least 2 years of experience in front-end web application development- Experience of web technologies, including HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, JSON/REST based APIs- Experience of front-end development in ASP.Net MVC with C#- Knowledge on responsive design, cross browser and mobile compatibility with Bootstrap, Foundation frameworks is a plus- Knowledge on AngularJs/Node.js is a plus- Knowledge on Ruby programming language is a plus- Fluency in English (both verbal and written)- No military obligations for male candidates, or postponed for 2 years
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ERZURUM Erzurum Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ERZURUMTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FLEMENKÇE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
FLEMENKÇE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
Tercihen Ön lisans/lisans mezunu Akıcı seviyede  Flemenkçe konuşabilen Tercihen Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilciliği yapmış, Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı, Problem çözme becerisi gelişmiş,, MS ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan,Ankara'da ikamet eden Sözlü ve yazılı olarak, anadil düzeyinde Flamanca bilen, sözlü mülakat ve test olacaktırÖn Lisans veya Lisans mezunu (Yurtdışında Yüksek Okula (Ön Lisans) denk gelen okul mezuniyeti de kabul edilir)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIRIKKALE ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Kırıkkale Turkcell ve Grup Şirketleri
KIRIKKALE ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip  Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklı Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTurkcell ve Grup Şirketleri
•En az Lise tercihen Ön Lisans / Lisans mezunu• Akıcı seviyede İngilizce konuşabilen•Telefonda iletişim ve ikna becerisi yüksek•Müşteri odaklı•Problem çözme ve analiz etme becerisi yüksek•7/24 vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen•Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İZMİR FİNANSAL ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
İZMİR FİNANSAL ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Lise Stajyeri İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
İnsan Kaynakları Lise StajyeriTurkcell ve Grup Şirketleri
Lisede öğrenci olan, Zorunlu stajı olan, Kendini sürekli geliştirmek isteyen, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen, Öğrenmeye açık, takip ve koordinasyon yeteneğine sahip olan,
Stajyer        İlan Detayı
Almanca Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
Almanca Bilen Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  Ms Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olaAkıcı seviyede Almanca konuşabilen Görev yeri İzmir ‘dir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-ARTVİN Artvin Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-ARTVİNTurkcell ve Grup Şirketleri
Minimum lise mezunu, tercihen önlisans ya da üniversite mezunu olan    Tercihen telefonda satış konusunda en az 1 yıl deneyimli    Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş    Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen    Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen    Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, dışa dönük    MS office programlarına hakim    Diksiyonu düzgün    Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli    Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek    Problem çözme becerisine sahip    Artvin'de veya Merkeze yakın İlçelerde ikamet eden ve/veya Artvin Merkezde çalışmaya engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İSTANBUL ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Turkcell ve Grup Şirketleri
İSTANBUL ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunU  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  Ms Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞARET DİLİ BİLEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Turkcell ve Grup Şirketleri
İŞARET DİLİ BİLEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Ön lisans  tercihen Lisans mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek İkna yeteneğine sahip, müşteri ve çözüm odaklı Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilen Windows tabanlı internet uygulamalarına hakim İleri seviyede işaret dili bilen ve bu alanda sertifika sahibi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EDİRNE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Edirne Turkcell ve Grup Şirketleri
EDİRNE BANKA ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
İNGİLİZCE BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olanAkıcı seviyede İngilizce konuşabilen Görev Yeri Ankara'dır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HOME AGENT-SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Turkcell ve Grup Şirketleri
HOME AGENT-SATIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az MYO mezunu, tercihen üniversite mezunu Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Müşteri odaklı,müşteri sadakatine önem veren Problem çözme becerisi gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın Hizmet kalitesine önem veren Analitik düşünme yeteneğine sahip, sorumluluk sahibİ Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Aktif satış deneyimi olan Hırslı,azimli,mücadeleyi seven, enerjisi yüksek Telefonda iletişim ve ikna yeteğine güvenen Satış alanında kariyer yapmak isteyen Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, Mobil Teknoloji ile ilgilenen, gelişmeleri takip eden Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-ANKARA Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-ANKARATurkcell ve Grup Şirketleri
•En az Lise tercihen Ön Lisans / Lisans mezunu•Telefonda iletişim ve ikna becerisi yüksek•Müşteri odaklı•Problem çözme ve analiz etme becerisi yüksek•7/24 vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen•Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ- ÇORUM Çorum Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ- ÇORUMTurkcell ve Grup Şirketleri
Minimum lise tercihen önlisans mezunu veya üniversite mezunu     Tercihen telefonda satış konusunda en az 1 yıl deneyimli ya da aktif satış deneyimine sahip   Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş    Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen    Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen    Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, dışa dönük    MS office programlarına hakim    Diksiyonu düzgün    Hırslı, azimli, mücadeleyi seven, enerjisi yüksek    Sorumluluk sahibi    Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın,    Problem çözme becerisine sahip    Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek    Mobil Teknoloji ile ilgilenen, gelişmeleri takip eden     Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli    Çorum Merkez' de ikamet eden veya edebilecek durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İSTANBUL ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Turkcell ve Grup Şirketleri
İSTANBUL ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
Genel Nitelikler: En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  İletişim becerisi yüksek  Müşteri ve hedef odaklı  Analiz etme ve problem çözme yetkinliğine sahip  Müşteri ve sonuç odaklı  Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANKARA ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
ANKARA ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip  Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklı Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIRIKKALE- ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Kırıkkale Turkcell ve Grup Şirketleri
KIRIKKALE- ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İZMİR ENGELLİ- ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
İZMİR ENGELLİ- ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip  Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklı Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ERZURUM-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Erzurum Turkcell ve Grup Şirketleri
ERZURUM-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EDİRNE- ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Edirne Turkcell ve Grup Şirketleri
EDİRNE- ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İTALYANCA BİLEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
İTALYANCA BİLEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
Minimum Önlisans tercihen Lisans veya Yüksek Lisans mezunu   Akıcı seviyede İtalyanca konuşabilen  Tercihen Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilciliği yapmış  Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş  Müşteri odaklı  Problem çözme becerisi gelişmiş  MS ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan 7/24 vardiyalı çalışabilen  Görev yeri Ankara'dır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FRANSIZCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
FRANSIZCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Önlisans tercihen Lisans mezunu Akıcı seviyede Fransızca konuşabilen Tercihen Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilciliği yapmış Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Müşteri odaklı Problem çözme becerisi gelişmiş MS ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen 7\24 vardiyalı çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olanAnkara'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ALMANCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
ALMANCA BİLEN ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu   Akıcı seviyede Almanca konuşabilen  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan Görev yeri Ankara’dır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser - ADANA Adana İnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Merchandiser - ADANAİnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Sorumluluğu verilen bölge ve bayilerin şirket standartlarına göre malzemelerinin yenilenmesi, asılması ve uygunluğunun kontrolü aşamasında ekibimize katılacak Adana'da ikamet eden Merchandiser arayışımız bulunmaktadır:-          En az önlisans mezunu,-          Merchandising konusunda minimum 1 yıl tecrübeli,-          Aktif araç kullanabilen ve E sınıf ehliyeti olan,-          Adana'da ikamet eden,-          28 yaşını aşmamış,-          Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanal Analitiği Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Kanal Analitiği UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
4 yıllık üniversite mezunu, tercihen yüksek lisans eğitimi almış Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli Kanal Analitiği, raporlama ve analiz konusunda tecrübe sahibi İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen İletişim ve ikna becerisine sahip, temsil yeteneği güçlü Proaktif bakış açısına sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş, sistemli ve sonuç odaklı çalışan Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk ve iş bilinci gelişmiş Harekete geçme ve başlatma konusunda yetkin, inisiyatif kullanabilen Değişim ve gelişime açık, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden İçsel motivasyonu ve enerji seviyesi yüksek, diğer ekip arkadaşlarını da motive edip harekete geçirebilme yeteneğine sahipEkip çalışmasına yatkın Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Dinamik ve müşteri odaklı yaklaşan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diyarbakır Çağrı Merkezi Satış Müşteri Temsilcisi Diyarbakır Turkcell ve Grup Şirketleri
Diyarbakır Çağrı Merkezi Satış Müşteri TemsilcisiTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  Tercihen aktif satış deneyimi olan  Mobil teknoloji ile ilgilenen, gelişmeleri takip eden  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan MS Ofis Programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Çağrı Merkezi Takım Üyesi İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
İşe Alım Çağrı Merkezi Takım ÜyesiTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık bölümlerinden mezun, İşe Alım süreçleri hakkında bilgi sahibi, bu alanda kariyer hedefleyen, MS Ofis programlarına hakim,  İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli,  Sürekli öğrenen ve gelişen, yenilikleri takip eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL OPERASYONLARI BORDRO VE YASALLAR UZMANI İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
PERSONEL OPERASYONLARI BORDRO VE YASALLAR UZMANITurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversite mezunu, Personel İşlemleri ve Bordro Uzmanı olarak en az 3 yıl tecrübeli, Bordro,iş kanunu, personel, SSK ve gelir vergisi mevzuatlarına hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, ORACLE HR ve BİLİŞİM BORDRO modülünü aktif kullanabilen, Analitik düşünebilen, insan ilişkilerinde kuvvetli, Takım çalışmasına uygun, Tercihen AR GE Mevzuatına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Raporlama Geliştirme UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversite mezunu (Tercihen Bilgisayar/Matemetik Mühendislikleri, Ekonometri, İktisat, İstatistik fakültelerinden mezun)En az 3 yıl Business Objects Designer yada 2 yıl Qlikview tecrübesine sahip, İleri derece PLSQL ve T-SQL bilgisi olan, Tercihen Call Center raporlama tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim olan, İyi derecede İngilizce bilgisi, Analitik düşünme ve analiz yapma yeneklerine sahip, İş ve zaman baskısı altında, planlı, disiplinli ve soğukkanlı çalışabilen, Çevre iş birimleri ve iç-dış müşteri ile olumlu ilişkisi kurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Ücretlendirme ve Yan Haklar UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Mühendislik, Matematik İstatistik veya İktisat bölümlerinden mezunÇok iyi derecede MS Excel bilgisi olanTercihen SAP HR sistemi konusunda tecrübeliHAY Ücretlendirme metodolojisine hakimFinansal farkındalığı yüksek Analitik düşünme becerisine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumluYoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Takip ve koordinasyon yeteneği olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Trabzon Lokasyonu Takım Lideri Trabzon Turkcell ve Grup Şirketleri
Trabzon Lokasyonu Takım LideriTurkcell ve Grup Şirketleri
Minimum önlisans, tercihen lisans mezunu Bankcaılık alanında min. 1 yıl deneyimli Tercihen Çağrı Merkezi deneyimi olan MS Office bilgisine iyi derece sahip olan Müşteri odaklı bakış açısına sahip Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak Trabzon'da  ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Edirne Lokasyonu Takım Lideri Edirne Turkcell ve Grup Şirketleri
Edirne Lokasyonu Takım LideriTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin 2 yıllık veya 4 yıllık fakültelerinden mezunTercihen bankacılık alanında çağrı merkezi deneyimi olanÇağrı Merkezi Takım Lideri pozisyonunda min. 2 yıl deneyimi olanMüşteri odaklı bakış açısına sahip Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahipSözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetliProaktif bakış açısına sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Edirne’ de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Servis Destek UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
•    Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin teknik bölümlerinden (elektrik - elektronik, haberleşme, bilgisayar mühendisliği v.b bölümlerinden mezun)•    MS Office uygulamalarına hakim•    İşletim ve UNIX, SQL konularında bilgi sahibi•    Tercihen ITIL süreçlerine hakim•    Farklı birimler arası koordinasyonu sağlamak için yüksek iletişim becerisi sahibi•    Bireysel ve Kurumsal müşteriler ile doğrudan iletişim kurabilecek, pozitif yaklaşım gösterebilecek•    Ekip çalışmasına yatkın, içsel motivasyonu ve enerji seviyesi yüksek •    Stres altında çalışabilecek•    Analitik bakış açısı ve problem çözme becerisine sahip•    Vardiyalı çalışabilecek•    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Database Admin İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Database AdminTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Bilgisayar/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 6 yıl veri tabanı yönetim tecrübesi sahibi, MS SQL ve Oracle veri tabanları konusunda canlı sistemlerde deneyimli, PL/SQL ve T-SQL dillerine hakim, Analitik bakış açısı ve problem çözme becerisine sahip Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden, öğrenmeye ve gelişmeye açık Yazılı ve sözlü iletişimi becerisi yüksek İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Kurumsal Mimar İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Bilgi Teknolojileri Kurumsal MimarTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun Bilgi teknolojilerinde mimari konularda 5 yıl üzeri görev yapmış Kurum stratejisini kavrayacak stratejik iş anlayışına sahip ve bu stratejiyi bilgi sistemlerinin dizaynına yansıtanİleri düzeyde BT mimari ve iş süreçleri tecrübesi olan Tercihen TOGAF gibi kurumsal mimari metodolojileri konsusunda bilgi sahibi Tercihen ITIL ve/veya COBIT süreç ve standartları konusunda bilgi sahibi Servis odaklı mimari konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Açık kaynak kod teknoloji ve araçları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi İleri düzeyde sunum yetenekleri  İyi düzeyde İngilizce bilgisi Stresli şartlarda çalışabilecek Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı düşünce ve güçlü iletişim yeteneklerine sahipÇözüm ve sonuç odaklı, girişken ve proaktif Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Bilgi Teknolojileri Güvenlik UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Benzer pozisyonda 4 yıl tecrübe sahibi Bilgi Teknolojisi Regülasyonları ve Uluslararası Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgi sahibiTercihen Firewall, Antivirüs, IPS, Web ve E-posta ve Network Güvenliği gibi Güvenlikle ilgili konularda deneyimliGüvenlik süreçleri ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi (Penetrasyon Testi, Stres Testi, Encryption, Firewall, IPS, Zaafiyet Tarama Sistemleri, DLP, Log Yönetimi ve Analizi vb.)Yazılım Geliştirme Teknolojileri ve Veritabanı Yönetim Sistemleri Hakkında Bilgi sahibiSistemler ve Ağ Yönetimi ile ilgili yeterli teknik bilgi sahibi İyi düzeyde İngilizce bilen Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açıkProblem çözme,analiz etme, planlama ve çok iyi derecede takip yeteneği olan Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın Çok iyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ses Teknolojileri Uygulama Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Ses Teknolojileri Uygulama Geliştirme UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun (Tercihen Bilgisayar, Elektronik veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun)IVR ve Ses Teknolojileri (ASR , STT , TTS, Call Steering, Voice Biometric, GRXML Grammer)  Uygulama Geliştirme konusunda deneyimliIVR/CTI platform ürünlerine hakim Java ve Eclipse konularında bilgi sahibi Microsoft Visual Studio ve .NET teknolojisinde deneyimli Veritabanı tasarımı ve ilişkisel veritabanı mimarisi konularında bilgi sahibi.Analitik bakış açısı ve problem çözme becerisine sahip Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden, öğrenmeye ve gelişmeye açık Yazılı ve sözlü iletişimi becerisi yüksek Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Helpdesk Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Helpdesk UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Elektronik-Haberleşme veya ilgili bölümlerinden mezun Minimum 1 yıl benzer pozisyonda deneyim sahibi Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Güçlü iletişim becerisine sahip PC ve Ofis Sistemleri bilgisi olan Donanım bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Roaming Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Roaming Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTurkcell ve Grup Şirketleri
Minimum MYO, tercihen Lisans Mezunu  İyi derece İngilizce bilen (Dil Sınavına tabi tutulacaktır)Excel bilgisine sahip olan Yoğun mail takibi yapabilecek   Dış arama yapabilecek Tercihen muhasebe bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SUPERONLİNE ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-İZMİR İzmir Turkcell ve Grup Şirketleri
SUPERONLİNE ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ-İZMİRTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Birim Yöneticisi İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Bilgi Güvenliği Birim YöneticisiTurkcell ve Grup Şirketleri
Lisans mezunu, tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,Tercihen telekominikasyon sektöründe, Teknoloji yönetimi, Bilgi Teknolojileri risk yönetimi, bilgi güvenliği konularında en az 5 yıllık deneyimi olan,ISO27001, SOX, COBIT, PCI DSS, ITIL standartları konusunda sektör uygulamalarına hakim ileri derece bilgi sahibi,Tercihen CISSP, CISM, ISO27001 LA vb. güvenlik sertifikaları sahibi,Bilgi Güvenliği konularında farklı disiplinlerde (Yönetişim, Operasyon, Analiz vb.) deneyimli, bilgi teknolojileri yönetişimi konularında yön verebilecek seviyede bilgisi olan,İç kontrol, süreç analizi ve iyileştirme, risk yönetimi konularında tecrübeli,Risk değerlendirme yöntemleri hakkında bilgi sahibi, süreç temelli bilgi güvenliği değerlendirmeleri yapmış veya yapan ekibi yönetmiş,Bilgi güvenliği tehditlerini, yorumlayabilen ve sistemler üzerindeki etkilerini değerlendirebilen,Kimlik ve Yetki Yönetimi, Güvenlik izleme, vb. güvenlik süreçleri konusuna hakim,Güvenlik alanında ve bilgi teknolojileri alanında yenilikleri ve gelişmeleri takip eden,Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş,Detaylara önem veren ve analitik, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Çözüm ve sonuç odaklı, Güçlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek,Çok iyi düzeyde sunum, dökümantasyon, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Tekn. Tedarikçi ve Kaynak Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell ve Grup Şirketleri
Bilgi Tekn. Tedarikçi ve Kaynak Yönetimi UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Endüstri Müh., İşletme Müh., İşletme veya İktisat bölümünden mezun,Benzer pozisyonda 3 yıl tecrübe sahibi, Tedarikçi yönetimi, Sözleşme Yönetimi, dış kaynak yönetimi ve finansal yönetim konularında deneyim sahibi,Tercihen performans yönetimi konularında bilgi sahibi, Temel raporlama ve proje yönetim süreçlerine hakim, Araştırma yönü kuvvetli; analitik düşünebilen ve problem çözme yetkinliklerine sahip,İyi düzeyde sözlü/yazılı iletişim ve sunum becerisine sahip, Sonuç odaklı, zaman yönetiminde başarılı, takım oyuncusu, MS Office uygulamalarına hâkim, İyi derecede MS Excel bilgisi olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
System Engineer-ANKARA Ankara İnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
System Engineer-ANKARAİnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
University degree in computer engineering or related field of study, Very good knowledge of Linux and Windows OS administration, Very good knowledge of shell and batch scripting, Very good knowledge of SAN Storage systems operation and administration, Experience on VMware virtualization technologies, Network administration skills (at least in CCNA level), Unix administration will be considered as a plus, Technical analysis, troubleshooting, and problem solving skills Excellent written and oral communication skills in English, At least 2 years working experience in a similar position, Completed military obligations for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şanlıurfa Lokasyonu Helpdesk Uzmanı Şanlıurfa Turkcell ve Grup Şirketleri
Şanlıurfa Lokasyonu Helpdesk UzmanıTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Elektronik-Haberleşme veya ilgili bölümlerinden mezun Minimum 1 yıl benzer pozisyonda deneyim sahibi Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Güçlü iletişim becerisine sahip PC ve Ofis Sistemleri bilgisi olan Donanım bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Ankara, ... İnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
Genel Başvuruİnteltek-Turkcell Grup Şirketleri
İnteltek bünyesinde mevcut ve/veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz. Nisan 2001’de kurulan İnteltek, faaliyetlerini Turkcellve dünya şans oyunları pazarı lider şirketlerinden Yunan Intralot’un ortaklığı ile yürütmektedir. 2004 yılındayarattığı ‘iddaa' markası ile, spor müsabakalarına dayalı sabit ihtimallli ve müşterek bahis oyunları ile ilgili hizmetlerini, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı adına gerçekleştirmektedir.İnteltek, Türk futboluna katkıları ile örnek ve lider bir kuruluş haline gelmiştir.Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular aday veritabanında saklı tutulacak, niteliklerinize yetkinliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlar doğrultusunda  değerlendirmeye alınacaktır.Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.İnteltek İnsan Kaynakları
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Genel Muhasebe MüdürüTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye  bölümlerinden mezun, En az 15 yıllık iş deneyimine sahip, Tekdüzen hesap planı ve vergi mevzuatı konusunda bilgili ve deneyimli, Takipçilik, sonuçlandırma ve yeniliklere açıklık konusunda istekli, Mali tabloların hazırlanması konusunda deneyimli, Muhasebe  programlarını(tercihen Oracle) etkin kullanabilen, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
ALTERNATİF SATIŞ KANALLARI YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
ALTERNATİF SATIŞ KANALLARI YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Problem çözme konusunda tecrübe sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Minimum 5 yıl deneyimli, Müşteri yönetimi konusunda deneyimli, İş geliştirme konusunda deneyim sahibi, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ DATA HATTI MÜŞTERİ KAZANIMI YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
KIDEMLİ DATA HATTI MÜŞTERİ KAZANIMI YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Minimum 8 yıl  pazarlama tecrübesine sahip, Müşteri içgörülerini yorumlayarak uygun pazarlama strateji ve aksiyonları geliştiren,Analitik,problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Koordinasyon yeteneği yüksek ve farklı birimlerden oluşan proje takımlarına liderlik edebilen,Çalışkan ve sorumluluk sahibi, iç motivasyonu yükseki, Toplam resmi anlamak ve katkıda bulunmak için çaba gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Çalışan Deneyimi ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Konya Turkcell ve Grup Şirketleri
Çalışan Deneyimi ve İnsan Kaynakları YöneticisiTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunİnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimliProblem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklıPlanlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmişÇalışan bağlılığı ve motivasyon faaliyetleri için öneride bulanabilecek ve uygulama desteği verebilecekSeçme yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilecekFarklı kaynaklardan aday havuzu oluşturabilecekYoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecekİletişim becerileri güçlüDinamik, sorumluluk sahibiEkip çalışmasına yatkınMS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çalışan Deneyimi ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Ankara Turkcell ve Grup Şirketleri
Çalışan Deneyimi ve İnsan Kaynakları YöneticisiTurkcell ve Grup Şirketleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunİnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimliProblem karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklıPlanlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmişÇalışan bağlılığı ve motivasyon faaliyetleri için öneride bulanabilecek ve uygulama desteği verebilecekSeçme yerleştirme süreçlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunabilecekFarklı kaynaklardan aday havuzu oluşturabilecekYoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecekİletişim becerileri güçlüDinamik, sorumluluk sahibiEkip çalışmasına yatkınMS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS SUPPORT SOLUTIONS MANAGER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
BUSINESS SUPPORT SOLUTIONS MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin bilgi teknolojilerine yönelik mühendislik fakültelerinden mezun, En az 7 yıl sektör deneyimli,  Tercihen Microsoft Dynamics CRM ve Microsoft Sharepoint teknolojilerine hakim,Yazılım yaşam döngüsü ve yazılım mühendisliği en iyi uygulamaları konusunda (kodlama standartları, konfigürasyon yönetimi, yazılım inşa süreçleri, test otomasyonu ve operasyon) tecrübe sahibi,Yazılım mimarisi, web servisleri, entegrasyon araçları konularında tecrübeli,Performans, ölçeklenebilirlik ve güvenli yazılım geliştirme teknikleri konusunda tecrübeye sahip,İş analizi ve proje yönetimi alanlarında tecrübeye sahip, Çevik yazılım pratiklerine hakim ve tecrübesi olan,  Çözüm ve sonuç odaklı, öğrenmeye ve gelişime açık, Takım oyununu benimsemiş, etkileşimde olduğu tüm paydaşlarıyla iş birliği içinde koordinasyon yeteneğine sahip,Problem çözümünde yaratıcı, proaktif ve analitik bakış açısı olan ve ekibe bu yönde koçluk yapabilen, büyük dönüşüm programlarını yönlendirebilecek ve hayata geçirebilecek yetkinliğe sahip,Çok iyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerileri olan,  Planlama, organizasyon ve temsil yeteneği yüksek, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
DATA CENTER SPECIALIST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
DATA CENTER SPECIALISTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yüksek gerilim, alçak gerilim ve doğru akım sistemleri konusunda tecrübeli, Jeneratör ve UPS sistemleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi, Tercihen iklimlendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi, BMS ve PMS sistemleri konusunda bilgi sahibi, Proje uygulamaları ve kontrol tecrübesi olması, Bina altyapı yönetim ve bakım tecrübesi olan, En az 5 yıl tecrübeli, İş odaklı, analitik düşünebilen, Raporlama yeteneği olan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TRABZON ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Trabzon Turkcell ve Grup Şirketleri
TRABZON ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Telefonda etkin iletişim kurabilen  Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip  Bilgisayar kullanabilen  Müşteri ve hedef odaklı Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan,Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
TEKNİK ÜRÜN YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Uygulama dünyasını yakından takip eden, uygulama geliştirme süreçlerini bilen,Veri madenciliği konusunda bilgi sahibi, İletişimi ve koordinasyon yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
COLLECTION&RISK MANAGEMENT ANALYST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
COLLECTION&RISK MANAGEMENT ANALYSTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin  Bilgisayar, Endüstri  veya Elektronik haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Telekominikasyon, bankacılık, ödeme sistemleri yada finansal hizmetler sektörlerinde en az 4 sene sistem yada iş analizi konusunda tecrübe sahibi,POS / ÖKC teknolojileri ve üye işyeri yönetimi konusunda uzman, Yüksek analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Dijital trendleri, Fintech ve Ödeme sistemlerindeki yenilikleri yakından takip eden; dijital ödeme ürünleri ile ilgili tutkulu ve istekli,Yaratıcı, vizyon sahibi, çalışkan ve eğlenceli, Çözüm ve sonuç odaklı, Çok iyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERATION AND DEPLOYMENT ENGINEER / KAYSERİ Kayseri Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
OPERATION AND DEPLOYMENT ENGINEER / KAYSERİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Elektronik & Haberleşme veya  Elektrik-Elektronik Mühendisiği bölümlerinden mezun olan,GSM/UMTS/LTE alanında en az 3 yıl planlama ve optimizasyon tecrübesi olan, Tercihen Huawei-2G,3G ve LTE kabinet ve ekipmanlarını bilen, M2000 tecrübesi olan ,Tercihen Atoll, OSS, TEMS, Actix, Mapinfo, Mentor-Forte, Nastar gibi RF optimizasyon tool ları hakkında bilgi sahibi olan,Ehliyeti  ve aktif sürüş deneyimi olan, Teknik bakışı ve yaratıcılık yönü güçlü olmayan, Seyahat engeli ve yükseklik korkusu olmayan, Çevresiyle rahat ilişkiler kurabilen, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖDEME TİPİ DEĞİŞİKLİĞİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
ÖDEME TİPİ DEĞİŞİKLİĞİ YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Minimum 8 yıl  pazarlama tecrübesine sahip, Müşteri içgörülerini yorumlayarak uygun pazarlama strateji ve aksiyonları geliştiren,Analitik,problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Koordinasyon yeteneği yüksek ve farklı birimlerden oluşan proje takımlarına liderlik edebilen,Çalışkan ve sorumluluk sahibi, iç motivasyonu yükseki, Toplam resmi anlamak ve katkıda bulunmak için çaba gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR TECHNICAL PRODUCT MANAGER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SENIOR TECHNICAL PRODUCT MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Aşağıdaki alanlarda: Android, iOS mobil uygulama geliştirme süreçleri, IOT(Internet-of-Things), M2M(Machine-to-Machine) konularında, Kamera Güvenlik, Akıllı Ev, Akıllı Araç, Akıllı Şehir, Akıllı Enerji gibi servis ve çözümlerde bilgi ve tecrübe sahibi ve bu alanlarda çalışabilecek,Minimum 5 sene deneyimli, Tercihen mobil uygulamalar ve bulut servisleri konusunda tecrübe sahibi, hobi olarak aktif bir şekilde farklı mobil uygulamalar/bulut servislerini kullanan,Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DATA CENTER & ICT SOLUTION ARCHITECT İstanbul(Avr.) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
DATA CENTER & ICT SOLUTION ARCHITECTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
8+ Yıl Data Center ve ICT teknolojileri üzerine tecrübe, Kurumsal Firmalarda IT yöneticiliği veya Kıdemli IT Mühendisi olarak iş tecrübesi,Sistem Entegratörlerinde Pre-Sales tecrübesi, Data Center Sanallaştırma Tecrübesi (Tercihen VMWare Sertifikasyonları), Sistem yöneticiliği iyi derecede UNIX/LINUX, Microsoft, MSSQL, Oracle tecrübesi,Storage Architecture bilgisi, Data Networking (CCNA/CCNP), Security (Firewall) tecrübesi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü ehliyeti bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA İLETİŞİMİ YARATICI SERVİSLER YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
PAZARLAMA İLETİŞİMİ YARATICI SERVİSLER YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Reklam ve İletişim bölümlerinden mezun,Stratejik düşünme yeteneğine sahip, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Marka Yönetimi ve reklam alanlarında minimum 5 sene deneyimli, Uçtan uca pazarlama iletişimi konusunda tecrübe sahibi, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CLOUD & DC SERVICES PRODUCT MANAGEMENT MANAGER İstanbul(Avr.) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
CLOUD & DC SERVICES PRODUCT MANAGEMENT MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
12+ Yıl Data Center ve ICT teknolojileri üzerine tecrübe sahibi, Tercihen bir hizmet sağlayıcıda ya da entegratörde, presales ekibi yönetimi tecübesi,Tercihen bir hizmet sağlayıcıda, veri merkezi yönetimi tecrübesi, Tercihen bir hizmet sağlayıcıda, IaaS ürün geliştirme tecrübesi, Veri Merkezi fiziksel tasarım tecrübesi, IaaS servisleri operasyon tecrübesi, Vmware, HyperV, Openstack, gibi sanallaştırma teknolojileri tecrübesi, P&L Yönetimi tecrübesi, Çok iyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı
BİP SOLUTIONS TECHNICAL PRODUCT MANAGER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
BİP SOLUTIONS TECHNICAL PRODUCT MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Genel olarak mobil katma değerli servislerde bilgi sahibi, Tercihen SIP, RTP, XMPP gibi VoIP ve IM protokollerinde tecrübe sahibi, Development, operasyon, pazarlama ekiplerini yönlendirebilecek expertize sahip,İletişimi ve koordinasyon yeteneği güçlü, Minimum 5 yıl telekom sektöründe tecrübe sahibi, Gerektiğinde detay gerektiğinde büyük resime odaklanabilecek, ekip çalışmasına yatkın, raporlama yönü güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS INTELLIGENCE SENIOR ANALYST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
BUSINESS INTELLIGENCE SENIOR ANALYSTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Müh., Matematik Müh.,  Endüstri Müh., Elektrik/Elektronik Müh. bölümlerinden mezun,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İyi düzeyde İngilizce anlayabilen/konuşabilen, Analitik & detaycı düşünce sahibi, Takım oyununu benimseyen/destekleyen, Çözüm & sonuç odaklı, Öğrenmeye & gelişime açık, Business Intelligence, Datawarehouse, konularında 3 yıl ve üzeri tecrübeli, Önyüz raporlama  toollarına hakim (tercihen Microstrategy), BIS Mantıksal modelleme ve SQL bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR VIDEO PLANNING ENGINEER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SENIOR VIDEO PLANNING ENGINEERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Elektrik/Elektronik/Haberleşme/BilgisayarMühendisliği/Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,IPTV, network video çözümleri veya yazılım geliştirme konusunda en az 5 yıl deneyimli,Farklı global IPTV çözüm sağlayıcıları ve servis sağlayıcılar için entegrasyon, planlama, destek ve çözüm konularında ileri düzeyde bilgi ve deneyim sahibi,Ulusal ve uluslararası IPTV servis sağlayıcıları için teknik planlama, destek ve danışmanlık hizmetleri konusunda tecrübe sahibi,Live, OTT, VOD, NPVR, Time-shift TV, EPG, Social TV, Web TV, Online Games, Advertisement, Notifications .vb gibi servisler ve içerik sağlama alt yapıları (CDN, SDN) üzerinde planlama ve yönetim tecrübesine sahip,Network sistem ve teknolojileri konusunda bilgili, tercihen CCNA ya da CCNP sertifikalarına sahip,Linux & Unix işletim sistemleri konusunda deneyimli, tercihen sertifika sahibi,SQL, MySQL vb.veritabanlarında tasarım ve uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi,Web servisleri (API) lar hakkında bilgi sahibi ve uygulama geliştirebilen, Tomcat, TomEE, JBoss, IIS, Apache Web Server, Active Directory yapılarına hakim ve Socket programlama konusunda bilgi sahibi,PHP, Python, Java, Javascript, C# programlama dillerinden en az 2'sine hakim,Içerik şiflereme, durumsal şifreleme ve yetkilendirme çözümleri konusunda deneyim sahibi,Çok iyi derece İngilizce bilen, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, İyi derecede iletişim ve sunum yetkinliğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DAVA YÖNETİMİ AVUKATI Ankara, İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
DAVA YÖNETİMİ AVUKATITurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk bölümünden mezun En az 5 yıl tam zamanlı mesleki tecrübesi olan İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın İş takibi ve sonuçlandırılmasında yetkin Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin İnsiyatif alabilen ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İdare hukuku, vergi hukuku, rekabet hukuku, ticaret hukuku alanında çalışmış-bu alanlara ilgisi olanŞirket/kurumsal tecrübesi olan; kurumsal kültüre uyum sağlayabilecek İstanbul yada Ankara lokasyonlarında çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TAX OPERATIONS SPECIALIST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
TAX OPERATIONS SPECIALISTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İİBF ya da Maliye bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM belgeli ya da staj sürecine başlamış, Min 5 tam yıl vergi operasyonu öncelikli olmak üzere muhasebe deneyimi olan, Tercihen Oracle deneyimi olan, Kurumsal yapıya uyumlu ve süreli işlerde titizlikten ödün vermeyen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TRANSPORT NETWORK ENGINEER / ADANA Adana Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
TRANSPORT NETWORK ENGINEER / ADANATurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,Daha önce GSM veya Servis sağlayıcı şirketlerde mobile backhaul ve/veya fixed network konusunda tecrübe sahibi olan,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı olan,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, TCP/IP ve Routing protokolleri, Ethernet  teknolojileri, MPLS teknolojileri ve protokolleri, Radyolink teknolojileri konusunda bilgi sahibi olan,Tercihen Cisco ya da Huawei ya da Alcatel  routerlar üzerinde operasyon tecrübesine sahip olan,Tercihen CCNA/CCNP ya da diğer vendorlara ait sertifikasyonlara sahip olan, Tercihen Ericsson Traffic Node & RL sistemleri hakkında planlama ve operasyon tecrübesine sahip olan,Minimum 2 sene deneyimli, IP Network cihazları hakkında planlama ve operasyon tecrübesine sahip olan,Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli olan, Sunum ve raporlama becerisi yüksek olan, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR VOICE SERVICES DELIVERY ENGINEER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SENIOR VOICE SERVICES DELIVERY ENGINEERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ve Elektrik Elektronik Mühendisliği yada ilgili bölümlerinden mezun,Kurumsal Ses Servisleri ( Voip, IP Telephony vb. ) konusunda 4 yıl ve üzeri iş tecrübesi olan,CCNA, CVOICE veya muadil üreticilerin aynı seviyedeki sınavlarını tamamlamış ve pratik tecrübe sahibi,Telekomünikasyon sektörü erişim alt yapısında kullanılan cihazlar hakkında bilgi sahibi,Cisco, Teles, Quintum, Xpeech, Audiocodes ve benzer Voip Gateway’lerini tanıyan, işletmesini yapmış, saha deneyimi olan,PGW, Nextone, Veraz ve benzeri soft switch’lerin çalışma prensiplerini bilen, tercihen işletmesini yapmış,Müşteri iletişiminde çok iyi, kriz durumlarını yönetebilecek öz güvene sahip,Eş zamanlı birden fazla projenin satış, müşteri ve saha dinamikleri yönetebilecek,Proje takibi konusunda deneyimli ve ekip çalışmasına yatkın, Hızlı öğrenme ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, 5 yıl ve üzeri iş tecrübesi olan, Yeterli seviyede İngilizce / Teknik İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmaları.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Litigation Management Lawyer İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Senior Litigation Management LawyerTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Bachelor degree in Law;  preferably master degree in LawMinimum 5 years experienceExperience in litigation management, ideally in the IT or telecom sector or with a law firmExperience in international arbitration Good communication skillsAbility to work proactively and deal with pressureNative Turkish and proficiency in English language skills Good planning and organization skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE DENEYİM VE İŞ GELİŞTİRME KIDEMLİ UZMANI İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
PERAKENDE DENEYİM VE İŞ GELİŞTİRME KIDEMLİ UZMANITurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezunTercihen Perakende (Yüz yüze Kanal) ve Alternatif Satış Kanallarında (Online & Telesales vb) İş Geliştirmiş, Müşteri Deneyimi & Süreç Yönetimi konularında min. 3-4 yıl deneyimli, kariyer hedefi bu alanlarda uzmanlaşmak olan,Analitik ve stratejik düşünebilen, konsantrasyonu güçlü ve problem çözme becerisine sahip,Müşteri odaklı düşünebilen, yaratıcı, bireysel motivasyonu yüksek, sonuç odaklı,Sistematik çalışabilen, planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş,Etkili iletişim ve ikna becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Teknolojiye meraklı, gelişmeleri takip eden, MS Office programlarına hakim, ileri derecede Excel kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ Gaziantep Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal müşteri ilişkileri yönetimi ve satış alanında minimum 3 sene tecrübeli,Örgün Üniversitelerin tercihen mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip, sonuç odaklı müzakere yeteneğine sahip,Analitik düşünme yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Tüm adaylar için araba kullanmayı bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERATION & DEPLOYMENT ENGINEER İstanbul(Avr.) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
OPERATION & DEPLOYMENT ENGINEERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,Daha önce GSM veya Servis sağlayıcı şirketlerde mobile backhaul ve/veya fixed network konusunda tecrübe sahibi olan,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı olan,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, GSM&WCDMA konusunda ileri düzey bilgi sahibi olan, Tercihen LTE konusunda bilgili olan, Ericsson kabinet mimarisine hakim olan, Ehliyeti ve aktif saha deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Teknik bakış ve yaratıcılığa sahip olan, 3-5 sene deneyimli olan, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli olan, Sunum ve raporlama becerisi yüksek olan, MS Office programlarını çok iyi bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TECHNICAL ACCOUNT MANAGER / ANKARA Ankara Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
TECHNICAL ACCOUNT MANAGER / ANKARATurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Turkcell veya Sektör'de 3 yıl ve üzeri Data network, VOIP deneyimine sahip, ISP ürün, servis ve süreçlerine hakim, CCNA/CCNP sertifikası olan, Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberlesme Muhendisligi bölümlerinden mezun,Tercihen ITIL Foundation  sertifikasına sahip , ITIL süreçlerini uygulama konusunda deneyimli,Müşteri odağı yüksek, müşteri memnuniyetini ana görevi kabul eden, Hızlı öğrenen, inisiyatif alan, analitik düşünen, süreç odaklı, Kriz yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Koordinasyon yeteneği güçlü, Etkin ve güçlü iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYARBAKIR ALT BÖLGE MÜDÜRÜ Diyarbakır Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
DİYARBAKIR ALT BÖLGE MÜDÜRÜTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Lisans  mezunu, Min. 5 yıl kiralama tecrübesi olan, Ekip yönetiminde tecrübeye sahip, Hedef odaklı ve yüksek iletişim kabiliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde Türkiye'nin  farklı bölgelerinde çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Diyarbakır'da ikamet eden ya da çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çizgialtı Pazarlama Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Çizgialtı Pazarlama Satınalma UzmanıTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Bachelor's Degree, Min. 5 years of experience in a similar position, Deep knowledge about sector players, benchmanrks and knowledge about strategy and price structure of Ofset&Digital Printing, Textile, Promotion Items, Loyalty Programmes, etc all below the line marketing issues,Production and Project Management Skills, Vendor Management Skills anc Strategic Sourcing,Excellent analitic skills and excellent communication skills with the ability to interact effectively,Ability to manage a procurement and contract management processes, Excellence in Negotiation Skills, Excellence in Communication Skils, Excellence in strategy setting, Excellence in Vendor Management, Excellence in English, Excellence in ERP Systems and e procurement skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
COMMUNICATION SERVICES & ENABLERS ENGINEER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
COMMUNICATION SERVICES & ENABLERS ENGINEERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Teknik:Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 10 yıl tecrübeli, en az 5-7 yıl operasyon tecrübesi olan Unix/Linux işletim sistemi tecrübesi olan, OrtaKatman uygulama sunucuları (Weblogic, Apache Tomcat, Jetty vb.) tecrübesi olan,Apache Kafka, Apache Spark, Apache Flink, KairosDB/Grafana gibi güncel teknolojileri konusunda bilgili,Veritabanı sunucuları (Oracle, MySQL, PostgreSQL vb.) tecrübesi, NoSQL veritabanı (Cassandra, Redis, vb.) tecrübesi tercih sebebi, Ağ ve güvenlik altyapıları ile Servis/Sistemlerin entegrasyonu konusunda tecrübeli, NAS/SAN vb. teknolojilerinde ilgili ekipler ile çalışabilecek genel kültüre sahip,SQL, PL/SQL, Shell programlama tecrübesi, (Phyton, Perl tercih sebebidir) SIP ve RTP Protokollerine hakim yada yeterli düzeyde bilgi sahibi olan, TCP/UDP/IP ve Routing protokolleri, Ethernet teknolojileri konusunda genel bilgi sahibi olan,LAN, WAN, Wireless gibi temel Networking konularında yeterli düzeyde bilgi ve deneyim sahibi olan, Yönetsel :Müşteri ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede (yazılı/sözlü) İngilizce bilgisi, İletişim ve sunum becerileri yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İnisiyatif alma becerisine sahip, proaktif ve inovatif yaklaşım sergileyebilen,Bölümler arası projelerde etkin görev alan, büyük resmi görebilen ve ilgili ekipleri yönlendirebilen,Çok yönlü çalışmaya yatkın, iş önceliklendirmesini iyi yapabilen, zaman baskısı altında iş çıktılarında verim sağlayabilen,Başarı odağı yüksek, enerjisiyle ekibe dinamizm katabilecek, Hızlı değişime uyum sağlayan ve değişimlerdeki fırsatları değerlendirip fark yaratan,İç ve dış partilerle etkin iletişim kurup, geliştirebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
TRABZON BANKA ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Trabzon Turkcell ve Grup Şirketleri
TRABZON BANKA ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
28 Yaşını aşmamış  En az Önlisans ve Lisans mezunu  Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip  Müşteri ve hedef odaklı  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARTVİN ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Artvin Turkcell ve Grup Şirketleri
ARTVİN ENGELLİ-ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİTurkcell ve Grup Şirketleri
En az Lise Mezunu, MYO veya üniversite mezunu Telefonda etkili iletişim kurabilen Düzgün bir diksiyona ve uygun bir ses tonuna sahip İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen Sabırlı, öğrenmeye açık ve müşteri odaklı Artvin Merkez'de ikamet eden ya da edebilecek Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan      Pozisyon ile ilgilenen adayların önyazılarında, engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmelerini önemle rica ederiz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA OPERASYON TAKIM ÜYESİ Kuzey Kıbrıs T.C... Turkcell ve Grup Şirketleri
SAHA OPERASYON TAKIM ÜYESİTurkcell ve Grup Şirketleri
Meslek Yüksek Okulu Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun veya Teknik Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri veya Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun,Fiber optik kablo, kategori kablo ile pasif donanımlar üzerine bilgi ve deneyimi olan,MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarını etkin kullanabilen, Ağ  altyapı projelerinde kullanılan aktif donanım ( Switch, router, Access Point ) hakkında bilgi ve deneyim sahibi olan,Alçak gerilim enerji altyapısı ve iç tesisatında bilgi, deneyim ve KTEMO’dan en az 30KWA yetki belgesi sahibi olan,Temel ağ protokollerinde bilgi ve tecrübesi olan, Ağ ve Enerji Kurulum süreçlerinde bilgi, becerisi ve iletişimi kuvvetli olan,Çözüm odaklı, analitik düşünen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Takım çalışmasına yatkın, yoğun tempoda ve 7/24 düzeninde çalışma koşullarına ayak uydurabilecek olan,Seyahat engeli bulunmayan ve B veya D sınıfı ehliyet sahibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Yöneticisi/Yönetmeni Adana Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Bilgi İşlem Yöneticisi/YönetmeniTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Kamu hastaneleri Bilgi Teknolojileri  yönetiminde çalışmış ve HBYS sistemlerinde deneyimli,En az 7 yıl benzeri alanlarda işletim, yönetim deneyimi olan ve bunun en az 3 yılında başarılı bir şekilde ekip yönetmiş,Ağ sistemleri, güvenlik, sunucu ve son kullanıcı cihazları yönetiminde tecrübeli,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Stres ve baskı altında sakinliğini koruyabilen, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, liderlik becerilerine sahip, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Adana’da ikamet edecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON YÖNETİCİSİ Adana Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
OPERASYON YÖNETİCİSİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Sağlık Kurumları işletmeciliği veya Sağlık Hizmetleri bölümlerinden mezun,Kamu hastaneleri yönetiminde en az 5 sene çalışmış ve HBYS sistemlerinde deneyimli,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Hastane veya IT Projelerinde minimum 3 sene Proje Yöneticisi/Operasyon Yöneticisi  pozisyonlarında deneyimli,Temel Proje Yönetim Bilgi ve becerilerine sahip, Proje Yönetim araçlarının kullanımında deneyimli (örnek HP PPM, MS Project vb),Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, liderlik becerilerine sahip, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Adana’da ikamet edecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Technology and Group Controlling Manager İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Technology and Group Controlling ManagerTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
İleri düzeyde Yasal ve Uluslararası raporlama standartlarına hakimiyet (IFRS, SPK, SEC, TTK),İleri düzeyde muhasebe ve finansal analiz bilgisi İleri düzeyde problem çözme, sebep-sonuç bağlantılarını kurabilme yeteneğiİyi derecede farklı görevleri aynı anda yürütebilme yeteneği,İyi derecede İngilizce bilgisi, İyi derecede iletişim yeteneği (yurt içi ve yurt dışı), Analitik düşünme yeteneği, Üstün iş birliği ve takım çalışması yeteneği, İyi derecede etkin zaman yönetimi, İyi derecede iş takip etme ve sonuca ulaştırma yeteneği, İyi derecede Ofis programlarını kullanma becerisi,Grup şirketlerinin kullandığı finansal sistemlere hakimiyet (ER, Hyperion, DWH-MSTR,..).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
CHANNEL MANAGEMENT EXPERT İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
CHANNEL MANAGEMENT EXPERTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi , Finans, İstatistik, Endüstri ve İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun (MBA is an asset),Sayısal analiz yeteneği gelişmiş analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli ve yaratıcı,Hedef, sonuç ve çözüm odaklı, detaylı iş takibi yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,Minimum 10 yıl Finans sektörü tecrübeli, Bankacılık ürün, hizmet ve iş geliştirme konularına hakim, Ödeme sistemleri, alternatif dağıtım kanalları, üye işyeri ve kredi kartı operasyonlarında çalışmış,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
CHANNEL OPERATIONS FINANCIAL CONTROLLER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
CHANNEL OPERATIONS FINANCIAL CONTROLLERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İşletme/İktisat/Maliye Bölümlerinden mezun,Minumum 5 yıl iş tecrübesine sahip, Firmaların Satış Muhasebesi ya da Satış Kontrol bölümlerinde çalışmış olması,İleri derecede MS Office progmalarını kullanabilen,ERP paket kullanım bilgisine sahip (tercihen Oracle),Muhasebe&Kontrol bilgisine sahip, Güçlü iletişim becerisi, Karar verme ve problem çözme yeteneği yüksek, İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR TECHNICAL ACCOUNT MANAGER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SENIOR TECHNICAL ACCOUNT MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Turkcell veya Sektör'de 3 yıl ve üzeri Data network, VOIP deneyimine sahip ISP ürün, servis ve süreçlerine hakim CCNA/CCNP sertifikası olan, Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberlesme Muhendisligi bölümlerinden mezun,Tercihen ITIL Foundation  sertifikasına sahip , ITIL süreçlerini uygulama konusunda deneyimli,Müşteri odağı yüksek, müşteri memnuniyetini ana görevi kabul eden, Hızlı öğrenen, inisiyatif alan, analitik düşünen, süreç odaklı, Kriz yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Koordinasyon yeteneği güçlü, Etkin ve güçlü iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA ANALİZ UZMANI Lefkoşa Turkcell ve Grup Şirketleri
PAZARLAMA ANALİZ UZMANITurkcell ve Grup Şirketleri
Mühendislik fakülteleri, İktisat, İşletme ya da Ekonomi bölümlerinden mezun, Kampanya yönetim sistemleri, veri madenciliği, raporlama ve analiz alanında kendini yetiştirmeye istekli,Büyük ve kompleks data setlerini analiz edebilecek, MS Ofis Programlarına hakim, İleri derecede Excel bilgisine sahip olan, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, stratejik bakış açısına ve problem çözme yetenegine sahip,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) KKTC’de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TERMİNAL CİHAZ TİCARİ SATINALMA UZMANI İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
TERMİNAL CİHAZ TİCARİ SATINALMA UZMANITurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl satınalma alanında deneyimli, Sözleşme hazırlama ve yönetimi konusunda deneyimli, IT donanım teknolojileri ile ilgili, İyi düzeyde ingilizce bilen, Müzakere ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik, araştırmacı, inisiyatif kullanan, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ACCESS NETWORK MONITORING & SUPPORT ENGINEER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
ACCESS NETWORK MONITORING & SUPPORT ENGINEERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Lisans veya Önlisans programlarının Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar, Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl Network Operasyon Merkezi’nde çalışma deneyimi olan, Vardiyalı (7x24) çalışmaya açık, IP/MPLS konusunda bilgi sahibi (Switch, Router, TCP/IP), tercihen CCNA sertifikalı,FTTX/GPON teknolojileri konusunda deneyim sahibi, Uydu haberleşme konusunda deneyim sahibi, Network İzleme sistemleri konusunda deneyimli, tercihen Temip, Maximo araçlarını kullanabilen,Tercihen ITIL Foundation eğitimi almış, Event Management süreçlerine hâkim, SQL, Database konularında bilgi sahibi, Analitik düşünme, hızlı öğrenme ve problem çözme konusunda yetenek sahibi, İnsan ilişkileri güçlü ve girişken, İyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Operasyonun gerektirdiği karmaşık ve eşzamanlı problemlerin çözümü için baskı altında zamana karşı çalışabilen,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROCESS DESIGN AND IMPROVEMENT SPECIALIST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
PROCESS DESIGN AND IMPROVEMENT SPECIALISTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Endüstri,  Bilgisayar, Matematik ,Elektrik-Elektronik, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç, işbirliği  ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, ITIL  expert, Cobit ,PMP sertifikasyonlarından bir veya bir kacına sahip, Agile Proje yönetim deneyimi olan, Süreç tasarım ve iyileştirmeye yönelik çalışmalarda etkin gorev almış, Min 10 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü etkin iletişim yetenegine sahip, Bütünsel bakış acısı ve bilgi birikimiyle konusunda organizyonu yönlendirebilecek,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNOLOJİ İÇ KONTROL UZMANI İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
TEKNOLOJİ İÇ KONTROL UZMANITurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Endüstri, Matematik mühendisliği bölümlerinden mezun,.NET,C#, ASP.NET programlama deneyimi, HTML,Javascript,AJAX bilgi ve deneyimi, Kullanıcı Deneyimi bilgi ve tecrübesi, Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SECURITY SERVICE PROVIDER CAPABILITY EXPERT İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SECURITY SERVICE PROVIDER CAPABILITY EXPERTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Degree qualified in an Computer Engineering , Electronic and Telecommunications Engineering,7+ years experience of security technologies planning and operation activities on multi-vendor environments,Deep knowledge of following security technologies and solutions;Network security services (FW,LB,IPS,DNS, Anti Malware ,5651 ), Data Security services (DLP,Data Masking,HSM), Security Operation Center ( SIEM,Log Yönetimi), Identity and access management (IDM,Directory Services, SSO, Privilege management,2FA auhentication,Radius,VPN ),Knowledge in Network technologies, Certification is a plus, Fluent in English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
SECURITY CAPABILITY EXPERT İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SECURITY CAPABILITY EXPERTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Bachelor degree in Computer Science, Management Information Systems (MIS), Engineering or any related field,8+ years of experience in the development, architecting, and implementing of network security solutions,Experience in designing and implementing technical solutions for network security, including;NextGen Firewalls,   VPN/remote access,  Intrusion detection/ prevention,  Loadbalancing services,  DDOS mitigation technologies, Web Application Firewall, DNS , Experience leading implementation programs for complex network topology security, including segmentation,Understanding of routing protocols such as OSPF, iBGP, EIGRP, or IS-IS and OSI model,Working knowledge of TCP/IP and related networking protocols, Knowledge  of ISO 27001/27002, ITIL and COBIT frameworks, Professional security management certification, such as a Certified Information Systems Security Professional (CISSP)(Required) CCNP Desired, Any security certs a plus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
FIX NETWORK ENGINEER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
FIX NETWORK ENGINEERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yazılım konusunda deneyimli, SQL'e hakim ve her türlü sorguyu yazabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Sabit Şebeke konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Ehliyeti olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SMARTPHONE CATEGORY MANAGER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SMARTPHONE CATEGORY MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ve/ veya Mühendislik Fakülteleri ilgili bölümlerinden mezun,Minimum 4 yıllık iş tecrübesi olan, Çok İyi derecede (yazılı/sözlü) İngilizce bilgisine sahip, İnisiyatif alma becerisine sahip, proaktif ve inovatif yaklaşım sergileyebilen,                   Araştırmacı, meraklı, İletişim ve sunum becerileri yüksek, Problem çözümünde yaratıcı, proaktif ve analitik bakış açısı, Başarı odağı yüksek, enerjisiyle ekibe dinamizm katabilecek, Hızlı değişime uyum sağlayan ve değişimlerdeki fırsatları değerlendirip fark yaratan,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen (özellikle Excel ve PowerPoint).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ROL YÖNETİMİ ANALİSTİ İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
ROL YÖNETİMİ ANALİSTİTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Endüstri, Matematik mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Kimlik, Erişim ve Rol yönetimi konusunda deneyimli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ROL YÖNETİMİ EXPERT ANALİST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
ROL YÖNETİMİ EXPERT ANALİSTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Endüstri, Matematik mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Kimlik, Erişim ve Rol yönetimi konusunda deneyimli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı,Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
RESOURCE PLANNING SUPPORT İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
RESOURCE PLANNING SUPPORTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Erkek adaylar için Askerlik ile ilişkisi olmayan, İyi derecede İngilizce bilgisi sahibi olan, Tercihen Telekomunikasyon,  Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar veya Elektrik-Elektronik mühendisliği mezunu,Tercihe 5 yıl Telekominikasyon sektöründe deneyimli olan, Öğrenme, problem çözme ve raporlama konusunda başarılı, analitik düşünebilen,İnsan ilişkileri güçlü ve sosyal yönden gelişkin, Farklı bölümler ile koordinasyonu sağlayabilecek, İyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip olan, Yoğun ve dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek olan, Yeni fikirleri olan ve fikirleri gerçekleştirmek için istekli olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ACCOUNTING SPECIALIST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
ACCOUNTING SPECIALISTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin İşletme ve Ekonomi bölümlerinden mezun, min.3 yıllık muhasebe iş tecrubesi, Temel muhasebe bilgisine sahip ve tek düzen hesap planına hakim, İyi derecede Ms Office programlarına hakim, Oracle ve SAP ERP programlarını kullanabilen, Güncel mevzuatı yakından takip eden, Finansal Raporları, belirli kalite ve standartlarda ve süresinde hazırlanmasına yardımcı olacak, deneyime sahip,Müzakere ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik, araştırmacı, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MERKEZİ KONTRAT YÖNETİM MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
MERKEZİ KONTRAT YÖNETİM MÜDÜRÜTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Müh., İşletme Müh., İşletme veya İktisat bölümünden mezunİngilizce bilen Minimum 5 yıl baz istasyonu kiralama ve kontrat yönetimi konusunda deneyimli,Temel raporlama ve proje yönetim süreçlerine hakim Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksekEtkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilenAraştırma yönü kuvvetli; analitik düşünebilen ve problem çözme yetkinliklerine sahipSonuç odaklı, önceliklendirme ve değişim yönetimi konusunda pratikEkip yönetimi konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ÜYESİ Kuzey Kıbrıs T.C Turkcell ve Grup Şirketleri
ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ÜYESİTurkcell ve Grup Şirketleri
Tercihen Üniversite mezunu Telefonda etkili iletişim kurabilen İkna ve analiz yeteneğine sahip Vardiyalı çalışma saatlerine uygun Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas 7/24 vardiyalı çalışabilecek K.K.T.C Vatandaşı olan ve Kıbrıs'da ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KIDEMLİ İDARİ TAKİP UZMANI İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
KIDEMLİ İDARİ TAKİP UZMANITurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Lisans mezunu, Min. 4 sene deneyimli, İdari takip süreçleri, abonelik süreçleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Üst düzey raporlama , data analizi, bütünsel bakabilen, SAS gibi raporlama toolu kullanabilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yenilikçi sonuç ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Sunum ve raporlama becerisi yüksek, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
STORAGE & BACKUP MANAGER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
STORAGE & BACKUP MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Tercihen 10+ yıl sektör, 6+ yıl storage&backup yönetimi konusunda deneyimli, Tercihen üniversitelerin Elektrik- Elektronik veya  Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Enterprise Storage, SAN ve Backup ürünlerini daha önce yönetmiş, diğer altyapı domainleri ile ilgili bilgi sahibi, Proje yönetimi konusunda deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Sonuç odaklı, önceliklendirme ve değişim yönetimi konusunda pratik, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SALES OPERATION MANAGER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SALES OPERATION MANAGERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Bachelors or master degree from a reputable university,  Minimum 5 years of experience in Sales Operations,   Product, service analysis and management experience is preferred,  General knowledge on telecom mobile and fix products,   Strong written and verbal communication skills,  Good command of written and spoken English,  Proven competencies of negotiation and problem solving,  Experienced on team management,  No military obligation for male applicants. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
YÖNETİCİ ASİSTANITurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversite mezunu, Akıcı düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl görev almış, MS Office Programlarını raporlama yapabilecek seviyede çok iyi kullanabilen, Dikkatli ve özenli çalışmayı benimsemiş, Etkili iletişim becerisine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR SERVICE DELIVERY ENGINEER İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SENIOR SERVICE DELIVERY ENGINEERTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerden Mühendislik (Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar vb), Matematik veya ilgili dallardan yüksek lisans mezunu, Kurumsal ve/veya servis sağlayıcı / entegratör firma ölçeğinde en az 3 yıl ağ teknolojileri (networking) ve ses (VoIP) deneyimine sahip, Haberleşme sektöründe 5 yıl ve üzeri iş tecrübeli, CCNP, CCVP, CVOICE, sertifikalarından bir veya birkaçını almış, sahip olunan sertifika dallarında saha deneyimine, teknik bilgiye sahip, Routing, Switching, VoIP ve IP Telephony konularında saha kurulum ve konfigürasyon deneyimi olan, Cisco, Teles, Quintum, Xpeech, Audiocodes ve benzer VoIP gatewayleri tanıyan, işletmesini yapmış, saha deneyimine sahip, Acme, Nextone, Broadsoft ve benzeri softswitchlerin çalışma prensiplerini bilen, tercihen işletmesini yapmış, Broadsoft altyapısı üzerinden verilen IP Centrex hizmetinin konfigürasyonu ve akıllı santral projelerinin hayata geçirilmesi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, müşteri yönetiminde deneyimli Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılmasında yetkin, planlama ve koordinasyon yeteneği olan Problem çözme ve zaman yönetiminde başarılı, İnisiyatif alabilen ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Başarma azmi ve sorumluluk duygusu yüksek, Yazılı ve sözlü iyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR OD SPECIALIST İstanbul(Asya) Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
SENIOR OD SPECIALISTTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
•    Bachelor’s degree from a reputable university•    5-7 years of experience in one or more of the following areas: Organization design, process improvement, continuous quality management, business consulting•    Business acumen and practical thinking in business problem solving are critical assets•    Good analytical skills and very good communication skills•    Self starter, able to rebound in the face of uncertainty•    Strong moderation skills, ability to manage adverserial interactions
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı