Ipsos Araştırma ve Danışmanlık 

Şirket Bilgileri

http://www.ipsos-kmg.com 
Ipsos Araştırma ve Danışmanlık

 

 
 
Ipsos Türkiye, dünyanın lider araştırma şirketlerinden Ipsos Grubunun bir parçası olarak reklam, müşteri ve çalışan memnuniyeti, pazarlama, medya, kamuoyu araştırmaları ve geleceği tahmin, modelleme ve danışmanlık uzmanlıkları sunan global bir pazar araştırma şirketidir.
 
TÜİK’den sonra ülkemizin en fazla araştırmacıya sahip kuruluşu olan Ipsos Türkiye, deneyimli araştırmacıları ile müşterilerinin işlerini geliştirmeleri için, ilk yaratıcı aşamadan,  marka / hizmet / ürün gelişme evrelerine kadar olan tüm süreçte ileri araştırma araçlarıyla, yüksek kalitede çözüm üretir. Ipsos Türkiye, hızlı tüketim, perakende, dayanıklı tüketim, sağlık, teknoloji, finans, otomotiv, medya, turizm ve daha pek çok alanda müşterileri ile çözüm ortağı olarak çalışır.
 
 
Bu amaç doğrultusunda aşağıdaki alan ve bölümlerde hizmet vermektedir.
 
Tüketici Panelleri ve Medya: Tüketicinin değişken ve çok boyutlu bir kitle olduğunu göz önüne alarak sabit bir örneklemi (Hane Tüketim Paneli, Medya Paneli, Radyo Paneli, Sigara Paneli, İletişim Paneli) çok boyutlu ve düzenli olarak inceler.
 
 
Perakende Ölçümü ve Araştırmaları: Ipsos Türkiye pazarlama araştırması konusundaki uzmanlığını perakende pazarlama ve satış bilgisi ile birleştirerek müşterilerine, düzenli satış&dağıtım ölçümünden, uzmanlaşmış araştırmalara kadar geniş bir yelpazede hizmet verir.
 
 
Ipsos Marketing: Ipsos tarafından geliştirilen birçok yenilikçi ürün ile müşterilerinin pazarlama faaliyetlerinde ihtiyaç duyabilecekleri, özel araştırma ve yöntemlerle stratejik çözümler sunar.
 
 
Ipsos ASI: Reklam araştırmaları kapsamında çok yönlü hizmeti sunan Ipsos ASI bölümü,  müşterilerinin reklamları ile ilgili en doğru kararları almasına yardımcı olur ve reklam yatırımlarının en fazla geri dönüşü sağlamasına katkıda bulunur.
 
 
Ipsos Loyalty: Çalışanlar, iş ortakları, bayiler ve müşteriler gibi tüm iş paydaşlarının sadakatlerini artırmaya odaklı entegre ürünleri ile firmaların iş başarılarına katkı sağlamaktadır. Bu bağlamda müşteri, çalışan memnuniyeti, gizli müşteri çalışmaları gibi “Memnuniyet Ölçümleri (CSM) ile Satınalma ve Müşteri İlişkileri verisinin (CRM) birleştirilmesiyle” oluşturulan günümüzün en ileri araştırma yaklaşımlarını sunar.
 
 
Ipsos Türkiye Sağlık Araştırmaları Bölümü ile hekimlerin ve hastaların etki alanlarını ve fikirlerini ortaya çıkararak, ilgili şirket ya da kurumların, birçok pazarlama sorularına çözüm ve alternatifler sunar.
 
 
Ipsos Türkiye Kalitatif Araştırmalar Bölümü düşünceyi farklı yollarla irdeleyerek, esinleyerek ve katalize ederek müşterilerin dünyasına farklı bir pencere açar.
 
 
 
 

 

 

 

 
Ipsos Araştırma ve Danışmanlık İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Data Executive İstanbul(Asya) Ipsos Araştırma ve Danışmanlık
Data ExecutiveIpsos Araştırma ve Danışmanlık
Üniversitelerin tercihen İstatistik, Ekonometri, Matematik ,Mühendislik veya diğer teknik bölümlerinden mezuniyet, tercihen yüksek lisans yapmışTercihen MS SQL ve SPSS bilgisine sahipİyi düzeyde İngilizce bilgisi Analitik düşünebilme, iletişim ve sorun çözme becerilerine sahip olmaYeniliklere, değişime açık olma, ekip çalışmasına uyumErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olma
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Executive İstanbul(Asya) Ipsos Araştırma ve Danışmanlık
Project ExecutiveIpsos Araştırma ve Danışmanlık
Graduated from one of the leading universities in Turkey or abroad (MBA is an asset)Have preferably 1 year of market research or marketing experience. Proficient in English (both written and oral) Proficiency in MS Office applications Analytical minded, enthusiastic, innovative, problem solver and decision makerEagerness to contribute in a team-oriented environment Be able to work with due dates Have strong interpersonal and negotiation skills Be willing to learn with a long term perspective No military obligation for male candidates Be able to travel in Turkey or abroad
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operations Specialist İstanbul(Asya) Ipsos
Operations SpecialistIpsos
- Graduated from one of the leading universities in Turkey or abroad- Have preferably at least 1 year of market research or marketing experience- Proficient in English (both written and oral)- Proficiency in MS Office applications- Analytical minded, enthusiastic, innovative, problem solver and decision maker- Have strong interpersonal and negotiation skills- Eagerness to contribute in a team-oriented environment- Be able to work with due dates- Be willing to learn with a long term perspective- No military obligation for male candidates- Be able to travel in Turkey or abroad
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Research Group Leader İstanbul(Asya) Ipsos
Research Group LeaderIpsos
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Psikoloji v.b. bölümlerinden mezun. Tercihen yüksek lisansını tamamlamış,Kantitatif ve Adhoc proje deneyimi olan İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Yaratıcı düşünebilen ve Pazar Araştırması dinamiklerini takip eden, Yüksek iletişim becerisine ve pozitif enerjiye sahip, İyi bir takım oyuncusu olan, Müşteri  yönetimi konusunda minimum 4 yıl, ekip yönetimi konusunda en az 2  yıl deneyim sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Partner İstanbul(Asya) Ipsos
Project PartnerIpsos
·         Graduated from one of the leading universities in Turkey or abroad (MBA is an asset)·         Have an excellent command of both written & spoken English·         Innovative thinking style in following market dynamics.·         Have a strong communication and creative business skills, proven decision-making competence, energy and enthusiasm·         Highly self motivated as well as a great team member·         Strong numerical and analytical aptitude and be strong in reasoning·         Strong inter/intra company communication skills especially  to be made use of while in meetings, presenting and commenting on presentations·         Willing to learn new skills and develop himself/herself continuously·         Male candidates must have no military obligations·         Be able to travel in Turkey or abroad
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı