Genel Nitelikler
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak genel müdürlüğünde  görevlendirilmek üzereÖzel Müşteriler Yöneticisi arıyor.
Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
İş Tanımı
  • Şirketimizi ve süreçlerimizi öğreneceğiniz bir haftalık oryantasyon eğitiminin ardından size ait müşteri portföyüyle işe başlıyorsunuz.
  • Portföyünüzde yer alan potansiyel müşterilerinizi ziyaret ederek, ihtiyaçlarına uygun ilan paketlerinin, ek ürünlerin sunumunu ve satışını gerçekleştirmenizi istiyoruz.İletişimi ve ikna yeteneği güçlü, sonuç odaklı satış sorumluları satış rekorları kırıyor.
  • Müşterilerinizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirlemeniz için ilgili bir dinleyici olmanız ve kendinizi ifade etme yeteneğinizin yüksek olması çok önemli.
  • Üniversite mezunu ve minimum4 yıl kurumsal satış tecrübeniz olmasını bekliyoruz.
  • Kariyer.net'in araçlarını kullanacağınız için sürücü belgesine sahip,iyi bir sürücü olmanız gerekiyor.
  • İşinizi daha iyi yapmanız ve yeniliklerden haberdar olmanız için eğitimlerle beslenip, aynı zamanda ürün bilgilerini taze tutmanız için hatırlatma eğitimlerine ekip arkadaşlarınızla beraber katılacaksınız.
  • Happy hour’larda bir araya gelerek başarıları beraber kutlayacağınız genç ve enerjik bir ekip sizi arıyor. Bu ekibe katılmaya ne dersiniz?
Şehir/Ülke: İstanbul(Asya)
İlan Tarihi: 06.01.2017
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bilişim, İnternet

Çalışma Şekli:

Haftaiçi 09.00 - 18.00

Sosyal / Yan Haklar:

Özel Sağlık Sigortası
Servis

Çalışan Profili:

Beyaz Yaka: 250-349
Mavi Yaka: 0-24