IŞIK AHŞAP PROFİL LOJ.SAN.TİC.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1981


 

Gaziantep 1. Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren IŞIK AHŞAP; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye'nin orman ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir. Türkiyede 700 bayi ağı ile ve 50 farklı ülkede faaliyet gösteren firmamız, üretiminin %60 ını yurtiçine satmakta olup %40'ını ihraç etmektedir.

IŞIK AHŞAP, tecrübeli mühendis ve üretim kadrosu ile üretimini yapmış olduğu; Laminat parke, Melamin kaplı paneller, High Gloss ve Mat Pvc-Pet kaplama,  Akrilik panel, Panel kapak, Profil, Süpürgelik ve lambri ürünlerin satışı ve satış sonrası ürün desteği vermektedir.

 IŞIK AHŞAP,  bünyesinde bulunan 100 adet tır filosu ile müşterine sunduğu lojistik hizmeti ile müşterileri memnuniyeti odaklı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

''Başarı ve sürekliligin temeli; dürüstlük, güven ve kalitedir." prensibiyle çalışan IŞIK AHŞAP, kendini yenilemeye ve her zaman kendine yenilikçi hedefler koymaya devam edecektir. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mobilya & Aksesuar,Orman Ürünleri

Firma web sitesi: www.isikahsap.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


IŞIK AHŞAP PROFİL LOJ.SAN.TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektronik Bakım Mühendisi Gaziantep IŞIK AHŞAP PROFİL SAN.TİC.A.Ş.
Elektronik Bakım MühendisiIŞIK AHŞAP PROFİL SAN.TİC.A.Ş.
* Bay* Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği (vb.) Fakültelerinden mezun* Gaziantep' de ikamet eden/edecek olan* Askerliğini yapmış* (OSB dahilindeki) Endüstriyel tesislerde en az 4 yıl tecrübesi olan* 35 Yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı